Expresspaid-1 éve online

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Expresspaid-1 éve online

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2016.09.04. 13:52

Laci írta:Hát én azóta is várom... írtam egy supportot tegnap. Majd kiderül mi lesz hamarosan... -.-
Most vettem eszre a TOS-ban hogy standard tagok PM-re nem is kérhetnek ki, szóval várhattam volna a végtelenségig. :? Írtam a supportnak
hogy töröljék a kikérést megpróbálom Payzara...
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2016.09.12. 12:05

Fizetett valakinek mostanában ?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2016.09.12. 13:00

Igen... én magam 3 emberről is tudok.
Az más kérdés, hogy ebből 2 tag ingyenes és 1 pedig "csak" 5$-t fizetett be anno PP-ről... illetve mind 3-an nem 20-30-40$-kat kértek ki (mint én magam ami azóta is pending) hanem csak 5-6$-kat :(
Supportomra azt a választ kaptam hogy fizessek be 50$-t Payzaról és meg kapom a kifizetésem.
Én hiszek is az Adminnak... mert 1 év alatt nem nagyon vágott át minket, illetve egyre több a kifizetés a fórumon is.
Nem mellesleg folyamatos a befizetési akció is... nem hiszem hogy ekkora patkány lenne (és nem is úgy ismerem) hogy ennyi befizetési promó után csak úgy lelépne vagy nem fizetne a 50$ befizetés után. Csak hát 50$ nem kevés... és mi van ha mégsem... Szivem szerint befizetném azt az 50$-t (buktam többet is már... :D ) csak jelenleg minden pénzem oldalakban van benn :/

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2016.09.16. 08:57

Nekem első kikérésem lett volna, befizetés nélkül 5$, PM-re nem fizet ingyenesnek de úgy látom Payza-ra is csak szelektíven...

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2016.09.16. 11:55

Most bekérte az adatokat a tagoktól mind a 4 oldalától... Nem nagyon tudom hogy miért...
Na de ezen ne múljon... de mivel törölte a PP be és kifizukat így baromi nehéz a dolgom... hiába nézem a PP oldalon a be fizukat... nem igazán lehet eldönteni hogy mikor hova mennyit tettem be :D Mivel Expresspaid és Express clix ugyan azon a néven futott a PP alatt... Fox volt más az Gulf néven futott... na de kaptam kifizetést E-céixről Gulf néven... és befizetésnél is írt Gulf-ot :D
Nem mellesleg a Historyval se megyek sokra... hisz sokszor promónál fizettem be... és csak 4-5-6 nap mulva jött az RR akció amikor megvettem őket.
Szóval hiába néztem elemeztem kb 1órán át hova mikor mennyit tettem be... nagyon össze visszaság az egész :D Na de beküldöm neki amire jutottam aztán majd kiderül ennek mi értelme is van :D

szabolcs97
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: szabolcs97 » 2016.10.08. 11:22

Az oldal nem fizet és már be sem jön. Az admin másik oldalain ugyan ez a helyzet. Szerintem mehet a nemfizetők közé. :bad:

Válasz küldése