MateBux - MEGFIGYELÉS ALATT !

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
tuttifrutty
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Re: MateBux - Az EvolutionScript programozók saját új oldala

Hozzászólás Szerző: tuttifrutty » 2016.06.17. 13:14

Sziasztok be regeltem én is.
De a második napomon sincsenek még hirdetéseim.
tapasztalat várjak? mit csinálok rosszul?

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.06.17. 22:00

Szia tuttifrutty!

Ha bemész a felső menüsorban a "$ Earn" gombra és ott a "View Advertisements"-re mész, nem ad ki a bejövő oldal semmit? :o

Mert adja rendesen napjában többször is a hirdetéseket...

/ Amúgy nem látlak a direktjeim alatt, vagy valaki más alá regeltél? :o /

Mellesleg a programmal minden a legnagyobb rendben, a bérelt reffek átlag kattintása 6-7, és dolgoznak szépen mindannyian! :clap:

A fő híreket mindig a "What's happening?" felső menüben találjuk meg, ide írja mindig az admin az újdonságokat.

Jelenleg a legfrissebb hír:

"Minden nap feldolgozunk pénz kikéréseket, mégis sokan kérdezik, hogy mikor kapják meg a pénzüket. Látogassátok meg a FAQ-t ezzel kapcsolatban, ahol bővebb információkat szerezhettek róla.

Természetesen a Prémium tagsággal rendelkező tagjaink ebben az esetben prioritást élveznek, így lehetséges hogy kevesebb mint 72 órán belül megkapják a kikért pénzüket.

Köszönjük a támogatásotokat, szép napot!"

Ennyi lenne mára, sziasztok! :PP
+++ SeTi +++

Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fealar » 2016.06.18. 09:09

nekem nem frissül az oldal. a Whats happening alatt is lassan 3 hetes az utolsó bejegyzés, a griden se nyert senki nálam 4. óta :D De a rekiket adja rendesen. Ma reggel 7kor 2 fél centes is volt. Gyors rá is raboltam :D

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.06.30. 10:01

Sziasztok!

Fealar: pedig frissül minden nap mint nap... :clap: /Nyomj egy F5-öt a böngésződben és akkor biztos az oldal régi részeit is újrafrissíti a szerverrről/

Nos, az oldallal továbbra is minden a legnagyobb rendben van! :good:

- A revshare rész folyamatosan 1,5 % / nap körül van
- A rented refferalok kattintási átlagai 6-10 ( 400 rented reffem van, és a legrosszabbnak is 6 az aránya... :roll: )

És egy mai hír a tulajdonosoktól:

"Több mint 16.000 tagunk van, az Alexa rangunk 27678 és minden kifizetés időben teljesítve! - Köszönjük a támogatásotokat"

Hát erre mit lehet mondani? :innocent: - Maradjon is így! Sziasztok! 8)
+++ SeTi +++

Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fealar » 2016.06.30. 16:06

Nekem továbbra se frissül, de már nem izgatom magam rajta :D Lenyomom azt a napi pár rekit. Egyelőre még más oldalt fejlesztek, ez csak megvan és majd sorra kerül ez is :D

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.07.18. 23:03

Sziasztok!

Nagyon leült itt a hangulat ezért hoztam egy kis frissítést... :innocent:

- Mostantól a SolidTrustPay (STP) is használható az oldalon ki- és befizetésekre

- A nyereségvisszaosztó rész (revshare) napi átlag hozamai 1,3 % / nap körül vannak

- A bérelt referensek átlag kattintásai 6 felettiek mindenkinél, gyakorlatilag nem kell lecserélni senkit sem

- A kifizetések folyamatosak és rendben zajlanak

- Jelenleg 18211 tagja van a MateBux-nak

- Az oldalnak egy új bevételi forrása is lett: Az AdHitz Ads bannerét kitették, ezáltal az ott megjelenített és kattintott reklámok után az oldal tulajdonosai részesedést kapnak!

Csak így tovább! (És ne feledjük, a legnagyobb uborkaszezon közepén vagyunk és mégis ilyen szépen teljesít az oldal! ) :good:
+++ SeTi +++

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.07.22. 20:51

Sziasztok! - Friss hírek 2016.07.22

Az alábbiakban a MateBux friss híre következik szó szerinti fordításban

"Sziasztok Pajtások! (Mates)

Boldogok vagyunk, hogy itt lehettünk ebben a 4 hónapban (majdnem 5!) egy nagyszerű alexa ranggal (24,477) és minden kifizetést időben teljesítve! :)

Fontos változások jönnek az 5. hónapunkban, hogy fejlesszük a rendszerünket és annak stabilitását. Ezenkívül az új verseny Augusztus 9-én indul, de mivel mi egy szociális platform is vagyunk, ezért Ti fogjátok meghatározni milyen legyen ez a verseny a MateBux-on!
URL ahol szavazhattok róla: http://srtl.ink/Gpod

Fontos Megjegyzés:
Csináltunk egy mémet a függő kifizetésekről de néhány ember nem olvassa a hirdetményeinket :)
Valaki mondta nekem: "Hé, én nem kaptam meg a kifizetésemet, egy másik fickó meg megkapta!", a válasz, mert a "másik fickó" Prémium Fiókkal rendelkezik vagy már fizetett be az oldalba.

Itt van a prioritás listánk a kifizetésekről:

1. Prémium fiókú tagok
2. Befizetett tagok (aki már vásároltak szolgáltatást az oldalon)
3. Standard fiókú tagok
De ne aggódjatok, minden kifizetés 7 napon belül teljesítve lesz, ahogyan azt a F.A.Q.-ban és a Felhasználási feltételekben leírtuk (Terms)

Végül, ne feledjétek megosztani a véleményeteket a következő versenyünkről: http://srtl.ink/Gpod

Köszönjük, hogy ezt elolvastátok."

Hát akkor szavazzatok és irány az új verseny! :clap:
+++ SeTi +++

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.08.09. 22:44

Sziasztok!

1 órája érkezett a hír a MateBux-tól, hogy valami jó dolog fog történni - a hashtagjeik alapján valami új funkcióval bővülünk... de majd meglátjuk... :D

- A programban minden rendesen működik, a napi PTC reklámok folyamatosak - Premium tagsággal napi 13-18 reklám van, közöttük fixen 1-2 db 0.01 $-os is.

- A Revshare rész is pörög, napi 1,25 % körül vannak még mindig a csomagok visszaosztásai!

:clap:
+++ SeTi +++

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.08.10. 09:08

Üdv újra!

Nos az éjszaka folyamán meg is érkeztek a friss hírek, 3 nagy témában - lássuk (szó szerinti fordítás!):

1. Újítások a szociális hálózatunkban:
- Mostantól elérhető egy kereső űrlap, így ezen túl lehet szavakra vagy felhasználókra keresni a tagok státusz kiírásaiban
- Hashtageket lehet a hozzászólásainkhoz csatolni pl: #5thMonth
- A hozzászólásainkban megjelölhetünk más tagokat is pl. @matebux, erről a megjelölt személyek is értesítést fognak kapni

2. Pénzkikérési limitek:
Ez a változtatás ösztönözni fogja a tagokat az AdPack-ok vásárlására (a legtöbb felhasználó az AdPackokat használja), így ez meg fogja gyorsítani a csomagjaink kipörgését is.
- Standard tagok kikérhetnek pénzt 150 $ vagy 200 %-a az eredetileg betett pénzük erejéig
- Premium tagok kikérhetnek pénzt 300 $ vagy 300 %-a az eredetileg betett pénzük erejéig

/Megjegyzésem: A Summary oldalunkon megjelent egy új sor (Total deposited), melyben a rendszer számolja a valaha is KÍVÜLRŐL BEFIZETETT pénzeinket. Ez lesz az alapja a további pénzkikéréseinknek. A Withdraw oldalon ahol pénzt akarunk kikérni, írja is, hogy a befizetéseink alapján mennyit lehet maximum kikérni! - Az AdPackok belső visszaforgatása nem számít bele a külső tőkésítésbe! (Tehát mielőtt a pénzkikérési limitet elérjük, onnantól ki kell kérni a pénzt a processzorunkra, majd visszatenni a MateBuxba a külső processzorról, hogy ismét a 2-3 -szorosát lehessen majd kikérni)/

3. Új verseny elérhető:
A legutóbbi közvélemény kutatás eredménye (mely a tagok által preferált versenyre vonatkozott) az alábbi:
43.2 % - AdPack verseny
33.8 % - Refferált szerzés verseny
14.9 % - Vásárlás verseny
9.1 % - Refferál jutalék verseny

Ezek alapján meghirdetjük a második AdPack versenyünket, szabályai:
- Minden egyes megvásárolt AdPack 25 pontot ér
- Minden egyes megvásárolt Mini AdPack 5 pontot ér
- Minden egyes referáltunk által megvásárolt AdPack 2 pontot ér
- Minden egyes referáltunk által megvásárolt Mini AdPack 1 pontot ér

A verseny 2016. szeptember 19-én ér véget és az alábbi díjai lesznek:
1. - $35 készpénz
2. - $25 készpénz
3. - $20 készpénz
4. - $10 készpénz
5. - $5 készpénz
6. - $1 készpénz
7. - $1 készpénz
8. - $1 készpénz
9. - $1 készpénz
10. - $1 készpénz

Köszönjük a támogatásotokat és reméljük élvezitek az oldalunk által nyújtott szolgáltatásokat!

#5thMonth #Contest #AdPacks #20kMembers
+++ SeTi +++

lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lumberg » 2016.08.10. 22:37

"Az AdPackok belső visszaforgatása nem számít bele a külső tőkésítésbe!"
Nálam és az én olvasatomban az ilyen mondatok mindig megerősítik a gyanúmat, hogy az egyenlegeiken olvadozó tagok által látott számok inkább fikciók, mintsem valós jövedelmet jelentenének. Mert ugyan mi is lehet a különbség a belső pénz és a külső tőke között? A dollár az dollár, vagy nem? Mellesleg a feltételek sem egyenlők. Hisz az a PTC Pityuka, aki betol pár tucat dollárt PayPal számláról, hogy bérelt hegyeket vegyen és majd azok nyereségéből ruházna be AdPackokba, az most koppan, mert a belső egyenlegével kitörölheti a fenekét. Kérje ki a pénzt, utaztassa másik számlára, meg ilyesmik. Legyen hurrá optimizmus és zászló lengetés, de bennem most megszólalt egy vészcsengő. S elég hangosan.

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.08.11. 09:30

Végre, egy hozzászólás, így legalább nincs az az érzésem, hogy magamnak írogatom a friss híreket... :DD

Akkor jöjjön most egy kis eszmefuttatás, hogy ÉN hogyan értelmezem ezt a programot és a változtatásokat:

Először is egy híres ember idézete: "A világ legnagyobb matematikai felfedezése a kamatos kamat." - Albert Einstein

És most a rendszer alapja, a kamatos kamat:
A kamatos kamat számítás lényege, hogy az időközben esedékessé vált kamatok tőkésítésre kerülnek.

Igen, a Matebux nem befektetési program, de hogy jobban megértsük, ezért most a példámban úgy tekintek rá.

Nézzük akkor a kamatos kamat hogyan játszik be ebben a programban (is):

A saját példám tökéletes lesz... a ref jutalékokat nem számolom bele, az arra volt elég hogy a premium tagságot megvegyem, szóval a példámban nem játszik szerepet.

Elkezdtem a MateBuxot összesen 75 dollár KÜLSŐ befizetéssel, mindért AdPackokat vettem. És itt már el is indult a kamatos kamat elve: Mivel minden nap ugye van visszaosztás, ami olyan 1,5 % átlagban kb. indulás óta, ezért nem csak a "futamidő" végén kapok vissza pénzt a csomagokból hanem minden egyes nap. És gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy a 75 dollár tőke amíg ki nem fut teljesen, addig minden nap visszaoszt 1,1 dollárt -> gyakorlatilag 5 naponta tudok venni egy kis 5 dolláros AdPackot.

És innentől már ketté is válik az amit Te írtál, hogy "Mert ugyan mi is lehet a különbség a belső pénz és a külső tőke között? A dollár az dollár, vagy nem? "

Nos a mi szemszögünkből igaz amit írsz, de ha Te a Matebuxot mint céget nézed, neki már nagyon nem ugyanaz...

Ugye 75 dollárom be van fizetve "kintről" és már 5 nap után +5 $ = 80 dollár tőkém van... befizettem én ezt a plusz 5 dollárt a cégnek? zsebében van ez az 5 dollár neki ami után ugyanúgy kamatot fizet Nekem? El tudja költeni bármire is? Nem... tőkésítettem egy olyan pénzt ami "virtuálisan" keletkezett profit... és ez így megy tovább és tovább...

Nos nem vettem ki a rendszerből, csak 25 dollárt indulásom óta, tehát 50 dollár külső pénzem van a rendszerben, és gyakorlatilag a kamatos kamat tőkésítése miatt:

- 60 dollárom pörög folyamatosan Ad-packokba (mindig 5 dolláronként visszaforgatom)
- 1000 bérelt referensem van (hetente 7 dollárért 100-at lehet venni = 70 dollárnyit ér ez az 1000 reff... )

Látjuk? 50 dollár valós pénzből a visszaforgatások miatt 130 dollárnyi értékem van a rendszerben mintha befizettem volna...

Most már ott járok, hogy az 1000 bérelt referens kitermeli profitban a következő heti +100 bérelt referens árát és még marad is pár dollár amellett, hogy az autopay folyamatosan be van kapcsolva és hosszabbítom a kattintó bérelt reffek idejét...

Őrület nem? A "virtuális" pénzből vett bérelt referensek termelnek még több profitot... szóval hogy éri meg a kamatos kamat a cégnek? :XD:

Úgyhogy mindezek miatt, nagyon is jó hogy a MateBux bevezette ezeket a "fékeket" a rendszerben így nem lehet lerabolni a tényleges tőkéjét... most képzeljük el ha a bérelt reffek általi profitból is plusz az adpackokból jövő profitból is lehetne AdPackokat venni... hát akkor már mennyi lenne a visszaforgatásokból??? És ez exponenciálisan csak nőne... (így is nő csak nem olyan mértékben...)

Szóval nagyon ki van ez találva, hogy a Adpack egyenlegből adpackot vegyél vagy csak kivehesd a pénzt és ugyanígy a bérelt reff egyenlegből is csak kivehesd a pénzt. Ez is lassítja a kamatos kamatunk végtelenre duzzadó profitját, ami a cégnek ugye kiadás...

Végső konklúzió:

Ezért kényszerít rá a rendszer hogy időről időre kivedd a pénzed, mert ha mindig csak visszaforgatsz, akkor olyan mértékűre duzzasztod a virtuális tőkédet (ami mögött nincs tényleges befizetés) - hogy az már a cég részéről finanszírozhatatlan lesz... ezért is lett az új kifizetési szabály, hogy a tényleges pénz dupláját vagy tripláját veheted csak ki, amúgy meg pénzt kell betenned a rendszerbe, hogy annak is a dupláját-tripláját vehesd ki, és így tovább.

Szóval ki van ez találva. A YouGetProfit is már évek óta használja ezeket a "fékeket", hogy fenntartható legyen a rendszer.

És akkor ugye nem szóltam még semmit arról, hogy valaki ingyenes fiókkal maga alá "szerez" jól fizető direkt refferáltakat akik mondjuk mindannyian befizetnek jó sokat, és refjutalékból mondjuk barátunknak keletkezik 500 dollár amit egyből kikért, mert ugye nincs kikérési limit... kérdezem én: KI FIZETI EZT MEG A CÉGNEK? Mert a ref jutalékot nem vonja le attól aki után kapod, hanem a cégnek ez tiszta kiadás amit valahonnan be kell szednie... de ez már egy másik történet.

Huh, kicsit hosszúra nyúltam, de a bankrendszerben is a lekötött pénzünk ezen az elven működik: csak a különbség, hogy ott nem minden nap kapod meg a "kamatot" hanem egyszer egy évben és csak utána tudod újból tőkésíteni és NEM MINDEN NAP MINT ITT...

Hát tényleg a kamatos kamat a matematika csodája...

Sziasztok :good:
+++ SeTi +++

lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lumberg » 2016.08.11. 19:50

Köszönöm szépen a kimerítő választ. Én ennyire még nem merültem bele a Matebux rejtelmeibe, eddig csupán 50 dollárt invesztáltam be. Jelenleg 350 béreltem van és egy öt dolláros AdPackom. Nyilván fejleszteni akarom majd, azért is érdeklődtem.

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.08.26. 19:06

Sziasztok!

Friss hír: A kifizetések rendjében történt egy kis változtatás:

"Néhány dolgot változtattunk a kifizetéseknél, nem dolgozunk hétvégeken így a kifizetések időkerete 7 ÜZLETI napra fog vonatkozni és nem 7 NAP-ra.
Kérjük vegyétek figyelembe, hogy Szombat és Vasárnap nem tartozik az üzleti napok közé.

Köszönjük!"

Amúgy maga a program stabilan működik - az AdPackok továbbra is 1,1 % körül pörögnek naponta, a PTC hirdetések száma prémium fióknál napi 13-18 db!

Szép hétvégét mindenkinek! :clap:
+++ SeTi +++

lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lumberg » 2016.08.27. 19:55

Hát én nem tudom... Azt nehezem veszem be, hogy annak a napi tucat kifizetésnek az átutalása olyan megerőltető feladat lenne, hogy lefoglalná a hétvégéjüket... Nem nyolc órát kell nekik szalag mellett gürizni, vagy betonozni a tűző napon...S már csak azért is, mert ez üzlet lenne nekik is, nyereséggel, vagy mifene. Szerintem ez csak egy ügyes trükk az időnyerésre és a kifizetési idő elnyújtására.Bocs a negatív hozzáállásomért - kinőttem a mesékből.

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.08.27. 20:25

Hát ugye tudjuk, hogy maguk a programozók akik üzemeltetik... hiszen a Scriptjüknek a kirakat programja, amolyan élő bemutató ez a program...

Ha most ismerjük egy számítástechnikai programozó életét... akinek soha nincs munkaideje, mert mindig dolgozik a programokon éjjel-nappal, akkor már árnyaltabbá válik a dolog.

Ha sima noname emberek csinálnák - akkor igaz amit írsz, hogy nem ráérne nyomogatni? De így, hogy közben a millió ő scriptjüket használó oldal problémáját is javítják... hát nem tudom.

A megoldás az lenne, hogy vennének fel teljes-munkaidős support kollégát, aki csak ezekkel foglalkozna. De amíg beleférnek az 1 hetes keretbe addig gondolom nem fizetnek érte.

(Úgy hangzik - de nem védem én őket, én is benne vagyok a netes bizniszekbe évek óta és láttam már saját bőrön sok mindent - de ezek amiket írtam hozzátartoznak a tényekhez. Amúgy a hivatalos MateBux Facebook csoportot a tulajdonosok működtetik, csatlakozzál hozzájuk és válaszolnak mindenre.)

Hivatalos MateBux facebook csoport a tulajdonosokkal:

https://www.facebook.com/groups/1168283279850967/

Szép napot! :good:
+++ SeTi +++

lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lumberg » 2016.08.27. 21:02

Amikor elkezdték az oldalt, akkor még ráértek hétvégén fizetni?
Na mindegy.
Neked is legyen szép napod!

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2016.09.03. 12:38

Valaki bérelt Setin kívül refeket az oldalon? És kiszámolta már hogy mennyi hasznot hoznak ha hoznak??
Mert én bérteltem 50-t... ennek ára ugye 2$ akárhogy számolom (3* is átszámoltam) semmi nyereség nincs rajtuk... kb uygan úgy 2$-t hoznak vissza sőt inkább 1.95-2$-t. Hozzá teszem free tag vagyok lehet ez a baj? Valakinek más tapasztalat setin kívül? :/ -.-

lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lumberg » 2016.09.03. 16:11

Nekem Premium tagsággal jelenleg 675 béreltem van. Mindegyik kattint mindennap. Az AVG-jük - elég széles szórásban - 6,4 és 11,8 között mozog. AutoPayt használva, s annak költségeit levonva, a tiszta nyereségem jelenleg napi 0,6-0,7$ között van. A jövőhéten veszek újabb százat, s folytatom mindaddig, amíg lehet, mert tagsággal megéri.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2016.09.03. 16:15

Akkor szerintem itt a bibi... nekem 6.5 magasabb AVG-ű nincs is... Tagsággal éri meg a bérlés csak. Köszi :)

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.09.04. 23:41

Sziasztok!

Nekem ugye Premium fiók van, így muzsikálnak a bérelt reffek naponta (elmúlt 1 hét):

Kép

1300 bérelt reffem van 1 hete, tehát ezek az értékek ennyire vonatkoznak.

(Átlagban 9700 kattintás / 1300 ref = 7,46 napi átlag kattintás/bérelt ref.)

És itt már az autopay levonása után is szép "profit" marad minden nap... :clap:

Szép napot! :innocent:
+++ SeTi +++

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.09.17. 10:08

Sziasztok ezen az esős napon!

A MateBuxban lezárult az AdPack vásárló verseny, a díjazottak megkapták az egyenlegükre a pénzjutalmakat.

Ezzel egy időben ismét lehet szavazni, hogy mi legyen a következő verseny témája, mely indul hamarosan!

:!: Az oldal továbbra is stabilan működik, az AdPackok olyan 1,1 % körül termelnek naponta, és a PTC hirdetések is folyamatosak :!:

Nekem prémium fiókom van, szombaton kikértem pénzt, és kedden délután már utalták is. Szóval igaz, hogy a premium fiókosokat fizetik ki elsőként, valamint igaz a csak hétköznapi kifizetésük is ("utalás 7 munkanapon belül, kivéve a hétvégéket").

Az oldalról és a kifizetésekről a nyilvános statisztikát itt tudjátok megtekinteni:

https://www.matebux.com/stats

Szép napot mindenkinek! :clap:
+++ SeTi +++

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2016.10.25. 14:24

4-5 napja mindössze 3 reklámot ad az oldal... ez normális? :) Nem hiszem hogy senki sem hirdetne... vagy valami gond van a hirdetések elfogadásával?

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.10.25. 20:50

Sziasztok!

A MateBux háza táján valami nagyon nincs rendben a bérelt refferáltak körül...

A hivatalos indoklás az volt - nagy nehezen... - a vezetőség részéről, hogy 1 valós embert a rendszer kioszthatott bérelt refferáltként akárhány embernek és a rendszer nem szabályozta be, ez a többször kiosztott ember hányszor kattinthat maximum...
Na most ezek alapján kitöröltek rengeteg "csaló" fiókot és most már a bérelt reffek "elfogyhatnak" illetve nem kattintanak annyit...

Borzasztó érdekes, hogy az 1900 db bérelt reffem az eddigi 12000 helyett kattint 1500-at és mégis ha sorba rakom, akkor azt mutatja, hogy a legrégebbi kattintás tegnap reggeli... hát akkor mi van most? :cry:

Vagy kitöröltek tőlem rengeteg bérelt reffet csak rosszul mutatja a rendszer, vagy valami más van - de hogy jó dolog az biztos nem.

A tagok lázadnak, a revshare rész visszaosztásai csökkennek (0,6 % körül / nap)... a kattintható PTC-k száma lassan eléri a nullát (2-4 db / nap)...

A konzekvenciákat vonja le mindenki és cselekedjen ezekhez mérten... :cry:

(Persze a vezetőség mindent megtesz bla bla bla, új script verzió, nincs elég idejük stb stb.. majd minden most már jó lesz stb stb...)
+++ SeTi +++

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2016.10.25. 21:10

Ez igazán "nagyszerű hír"... :D

lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lumberg » 2016.10.26. 14:53

A következtetést "nyilván" nagyon nehéz levonni: az oldalnak kampec. Mellékesen megjegyzem, hogy az indoklásként felhozott időhiány duma mese habbal. Ha nem érnek rá a Matebuxra, akkor mi a fenének kezdték el??? A kérdés persze nem ez, hanem az, hogy mennyire gerincesek ezek a lámabaszók, mekkora presztizst jelent nekik az EvolutionScript márka leégetése. Mert aki csak teheti, az biztos kikérte, vagy hamarosan kikéri a pénzét - tehát fizetniük kell ezerrel.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2016.10.26. 18:34

Na alakúl ez ma 11 reki :D
De akkor szerintetek ennyi volt? Felesleges tovább csinálni? Én valahogy nem akarom elhinni hogy az egész Evo Scriptet lejáratnák iylen csúnyán... és ráadásul iylen hamar... mert az oldal nem olyan régen indult el azért... -.-
Na meg a napi hozam sem volt olyan eget rengető hogy ilyen hamar bele kellett volna bukni... a ptc keresetről és RR bérlésről (free tagságban) nem is beszélve... -.-

Boguli
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Boguli » 2016.10.31. 13:11

Sziasztok, nem szoktam ilyet csinálni de most közvélemény kutatást kell tartsak. 4,77$-om van az egyenlegen. 5 $ a minimum kikérésem. A direktek nem aktívak, bérlésbe bele se vágtam, így egyedül kattintgatom. Elején volt egy kis befizetésem is ami már megtérült, de tagságot nem vettem. Szerintetek érdemes még erőlködni, esetleg beiktatni a gridet is azért az 5 $-ért amit TALÁN kifizet, de valószínűleg nem? Vagy hallgassak az eszemre és most nyugodtan elhirdethetem az egészet. Nyilván hatalmas kikérések vannak most, az én 5 $-om mire összejön talán meg is szűnik az oldal, én így látom, de elég pesszimista ember vagyok. Van bármi arra utaló jel, hír, információ, hogy érdemes ezt az oldalt folytatnom?
Köszönöm az érdemi válaszokat!

lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lumberg » 2016.11.01. 00:12

Én október 24-én kértem ki 18,5 dollárt és 26-án ki is fizetett. Csodálkoztam is a gyorsaságon, igaz tagságom van. Viszont több pénzt ide biztos nem fektetek be.

Seti
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seti » 2016.11.01. 12:39

Sziasztok!

Igen, engem is pár napon belül kifizettek, és "elvileg" a fő hírben az alábbiakat közlik:

- Készítettek egy "Promotions" menüt, melyben kedvezményes, előre összeállított kredit csomagokat lehet venni
- Az AdPack-ok vásárlásakor már nem kapunk banner krediteket - helyette text kredit jön - ezzel akarják ösztönözni az emberket a banner kreditek vásárlására
- "Elvileg" felvettek egy új programozót is, aki az újdonságok bevezetésével fog foglalkozni
- Jövő hétre újításokat ígérnek, melyek még nincsenek bejelentve

Hát ennyi lenne a hivatalos hír. Viszont a csökkenő PTC hirdetések, valamint a felhasználói negatív kommentek arra engednek következtetni, hogy a "halálspirálba" fog kerülni az oldal hamarosan:

Kevesebb hirdető -> Kevesebb AdPack eladás -> Rented reffek lelépítése -> akadozó napi visszaosztások. Mindezek egymást gerjesztő folyamatok és csak egyre lejjebb fogják húzni az oldal használatát.

Ami biztos, megszűnni "soha" nem fog, mivel ez az EvolutionScript "reklám" oldala - max. azt érik el a fejlesztők, hogy hagyja ott mindenki önszántából az oldalt és akkor mossák kezeiket: "miért hagytad ott, a Te hibád..."

De tény, hogy fizetnek, lám mostanság hamarabb, de ebből túl sok tanulságot nem lehet levonni... összességében viszont lejtmenetben van az oldal és nem tudom van e még innen visszaút... :(

Ennyi a mostani helyzet... várunk. Ami benne van jöjjön ki, új befizetést már nem hiszem hogy rakna bele bárki is. Habár most megint AdPack vásárlási verseny van, ami a napi visszaosztást kicsit megnyomhatja...

Sziasztok! :aw:
+++ SeTi +++

Válasz küldése