GOLDENCLIX

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Friss: Az admin az utóbbi időben az oldalain (Adzpot,Clixdo,Goldenclix és Silverclix) nagyon késve fizet. Rendszeresen törli a neki nem tetsző beírásokat a Fórumból,vagy meg is szünteti azt . Egyelőre nem javaslom a regsiztrációt.
Néhány változás Máj 5-től.
Ezentúl csak arra fizet ki (bank) amelyen a legtöbb befizetésed volt. Változik a kikérési minimum. Minden kikérés után 1$-ral emelékedik. 5$ az első és 10$ ig emelkedik. Lesz AdAlert,ami riaszt ,ha új reklám jön.


Kép

http://www.goldenclix.com/?ref=xenosz2


2013 január elejétől létező oldal.

Kereset:A napi kereset 3-5 cent közt mozog. 4 darab 0,4 centesből és sok 0,1 centesből áll. Hirdetésenként pontot is kapunk,amit a Purchase balanceba (vásárlási egyenleg ,nem a főegyenleg) konvertálhatunk át. . 5000pont=1 $ .A pontokból vehetünk refeket,így növelve a napi keresetet .
Refjutalék: Alapesetben 35%-ot kapunk. (Több infó az upgrade táblázatban)

Kifizetés: $5 - $6 - $7 - $8 - $9 - $10. a minimum szintje lépcsőzetesen attól függően hány kikérésünk volt már. Payza , Paypal , EgoPay , Perfect Money, STP érhető el. Legfeljebb 7 nap az átutalási idő.

Befizetés: Paypal és Payza. Előbbinek verifiednak kell lennie. Perfect Money , EgoPay és Perfect Money

Az Upgrade menű így néz ki.

http://s20.postimg.org/g9rh7s9hp/image.jpg

Grid: 20 lehetőség alapesetben. nyeremények ahogy nézem 1 cent vagy 2 dollár.

Referáltak bérlése,vétele: 1 dollár 5 referált 30 napra. 1 dollárért vehetünk 1 referáltat örökre.


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Regisztrálás az alábbi linken vagy banneren :

http://www.goldenclix.com/?ref=xenosz2
Kép

Kép
Edin az Admin
A hozzászólást 35 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.06.26. 18:38-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Edin az Admin elmondja mely PTC oldalt tartja kockázatosnak és melyiket nem :) Ezt a balkanikaclix -en ützente

Firstly, sorry for my "english"


Refback is terminated.


I move from Bosnia to Croatia and I can't click in a lot of sites because i change country. I don't know how to use proxy servers and i don't want to learn. Second reason is my preparing for Africa and i dont have a lot of time to spend online like before. I will do there some volunteer things - money is not everything.


Also, be careful with Tatabux and Growth-bux2012 - they are so close to scam, you will see.


Buxhost sites with cheap membership packages MUST go to scam sooner or latter. In my opinion, only buxhost site what have future is Talebux...but we will see...


You can continue to click in Clicks-Bucks and Clicks-FX, contact me when you reach what you need for refback, I will check and pay you. This admins are good and I am in contact with them. Also The-Bux have great admin, you can work there without fear. All untouchable admins (you know them) are suckers (sorry) and scammers. Avoid make serious business in this sites.


Sorry for negative message, but PTC business is so so ...... :)


See you guys, best wishes.
Edin
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A goldelclixen vettem 1 hónapos bronze tagságot $3-ért. Nem éri meg. Inkább refeket kellett volna bérelni.
Talán akkor érné meg, ha legalább 50 direkt refem lenne.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az oldal az egyik legnépszerűbb oldallá nőtte mi magát időközben. A refek után szépen fizet,bár nekem nincs sok. kettő ,aki dolgozik,ebből az egyik egy refcsere miatt dolgozik :)
Az időközben felgyült pontjaimat 4 napja beváltottam zsére. Ez a Purchasebe került. 1,2 dollár tudtam belőle szerezni. Kivenni nem tudtam,gy gondoltam megejtem az egyik nagyon ritka szokásomat,hogy refeket bérlek. kaptam 5-öt. 15-e óta napi átlag 2,4-től 3 ig kattintanak naponta. Eddig összesen 8 centet hoztak. felszorozva ez kb 60 centre jön ki egy hóra,vagyis ingyenes tagként nem érné meg. Bronzként ennek dupláját kapnám a refek után és a saját klikkek után meg két és fél szeresét.


A Bronnze tagság 3 dollár. ma 4 cent értékben kaptam hirdetést.Ez havi 1,2 dollár. Bronze tagságnál ezen felül 1,8 dollárt kapnék még. vagyis 1,2 dollárt kéne kitermelnem még a refekkel. Kb 30 reffel lenne ez meg,akkor lennék nullában.

Viszont az éves tagság csak 17 dollár,ami kb 1,5 dollárrra jön ki.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

újra elérhető a paypal.

van már Virool videjó itten is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.05.10. 08:28-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Van itt is Virool. 0,3 centet fizet érte azonnal. egyet elcsiptem ma reggel. Az oldalra érdemes regisztrálni még most is,mert az admin fenntartható oldalt hozott létre. Ez talán az egyik legstabilabb pár hónapos oldal. Itt nem kell tartani,hogy a szokásos pár hónap utá egyszercsak eltünik az oldal. Az admin teljesen vállalja magát,elérhető,látható,kommunikatív,tehát jó esélye van,hogy akár hosszabb távon is életképes lesz.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

most 4 videó van fenn hármat 30mpig kell nézni az utolsót talán végig, azonnal jováírta mind. a next gombokkal haladtam.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Ilyen jó oldalt még nem láttam mostanában! :good: Minden refem kattintott ma kivétel nélkül és általában 1-2 szokott csak elmaradni naponta! 8) A kifizetések is szépen vannak minden nap, a havi 3 dolláros tagsági díj sem sok és ezért 250%-ot érnek a saját klikkek...szóval ilyennek kell lennie egy normális PTC oldalnak! :roll: Sajnos kevés az ilyen admin, aki ilyet meg tud csinálni, én csak gratulálni tudok neki! :clap: Nálam most ez a No.1 PTC oldal, a Probux és a The-Bux oldalt messze felülmúlja! 8)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na szóval vagyok, bár hát ma 3,2 cent a kereset, a grid nem ad nagy lóvékat ahogy láttam, és a tagság ár is már nem havi 3$ van az 8$ is!
Pontok meg piszok lassan gyűlnek! :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

patrasz írta:Na szóval vagyok, bár hát ma 3,2 cent a kereset, a grid nem ad nagy lóvékat ahogy láttam, és a tagság ár is már nem havi 3$ van az 8$ is!
Pontok meg piszok lassan gyűlnek! :?

Köszönöm a kritikát. A leírást frissíteni fogom. Én magam nem élek a tagságvásárlással így nem tudom megítélni,hogy mennyire drága. Ellenben mezitlábas tagsággal is jól lehet keresni viszonylag és igen stabil az oldal.

A pontokhoz annyit,hogy ma 20 hirdetés van,ami 20 pont,ami 2 centnek felel meg,igaz ezt nem lehet pénzre váltani,de refet lehet belőle bérelni . Tapasztalataim szerint a felét visszahozza legalább,ami további 1 cent naponta.

A refjutalék standardnak is 35% ami kiemelkedő egy ilyen idős oldalnál és ez a tagsággal csak növekszik erősen,ahogy a saját klikk is. (felteszem a friss Up táblázatot abból majd megláthatjátok:))
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Leírás frissítve!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin kicsit spórol a scripten meg a szerveren, de egyébként eddig nagyon jól csinálja, főleg mert jó fej és aktív. Már Taskok is vannak.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok! Valaki tudja, hogy mennyi időre fizet kikérés után? 21-én kértem ki az első 5 dolláromat, de még pending..... :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A szabályzat szerint 7 nap a kifizeti határidő. Én 3 nap alatt kaptam meg nemrég.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:A szabályzat szerint 7 nap a kifizeti határidő. Én 3 nap alatt kaptam meg nemrég.
Köszönöm! :) Akkor várok még!
Kicsit "nagy" pénzt invesztáltam az oldalba ($25 havi tagság+200ref), mert az anno 3 dolláros tagsággal nagyon szépen dolgoztak a refjeim (45 db.). De sajnos kicsit csalódtam, mert a kezdeti refek 2.5-3-as AVG-vel rendelkeztek, viszont a mostaniak már csak 1-et, 2-őt kattolnak naponta! :( (Viszont annyiban jók, hogy mindegyik kattol minden nap! 8) ) Meglátjuk mennyi pénz jön vissza.....

Azt kérdezném még, hogy a refek lejártakor von-e le pénzt? A refek törlésekor igen, azt láttam, de az szerintem nem ugyanaz! Én nem találtam meg ezt az infót, pedig átnéztem az oldalt....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jó kérdés, megmondom őszíntén nem vagyok nagy refvásárló. Goldenclixen is csak azért bérlek,mert a pontokat csak erre tudom értelmesen felhasználni,de én nem vettem észre hogy levont volna,vagy csak nem figyeltem,de nekem így józan ésszel is fura hogy miért vonna le?
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:Jó kérdés, megmondom őszíntén nem vagyok nagy refvásárló. Goldenclixen is csak azért bérlek,mert a pontokat csak erre tudom értelmesen felhasználni,de én nem vettem észre hogy levont volna,vagy csak nem figyeltem,de nekem így józan ésszel is fura hogy miért vonna le?
Sok PTC oldal pár centet levon, ha hagyjuk lejárni a refeket! (Probux, Neobux... stb.)Szerintem azért, hogy ösztönözzön inkább minket a hosszabbításokra (befektetésre), minthogy hagyjuk a refeket lejárni és kiutaljuk a pénzt! (Ezt csak én gondolom a PTC oldalról nézve) De vannak kivételek, csak itt nem tudom hogy ez kivétel-e! A pénzt ma megkaptam sikeresen az oldaltól :good: , azóta már 10 dollárom is összegyűlt, jöhet a matek, hogy hogyan is tovább! :)
Csatolmányok
Goldenclixproof.jpg
Goldenclixproof.jpg (73.89 KiB) Megtekintve 17097 alkalommal
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok! Most kattolom ezt az oldalt, de valamiért irtó lassú az egész! :( Nálatok is? :?
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: zseton »

Ritkán lassul be, általában nincs vele probléma. Ez az egyik legjobb oldal, érdemes kattintani. Ma délután valóban lassabb volt a szokásosnál.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Mára teljesen helyreállt a gyorsaság! Gyors, mint a villám! :good:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sajnos egy negatív tapasztalat az oldallal kapcsolatban! :( 2-3 hete a béreltek árát felemelték 20 centről 21 centre, ezt ma sikerült 22 centre felvinnie az adminnak! :rofl: (Tegnap még 21 centért sikerült bérelnem, ma már a hosszabbítási árak sajnos 22 centes refekre jönnek ki :angry: )
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A refek piszok gyengék, még az áruk felét sem fogják visszahozni,még jó hogy pontokból béreltem, ámbár 1 hónap alatt nem nagyon lehet annyi pontot gyűjteni hogy hosszabbítsd őket!
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

patrasz írta:A refek piszok gyengék, még az áruk felét sem fogják visszahozni,még jó hogy pontokból béreltem, ámbár 1 hónap alatt nem nagyon lehet annyi pontot gyűjteni hogy hosszabbítsd őket!
Én már kicsit többet invesztáltam az oldalba, 545 refem van és Silver monthly tagságom, így hoz egy (az anno vett 20 centből) átlag 22 centet 30 nap alatt! 1000-ig akarom felkorbácsolni a brigádot, de úgy számolgattam, hogy minimum 60 napokra éri meg őket hosszabbítani, de inkább 90 vagy több ajánlatos! Az a baj, hogy mindegyik kattol minden nap, de csak 1-et vagy 2-őt, ami igen kevés! Az először vett refjeim a 2.5-3-as AVG-t tartják, az utánuk vettek csak 1.4 körül mozog! :( Ezért is nem örülök a folyamatos drágulásnak, mindig minden jó üzletbe belepiszkálnak az adminok! :argue:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala , kifizetési bizonylat

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hirdetési akció van 4.-ig 30$-ba kerül az alábbi csomag!
Hello guys!

I have decided to give you opportunity to buy special package - limited time (30.07. - 04.08.)

- 10 rented referrals (Regular price $2)
- 10 direct referrals (Regular price $10)
- 50000 PTC Credits (Regular price $25)
- 250000 Banners Views (Regular Price $10)
MÁS

tegnap óta már hivatalosan is regisztrált gazdasági társaság lett Golden Grup néven az Admin vállalkozása és a hozzá tertozó PTC oldalak (Goldenclix,Silverclix,Balkanaclix,Adzpot,Clixdo)

Ennek okaként és örömére Vásárlási akció van,amennyiben a vásárlás értékének bizonyos százalékát visszakapod az Purchase balance-ba. Most érdemes vásárolni,ha egyébként is tervben volt. 6.-áig tart 12 órán belül aktiválódik a bónusz.
Hello guys!

I am extremely happy today! Day before my birthday we got all documents for company registration! From today GoldenClix, SilverClix, Adzpot, Clixdo and BalkanikaClix are officially registered company ГОЛДЪН ГРУП 2012 LTD. (GOLDAN GRUP LTD.). Registered number of company is 202681268. Click here and see all details If english button in site don't working enter captacha in "Въведете показания код:" and click on "Tъpcи". For everything else you can use Bulgarian - English translator.

We have reason for big celebration whole week (31.07. - 06.08). Here is crazy add funds promo.

Add:
$10 - $49.99 and get 10% bonus in purchase balance!
$50 - $99.99 and get 15% bonus in purchase balance!
$100 - $499.99 and get 20% bonus in purchase balance!
$500 - $999.99 and get 25% bonus in purchase balance!
$1000+ and get 30% bonus in purchase balance!

Bonus will be added within 12 hours!

Let's rock!
Edin
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala+bizonylat / olcsó hird

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Érdemes a nap közben,végén is ránézni az oldalra még,mert pár mindig jön hozzá az elmúlt napok tapasztalatai alapján.

Másik.hogy az oldalon nagyon olcsón lehet hirdetni ,annak ellenére,hogy rendkívül népszerű. 2000 kredit 1,5$ tól
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala+bizonylat / olcsó hird

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

temérdek mennyiségő 0,05 centes van. minden után kapunk egy pontot,ami 0,1 centet ér a vásárlási egyenlegbe. megéri lekattolni.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala+bizonylat / olcsó hird

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:temérdek mennyiségő 0,05 centes van. minden után kapunk egy pontot,ami 0,1 centet ér a vásárlási egyenlegbe. megéri lekattolni.
Igen,tegnap én is összesen 86 hirdetést tudtam megnézni! :D 8) Igaz nálam ezek 0.125 centesek, mivel silver monthly vagyok már egy ideje! :good: Szépen bővül a csapatom is, jelenleg 745 béreltem dolgozik velem együtt! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala+bizonylat / olcsó hird

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az szép. Ez már egy kész ezred. Hány ezer dollárt keresel? :D
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala+bizonylat / olcsó hird

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:Az szép. Ez már egy kész ezred. Hány ezer dollárt keresel? :D
:lol: Ha hiszed, ha nem, még semmit! :) Eddig még csak toltam bele a lóvét! El akarok jutni a max. 1000 főig ezzel a tagsággal, ami nincs már messze! Utána akarom kiszedni, ha sikerül, hogy 0-án legyek (az jelenleg most 114 dodó)! Hetente veszek mindig 100 emberkét, tehát 3 hét múlva elvileg már meglesz az 1000, aztán lehet őket minimum 60 vagy több napra hosszabbítani! :) Közben pedig apránként a 0-ba futni, a többi meg már a haszon! Úgy informálódtam, hogy havi 100 dolcsi jön tisztán így az 1000 fővel és ezzel a tagsággal! Nekem egyenlőre elég lenne! :)
Avatar
hcsaszy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.07.19. 11:24
Kapcsolat:

Re: Goldenclix 2013 legjobb új oldala+bizonylat / olcsó hird

Hozzászólás Szerző: hcsaszy »

Az igen, nagyon szép, sok sikert hozza, remélem összejön a terved. Majd még írja ha elérted az 1000-es sereget hogy mint alakulnak a dolgok.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég