Twickerz

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:valaki, aki free tag mondja már meg, h hány db sponsored hirdetés van, ezek mennyit érnek, és mennyi a teljes napi kereset!
4 db van (4x$0.001), mai kereset: $0.0275
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

köszönöm idlig! :good:
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Az Incentria és Clicksia páros megszűnése miatt 2 sponzored hirdetés kiesett.
Még nem döntötték el mivel pótolják. Ha pótolják.

17 nap múlva levelezésbe fogok velük keveredni, mert nekem még mindíg
nincs lehetőségem pontokat tagságra váltani.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

kopasz írta:17 nap múlva levelezésbe fogok velük keveredni, mert nekem még mindíg
nincs lehetőségem pontokat tagságra váltani.
Levelezés elmaradt, a tagságom lejárt, és azonnal megjelent a lehetőség a pontok
tagságra váltásához.
Ez az az oldal, ami fizet, de nincs mit írni róla.
Klikk, klikk, egyszer összejön, kikér, kifizet.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

:DDDDDD ... aranyos!
Kép
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Van valami az oldallal? Kikértem, és ma visszatett...

You only can withdraw your earnings every 7 day(s).
Next cashout available on 3rd November, 2014 (05:36 PM)
Eddig nem volt ilyen
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Gisell írta:Van valami az oldallal? Kikértem, és ma visszatett...
Eddig ilyet még nem tapasztaltam, fórumon sincs hasonló, szabályzat nem változott.
Az egyetlen megoldás, hogy megkérdezed tőlük.
Support-ra gyorsan, és korrektűl valaszolnak. (Eddig így volt)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Gisell írta:Van valami az oldallal? Kikértem, és ma visszatett...

You only can withdraw your earnings every 7 day(s).
Next cashout available on 3rd November, 2014 (05:36 PM)
Eddig nem volt ilyen
a válaszuk azt jelenti, h 7 naponta kérhetsz ki és a következő kifizetés november 3-án lesz.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gisell írta:Várok harmadikáig.
Mivel visszatette,és az oldalon nem történt semmi olyan,ami ezt indokolná ezért rá kell kérdezni,mert legközelebb is vissza fogja tenni valószínűleg.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: idlig »

A Ptccentral a nem ajánlott listára tette: http://ptccentral.com/twickerz-review-scam-or-legit/

Okok: társulás a Goldenclix Adminnal, akitől bizonyos dolgokat át is vettek, pl. szelektív kifizetések, felhasználók ok nélküli felfüggesztése, komolyan moderált fórum.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

idlig írta:A Ptccentral a nem ajánlott listára tette: http://ptccentral.com/twickerz-review-scam-or-legit/

Okok: társulás a Goldenclix Adminnal, akitől bizonyos dolgokat át is vettek, pl. szelektív kifizetések, felhasználók ok nélküli felfüggesztése, komolyan moderált fórum.
Ennek a társulásnak vajon vannak még további negatív folyamatai is?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

vajon $7.5-ért érdemes inkább fixed hirdetést venni, vagy $7.2-ért 7.000 PTC kreditet itt?
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:vajon $7.5-ért érdemes inkább fixed hirdetést venni, vagy $7.2-ért 7.000 PTC kreditet itt?
Hasonló árban és megtekintésben a fix jobb (nekem is jobb volt, bár én itt utoljára tavaly nyáron vettem hirdetést), kérdés, hogy a korábbi szép forgalomból mennyi maradt meg mára?

http://www.alexa.com/siteinfo/twickerz.com

Szerintem eléggé a béka segge alatt lehet (persze az árhoz képest), így tippre inkább a 7000 kreditre szavaznék. Ha jól emlékszem a hirdetői közösség topikomban volt korábbi Silverclix statisztika, amiből jobban lehetne saccolni, de ahogy nézem a topik közben törölve lett.

Azért ha lesz kedved, majd írd be, hogy milyen gyorsan kopott el a kredit vagy mennyi megtekintés jött be egy nap alatt.
Csibe315
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.12. 11:38
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Csibe315 »

Sziasztok!

28-án megpróbáltam kikérni az egyenlegemen lévő pénzt, de 2 nap múlva szó nélkül visszatette a balance-ba.
Utána várnom kellett az újabb kikéréssel, míg letelik a 7 nap (most szombat).
Ok, megpróbáltam újra kikérni, tegnap is még pendinget írt, ma reggelre újra vissza rakták a balance-ra.
Nem tudom mi lehet a bajuk, hisz a kifizetési bizonylatokat mindig betettem a topikba, a PayPal címem sem változott meg... Tehát ez nem lehet probléma.
A fizetési listámban nem is látszik, még az se, hogy egyáltalán megpróbáltam kikérni, csak ők törölték. Mintha meg se próbáltam volna!
Próbáltam kérdezni a magyar fórumon, de 1 órával később a bejegyzésemet is szó nélkül törölték. (Lehet örülnöm kéne, hogy nem függesztették fel a fiókomat, mint a goldenen, és a silveren mikor kérdezni mertem?)
Pedig semmi olyat nem írtam, (sem azokon az oldalakon, sem itt) ami ezt indokolta volna.
Mindössze segítséget próbáltam kérni a többi magyartól, hátha van valami ötletük mi lehet a baj.
1 biztos, a jelenlegi egyenlegemet még megpróbálom kikérni, aztán befejeztem a Twickerzt (is).
Lehet én gondolom rosszul, de mióta társult azzal a fickóval, nagyon elromlott ez az oldal is. :(

Még megpróbálok írni az adminnak is, de sok reményt nem fűzök a dologhoz. :(

Lehet tényleg "pofára" fizetnek? Olvastam a http://ptccentral.com/twickerz-review-scam-or-legit/-on, hogy akire valamiért "haragszik" ez az Edin, annak nem fizet.
Nomost ugye engem kitiltott fizetés nélkül a Goldenről...
Elképzelhető, hogy valóban ez áll a háttérben? Nem mondom, jellemes ember, ezt eddig is tudtam...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Probléma esetén a legelső dolog,hogy az adminnak írsz egy supportot,akkor első kézből kiderül mi a probléma elvileg. nem akarom védeni az admint ,mert sokan panaszkodnak rá,nekem is volt már rossz tapasztalatom vele más oldalain (elhuzódó kifizetés,hozzászólás törlés) de van olyan oldala is,ahol nekem mindig fizetett rendben. Azt nem szereti,ha fórumra írsz ezt észrevettem. Amúgyis a találgatás az idegeskedés helyett a legcélszerübb közvetlenül neki írni és ott megbeszélheted vele a gondod.
Csibe315
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.12. 11:38
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Csibe315 »

Szia!

Köszi, már írtam a supportnak. ELVILEG 48 órán belül kéne kapnom valami választ... Majd meglátjuk...
Csak gondoltam megkérdezem ott a topikban, hátha valami felett elsiklottam, és nem vettem észre.
Eszembe se jutott, hogy főbenjáró bűn lett az egymástól való segítség kérés, a Twickerzen. Hisz előfordult, hogy én is válaszoltam valaki kérdésére. No mindegy, változnak az idők. :?
Csak kapjam meg a pénzem, és már ott se vagyok. :P
Csibe315
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.12. 11:38
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Csibe315 »

Na, meg is kaptam a "választ":
Administrator, Monday, April 6, 2015 at 07:36 PM
Find Common Reasons below to avoid refunding of pending request:
1. Payza, Perfect Money, Egopay are reserved for depositors only for withdrawals
2. Non depositors are always welcomed to use Paypal for withdrawals
3. Non posting of previous payment proof received.
Before requesting your next cashout, Kindly support twickerz by posting your proof.
this way, your request will be paid on time and will not be refunded.
Fees are irreversible.

Regards,
Nicole
Twickerz.com
Nomost a helyzet az, hogy csak PayPal számlám van, kezdetektől fogva ugyanaz.
A kifizetési bizonylatokat mind postoltam a megfelelő magyar topikban.
Lefényképeztem nekik az eddigi kifizetéseim listáját (Withdraw History) feltöltöttem a photobucketemre, a linket betettem a válaszomba, ahol felsoroltam melyik bizonylatomat hol találják pontosan, és hány órakor postoltam.

Úgyhogy ez nem jött be. Kíváncsi leszek, erre mit fognak lépni. :?

Remélem nem szórakoznak tovább, és kifizetnek végre. Utána tőlem azt csinálnak, amit akarnak, én befejeztem.

Amúgy így jöjjön be az 5-ösöm a lottón... tudtam, ezt fogják válaszolni, úgyhogy vissza kerestem mindent...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csibe315 2015.04.07. 18:33-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kiváncsi vagyok a válaszukra. Esetleg előfordulhat,hogy a magyar topik nekik nem számít a hivatalos kifizetési bizonylatok helyének,de ez csak tipp. De az is előfordulhat,hogy ők hibáztak és akkor kifizetnek egyből.
Csibe315
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.12. 11:38
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Csibe315 »

Én is kíváncsian várom a "választ".
De ha nem megfelelő nekik a Magyar topik, akkor miért nem írják ki, hogy Csak és kizárólag 1 bizonyos topikban fogadják el a bizonylatok linkelését?
És 2013-tól csak most jöttek rá erre (akkor kaptam az első 3 kifizetésemet, majd volt még 2 db 2014-ben)? Na nemár!

Most majd lehet azzal jönnek, hogy nem vagyok "aktív" az oldalon... Csakhogy minden nap megcsinálom az összes reklámot, nem használok semmiféle csaló eszközt, igazság szerint nem is nagyon értem hogy lehet olyat használni, hisz hirdetés mindig annyi van, amennyi...
Április 26-án jár le a tagságom... Nem hosszabbítom meg.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen,hát ez fura lenne,hogy eddig kifizettek,most meg nem így meglehet,hogy csak az időt húzzák,hátha annyiban hagyod,de bármi lehet ...majd kiderül. Mindenesetre érdemes a nyakukra járni.
Csibe315
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.12. 11:38
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Csibe315 »

Na, meg is született:
Administrator, Wednesday, April 8, 2015 at 07:43 PM

Sorry for the inconvenience that may have caused you,
we have new script on checking the proof of payment :)
Kindly next time, Post it in General " Payment Proof section" and not on sub-forum anymore . Script is focus on "General Payment Proof Section" only.

I have note in your account that u have posted proofs but on sub- forum.
but to make sure, kindly post your >>> Latest proof<<< now on >> General Forum Payment proof page.<< --- http://www.twickerz.com/forum.php?board=3
the system will be able to detect your payment proof.

thanks for kind understanding.

Regards,
Nicole
Twickerz.com
Úgyhogy most fogtam magam, és oda is belinkeltem az összes bizonylatomat, alattuk az eredeti post linkjével abba a részlegbe, amit írt. És elküldtem a linkjét nekik.
Azért érdekelne, hogy idáig miért nem zavarta őket a kifizetésben? És másoknál nem zavarja őket? Mert ugye nem csak én tettem a magyar részlegbe...
No mindegy...
Csibe315
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.12. 11:38
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: Csibe315 »

Ma hajnalban kifizettek.
Ápr. 12-től azonban már nem nyomtam semmit, befejeztem.
A tagságom 26-ával lejár, pénzt nem tolok bele. Mióta Goldenes lett, nincs túl jó megérzésem az oldallal kapcsolatban.
Így inkább abbahagyom, mielőtt ezen is buknék.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mindenesetre a Te ügyed egyeztetés után megoldódott,ami sztem normális ügymenet. Sajnos egyébként egyik PTC oldalon se szokás megindokolni külön üzenetben,ha valakinek elutasítják a kifizetését. Ilyenkor kell átböngészni a Szabályzatot, a híreket, a fórumot a válaszokért,vagy közvetlenül az illetékessel felvenni a kapcsolatot. Az esetedben az történt,hogy az Admin szigorúbban vette a szabályokat ,mint korábban és ezt meg tudtad vele beszélni is és még ki is fizetett. Azt kell mondjam a sok csaló oldal közt ez legyen a legnagyobb probléma,ami veled is történt.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Tegnap kikértem a pénzemet a twickerzen és ma megérkezett.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

eviaclub írta:Tegnap kikértem a pénzemet a twickerzen és ma megérkezett.
Gratulálok, ezzel nincs is gond.
Viszont tegnap lejárt a tagságom. Van 4 dollárom, és közel 30000 pontom.
Be akartam váltani a pontokat tagságra, de közölték, hogy már nem lehet.
Így már nincs értelme az oldallal foglalkozni. Ennyi volt.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Twickerz

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Még egy utolsó hír az oldalról, ha valaki hirdetne itt.
Grid 1 nap 1$ 800 megtekintés.
PTC 1 nap 3300 megtekintés.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég