Cliquesteria - MEGFIGYELÉS ALATT !

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
harmonia
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Re: Cliquesteria - MEGFIGYELÉS ALATT !

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.24. 19:46

23. kifizetésem! :good:

Kép

Tudom, hogy most eléggé gyengélkedik ez az oldal is, és az is igaz, hogy a mostani kifizetés nagysága kevésnek tűnik.
Viszont az vitathatatlan tény, hogy amit enged kikérni azt időben ki is fizeti!

jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jatekos12 » 2018.01.29. 22:31

Én is elmondom a véleményem, mert itt legalább el lehet. Az oldalon inkább nem, mert esélyes, hogy lenne valami büntetés. Mondjuk soha nem kértem még ki erről az oldalról, lehet már nem is fogok, ha arra a hangulatra építek, amit az előttem szólók egy része képvisel- Lehet igazuk is van.

Épp most fontolgattam - persze kényszerűségből - hogy kikérés céljából beteszek pár dodót az oldalba, hogy a felhalmozódott tizenpár dodómból végre lássak is valamit, de 1-2 korábbi hozzászólás jól el is vette ettől a kedvem.
Amúgy én se vagyok oda az oldalért. Jól ideje csinálom gyakorlatilag megszokásból, és a mai napig nem tudom mit kezdjek vele. Tényleg egyre szigorítja a kikérési feltételeket. Ezzel az a legfőbb bajom nekem is, hogy aláássa az oldal stabilitását, megbízhatóságát, mert így a tagok nem tudják mire számítsanak. Szigorúan véve: az ember regisztrál adott feltételek mellett, azaz "köt egy szerződést az adminnal", elkezd dolgozni, aztán a feltételek megváltoznak, szigorodnak újra és újra. Az én olvasatomban ez szerződés szegés. Épp ma olvastam, hogy standard / nembefizető tagok csak úgy kérhetnek ki ha a keresetük min. 10 %-a offerwall-ból származik. Persze majdnem mindegy, mert nem befizető tag eddig sem tudott gyakorlatilag kikérni. A napi 25x2 dodo kikérési limitet ne is említsük mert az nevetséges mérték egy ilyen oldalnál. Nyugodtan kijelenthetjük hogy ez egy invesztes oldal, de mennyire meg volt sértve az admin, mikor ezt merték állítani róla bizonyos fórumokon. Ezzel a napi 50 dodo kikérésssel, ragaszkodik a hitéhez, hogy ez az oldal nem invesztes.

Azért is hogy sértve érzi magát - a kommentjéből érezhető - hogy a Netbusiness rating-en hogy lehúzták az oldalt. Csalónak nyílvánították vagy ki tudja mi - különösebben nem is érdekel. Nem korrekt az admin, de próbálja magát korrekt színben feltűntetni.
Persze meg lehet őt is érteni - a saját nézőpontjából lehet hogy igaza van. Csak elfelejtkezik az alatta dolgozó sok-sok ezer emberről, akiknek erről más a nézőpontja, és PTC adminként azért ezt nem ártana kissé nagyobb mértékben figyelembe venni, mert előbb utóbb annyira nevetségessé válik, mint egy pofoszkodó ember aki sértve érzi magát, és sír-rí, hogy milyen pofonokat kap ő az élettől. :))))

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.30. 20:36

Esteria is egyre jobb... :lol: Már kezd hasonlítani Unihoz. :good:
1000 RRel az átlag napi keresetem +7.10$... valljuk be ez egész jó. Ehhez hozzá jön az autopay költsége ami -5.77$
SZóval naponta 1.40$ a tiszta hasznom. Ami még mindig egész jó.
De csak lenne :D :lol:
Mivel már 2 hete... folyamatosan minden áldott nap leáll 20-30 RRem, amit cserélni kell :lol: :lol: Ennek a költésge 0.50-0.70$ közt mozog.
Szóval a napi keresetem így 0.80 - 0.90$ közt mozog. Ami 1000RRel és egy elég drága tagsággal már elég nevetséges :lol:
Ehhez hozzá jön hogy lassan a tagságom is lejár ami ujabb $-kba fog kerülni.
És hát a lényeg hogy bőven tulléptem a 120% ROImat. Erre a szuper teljesítményre kellene befizetnem? :lol: Kösz nem Admin :innocent:

Egyébként a fórumon is egyre több a panasz a szuper RR teljesítményre. De az Admin nem nagyon veszi a jelzéseket :D (mondjuk ezt tudtam róla... nem meglepő... nálam ez a dolog már fél éve jelentkezett Bookon :D)

Szóval nagyon el gondolkozom rajta hogy hagyom a fenébe ezt a szenvedést... és inkább hirdető oldalt csinálok belőle, és szép lassan leépítek és abba hagyom :bad: :bad: :angry:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.02.03. 19:19

És még mindig tudja fokozni a sz*****got az Admin :lol: :clap:
Hirtelen a semmiből... leállt 3 oldalnyi RRem (vagyis pontosabban 3 oldal és még 10 db) :lol:
Ennek a cseréje majd 5$ lenne. Ezt ugye az Admin sem gondolja komolyan. És ahogyan írtam pár nappal ezelőtt a tiszta napi keresetem autopayel 0.80$ körül van... ergó ez a 5$-nyi csere 1 hetes bevételem :no:
NEVETSÉGES és GUSZTUSTALAN már tényleg amit művel :bad:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.02.13. 21:57

Napi keresetem 980 RRel:

Kép

Autopay költsége:

Kép

Ergó naponta keményen 0.029$ keresek 1000-el és 60$-os tagsággal. :clap: :good:
(UniCliqen is ugyan ez a helyzet... csak ott meg van a napi 4 centem is a 300 RRel :D)

Tényleg el kell felejteni és elkerűlni messziről ezt az oldalt...

Beírtam a fórumba... megkérdeztem admint hogy mi a véleménye erről :D
És mellékeltem ezt a 2 képet is :D
Kiváncsian várom a reakcióját... Sztem vagy törli vagy tilt :clap: :lol:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.03.09. 12:52

Ez az oldal és a másik 2 társa is... sztem igen csak megérett már a SCAM titulusra is. :good:
Bár jelenleg fizet az oldal (már akinek és már ahogyan)... de sztem csak idő kérdése mikor dől be.
Drága Adminunk egyre több... és már szemmel is egyre jobban látható lehúzásokat hajt végbe az oldalon.
Most jelenleg már ott tart az oldal, egy új szabály miatt... hogy a kikérhető összeg 20-25%-t fizeti ki :lol: Nekem jelenleg még 15$-nyi kikérhetőm lenne... de hiába figyelem 1 hete a kifizetésem 5$ fölé egyik nap sem bírtam menni, hiába lenne a kikérhetőm 15$ :D
És ahogy halottam 1-2 emberkétől aki még csinálja az oldalt... most már a kifizetési időt is igen szépen elnyújtotta, és 3-4 hét alatt kapjuk meg a pénzünket. :lol:
Free tagoknak meg már egyenesen meg sem éri kattolni az oldalt. Eleve ott az Offerwalls, amiben 20%-t kellene elérni ami szinte alapból majdnem lehetetlen feladat... de ha sikerül is elérni a kifizetést... az új kifizu szabály miatt már nem is fizeti ki az oldal :D
Mivel a 2$kifizunak a 25%-a 0,5... viszont 1$-nál kisebb összeget nem fizet ki az oldal a processzorokra hivatkozva. :D
Ergó free tagok már életbe nem érnek el kifizut :clap:
Ezeken kivül ott az RR rendszer drasztikus vissza esése, amin szinte semmi profit nincs. 1000 RRel keresek annyit mint más oldalon 25 RRel :lol:
A shareket is megreformálta... belsőből már nem is enged venni a rendszer. Így aki erre hajtott, vagy a hirdetések miatt vette a Sharet... az is elfelejtheti az oldalt. :)
Szóval komolytalan lett ez az egész.
Ez egy tökéletes példája annak, hogyan lehet szép lassan teljesen leépíteni egy igen nagy és jó oldalt :clap: :clap:
Kiváncsian várom hány hónapot húz még ki az oldal... mert innentől a tagok csak a pénzt mentik ki, a free tagok meg szimplán nem fogják kattintani... így ugye hirdetést sem fog venni senki. ;-))

jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jatekos12 » 2018.04.22. 10:22

Újabb érdekes jelenség az oldalon:
Tudjátok, hogy a Cryptobalance-nál itt is külön van számolva az egyenleg. És külön lehet kikérni is. Régebben ha rákattoltam a "Crypto" withdrawra, megjelent jó pár processzor lehetőség. Egy ideje ha rákattoltam, csak a PM ikon jelent meg. Rendben van, gondoltam, hisz onnan fizettem be az oldalra.

De ma is rákattoltam, és ...
Csak a nagy üresség, semmi. Illetve 2 reklámbanner, mert azzal ugye tele van az oldal. Most már csak abban reménykedhetek, hogy ez egy technikai hiba és korrigálva lesz. Meglátjuk, bár van esélye hogy az oldal további satnyulásának egy újabb tünetét látom.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.22. 11:52

Nem hiszem hogy egy technikai hiba lenne... És ezzel nem csak te vagy így :)
Egy ideje elértem a (már nem is tudom hogy %-os) a ROIm... de ebbe a sze...tbe én már egy ftot sem fizetek be, ahogy a másik 2 oldalába sem... a lényeg hogy eddig kibírtam kérni és ki is fizette a ROI-m feletti összeget, igaz hogy ez szinte semmi sem volt, kb 2$ / kikérésről beszélek :D De jobb mint a semmi és ez már mind csak + a hirdetéseim mellé. Igen ám de úgy 3-4 napja nekem sincs már semmilyen kifizetési procim. És ahogy láttam a fórumon is írták már párszor... amire Admin válasz persze azóta sem érkezett :good:
Jól le épült ez az anno szuper oldal... most már csak egy szánalom kupac az egész :lol: :lol: :lol:

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.04.22. 11:57

Ez mellett azt nem is említettem hogy a hirdetéseim is egyre gyérebb statot hoznak... régebben a tagság mellé kaptam ajándék krediteket és néha néha vásároltam is, és sokkal jobb és több kattot kaptam mint most. Szóval az is szépen esik hétről hétre... persze ez nem meglepő. A free kereset és kifizetés már olyan macera hogy a freek ott hagyják (vagy már ott hagyták), azok akik anno investesk voltak (mint én) meg jó nagy részük nagyot csalódott... és ők is leépítés alá vették az oldalt. :roll:
Csak gratulálni tudok az Adminnak... :clap: :good:

Válasz küldése