Twickerz

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

doqxstudio írta:vegyél ad share-t!
share-t csak account balance-ból lehet venni
gondolom azért,hogy sokan bent tartsák a pénzüket
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszi az infót, Kavics. Most böngészem a táblázatot és úgy látom, igazán sok különbség nincs LV1 és LV2 között.

LV1 és LV2 Ha egy nap van refek nélkül
Sponsored 11 x 0.005
Fixed 15 x 0.0005
Micro 15 x 0.0005
és Mini 1 db 0.0025
akkor összesen 7 cent körül van.

Ugyanez LV3-mal
Sponsored 11 x 0.01
Fixed 15 x 0.001
Micro 15 x 0.001
és Mini 1 db 0.0025
akkor a duplája.

Refek nélkül LV3-mal $51 a bevétel egy évre. Az LV3 ára pedig $100
Akárhogy számolom, refek nélkül nem éri meg tagságot venni. Bocs, most csak "hangosan" (vagy hogy is) gondolkodom. Pár hónapja még háromszor ennyi reklám volt és bérelni is lehetett. Csak visszajön a régi állapot, ugye?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

eviaclub írta: Refek nélkül LV3-mal $51 a bevétel egy évre. Az LV3 ára pedig $100
Akárhogy számolom, refek nélkül nem éri meg tagságot venni. Bocs, most csak "hangosan" (vagy hogy is) gondolkodom. Pár hónapja még háromszor ennyi reklám volt és bérelni is lehetett. Csak visszajön a régi állapot, ugye?
Igen, jól számolod! Nagyobb tagságokkal legnagyobb nyereséget a tagságonkénti maximális béreltek számával lehet elérni! Még csak LV1-em van 37 bérelttel, mostanában akartam ezt 100-ra bővíteni, majd LV3-at venni....de így sajnos ugrott minden egyenlőre! (LV3 tagság 1000 bérelttel 150 napokra hosszabbítva nagyon szépen hozott volna már naponta is!) Béreltek nélkül semmiféle tagság nem profitos, és én nem elégszem meg a havi 2-3 dollár keresettel! :DD Egy másik PTC oldalon éves tagsággal és majd 500 emberemmel napi 6.5 dollár jön, valahol itt kezdődik az igazi kereset, és ez még csak a maximális bérelhető létszám negyede! 8) Itt is ilyesmit akartam kiépíteni, mert megbízható oldalnak tűnt....de így nem megy most! :(

Én még múlt héten tudtam venni 5 béreltet,pár napja tilthatták le! :angry:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Egyébként most olvasgatom a Twickerz fórumot, többen is írtak már az Adminnak ez ügyben! Az admin válaszai, hogy most korlátozott számúak a béreltek, nem olyan,mint a cukorka, hogy csak vegyük őket! :lol: Meg hogy csak úgy gazdaságos, hogy a meglévőket jól meg kell hosszabbítani, akkor lesz jó ROI %-unk! Hát ebben igaza van, de más oldalakon korlátlan számú béreltek vehetőek, nem fogynak el...szóval ez egy jó kis visszafogás azok ellen, aki csapatépítéssel foglalkoznak és több pénzt tolnának az oldalba! :argue: Nagyon erőlteti az oldal, hogy inkább share-t vegyen mindenki! Hát én biztos, hogy nem fogok!
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Pár perce sikerült bérelnem 10 emberkét! :good: :clap:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Régi polémia ez, hogy a béreltek valódi emberek, vagy egy program osztja ki.
Egy nálam sokkal tapasztaltabb ismerősöm azt mondta egyszer, ahol nagyobb csomagokban lehet venni őket, tuti robotok
Eddig azt hittem ezen az oldalon is azok, de ez a mostani infó ellent mond ennek
Amúgy meg nem tudom mi a jobb, ha robotok, akkor az oldal állítja be, mennyit is termeljen, de legalább korlátlanul lehet venni őket
Ahol, meg igazi emberek, sokszor nincs belőlük, és persze arra sincs garancia, ők jobban kattintanak, de azért általában ez a helyzet
Tudnék mondani oldalakat pro és kontra, de ebbe most inkább nem megyek bele :)

A Share-el pedig semmi gondom, igaz, csak egyet tudtam venni, de azt eddig szépen jóváírja

És, hogy on topic is maradjak :) Twickerzen valóban nem éri meg refek nélkül egyik tagság sem, de nekem LV2-n a maximális (vagyis kicsit több) bérelttel már tetszik a dolog
End of the story
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

kavics13 írta:Régi polémia ez, hogy a béreltek valódi emberek, vagy egy program osztja ki.
Egy nálam sokkal tapasztaltabb ismerősöm azt mondta egyszer, ahol nagyobb csomagokban lehet venni őket, tuti robotok
Eddig azt hittem ezen az oldalon is azok, de ez a mostani infó ellent mond ennek
Amúgy meg nem tudom mi a jobb, ha robotok, akkor az oldal állítja be, mennyit is termeljen, de legalább korlátlanul lehet venni őket
Ahol, meg igazi emberek, sokszor nincs belőlük, és persze arra sincs garancia, ők jobban kattintanak, de azért általában ez a helyzet
Tudnék mondani oldalakat pro és kontra, de ebbe most inkább nem megyek bele :)

A Share-el pedig semmi gondom, igaz, csak egyet tudtam venni, de azt eddig szépen jóváírja

És, hogy on topic is maradjak :) Twickerzen valóban nem éri meg refek nélkül egyik tagság sem, de nekem LV2-n a maximális (vagyis kicsit több) bérelttel már tetszik a dolog
A Share-val nekem sincs bajom, csak én inkább a csapatomat építem,fejlesztem azon a pénzen tovább! :) Így mostmár ismét lehet! 8) Gratulálok az LV2-s csapatodhoz! :good: A "kicsit többet" azt hogy csináltad? :?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Kinglui75 írta:
kavics13 írta:Régi polémia ez, hogy a béreltek valódi emberek, vagy egy program osztja ki.
Egy nálam sokkal tapasztaltabb ismerősöm azt mondta egyszer, ahol nagyobb csomagokban lehet venni őket, tuti robotok
Eddig azt hittem ezen az oldalon is azok, de ez a mostani infó ellent mond ennek
Amúgy meg nem tudom mi a jobb, ha robotok, akkor az oldal állítja be, mennyit is termeljen, de legalább korlátlanul lehet venni őket
Ahol, meg igazi emberek, sokszor nincs belőlük, és persze arra sincs garancia, ők jobban kattintanak, de azért általában ez a helyzet
Tudnék mondani oldalakat pro és kontra, de ebbe most inkább nem megyek bele :)

A Share-el pedig semmi gondom, igaz, csak egyet tudtam venni, de azt eddig szépen jóváírja

És, hogy on topic is maradjak :) Twickerzen valóban nem éri meg refek nélkül egyik tagság sem, de nekem LV2-n a maximális (vagyis kicsit több) bérelttel már tetszik a dolog
A Share-val nekem sincs bajom, csak én inkább a csapatomat építem,fejlesztem azon a pénzen tovább! :) Így mostmár ismét lehet! 8) Gratulálok az LV2-s csapatodhoz! :good: A "kicsit többet" azt hogy csináltad? :?
Én is csak azután vettem shares-t, hogy kész volt a csapatom :)
Köszi!
LV2 tagsággal elvileg 100 a max béreltek száma, de ha van 99, akkor is engedi bármelyik csomagot megvenni, ha jól emlékszem a 20 fős volt a legnagyobb (nem tudom most megnézni, mert jelenleg megint nincs elérhető bérelt, legalább is nekem ezt írja), én is azt vettem, de hagytam párat lejárni, akik nem teljesítettek, így most 108-an vannak, és szerencsére szépen dolgoznak is (kopp-kopp) :)
End of the story
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

:good: Köszi a választ! Majd meglátjuk hogyan is alakul tovább ez az oldal! :? 100 főig akarom a most 47 tagos brigádot építeni a mostani LV1-emmel, majd LV3-at venni és egy 500-1000 fő közti csapatot toborozni! Ezért figyelem most nagyon az oldalt, mert az nem kis pénz befektetése lenne.... Eddig 2 PTC oldalt sikerült 500-800 közötti refekre felépíteni, ezt néztem ki 3-nak, mert ezzel is tényleg csak így lehetne jobban profitálni, most csak döcögök egy helyben jelen felállással! :(
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

off: Kinglui, ha az általad említett oldalak egyike az első magyar PTC, akkor abból nagy pofára esés lesz és nem a Te hibád.
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

doqxstudio írta:off: Kinglui, ha az általad említett oldalak egyike az első magyar PTC, akkor abból nagy pofára esés lesz és nem a Te hibád.
Szerencsére nem az! :) Gondolom a HB-ra gondoltál! Ott csak 5 dollár évest fizettem be (Club tagság) és mindössze 8 db. 3 hónapos refem van, de azt is kár volt, már látom! Abban nem láttam már tavasszal sem nagy üzletet, így nem is erőltettem! :rofl:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

phű, megnyugodtam... :)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nemtom, mennyire off, de ma indult egy befektetéses partneroldala a Twickerznek. nyitottam topikot: viewtopic.php?f=61&t=4640
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

doqxstudio írta:nemtom, mennyire off, de ma indult egy befektetéses partneroldala a Twickerznek. nyitottam topikot: viewtopic.php?f=61&t=4640
Megpróbáljuk! :)
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: balek »

Egy kis számítás: tagság:lv1, egy AVG=7,501 rented 119 nap alatt termelt: 0,5308 $-t.
Ez egy napra: 0,00446, 240 napra: 1,07052 $. A hosszabbítás: 1,12 $. Tehát lesz 0,04948 $ veszteségünk.
(..... ide mindenki gondoljon amit akar)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

balek írta:Egy kis számítás: tagság:lv1, egy AVG=7,501 rented 119 nap alatt termelt: 0,5308 $-t.
Ez egy napra: 0,00446, 240 napra: 1,07052 $. A hosszabbítás: 1,12 $. Tehát lesz 0,04948 $ veszteségünk.
(..... ide mindenki gondoljon amit akar)
Nagyon jól számoltad.... A hétvégén pont én is ezeket számoltam egészen LV4-es tagságig! :) Hasonló eredményekre jutottam! Most nekem is csak LV1 van, amit LV3-ra szeretnék váltani! (Ideálisabb az LV4-lenne profit szempontjából, de most sajnos nincs fölösleges 300 dollárom :( )
Én csak 7-es AVG-kal számoltam:
LV1 1 refet veszünk 20 centért, 30 napos hozam kb. 12.6 cent-Mindenképp veszteséges, bármennyi napra is hosszabbítunk
LV2 1 ref szintén 20 cent, 30 napos hozam 16.8 cent-Elvileg csak 240 napos hosszabbításokkal nyereséges, úgy csak 16.1 cent a havi refköltség
LV3 1 ref 20 cent 250 főig (mivel minden 250 fő után egyre drágulnak a refek, csak 250-ig számoltam egyenlőre)-Már akár 30 napos hosszabbításokkal is nyereséges, 21 centet hoz havonta
LV4 1 ref 20 cent 250 főig-Ez lenne az igazi profitszerző tagság, 1 ref 42 cent 30 nap alatt, több, mint 100% profit! De hát 300 dollár egyben az csak sok, még havonta a 25 kibírható lenne, de olyan nincs sajnos!
Szóval egyenlőre az LV3-ra gyúrok! 8)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

mi a baj idlig? miért kuka a twickerz (is)?
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:mi a baj idlig? miért kuka a twickerz (is)?
Megijedni nagyon ne kell, igazából csak jelenleg nem passzol hozzám. A pontokkal sehogy se haladok, tagságot pedig nem fogok venni. Direktet így ugye nincs értelme szerezni hozzá. Zavar az Adfocus is, mert itt a leglassabb, és most vagyok ott, hogy egyszerűen 1-2 oldalt ki kell dobnom, mert nincs olyan világ, mint régen, hogy négy darab 1 centes oldalanként, mindenhol azt akarják, hogy töltsd ott a fél napodat. A befektetős oldaluk se tetszik, bár a részvényes dolgot is már majdnem minden második oldal alkalmazza.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ma kértem ki a 13. kifizetésemet.
Az lv2-re április óta gyűjtögettem, néhány napja van meg. De az lv1 is egész jó volt.
A griden pár hétig semmit nem nyertem, de pár napja már megint megvannak a 10 centek. Pont a gridre is jár.

A twickerzen nem ugrálnak ki a reklámok a keretből. Amikor reklámokat kattintunk le, általában egyszerre 4-5 is fut egy időben. A twickerz nálam az első ablakban. Azt tartom fókuszban. Úgyis várni kell a többire is.

A neobux és clixsense mellett a legmegbízhatóbb ptc oldal. Hosszú távon jobb mint a probux (a probuxon nem lehet direkt referáltat törölni, és ez nagyon kellemetlen, ha már megvan a 100 és ebből 95 nem kattint már hónapok óta...) A twickerzen nincs referált limit. Tagsággal megéri referáltakat bérelni is.

Hát, gondold meg, Idlig. Ha meglesz az lv1, már más színben fogod látni az egészet.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: balek »

eviaclub: "Tagsággal megéri referáltakat bérelni is"
Ennek mi az alapja ?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

lv2-vel már 5,8 avg is jó a bérlésre 240 napos hosszabbítással és 10-ből 5 bérelt 7,5 felett van.
Kép
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: balek »

Lehetséges, de az lv1 is tagság, amivel viszont nem.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

idlig írta:
doqxstudio írta:mi a baj idlig? miért kuka a twickerz (is)?
Megijedni nagyon ne kell, igazából csak jelenleg nem passzol hozzám. A pontokkal sehogy se haladok, tagságot pedig nem fogok venni. Direktet így ugye nincs értelme szerezni hozzá. Zavar az Adfocus is, mert itt a leglassabb, és most vagyok ott, hogy egyszerűen 1-2 oldalt ki kell dobnom, mert nincs olyan világ, mint régen, hogy négy darab 1 centes oldalanként, mindenhol azt akarják, hogy töltsd ott a fél napodat. A befektetős oldaluk se tetszik, bár a részvényes dolgot is már majdnem minden második oldal alkalmazza.
Továbbra is megvan az ellenszer az ad focus ellen...
Itteni adminunk többször is leírta, linkelte melyik Chrome-ot kell telepíteni
Nálam tökéletesen működik, nincs olyan erős ad focus-os oldal, ami kifogott volna rajta :)

Mikor LV1 voltam, 240 napos hosszabbítással nekem a refek 70-80%-a pluszban volt
Illetve ki tudtam építeni a stabil 100 fős (ami most 108) csapatot, mire LV2 meglett, nagyon jó alapokról indultam, azóta is egyik kedvenc oldalam. Úgyhogy én most evia-val értek egyet ;)
End of the story
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Úgy néz ki, hogy az 'Alive.com' mint szponzor nem tér vissza az oldalra. (Már régóta csak egy pici hirdetése van)
És nem csak ők tűntek el. Régen 20 felett volt a 'Sponsored Advertisements' mostmár csak 11 maradt minden szinten.
Így Lv 2-vel a napi 8 cent klikk már jónak számít.
De pár órán belül fizettek. Továbbra is megbízható. (a levonás viszont nőtt 5%+30 cent PayPal-ra)
A tizenkettedik bizonylat.
Kép
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

kopasz egyetértek, de azért lássuk be, itt egyikünk se a tized centes hirdetések miatt keres vagy nem keres
Sokkal inkább a nagyobb értékű hirdetések (tény ebből is kevesebb van jó ideje) és a refek teljesítménye (erre itt nekem továbbra sincs panaszom, kopp-kopp) ami befolyásolja azt
De, mindenek előtt az, hogyan fizet az oldal
Gratula hozzá!
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Tegnap nekem is megérkezett a legújabb, ki tudja hányadik kifizetésem

Kép
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

eviaclub írta:Tegnap nekem is megérkezett a legújabb, ki tudja hányadik kifizetésem
:good: :clap:
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: balek »

Elértem lv2-t. Ennek örömére béreltem 20 refet. Kaptam 20 robotot ami természetesen úgy van beállítva, hogy mindenképpen veszteséget termeljen. Ennyit az építkezésekről.


Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

balek írta:Elértem lv2-t. Ennek örömére béreltem 20 refet. Kaptam 20 robotot ami természetesen úgy van beállítva, hogy mindenképpen veszteséget termeljen. Ennyit az építkezésekről.


Kép
Szia! 1 nap után még nem lehet semmilyen számolást végezni, mert az még kevés! De ha olvastad a fenti számításaimat, akkor találkozhattál ezzel a sorral: "LV2 : 1 ref. szintén 20 cent, 30 napos hozam 16.8 cent-Elvileg csak 240 napos hosszabbításokkal nyereséges, úgy csak 16.1 cent a havi refköltség" Szóval ha csak 30 napra gondolkodsz, akkor valóban veszteséges lesz! Ha mindet meghosszabbítod minimum 240 napra, csak úgy lesz profitos! És ha robotok, ha nem, nálam mind szépen kattol minden nap és hozzák a 7-8.5 közötti AVG szintet, hamarosan LV3-ra váltok, ahol már a 30 napos hosszabbításokkal is nyereséges lesz! :)
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Dave »

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én hosszú ideig semmit nem nyertem a griden viszont tegnap sikerült 2x0,10centet nyerni ma meg 3x0,10centet. egész jó kis grid nyeremények plusz még pont is jár érte. Most azt lehet mondani megérte lenyomni.
Kép
Egy kis kedvcsináló aki esetleg nem gridelne. :D
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég