Ref4Bux

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Leírás frissítve 2013 07 03

Már több témában is említve van ez az oldal,
de vagy nincs hozzá leírás, vagy nagyon régiek.
Röviden a lényeg:
Két éves, tavaly még legit oldal volt.
Jött egy hacker támadás, nulláról indult. (a tagok is)
Az oldalt abbahagytam, de annyira igyekeznek, hogy újra elkezdtem.
A PTC Investigations újra átvizsgálta, és újra megkapta a LEGIT státuszt.

A kereseti lehetőségeket leginkább a Twickerz-hez tudom hasonlítani.
Semmi közük egymáshoz, de a lehetőségek hasonlóak.
Tömören: upgrade-el ref nélkül megsokszorozhatod a bevételt, de ehhez
nem feltétlenül kell befizetni. Ezt Ref4 pontokból is megteheted.
A hirdetések után mindössze 10-15 pont (1.5 cent) szerezhető,
de a Virool videókért kapott 10 pont (1 cent)/db már komoly bevételt jelenthet. Virool-hoz ajánlott irodalom
Én is ebből vettem Sapphire tagságot. :good:
Az oldal időigényes, nincs adfocus, de sok a hirdetés, viszont hosszú távon nagyon megéri.

Kép

Tagságonként garantált keresetek vannak az upgrade táblázatban.

Free.............100 klikk...0.02 $ (Free tagként 100 alatt van a napi klikkszám.
....................Ha jól tudom 70 körül) kereset 180 napra kb 3$
Pioneer.........100 klikk...0.05 $....tagság 4.99 $ - kereset 180 napra 9 $ - nettó 4$
Emerald........100 klikk...0.12 $... tagság 10.00 $ - kereset 180 napra 21.60 $ - nettó 11.60 $
Sapphire.......100 klikk...0.20 $... tagság 15.00 $ - kereset 180 napra 36.00 $ - nettó 21.00 $ :good:
Platinum.......100 klikk...0.25 $... tagság 30.00 $ - kereset 180 napra 45.00 $ - nettó 15.00 $

A további tagságoknál a nettó bevétel már mínuszban van.
Ezeknél már komoly aktív ref bázisra van szükség.
Fontos, hogy ezek csak a minimum garantált bevételek.
átlag napi 130-140 klikk van igy például Sapphire tagként a napi bevétel 20 cent helyett,
a napi 25, néha a 30 centet is elérheti. Attól függ, hogy hány másodpercesek a reklámok.
A Ref4Bux csak annyit ad, amennyit valóban ki is tud fizetni. Nincs mézes madzag.


A fix hirdetések (kb 40 - 50 db) lekattintása kell a másnapi ref jutalékhoz.
A ref jutalék is kiderül az upgrade táblázatból.
A direkt és bérelt megegyezik.
Free-ként a refkatt érték 1000 klikkenként 5 cent,
Pioneer-ként viszont már 10 cent.
Sapphire-ként 11 cent.
Még a régi rendszerben béreltem tavaly, akkor tagsággal sem érte meg.
Viszont úgy tudom, most egész jól nyomják, de friss tapasztalatom még nincs.

Ha van türelmed, és időd próbáld ki, nagyon jól lehet haladni.


Min pay és költségek:
0.01$ Paypal 20% + 25 cent fee
1.00$ Payza 10% fee
Perfect Money, EgoPay, Solid Trust Pay 0% fee

Kifizetési határidő 3-7 nap,
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára kopasz 2013.11.07. 17:08-kor.
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

Kedves kopasz, az oldalnak már van egy nyitott témája!

Én is foglalkozom ezzel az oldallal, én is nyithattam volna neki, de nem tettem, éppen ezért.
..egy dolog miatt fogom meghagyni, mert legalább szépen összeszedted, amit az oldalról tudni kell, a másik téma, meg...

Amúgy Sapphire-ig megéri befizetni ($15), ha valaki aktívan kattintja, én tegnap kereken $0.30-at kerestem.
180 nap alatt kb $30-40 jön vissza, refek nélkül, ha minden így marad.

Pár napos bizonylatom:

Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Kedves Detros
Ezzel kezdtem az első sorban.
Én is írtam már erröl a PTC-ről régebben.
A téma amit belinkeltél, pedig több mint egy éves,
és nem az oldalról szol, hanem a fej vagy írás játékrol,
ami még most is működik az oldalon, de ezt nem is akartam említeni,
mert a könnyen jött pénz könnyen el is megy. És ezt a Ref4bux alkotói is jól tudják.
Én az oldalrol adtam leírást. A mostani helyzetről.

Amúgy én pont a változások előtt vettem meg a pioneer tagságot.
A Sapphire most lényegesen jobb.
Sok hasznos klattyolást. Kopasz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kopasz 2013.11.07. 17:09-kor.
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

kopasz írta:Kedves Detros
Ezzel kezdtem az első sorban.
Én is írtam már erröl a PTC-ről régebben.
A téma amit belinkeltél, pedig több mint egy éves,
és nem az oldalról szol, hanem a fej vagy írás játékrol,
ami még most is működik az oldalon, de ezt nem is akartam említeni,
mert a könnyen jött pénz könnyen el is megy. És ezt a Ref4bux alkotói is jól tudják.
Én az oldalrol adtam leírást. A mostani helyzetről.

Amúgy én pont a változások előtt vettem meg a pioneer tagságot.
A Sapphire most lényegesen jobb.
Sok hasznos klattyolást. Kopasz.
Kép
Kopasz, bár téged címeztelek meg az üzenettel, de ez mindenki másnak is szólt, hogy ne jöjjön ezzel kapcsolatban egy hsz. se ebbe a témába. Ezért írtam le, hogy miért maradhat meg.

Én a változások előtt gondolkoztam a befektetésen, de nekem már akkor is jobbnak tűnt a Sapphire.
A pontos tábla nincsen előttem, de emlékszem, hogy lényeges % szerepelt mellette, de lényeg, most nagyon megéri, bízunk benne, hogy sokáig így is marad! :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

A keresetem Sapphire-ként az elmúlt 5 napban:

02.01 - $0.237 - 127 klikk
02.02 - $0.2835 - 144 klikk
02.03 - $0.30 - 156 klikk
02.04 - $0.2797 - 140 klikk
02.05 - $0.28255 - 149 klikk /és még nincs vége a napnak :)/

Egy kis segítség annak aki befektetésen gondolkodik itt.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Egy lényeges infó kimaradt.
Mint fent írtam, a ref jutalékhoz a fix hirdetéseket kell csak leklikkelni,
de ezeket manuálisan, ugyanis van a reklámokhoz 'slideshow' lehetőség (csak a 'next' feliratot kell klattyolni hirdetésenként).
Viszont igy az érte járó pontokat (kb 12-14 pont, ez ugye 1.2-1.4 cent) nem kapod meg.
Ha nincs refed, nyomhatod az egészet 'slideshow'-al.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszi a részletes leírást, kopasz.

Sztem is egy PTC oldalnak a PTC rovatban a helye,és nem máshol :)

Én ezt az oldalt is felhagytam anno,mert free tagként semmit nem kerestem vele,ráadásul a hirdetéseknél nem a valós megkereshető érték szerepelt.Hanem a tagságtól függően bizonyos százalékát csak. Ez sztem félrevezető volt. Nem tudom most ez változott-e azóta?
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:Köszi a részletes leírást, kopasz.

Sztem is egy PTC oldalnak a PTC rovatban a helye,és nem máshol :)

Én ezt az oldalt is felhagytam anno,mert free tagként semmit nem kerestem vele,ráadásul a hirdetéseknél nem a valós megkereshető érték szerepelt.Hanem a tagságtól függően bizonyos százalékát csak. Ez sztem félrevezető volt. Nem tudom most ez változott-e azóta?
Kopasz első hozzászólásában ezt megtalálod a képen
Daily clicks eraning
Advertiser-ként csak $0.02/100 klikk
Ha mindent lekattintasz, és naponta többször benézel, akkor ez olyan 130-140 klikk, tehát maximum olyan $0.028/nap
+ a megkeresett pontokat beváltva is összejöhet majd egy tagságra, ha nem akarsz befektetni, de az eltart egy darabig.

Én Sapphire-ként $0.27-es átlagot hozok napi szinten.
Ennél magasabb tagságot nem érdemes venni, mert bár a Platinum is megtérül, és hoz profitot, de mivel az árban a duplája a Sapphire-nak, így kb ugyan ott van az ember, csak akkor van értelme, ha már nem elég a 750 direkt, vagy az 1500 bérelt.. :) A többi meg, ha jól emlékszem már nem nagyon térül meg referralok nélkül...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros írta:
xenosz2 írta:Köszi a részletes leírást, kopasz.

Sztem is egy PTC oldalnak a PTC rovatban a helye,és nem máshol :)

Én ezt az oldalt is felhagytam anno,mert free tagként semmit nem kerestem vele,ráadásul a hirdetéseknél nem a valós megkereshető érték szerepelt.Hanem a tagságtól függően bizonyos százalékát csak. Ez sztem félrevezető volt. Nem tudom most ez változott-e azóta?
Kopasz első hozzászólásában ezt megtalálod a képen
Daily clicks eraning
Advertiser-ként csak $0.02/100 klikk
Ha mindent lekattintasz, és naponta többször benézel, akkor ez olyan 130-140 klikk, tehát maximum olyan $0.028/nap
+ a megkeresett pontokat beváltva is összejöhet majd egy tagságra, ha nem akarsz befektetni, de az eltart egy darabig.

Én Sapphire-ként $0.27-es átlagot hozok napi szinten.
Ennél magasabb tagságot nem érdemes venni, mert bár a Platinum is megtérül, és hoz profitot, de mivel az árban a duplája a Sapphire-nak, így kb ugyan ott van az ember, csak akkor van értelme, ha már nem elég a 750 direkt, vagy az 1500 bérelt.. :) A többi meg, ha jól emlékszem már nem nagyon térül meg referralok nélkül...
Én konkrétan arra gondoltam,hogy a hirdetés mellett 0,01 $ szerepelt,aztán miután lekattintottam megnéztem,mennyivel nőtt a balance-om és meglepődtem,hogy sokkal kevesebbel. Ez volt a tagság függő kereset. free tagként 5%-ot kaptam a 0,01$ os hirdetésből,vagyis 0,0005$ -t.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:
Én konkrétan arra gondoltam,hogy a hirdetés mellett 0,01 $ szerepelt,aztán miután lekattintottam megnéztem,mennyivel nőtt a balance-om és meglepődtem,hogy sokkal kevesebbel. Ez volt a tagság függő kereset. free tagként 5%-ot kaptam a 0,01$ os hirdetésből,vagyis 0,0005$ -t.
Xenosz most már egyik mellé sincsen írva érték, ezért írtam, hogy 100 klikkenként van számolva!
Bár ez sem teljesen igaz, mert szerintem a szponzorált hirdetések között van olyan, ami többet ér a többinél...
De átlagolva egymás utáni két nap amikor 100 klikked van, akkor nagyjából ugyan annyi a vége.

Amit leírtál az még a változás előtt volt, amikor regisztráltam, még nálam is úgy volt.
Jelenleg is tagságfüggő a kereset, de nekem ezzel nincs is semmi bajom, aki többet szeretne keresni, az kockáztasson is. Valamit valamiért. $15 befektetés, hogy a végén kb $48-t keressen az ember, azért nem rossz, és nem kell hozzá referralokat gyűjtened, és idegeskedned, hogy már megint nem kattintottak.. :D
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Akkor még egy kis pontosítás. Százalék nincs.
Az upgrade táblázatban a minimum kereshető összeg van feltüntetve.
Vagyis 100 klikk esetén: átlag napi 150 (az oldalon már 1 cent-től !!! is lehet hírdetni, igy napközben is mindíg van új link)
free 0.02
pioneer 0.05
emerald 0.12
sapphire 0.20 (tehát ez a biztos minimum)
A hirdetéseken nincs feltüntetve mennyit ér, és az sem, hogy hány mp.
Hogy adott napon mennyit keresel a minimumon felül, az a fix hirdetésektől függ.
Ezekre az van kiírva, hogy az értéke akár 5 cent is lehet.
Hogy pontosan mennyit kapsz rá, azt csak akkor tudod meg, ha minden hirdetés után
frissíted az oldalt, és megnézed felül az egyenleged. Ezt még nem néztem.
De a kiírás szerint nekem pioneer-ként a 150 klikkért napi 7.5 centet kell minimum kapni.
Az elmult napokban mindíg 10 cent körül kerestem. :good:
Plusz a videókért kapott centek (ma eddig 11) a purchase balance-ba. :clap:

Free tagként szerintem 4 cent körül összejönne naponta.
A videók értéke pedig minden szinten egyforma.
Befizetés nélkül a minimum 5$-os tagság 50 napon belül simán összejön.

Az oldalon van egy 'Games' menüpont, és most olvastam a fórumon, hogy a játékokkal is lehet majd pénzt keresni.

Most már csak abban bízom, hogy az oldal üzemeltetői okos, számolni tudó emberek,
akik pontosan megtervezték hogy mi mennyi legyen az oldalon, és nagyon hosszú távra terveztek,
nem csak a hasukra ütöttek, aztán lesz ami lesz, mert a tagok részére nagyon kedvezően néz ki az oldal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kopasz 2013.11.07. 17:09-kor.
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

kopasz írta: Detros ha így haladsz, akkor 20-25 nap múlva utól érsz, aztán nézem a hátad. :D
Kép
Kopasz, azért ez várható is volt.. ;)
És igen, remélhetőleg terveztek előre, és számolni is tudnak. :)

Jah amúgy az előző bejegyzésben úgy tűnhetett, mint ha azt sugallnám felesleges refeket gyűjteni, de azért ez nem igaz, de legalább a minimum tagság kell, hogy igazán megérje, akkor akár 1-1,5 cent is jöhet 1-1 aktív referraltól, 10 ilyen referrallal már nem olyan rossz.. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros írta:. $15 befektetés, hogy a végén kb $48-t keressen az ember, azért nem rossz, és nem kell hozzá referralokat gyűjtened, és idegeskedned, hogy már megint nem kattintottak.. :D
az tényleg nem rossz. 30 dollar az olyan,mint 30 oldalt lekattintani nap,mint nap egy hónapig standardként.lehet megfontolom :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Beléptem és látom,hogy le van nullázva a balance om... Nem sok ,de azért volt rajta.... Ez is az újítás eredménye volt?
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:Beléptem és látom,hogy le van nullázva a balance om... Nem sok ,de azért volt rajta.... Ez is az újítás eredménye volt?
Nem ez nem újítás szerintem, erre a kérdésre a TOS-ban kapsz választ.

Inactive Accounts
If your account has been inactive for more than 15 days, your earnings will be cleared.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros írta:
xenosz2 írta:Beléptem és látom,hogy le van nullázva a balance om... Nem sok ,de azért volt rajta.... Ez is az újítás eredménye volt?
Nem ez nem újítás szerintem, erre a kérdésre a TOS-ban kapsz választ.

Inactive Accounts
If your account has been inactive for more than 15 days, your earnings will be cleared.
Köszönöm szépen a választ. Akkor ennyi erővel az accountomat is törölhetné már...
Amúgy irdatlan mennyiségű hirdetés van az odalon és közte egy rakás 0,1 centes,ami elég jó kerestei lehetőség. Csak hát ez az oldal elég sok időt igényel:)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:
detros írta:
xenosz2 írta:Beléptem és látom,hogy le van nullázva a balance om... Nem sok ,de azért volt rajta.... Ez is az újítás eredménye volt?
Nem ez nem újítás szerintem, erre a kérdésre a TOS-ban kapsz választ.

Inactive Accounts
If your account has been inactive for more than 15 days, your earnings will be cleared.
Köszönöm szépen a választ. Akkor ennyi erővel az accountomat is törölhetné már...
Amúgy irdatlan mennyiségű hirdetés van az odalon és közte egy rakás 0,1 centes,ami elég jó kerestei lehetőség. Csak hát ez az oldal elég sok időt igényel:)
Igen, elég sok időt vesz igénybe, mostanában, mintha többet is, talán növelték egyes hirdetések idejét..
De itt legalább megéri aktívnak lenni... :)
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Érdekes egy oldal ez,én is voltam rajta régen,pár hónapot,de az a napi 1-2 cent valahogy kevésnek tűnt.
De mondjuk fura,hogy ha ilyen jól lehet vele keresni,miért kérnek ki pár centeket,ennek túl sok értelme nincs szerintem,persze próbakérésnek jó.De szerintem újból kipróbálom az oldalt,ha tényleg fizet is. :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

joke75 írta:Érdekes egy oldal ez,én is voltam rajta régen,pár hónapot,de az a napi 1-2 cent valahogy kevésnek tűnt.
De mondjuk fura,hogy ha ilyen jól lehet vele keresni,miért kérnek ki pár centeket,ennek túl sok értelme nincs szerintem,persze próbakérésnek jó.De szerintem újból kipróbálom az oldalt,ha tényleg fizet is. :)
Elsőre én is kikértem 10 centet, hogy lássam milyen a kifizetés.
Sokan hamar abbahagyják, mert nem akarnak befektetni... pedig befektetéssel nagyon is megéri.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát pontokból nagyon nagyon sokáig tartana összegyűjteni egy upgradre. 0,1 pontot kapok egy reklámra,ahogy néztem. 1$ =1000 pont. A legolcsóbb tagsági 5 dollár,vagyis 50 000 reklámot kéne végignéznem.... A twickerz pontgyűjtés ehhez képest leányálom :D Ráadásul csak 180 napos a tagsági és nem éves. Jól számoltam? Inkább kifizetem az 5,10, 20 dollárt :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Egy kérdés? Shapirre tagságnál a Ref4Grid marad 20? Nem nő meg a lehetőségek száma?
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

patrasz írta:Egy kérdés? Shapirre tagságnál a Ref4Grid marad 20? Nem nő meg a lehetőségek száma?
Erről nem ír semmit sem.. :/ Szerintem marad ugyan annyi.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na elvileg Shappire tagsággal 100 reklám egyenlő 20 cent, legalább is ez van kiírva a táblázatban.

Most eddig 114 db-ot néztem meg és még így sincs 20 cent az értéke! :rofl:
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

patrasz írta:Na elvileg Shappire tagsággal 100 reklám egyenlő 20 cent, legalább is ez van kiírva a táblázatban.

Most eddig 114 db-ot néztem meg és még így sincs 20 cent az értéke! :rofl:
Nálam még csak 84 klikked van mára :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

detros írta:
patrasz írta:Na elvileg Shappire tagsággal 100 reklám egyenlő 20 cent, legalább is ez van kiírva a táblázatban.

Most eddig 114 db-ot néztem meg és még így sincs 20 cent az értéke! :rofl:
Nálam még csak 84 klikked van mára :)
Nálam a mai 100 klikk = $0.17355
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos eddig 129 db reklám = 0,22975 $! Végül is megvan a 20 cent csak egy kicsit több melóval!

Ha így marad és fizet is szavam nem lesz!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

patrasz írta:Nos eddig 129 db reklám = 0,22975 $! Végül is megvan a 20 cent csak egy kicsit több melóval!

Ha így marad és fizet is szavam nem lesz!
Ne aggódj fizetnek jelenleg, mint a kis angyal :)
Én is csak azért kezdtem bele az oldalba, mert akihez regisztráltam már két Pioneer tagságot letolt, és már vagy 7 kifizetésen túl van.
Én havonta ki fogom venni a lóvét, az a biztos. :)
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

xenosz2 írta:Hát pontokból nagyon nagyon sokáig tartana összegyűjteni egy upgradre. 0,1 pontot kapok egy reklámra,ahogy néztem. 1$ =1000 pont. A legolcsóbb tagsági 5 dollár,vagyis 50 000 reklámot kéne végignéznem.... A twickerz pontgyűjtés ehhez képest leányálom :D Ráadásul csak 180 napos a tagsági és nem éves. Jól számoltam? Inkább kifizetem az 5,10, 20 dollárt :)
A reklámokért kapott pontok elhanyagolhatóak. Viszont a videókból, remélem hosszú távon,
nagyon jól lehet keresni. A video contest szerint, az elmult 24 órában,
most klikkeltem le a 38. centemet, és eddig egy-két nap kivételével mindíg 10 cent felett voltam.
Igy azért már nem olyan rossz. Ez a videó verseny lista amúgy kb két hete indult,
és van néhány tag, aki már 1000 videó (10$) körül jár. Na ennyit nem tudom honnan szedtek.

És a kikért 2$-om. Nem kapkodták el, de a 9 napos határidőbe belefért.

Kép
Kép
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én tegnap 3 videót kaptam,azelött meg 2 volt. Lehet magasabb tagsággal több a videó is. Viszont én úgy jártam tegnapelőtt,hogy mikor lejárt ez első videó nem zártam be, hanem megnyitottam ugyanabban az ablakban a következő videót és csak az egyért járó 10 pontot számolta el. Szal' megnézés után ablak bezár,és újranyitni újban a helyes technológiai sorrend.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Ref4Bux

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:Én tegnap 3 videót kaptam,azelött meg 2 volt. Lehet magasabb tagsággal több a videó is. Viszont én úgy jártam tegnapelőtt,hogy mikor lejárt ez első videó nem zártam be, hanem megnyitottam ugyanabban az ablakban a következő videót és csak az egyért járó 10 pontot számolta el. Szal' megnézés után ablak bezár,és újranyitni újban a helyes technológiai sorrend.
Én is ritkán tudok videókat megnézni, általában üres még akkor is ha sokáig nyitva is van az ablak.
De tegnap nagyon sok videó volt, legalább vagy 20-at sikerült elkapnom, nem tudom mi volt.. :)
De azt én sem értem, hogy 1-2 tag hogyan ér el 2000+ pontot 24 óra alatt :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég