GOLDENCLIX

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Azt hittem pénzt kaptál. sorry. be akartál fizetni? mi az amit bemásoltál korábban? mi a problémád lényege? írd le egyszerűen.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Igen ki akarom venni a közel 8-dolláromat,de hogyan? :) Azt a belinkelt üzenetet írta nekem az admin vissza.
Akkor nekem kell befizetni ide?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

igen. 150%ig. mondjuk én inkább várnék pár hónapot,h vége legyen ennek a korlátozásnak,mert most ,ha befizetsz 5$-t akkor 7.5-et kérhetsz ki. Alig kapsz valamit pluszba a levonások miatt. Igaz azt elhirdetheted,amit befizettél vagy refet bérelhetsz...
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Kösz, igen, én is ezt gondoltam. Elég rafinált az Admin. A paypal-nak mi lehetett az oka, hogy zárolta? :?
Ez pár hónap szokott lenni?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hirtelen nem is tudom...,de nem egészen meglepő az admin múltját ismerve. Az alábbi vélemény jól összefoglalja ezt.
.
Golden Group is notorious for their failed, non-paying sites (BalkanikaClix, Clixdo and Adzpot). They were also suspected to paying selectively, suspend accounts without valid reasons and open (mostly failed) sites under fake names.
Az admin több oldala megszünt,szelektíven fizetett , ok nélkül függesztett fel fiókokat és álnevek alatt nyitott újabb oldalakat.
Arra azért vigyázott,hogy teljesen ne legyen csaló,így azért - igaz szigorúbb szabályok szerint - fizet a tagoknak egy ideje megint.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Valaki tud valami újat róla? :) Csinálja még valaki, aki elég kitartó?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

FRU5T írta:Valaki tud valami újat róla? :) Csinálja még valaki, aki elég kitartó?
Én csinalgatom,és sztem hamarosan megint ki lehet majd kérni a pénzt befektetés nélkül,legalábbis most telik le a fél év ,miután a paypal felszabadítja a számlát. jan 30-án volt a bejelentés így jul 30 után lesz.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Ma rákerestem az oldalra és meglepődve tapasztaltam, hogy évek óta senki nem írt hozzászólást, pedig jelenleg egy nagyon jól fizető oldal.
Korábban tulajdonosváltás történt és az új tulaj -megtartva az oldal arculatát- nagyon sok pozitív dolgot beépített. A leglényegesebb, hogy a kattintandó reklámok mellett számtalan egyéb kereseti lehetőség van. Ezáltal a korábbinál sokkal nagyobb a kereset (Azért nem írok összeget, mert a nagysága a saját szorgalmunktól függ). Kifizetéshez nem kell előtte befizetni, nem kell heteket várni, hanem szinte azonnal megtörténik. Nincs kifizetési minimum csupán az első kikéréshez kell 1000 Cashout Point-nak lenni. Ez a napi 25 darab bónusz hirdetés lekattintásával 4 nap alatt érhető el. Változtak a bankok is Perfect Money, Bitcoin, Payeer, illetve 2 olyan amit én nem ismerek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Lucipapa írta: 2019.11.15. 17:16 Ma rákerestem az oldalra és meglepődve tapasztaltam, hogy évek óta senki nem írt hozzászólást, pedig jelenleg egy nagyon jól fizető oldal.
Korábban tulajdonosváltás történt és az új tulaj -megtartva az oldal arculatát- nagyon sok pozitív dolgot beépített. A leglényegesebb, hogy a kattintandó reklámok mellett számtalan egyéb kereseti lehetőség van. Ezáltal a korábbinál sokkal nagyobb a kereset (Azért nem írok összeget, mert a nagysága a saját szorgalmunktól függ). Kifizetéshez nem kell előtte befizetni, nem kell heteket várni, hanem szinte azonnal megtörténik. Nincs kifizetési minimum csupán az első kikéréshez kell 1000 Cashout Point-nak lenni. Ez a napi 25 darab bónusz hirdetés lekattintásával 4 nap alatt érhető el. Változtak a bankok is Perfect Money, Bitcoin, Payeer, illetve 2 olyan amit én nem ismerek.
ha gondolod átadom a topicot.
én nem ptc-ztem már egy ideje,de most átnézegettem a régi oldalak köszi az infót.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Köszönöm szépen de nem tudom átvenni. Én nem vagyok tagja az oldalnak. A gyerekem tag, aki nem a városunkban lakik, és amikor Náluk voltunk akkor láttam, hogy ezzel az oldallal foglalkozik.Ezután kerestem rá itt. és írtam le röviden amit tapasztaltam.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Rengeteg változás van ezen az oldalon.
PTP megszűnt, helyette PTP Leaderboard van. Ref linkedet kell reklámoznod, viszont ha nem regisztrál alád senki sem akkor csak 0,00001 centecskét kapsz minden ip/24 óra valid látogatónként.
Lecsökkent a cash game is 60-ről 20-ra.
Illetve a minimum befizetést is lecsökkentették 10 centre mert elérhető egy 300 kredit/10 centes csomag is.
Ezen kívül aki használja ezt az oldal ne felejtse el rotate4all-on ez az oldal feketelistán van.

A minimum kifizetés továbbra is $0.01 és 1000 Cashout pont.
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Kép

Google recaptcha minden hirdetes utan, a kis hirdeteseket is bele ertve ami $0.0002 erteku + ezek a rohado kormuk latvanya. fuuu (es akkor ne hasznaljon az ember adblockoit) eeeees meg fizetni sem akar mert 0.15 a min, de free utan 0.14 lesz belole, de tovabbra is ragaszkodik az admin, hogy 0.15 utan kerjem ki de akkor 0.16 ig kell kattintani..

csak siman lenne csalo oldal hidegen hagyna..de ez igy undorito :angry:
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Ennél még az offersbux is sokkal jobb oldal, sok az offers és redesen fizet az admin. Nah meg rendes is, már többször beszélgettem a OffersBux török adminjával.
mrarizona
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2022.01.13. 10:50
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: mrarizona »

Member Since: Dec 21, 2021
Account Balance
$0.26340
Your clicks: 738
Szerintetek megéri? :D
Fizető oldalaim:
https://pawns.app/?r=437638 9x fizetett, összesen 56,63 dollárt. https://i.imgur.com/Xjq8DtN.png
https://earnapp.com/i/hq8glnr 3x fizetett, összesen 9,12 dollárt.
https://r.honeygain.me/HUN0097053 2x fizetett, összesen kb 34 dollárt.
Trooger
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.09.13. 13:32
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: Trooger »

Meg! Még ebben az életben össze fog jönni egy tábla csokira a lóvé! :-)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok

Csak az utolsó pár hozzászólást olvastam el... deazok eléggé lehangolóak és lemondóak az oldalról :)
Saját véleményem szerint nem rossz kis oldal ez... sőt!!! :)

Elég régóta csinálom... jó dbig freebe majd befektettem (nem túl nagy összeget) majd most 3 hónapja újra freebe.
De a lényegi és a főbb szempontokat nézve... nekem csupa jó tapasztalatom van az oldalról. :)

- Lassan 10 éve jelen van... persze nem kattolom az elejétől, én úgy kb 2 / 2.5 éve csinálom... de sztem kissebb gondok és átmeneti időszakokon kívűl semmi gond nem volt az oldallal. Ami valjuk be a ptc világban elég ritka :)
- Amióta én csinálom, elég gyorsan fizet. Van amikor (sőt általában) 2-3 nap alatt, van amikor ez picit elhúzódik 4-5 napra de általában 1 hét alatt 95%-ban megkaptam a kifizetésem.... nagy ritkán fordúlt elő pár alakalommal hogy elhúzta a kifizetésem 1 hétnél tovább.
- A kifizetés fee-t se mondanám soknak, sőt... ez az 5% levonás sok más oldalnál jóval magasabb :)
- A kereset valóban nem túl erős freebe, de ez igazából nem releváns infó, hisz minden ptc oldalon így van szóval ebbe semmi meglepő nincs sztem :)
- Viszont bevezetett az admin több olcsóbb de fix 100%-ban profitot termelő tagságot is (és ehhez nem is kell az összes 0.0000XY$ apró centes reklámot lekattintani :) ) Special a legkissebb ilyen tagságot (Profitable Clicker) vásároltam meg tavaly 365 napra (mindössze 20$-t és bőven bőven vissza hozta az árát).
- Ezen kívűl az oldalon müködik és elérhető az RR rendszer, bérlés is ráadásul BOTok az rrek (ezt nem véletlen emelem ki, bár alapnak tünik és aki régóta ptczik annak ez szinte alap dolog... de tapasztalatom szerint az elmúlt 1-2 évben rengeteg ptc oldal variált az rr rendszeren és vissza vette a keresetet lásd pl Scarlet vagy GPTplanet vagy az újjabb ptc oldalakon egyszerüen nem is elérhető ez a rendszer lásd pl GAB oldal, vagy szimplán nem BOT alapú az RR rendszer hanem igazából "valós" emberek (már aki ezt elhiszi ugye) amik kibérlése lutri mert vagy kattint vagy nem (de 80%ban nem :D )
- Ráadásúl itt Goldenen igen profitos az RR rendszer (persze nem kell csodát várni itt sem és nem ebből leszel milliomos :D) de profitot termel és ez a lényeg, nekem :) Persze van itt is kissebb probléma... mert idővel a bérelt RR-ek szépen elkezdenek leállni. És ezeket vagy el kell engedned vagy cserélni + majd idővel hosszabbítani ami + kiadás ugye. De még így is profitos sztem a dolog :)
- Végül, saját véleményem, hogy teljesen és még évekig fenntartható a rendszer... hisz ROI rendszer van a kifizetésre. A befizetésed 100%-ig 100%-ban kérheted a kifizetésed... majd ahogy emelkedik a ROI-d úgy tudsz kevesebb pénzt kivenni, viszont azt a pénzt is megkapod csak épp a PB-be megy át. Én speciál 175% Roin vagyok ahol még mindig 60% kifizetést kapok és 40%-t a PB-be amiből persze hírdethetsz vagy épp további RR-ket bérelhetsz.

Végül saját statom... 99$-t fizettem be eddig összesen (és erősen gondolkodom rajta hogy 3-4 hónap kihagyás után újra befektessek csak most egy nagyobb összeget) és a mai napig 175$ kifizetést kaptam. Mindezt úgy hogy nem vásároltam csak a legkissebb alap tagságot azt is csak 1 évre, és nem volt sosem több 1000RR-em. Sőt!!! amit vettem éves tagság abban a max RR szám kemény 100db volt! ami valjuk be nem igazán sok :D :D
Lehet mondani ezekre a számokra, hogy nem túl sok ez a 76$ profit... de ez legalább profit. És ahogy írtam alap tagságot és kevés RR-t vásároltam... Magasabb tagságokkal és/vagy RRkel jóval magasabb profitot is el lehet érni jóval rövidebb idő alatt is :))
Szóval összességében nekem csupa pozítív a véleményem erről az oldalról (még ha vannak kissebb gondok is mint pl az rr leállások... de hol nincsenek ilyen gondok :D )
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: Admin »

Van valami update az oldallal? Valaki csinálja, mik a tapasztalatok mostanság?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
mrarizona
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2022.01.13. 10:50
Kapcsolat:

Re: GOLDENCLIX

Hozzászólás Szerző: mrarizona »

Jó régen frissítette a szerző. Én néha kattintom, pl a héten csak ma léptem be. 0,49$ körül járok.
Volt kb 2$-om, nem léptem be ismeretlen ideig, és már be se tudok azzal. Újrakezdtem, de nem erőltetem.
Fizető oldalaim:
https://pawns.app/?r=437638 9x fizetett, összesen 56,63 dollárt. https://i.imgur.com/Xjq8DtN.png
https://earnapp.com/i/hq8glnr 3x fizetett, összesen 9,12 dollárt.
https://r.honeygain.me/HUN0097053 2x fizetett, összesen kb 34 dollárt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég