SilverClix - Nem Ajánlott

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: SilverClix (megbízható, - 9. kifizetésem)

Hozzászólás Szerző: idlig » 2014.04.30. 11:38

Történt néhány komoly változás:

Nikolay már nem társ Admin se itt, se a Clixdo-n (aki figyelt, olvashatott az egyik goldenes hírben, egy félmondatot, ami esetleg valami ilyesmit vetített előre), Edin megvette a részét. Erről maga az Admin se akar többet mesélni, talán nem véletlenül.

Kifizetések: a régieket nem lehet törölni, az újak 7 napon belül lesznek fizetve. Az esetleges extra pénzből fizetik ki a pendinges kikéréseket, itt a befektetők és az olyan tagok élvezik az elsőbbséget, akik még nem kaptak kifizetést.

Pontrendszer: standard tagoknak 5000 pont = 1$.

A Twickerz Admin pedig társ Admin lett.

A PayPal már elérhető befizetésre.

A korábbi tapasztalatok alapján lehet, hogy nem sokáig lesz elérhető az 1 hónapos tagság (már csak a pontok miatt is megéri elgondolkodni rajta).

Kép

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: doqxstudio » 2014.04.30. 11:57

akkor a Twickerz, YouGetProfit, GoldenClix, Adzpot, BalkanikaClix oldalak mellé kerül a SilverClix és ClixDoo is, ha jól értem.
Kép

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2014.04.30. 12:22

doqxstudio írta:akkor a Twickerz, YouGetProfit, GoldenClix, Adzpot, BalkanikaClix oldalak mellé kerül a SilverClix és ClixDoo is, ha jól értem.
Valami ilyesmi. De hogy mekkora az összefonódás, azt csak ők tudják.

"Say hello to Marijoy, wish her warm welcome to SilverClix world, she will be Co-Admin here"

Tehát a Silveren társ Admin, azt nem írta, hogy máshol is. De ez talán egybe is vágna Nikolay kilépésével, illetve azzal, hogy Edin pár napja már úgy hivatkozott a Goldenes oldalakra, hogy se a Silvert, se a Clixdo-t nem említette közöttük!

Ez most lényegében egy társ Admin cserének tűnik, Nikolay helyett Marijoy, mivel utóbbi PayPal számlája működik, ellentétben az előbbivel (Edin hiába ment ki Angliába céget alapítani, az a PayPal számla is limitálva lett). Ahogy Nelalita írta a Silver fórumon, köszönet Nikolay-nak a Silverclix létrehozásáért, de az üzlet az üzlet. Edin vagy meglépi ezt, vagy együtt buknak el.

A Goldenes oldalról egyértelmű, hogy a kooperációnak mi a haszna, a Twickerz-es rész már érdekesebb lenne (illetve a Clikz4freakz és Clikit oldalak jövője is érdekelne engem, de ezeket majd meglátjuk).

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: doqxstudio » 2014.04.30. 12:50

a Twickerz és YouGetProfit nem tud eléggé növekedni, talán ez lehet az ok.
Kép

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2014.04.30. 13:13

doqxstudio írta:a Twickerz és YouGetProfit nem tud eléggé növekedni, talán ez lehet az ok.
Kicsit összetettebbnek gondolom, de valami hasonló, csak nem volt kedvem és időm hosszabb postot írni.

Így viszont a Goldenes oldalak egyenesbe jöhetnek, már pont kezdtem volna kongatni a vészharangot (annak idején a PTCSolution Adminja is ilyesmit akart, csak nem sikerült).

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2014.04.30. 15:10

idlig, köszi az infókat!
(Szerintem 1 kezemen meg tudnám számolni hányan is értik itt, pontosan mi történik. Jó nektek, hogy köztük vagytok :) )
Kép

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2014.04.30. 16:22

Kösz idlig. Nikolay a résztulajdonát el akarta adni,ezért vette meg. A Twickerzes Zigmának a tulaja Valueasset nevü alak,és Marijoy az Admin az oldalakon? Ez a felállás ? :)

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: doqxstudio » 2014.04.30. 22:15

ez a Valueasset teljesen új blabla. :D
nekem az a gyanúm, h Nikolay soha nem létezett. ;) :D
Kép

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2014.04.30. 23:22

doqxstudio írta: nekem az a gyanúm, h Nikolay soha nem létezett. ;) :D
Ilyet már le se akartam írni. :DD

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2014.05.01. 07:56

Nos pont átváltás előtt 1$ =5000 pont, standardoknak halál, legalább 3 ezer lett volna. Adfocus, mondjuk ezt maxtor-ral ki lehet ütni, és mostanában kevesebb a reklám is.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2014.05.01. 08:14

idlig írta:
doqxstudio írta: nekem az a gyanúm, h Nikolay soha nem létezett. ;) :D
Ilyet már le se akartam írni. :DD
WHAT!!!!!?

Ezt fejtsétek ki légyszíves. Milyen módon nem létezett? Looper néven folyamatosan aktív volt a PTC piacon korábban is,függetlenül az adminságától. ergo létező személy.

ezt kuksoljátok meg :) : http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... le;u=22409

Date Registered: March 15, 2010, 09:20:15 AM 2010 óta!!!!!!
Last Active: March 08, 2014, 02:56:45 PM

és a blogja: http://looper19.blogspot.hu/

rajta fényképpel ,elérhetőséggel.

szóval ez így biztosan nem igaz:)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2014.05.01. 08:30

patrasz írta:Nos pont átváltás előtt 1$ =5000 pont, standardoknak halál, legalább 3 ezer lett volna. Adfocus, mondjuk ezt maxtor-ral ki lehet ütni, és mostanában kevesebb a reklám is.
Nem olyan rossz az. 5000 pontnál plusz 0.02 cent egy hirdetésnél Ha lekkattolsz egy 0.05 centest akkor 0.07 cent össz. pld
Más kérdés,hogy ezt a plusz ötödcentet nem tudod egy az egyben pénzben kivenni,viszont ha lekattolod az összes hirdetést minden nap,akkor egy idő után ebből tudsz hirdetni egy az egyben. nem mondom,hogy nagy biznisz,de inkább az 1000p=1$ a túl nagyvonalú.

jelenleg 2000 kredit 2.5$ (0.125cent költség per klikk) , 10 ezer kredit 8$ ( 0.08cent költség per klikk). Ha jól tudom 1 klikk az oldalon 0.05 centes hirdetést jelent. Tehát pld ha kapsz klikkelőként egy 0.05 centes hirdetésre pont formájában még 0.1 centet kkor látható hogy az veszteség 0.15 cent kiadás, bevétel: 0.08 cent a 10 ezres egységnél.( A kiadás ennél kisebb valamivel : a refek nem 100%ot hoznak vissza a hirdetésnél is alacsonyabb kiadás. )

Tudom,hogy a bevételek és kiadások egyensúlya ennél bonyolultabbak,mert,de ez is közrejátszhat,hogy csökkent a pont arány.

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2014.05.01. 09:55

xenosz2: megoldható. Láttam már olyat adott fórumon, hogy valaki 3-4 profil alatt nyomta a sok száz kommentet, a blogokat, dumált magával, szította a vitát, és még csak pénzről se volt szó, simán jót röhögött rajta. Egy fénykép se jelent semmit a mai világban. Sose becsüld alá az embereket. Nem mondom, hogy a pali decoy volt, csak, hogy éppen lehetséges lenne.

Nekem az az egészben a furcsa, hogy egyszerre 8 oldal kapott PayPal vizsgálatot, pedig elvileg 5 különböző ember van mögöttük: Golden, Silver, Adzpot, Clixdo, Clikit, Clikz4, Lynkar, Balkan.
Nem ismerem a PayPal módszereit, tehát ezért fogalmazok óvatosan, és azt is csak így egymás között. Tegyük ezt az 1-2 kommentet a sci-fi kategóriába, eljátszottunk egy gondolattal, semmi több.

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2014.05.01. 10:27

Viszont a sok PayPal vizsgálatra akár magyarázat lehet, hogy az oldalak működése teljesen ugyanaz, kicsi eltérésekkel.
Edin legalább tutira létezik, mert mikor kiment Angliába, akkor volt aki meghívta egy pofa sörre. :lol:

Egyébként ez az 1000 pont = 1$ is olyan, mint az 50%-os refjutalék. Marhaság és hosszú távon nem fenntartható. Nem véletlen, hogy a több éves oldalak nem csinálnak ilyesmit.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2014.05.01. 10:55

idlig írta:xenosz2: megoldható. Láttam már olyat adott fórumon, hogy valaki 3-4 profil alatt nyomta a sok száz kommentet, a blogokat, dumált magával,....
Igazából nem értem,hogy miért is lett volna szükség fake adminra? A másik,hogy Nikolay egyik oldalon sem volt egyedül admin,hol ketten voltak,volt,ahol csak Edin a vezető. Tehát kezdettől fogva nem titkolták ezt az összefonódást. Úgy gondolom Nikolay volt a pénztáros és most,hogy megbukott a számlája már nem volt rá szükség. Előfordulhat,hogy Edin jutalékot adott Niko nak ezért és már nem érte meg neki miután megszünt ez a jutalék.

Hihetetlen,hogy csak,azért hozzon létre egy hamis adatlapot (és üzleteljen a nevében) 4 évvel ezelött Edin,hogy 2012 végén nyisson PTC oldalakt és valamikor 2013 -ban bevethesse azt. nem életszerű sztem.

Számomra a meglepő inkább az,hogy miért korlátozza egyik oldal paypalját a cég és a másikét meg nem bántja? Elvileg a Goldenclix maszivan nyereséges. Akkor mi volt az ok a papyal részéről,hogy megtegye ezt a lépést? Hát itt lehet,hogy vannak "sötét" titkok,amiről mi nem tudunk? :D

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2014.05.01. 11:32

Ezért írtam, hogy eljátszunk a gondolattal, tegnap már leírtam az eredeti véleményemet. Nyilván azért lett volna értelme bebújni valaki mögé, hogy ne 100%-ban ő nyissa az új oldalt, mert ez sokszor gyanús (tudjuk miért). De ugyanígy megvan az előnye a társ Adminnak is, ez talán még nagyobb is (a Silverclix-Goldenclix és YGP-Twickerz párosok működése igencsak hasonló, nem véletlen, hogy egymásra találtak). Azt is látni kell, hogy a Goldenclixnél a befizetések-kifizetések aránya egyre közelebb van egymáshoz. Ez önmagában nem döntő dolog, mert csak arányról van szó, tehát nem számoltunk bele időintervallumot, a csökkenés mértékét, az összeg nagyságát. De a jó Admin előre gondolkodik. A Goldenclixnek szüksége volt egy olyan oldalra, mint a Silverclix, ahogy a Twickerznek is a YGP-ra.
Edin nagyon figyel a hírnevére, igazából ez a fő ok a Goldenclix sikerére, mert amúgy semmi nagy ötlet nincs azon az oldalon. Ha lehet hinni a szóbeszédnek, akkor nyugati országban kicsit egyszerűbb a PayPal használat. Én úgy gondolom Edin két "hibát" is elkövetett (vagyis inkább négyet), ami miatt a PayPal jobban rászállhatott (jöhet nyugodtan ellen vélemény):
- csökkenő minimum az első kifizetés után (nagyban megnöveli a pénzmozgás mennyiségét és darabszámát)
- túl sok oldal
- kétes fizetési lehetőségek (az ilyen PM-t meg STP-t el kell felejteni)
- nincs megkötve, hogy arra kérhetsz ki pénzt, amiről a legtöbbet befizettél. Tehát egy PM-ról simán át lehetne "mosni" a pénzt mondjuk PayPal-ra a Goldenclixen keresztül.

Kicsit szétoffoltuk a témát, de mindegy, talán van olyan is, aki az ilyen elmélkedés érdekel valamennyire.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2014.05.01. 11:53

idlig írta:Ezért írtam, hogy eljátszunk a gondolattal, tegnap már leírtam az eredeti véleményemet. Nyilván azért lett volna értelme bebújni valaki mögé, hogy ne 100%-ban ő nyissa az új oldalt, mert ez sokszor gyanús (tudjuk miért). De ugyanígy megvan az előnye a társ Adminnak is, ez talán még nagyobb is (a Silverclix-Goldenclix és YGP-Twickerz párosok működése igencsak hasonló, nem véletlen, hogy egymásra találtak). Azt is látni kell, hogy a Goldenclixnél a befizetések-kifizetések aránya egyre közelebb van egymáshoz. Ez önmagában nem döntő dolog, mert csak arányról van szó, tehát nem számoltunk bele időintervallumot, a csökkenés mértékét, az összeg nagyságát. De a jó Admin előre gondolkodik. A Goldenclixnek szüksége volt egy olyan oldalra, mint a Silverclix, ahogy a Twickerznek is a YGP-ra.
Edin nagyon figyel a hírnevére, igazából ez a fő ok a Goldenclix sikerére, mert amúgy semmi nagy ötlet nincs azon az oldalon. Ha lehet hinni a szóbeszédnek, akkor nyugati országban kicsit egyszerűbb a PayPal használat. Én úgy gondolom Edin két "hibát" is elkövetett (vagyis inkább négyet), ami miatt a PayPal jobban rászállhatott (jöhet nyugodtan ellen vélemény):
- csökkenő minimum az első kifizetés után (nagyban megnöveli a pénzmozgás mennyiségét és darabszámát)
- túl sok oldal
- kétes fizetési lehetőségek (az ilyen PM-t meg STP-t el kell felejteni)
- nincs megkötve, hogy arra kérhetsz ki pénzt, amiről a legtöbbet befizettél. Tehát egy PM-ról simán át lehetne "mosni" a pénzt mondjuk PayPal-ra a Goldenclixen keresztül.

Kicsit szétoffoltuk a témát, de mindegy, talán van olyan is, aki az ilyen elmélkedés érdekel valamennyire.
Igazából nem látok bele a dolgokba. Ebben nem tudok érdemben hozzászólni. Hogy folyamatosan csökken a profit ezt hol látod? Az admin által közzétett képeken a fórumban?
A sok oldal gyanús ez biztos,de addig,amíg ezek közül egy sem problémás,addig lehet azt is mondani,hogy a sikerreceptet adaptálja át :D akkor kell több oldal,ha az eredeti bajban van,de nála a Goldenclix sosem volt abban még. lehet előrelátó volt...Meg hát az együttműködésnek előnye is van Pld egymás oldalait reklámozzák,erősítik...
A Goldenclix sikeressége egyértelműen Edin személye lehet,ahogy mondtad. Előrelátó,intelligens igazgatóként változtat,mikor még nem késő és ennek tetejében megnyerő személyiség, egyfajta híres ember lett,aki vonzza a tőkét,kattolókat,mindenki megbízik benne.

A negatív dolgok: Hát ez legfeljebb a Paypal részéről lehet az. Talán túlságosan is szigorúak.

STP,PM. Sokan használják. Lehet,hogy nem tiszták,erről egyáltalán nem tudok semmit,viszont csak azért,mert ő is használja,még nem indok,hogy ő is gyanús legyen. A másik,hogy ha ez ennyire negatív lenne,akkor a Paypalnak pld deklarálni kellene felhívásban,hogy ahol ezek elérhetők,ott a paypal nem járul hozzá,hogy az ő számláikat használják. De én ilyenről nem tudok. :) Persze ez nem jelent semmit.

Nem is akarok ezzel foglalkozni komolyabban,mert nincs meg a kellő tudásom hozzá,csak kivülállóan gondolkozom,és később lehetne törölni ezeket a hozzászólásokat is,hogy ne zavarjon be a topicba.

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2014.05.01. 11:56

Én nem értek igazán hozzá, de ezt tartom a legerősebb érvnek
idlig írta:nincs megkötve, hogy arra kérhetsz ki pénzt, amiről a legtöbbet befizettél. Tehát egy PM-ról simán át lehetne "mosni" a pénzt mondjuk PayPal-ra a Goldenclixen keresztül.
Visszajött a paypal, akcióban vettem egy csomagot, 180 nap steel tagsággal és 50 bérelttel
Csak 1 nap kellett hozzá, hogy megbánjam...... :)
Az 50 béreltből, aki kattintott, az is csak 1et, így a 150 napos hosszabbítással (eleve így terveztem) is veszteségesek lesznek
Nah így tudnak fennmaradni és nyereségesek lenni ezek az oldalak :)
Volt a csomagban 15000 link kredit is, öreg rutinos rókák tanácsát várom, hogy érdemes azt itt felhasználni?!
Kép

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2014.05.01. 12:18

rutinos róka itt csak egy van ebben a témában :) idlig

a megkötés nélküli pénzmozgás processzorok közt,abban az esetben problémás,ha valóban vannak olyan processzorok,amelyek közismerten bűnös pénzeket mozgatnak. az a kérdés,hogy ez áll-e STP-re,PM-re?

hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: hoparduc » 2014.05.01. 13:11

idlig írta:Viszont a sok PayPal vizsgálatra akár magyarázat lehet, hogy az oldalak működése teljesen ugyanaz, kicsi eltérésekkel.
Edin legalább tutira létezik, mert mikor kiment Angliába, akkor volt aki meghívta egy pofa sörre. :lol:

Egyébként ez az 1000 pont = 1$ is olyan, mint az 50%-os refjutalék. Marhaság és hosszú távon nem fenntartható. Nem véletlen, hogy a több éves oldalak nem csinálnak ilyesmit.
Most akartam pontot váltani. Sajnos már itt is 5000 pont 1 dollár. :( Tegnap még 1000 pont volt.
Kép

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: idlig » 2014.05.02. 19:52

kavics13 írta:
Visszajött a paypal, akcióban vettem egy csomagot, 180 nap steel tagsággal és 50 bérelttel
Az 50 béreltből, aki kattintott, az is csak 1et, így a 150 napos hosszabbítással (eleve így terveztem) is veszteségesek lesznek
Volt a csomagban 15000 link kredit is, öreg rutinos rókák tanácsát várom, hogy érdemes azt itt felhasználni?!
Én is mostanában akartam bérelni, de akkor csak a pontokat használom fel erre.

15000 kredit legjobb esetben is szűken 2 napra elég. Én max 2-be vagy 3-ba osztanám. Neobuxot vagy Ojoot vagy ilyesmit nem érdemes hirdetni, legjobb ha találsz egy új oldalt, még csak pár száz taggal, jó keresettel és refjutalékkal, és azt megpróbálni hirdetni (nem feltétlenül kell kapkodni). Esetleg a blogod kitenni. Nagy okosságot nem lehet mondani, mostanában talán nehezebb refeket szerezni.

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2014.05.03. 00:50

idlig írta:
kavics13 írta:
Én is mostanában akartam bérelni, de akkor csak a pontokat használom fel erre.

15000 kredit legjobb esetben is szűken 2 napra elég. Én max 2-be vagy 3-ba osztanám. Neobuxot vagy Ojoot vagy ilyesmit nem érdemes hirdetni, legjobb ha találsz egy új oldalt, még csak pár száz taggal, jó keresettel és refjutalékkal, és azt megpróbálni hirdetni (nem feltétlenül kell kapkodni). Esetleg a blogod kitenni. Nagy okosságot nem lehet mondani, mostanában talán nehezebb refeket szerezni.
Szia!
Köszi a választ!
A blogom olyan, amelyen, ennyire futotta :) Viszont nincs jó tapasztalatom ennek a hirdetésével, szinte senki nem jött az elmúlt 1 hónapban.
A régi, megbízható oldalakon mindenki fent van, az újaknak meg ki tudja a jövőjét. De, ha tudsz egy tuti jelöltet, azt örömmel veszem :)
Azon dilemmáztam még, hogy a legolcsóbb reklámot vegyem, vagy inkább drágábbat, kevesebb megnézéssel
De végül is tényleg van még időm, nem kapkodom, és valszeg úgy döntök, ahogy eddig szinte mindig és a megérzésemre hallgatok :)
Kép

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2014.05.05. 11:52

Itt is változás:Stepped Cashouts has been implemented for free members, $5 - $6 - $7 - $8 - $9 - $10.

Szintén dobandó nálam, 9$ -ig már nem csinálom. :bad:

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: doqxstudio » 2014.05.05. 12:11

kavics13 írta:A blogom olyan, amelyen, ennyire futotta :) Viszont nincs jó tapasztalatom ennek a hirdetésével, szinte senki nem jött az elmúlt 1 hónapban.
nem csodálom, h senki nem reagál rá, hiszen nincs ott rajta semmi, ami kellene egy jó splash oldalra.
vedd le a miénkről, mi hibádzik, ha kell, segítek személyesen!
Kép

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2014.05.05. 15:09

doqxstudio írta:
kavics13 írta:A blogom olyan, amelyen, ennyire futotta :) Viszont nincs jó tapasztalatom ennek a hirdetésével, szinte senki nem jött az elmúlt 1 hónapban.
nem csodálom, h senki nem reagál rá, hiszen nincs ott rajta semmi, ami kellene egy jó splash oldalra.
vedd le a miénkről, mi hibádzik, ha kell, segítek személyesen!
Azért azt nem mondanám, hogy semmi
Ott van minden oldal, a legfontosabb infók, a banner és ami szerintem a legfontosabb, az összes kifizetési bizonylat
Nekem inkább a problémám vele a sok egyéb reklám és az egyszerűség, de épp emiatt tudtam én is megcsinálni :)
Azért köszi a lehetőséget, lehet egyszer majd élek vele, de az nem mostanában lesz
Kép

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2014.05.05. 15:43

nem akarok ítélkezni,de nem vagyok benne biztos,hogy Doqxstudio splash oldala önmagában hatásosabb lenne. Információt pld nem ad többet egyáltalán. persze nem is biztos,hogy ez a cél,hisz a néző kb 3-4-5 mpig nézi csak,így az a gyanúm,hogy egy jó hatásos szöveg nagy betükkel esetleg dobhatna. Pld. az oldal neve mellé valami figyelemfelkeltő szót/szavakat lehetne biggyeszteni. pld napi 50 cent,vagy hasonló. Továbbá a táblázat alatt a CnH oldalon lehet még írni az oldalakhoz további infókat. További tipp lehet még az eredeti banner lecserélése egy informatívabbar,egyedibbre. Én úgy gondolom PTC hirdetéssel,ha nincs sok kredited csak pár ezerre,akkor azzal csak vadiúj oldalt érdemes hirdetni,vagy egy olyan spalsh oldalt,ahol jó lehetőségeket sorolsz fel,és mellé egy két hatásos mondat.

kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kavics13 » 2014.05.05. 17:12

xenosz2 egyetértek.
Csak ahhoz, amiket felsorolsz, már nem árt egy kis programozói tudás, és több idő, amit erre tudsz fordítani.
Nekem egyik sincs :)
Kép

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2014.05.05. 18:09

Nem kell hozzá túl sok. EMS oldalt szerkeszteni pld nagyon könnyű,ezt ajánlom. BBcodeban tudsz szerkeszteni,ugyanúgy,mint itt ebben a fórumban is ez használatos. egy példa (nem az én oldalam :) http://www.emoneyspace.com/frees
A szerkesztést ugyanúgy lehet megoldani,mint itt a fórumon (színek,méretek,elhelyezkedés,link stb) kis gyakorlással hamar megtanulod.
Ajánlani tudom az easyhits4you forgalomcsere oldalét is. az enyém ilyen pld: http://www.easyhits4u.com/customsplash/57322/
Itt is egy kis gyakorlással könnyen meg tudod oldani.

tifu
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tifu » 2014.05.08. 10:41

xenosz2 írta:fizetésem jött
Grat :good: Mióta pendingelt?

Szerk: közben megjött nekem is

Válasz küldése