Re: Uniclique - Befektetésre egyenlőre NEM ajánlott!

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
kopasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2018.01.26. 18:36

Laci írta:Mivel elég régóta csinálom mind a 3 Cliquet... ilyenbe én is bele rohantam nem 1* nem 1 oldalán... hogy 2-3 napig több rrem volt (és nem 50-el :innocent: ) mint amennyi a tagságban. Nem ezért tiltott ki... :)
Ezt az oldalt nem csinálom, de egy megjegyzést megengedek magamnak.
Egy admin igen engedékeny tud lenni, főleg egy befizetővel szemben, amíg megy a szekér.
Ha elindul a lejtmenet, vagy bezár, vagy szelektál. Az ingyenes tagokkal van a legegyszerűbb dolga.
Feltételekhez köti a kifizetést, vagy annyira lecsökkenti a standard keresetet, hogy maguktól távoznak.
Ezzel tönkretéve az oldal forgalmát. Az upgrade-ek között pedig szelektál. Honnan várhat még egy kis befizetést,
vagy új tagokat, és ki az aki már csak viszi a pénzt.
Kép

harmonia
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2018.01.26. 23:56

Sajnálattal olvastam a történéseket! :(
Lehet, hogy éppen a Paypal kifizuk miatt kezdett szelektálni.:?

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.30. 20:42

Nos nálam a helyzet változatlan. Még mindig tiltó listán vagyok... :bad: :argue: :argue:
1 hete tiltott ki az Admin, És a 2. nap írtam is neki Esterian, hogy mi az oka... és hogy nézze át, és segítsen megoldani.
Erre csak annyit írt vissza hogy az Uni odlal gmail címére írjak ne ide... és volt olyan rendes meg is adta uni mail címét... és lezárta a supportom
:lol: :lol:
Nos a 3. nap oda is írtam... azóta sem volt képes írni... mikor ő maga mondta hogy oda írjak :innocent:
Érdekes hozzá állás... és sok minden lejön nekem ebből :good:
Egyébként meg már teljesen mindegy ha viszsa enged ha nem... az odlal kuka. 1 hét alatt kb a 300 RRem min. 60%-a már lejárt, mint ahogy a tagságom is... és sztem a pendingelő 15$-m is törli HA VISSZA ENGED!
Vicc hogy hova fejlődött vissza ez az Admin :bad: :bad:

Válasz küldése