T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.01.25. 15:11

Hm. Nálam sem most.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:13-kor.
Ok: .

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.01.25. 16:08

Elérhető az oldal újra.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:13-kor.
Ok: .

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.01.25. 18:07

Én nem akarok okoskodni... :innocent:
De anno (1 éve kb) pont erről ment a vita, hogy miért éri meg csinálni ezt az oldalt... illetve hogy miért nem fejlődik és mi kellene hozzá hogy fejlődjön. Akkor azóta nem sok minden változott sőt... :? :rofl:
Nem csináltam 1 hónapnál tovább Teot, és sosem fizettem be. Éppen a nagyon kevés hozam és )vagy) a iszonyat hosszú kifutási idő miatt.
És sztem éppen ez volt az ok hogy sosem volt igazán hires, népszerű és szuperűl futó oldal.
Én kívánom és remélem hogy lesz fejlődés és nem hal meg az egész... de amiket ovlastam, hát nem túl jó előjelek ezek. :?

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT !!!

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.01.27. 15:07

Az oldal a mai nap kifizetett.

A kikérés 2017. december 3.-án volt, a kifizetés pedig 2018. január 28.-án (közel 60 nap!).

Az topic címében továbbra is marad a "MEGFIGYELÉS ALATT!!!" jelző, míg újra nem sikerül az oldalnak magához térnie, rendezni sorait a kifizetések terén.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.01.28. 08:12

Admin írta: Az topic címében továbbra is marad a "MEGFIGYELÉS ALATT!!!" jelző, míg újra nem sikerül az oldalnak magához térnie, rendezni sorait a kifizetések terén.
Tegnap minden függőben lévő kifizetést teljesítettünk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.02.03. 13:14-kor.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.01.29. 16:30

pborisz írta:
Admin írta: Az topic címében továbbra is marad a "MEGFIGYELÉS ALATT!!!" jelző, míg újra nem sikerül az oldalnak magához térnie, rendezni sorait a kifizetések terén.
Tegnap minden függőben lévő kifizetést teljesítettünk.
:good:
Akkor már "csak" a programnak kell valahogyan elmozdulni pozitív irányba. Vagy valami új dolgot kitalálni az oldalon, vagy esetleg a "törzstagok", mert gondolom Ők azért jelen vannak segítenének a fellendülésben. (Én mondjuk csak egy egyszerű felhasználó vagyok, szóval nem látok bele a dolgokba, de biztos sokan visszatérnének, ha mozdulna valami.)

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.02.03. 12:09

Az hogy az oldal egyszer 60 napot követően kifizetett NEM jelenti azt hogy az oldal rendben van. Amennyiben a kifizetések ISMÉTELTEN a normál menetrend szerint fognak történni, azt követően fog a MEGFIGYELÉS ALATT jelzés a topikcímből kikerülni!

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2018.02.03. 18:20

Sziasztok, mi is legyen az oldallal? Mert hogy ez halott befektetős oldal azt a vak is látja. 2016 óta 0.08 dollárt termelt 1 dollár. Erre gondoljátok hogy valaki még beleforgat?
et4.jpg

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.02.03. 19:43

Az úgy kellemes... :o :o :o
Na ezért nem vettem (és mások sem) komolyan sohasem TEO-t... Már régen is iszonyat sok volt a kifutási idő vagy a napi hozam (tök mindegy hogy nevezzük).
És pontosan ezért nem jöttek a befektetők, ezért nem lett népszerű sosem az oldal.
Anno mikor ment a vita, és én is felvetettem ezt és érveltem az mellett hogy ez nagyon kevés és nem jó dolog, midnenki azt mondta... hogy ez a "tuti stabilitás(hoz)" vezető út / miatt van :)
Hát 1 évvel később (vagyis most) látjuk hova vezetett ez a "stabilitás" :?
Szomorú... :?

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.02.06. 17:00

Én alapból törölném az inaktív tagokat akik hónapok, évek óta be sem lépnek az oldalra. Szerintem 90% inaktív.
Esetleg új csomagot, csomagokat bevezetni pl 20 dollárost amiből lesz 25 dollár amire kifut, mellé kredit járna(Ptc,Surf)
Meglévő régi pozíciókat pihentetni, mondjuk most is pihennek jó ideje. (nekem is van közel 100 most is)
Surf részlegen esetleg pénzkereset 100, 500... stb megnézett oldal után, lehet, hogy többen hirdetnének is.
Mielőtt valaki leüvöltene, csak hangosan gondolkoztam egy kicsit. :D

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ray81 » 2018.02.06. 21:00

kovy írta:Én alapból törölném az inaktív tagokat akik hónapok, évek óta be sem lépnek az oldalra. Szerintem 90% inaktív.
Esetleg új csomagot, csomagokat bevezetni pl 20 dollárost amiből lesz 25 dollár amire kifut, mellé kredit járna(Ptc,Surf)
Meglévő régi pozíciókat pihentetni, mondjuk most is pihennek jó ideje. (nekem is van közel 100 most is)
Surf részlegen esetleg pénzkereset 100, 500... stb megnézett oldal után, lehet, hogy többen hirdetnének is.
Mielőtt valaki leüvöltene, csak hangosan gondolkoztam egy kicsit. :D
Az inaktívok törlése jó ötlet. Már jóval kevesebb helyre kellene visszaosztani ha esetleg megindulna. Surf utáni pénz kereset szintén jól hangzik.

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.02.07. 09:11

Az inaktív tagokat egyértelműen törölném, 15 referáltamból még azt sem látogatja az oldalt akinek aktív pozíciója van.
Új csomag bevezetésének sok értelmét nem látnám, jelenleg is elérhető 6 féle Bónusz csomag.
Surf ötlet az jó, csak kérdés, hogy kivitelezhető-e valamilyen szinten az oldalon.
Szép napot! :)

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.02.14. 21:51

Valami az biztos kellene, mert ennek így, ilyen formában 10 év múlva sem lesz változása. Továbbra sem mozdul az oldal egyről a kettőre, amíg a tagok nem látnak üzletet a dologban addig ez sajnos zsákutca amiből nincs kiút. Vergődünk már nagyságrendileg 1-1.5 éve, ebből szerintem kb 1 éve már visszaosztás sincs a megvett pozíciókra, sőt az utóbbi időben már igazán lelkesedés, vagy mozgolódást sem észlelünk (látok). Jelen esetben ez kicsit olyan állapot hogy fizet az oldal, csak épp nincs visszaosztás (abszolute nulla, tehát nem az hogy alacsony szintű, hanem beton nulla). Kérdés melyik oldal unja meg ezt az állapotot hamarabb, ki adja fel hamarabb.

A szörf részt szoktam használni, s látom a számokat, napi szinten 40-50 megjelenítésem van a hirdetésemnek, azaz ez azt jelenti hogy nagyságrendileg a napi fanatikus látogatók száma az 100 főnél kevesebb (valószínűbbnek tartom az 50 főnél kevesebb számot). Erre reálisan mit lehetne felépíteni, mi győzne meg mint usert hogy hirdessem az oldalt, na meg ha meg is tenném, akit esetleg ide csábítanék, a semminek Ő sem örülne, azaz regisztrálna, 1-2-3 napig benézne utána kukázná az oldalt.

Esetleg ami segíthetne, s amiben látok én még fantáziát, hogy az oldalt PTP vel hirdetni. Azaz aki forgalomcsere oldalakon hirdeti az oldalt (és ezzel a reflinkjét is egyben) az valamicske díjat megjelenítésenként kapna. Őszintén megmondva én ezt az egyedüli opciót látnám még olyannak amit a maradék 50 főből mondjuk jó esetben 5-10 fő bevállalna és ezáltal tán több helyen propagálnák, meg-meg jelenne egyáltalán maga az oldal, mert így, semmi inspiráció nélkül az oldal ki fog feküdni, az szinte elkerülhetetlen (szerintem).

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.02.15. 10:16

Igen nehéz helyzet ez, mert az oldal működik, elérhető ahogy látom azért ha nem is sok, de vannak új regisztrálók.
Ahol van kreditem én is fel szoktam rakni az oldalt hirdetésbe, csak az a kérdés, hogy is hirdessem??? Lett is új referáltam a közelmúltban is, na most aki egy kicsit is konyít a dolgokhoz az látja, hogy ez profitmegosztó oldal nem surf vagy Paid to click. Viszont ha netán vásárolna pozíciót az új tag, akkor meg rádöbben gyorsan, hogy nincs hozam, visszaosztás semmi....
Viszont kár lenne tényleg az oldalért, mert igen egyedi, de jelen formában sajnos ez nem működő képes dolog.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.02.15. 12:47

Egy profitmegosztó oldalnál nyilván az a legfontosabb kérdés, hogy miből származik a profit (már ha származik egyáltalán valamiből, és nemcsak piramisjáték, mint az esetek többségében). Ha jól tudom, itt ez csak a hirdetések vásárlása lenne elvileg, vagy legalábbis nem tudok másról. Ilyenre viszont, ha jól tudom, eddig még nem volt példa, hogy 10-20% profitot fizessen egy PTC/TE oldal hosszútávon, amelyik csak hirdetéssel foglalkozik, mert a tagok többsége pénzt akar keresni, és nem költeni. Valami mást is ki kéne találni, ami profitot termel, és beindítja a dolgokat (tudom, mondani könnyű). Erre vannak - ha nem is töretlenül sikeres, de eddig legalábbis - úgy, ahogy működőképes példák: PaidVerts, YouGetProfit, FamilyClix.
rotate4all - Rotator, PTP és Manual Surf oldal: 0.25 USD naponta szörföléssel
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ray81 » 2018.02.15. 19:10

Viszont ettől még nem lesz több olyan új tag aki aktív is lesz/marad az oldalon. Ehhez még valami mást is ki kellene találni, hogy legyen értelme az oldalt "csinálni".

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.02.15. 20:13

A PTP-nek én abban látom értelmét hogy 1. maga az oldal ezáltal több más oldalon megjelenhetne, míg pl. csak hirdetni én személy szerint jelenleg egy centet nem tennék bele és 2. ha több oldalon több tagjelölt látja magát az oldalt, az új tagokat generálhatna, akiknél meglenne az esély hogy hirdetéseket is elhelyezzen az oldalon. Amíg viszont nincs "tagjelöltek" hada, addig az az 50 még aktív tag még azt sem mondom hogy elvegetál, inkább a jobb hasonlat az hogy belehal az oldalba.

Mint írtam előző kommentemben is, én igazán más kiutat nem látok az oldalnak. Ami jelenleg van (semmi) abba belehalunk. Innen bármelyikünket (értem ez alatt azt az 50 aktív tagot) meggyőzni arról tettek nélkül hogy felfelé ívelő pályán van az oldal már nem lehet.

Moneymaker
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Moneymaker » 2018.02.19. 12:44

Sziasztok !

Régóta tag vagyok én is és nagyon elszomorít, hogy itt tartunk, ahol. Azt hiszem csak akkor lehet segíteni, ha kap a program egy kis löketet. Mi lehet ez a "löket"? Hát pl. tőkeinjekció, de ugye az nem fog pénzt termelni legfeljebb elodázza a vergődést. Neeem! Sokkal inkább segítene, ha a projekt beszállna egy másik platformba, amelyik ha lassan is de termeli a pénzt. Mire gondolok? Egy másik profitmegosztó oldalra. Én régóta érdekelt vagyok a Diversity-Fund Clubban, de mielőtt bárki félreérti nem arra megy ki a dolog, hogy az én referallinkemen regisztráljon be az admin vagy bárki más. Nem éárdekel! Azt sokkalta inkább fontosnak tartom, hogy a T4EO újra egy kicsit működőképesebb legyen és kapjunk vissza egy kis pénzt. Heti 5-6% közötti nyereség van a DFCben, akár naponta lehet kifizetést inditani, abból vissza lehetne osztani a T4EO tagoknak is valamennyit. Nem azt mondom hogy ezzel ki lehet húzni a gödörből a T4-et, de egy lépéssel beljebb lennénk talán. Nekünk végtére is tökmindegy, hogy miből csinál pénzt az admin.
Itt van a fórum linkje, meg lehet nézni: Diversity

Bocs, de szerintem ez nem offtopic, nem népszerűsíteni akarok, arra megvan a saját topicom

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.02.21. 11:04

Bárcsak annyi lenne a hozam, mint a DFC-ben. Szerintem mindenki örülne neki a felhasználók és az Admin is! Véleményem szerint elég is az a heti 5-6% egy hosszútávon, szépen működő programhoz!

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.03.13. 09:46

Úgy látom, hogy egy kicsit nagyobb lett az oldal látogatottsága. Tegnapi PTC hirdetésemet 144-en tekintették meg(az előzőt kb 1 hónapja 2 nap alatt nézték meg ennyien), és még új referáltam is lett. :) Persze ez is kevés főleg a taglétszámhoz képest, de akkor is egy kis előrelépés a jelenlegi helyzetben.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.03.13. 11:55

Ez is egy kis pozitív dolog! Lesz ez még jobb is reméljük. :D

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.03.15. 15:10

A nagy bitcoin és egyéb kriptopénz hullámot sokan meglovagolták. Vak lennék,ha nem látnák összefüggéseket a programok működési elve és e hullám közt. De egyéb "hullámokban" pld Traffic Monsson, Paidverts stb is megfigyelhető volt ez, hogy a programok célja nem a tagok kiszolgálása elsősorban,hanem az ezen hullámok meglovagolása a lehető legkisebb kiadással és a lehető legnagyobb profittal. Ehhez a stratégiához igazítják a feltételeket is.

Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Claridge » 2018.04.25. 17:54

Kedves Zsolt!

Lesz még valami ebből az oldalból, vagy csak a csendes kivéreztetés a Terv??? :oops: :?

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.11. 09:10

Talán a TE részével kéne valamit csinálni az oldalnak - most már úgyis mindenki csak arra használja -, hogy növekedjen az aktív taglétszám, ami beindíthatná az oldalt. Arra gondolok, hogy csökkenteni kéne a szörf kreditek árát és/vagy fizetni valamennyit a szörfölésért. Vagy valami más módon ösztönözni a tagokat, hogy rendszeresen szörföljenek, minél többet. Van egy csomó TE oldal sokkal nagyobb taglétszámmal, ami nem is fizet minden leszörfölt oldalért, de pl. az aktív tagokat jutalmazza. Az emberek szerintem általában azért csatlakoznak, hogy pénzt keressenek, nem azért, hogy hirdessenek. Vagy a kettő együtt, az már oké. Pl. amióta az EasyHits4U már nem fizet a szörfölésért, drasztikusan lecsökkent a forgalma. Valószínű, van összefüggés. A hirdetők csak akkor jönnek, ha már sok tag van, és van forgalom. És olcsón lehet sok megtekintést szerezni. Szerintem fel lehetne venni a versenyt, mert az oldal egyébként sok szempontból jó, pl. az országos szűrés a TE résznél, mobil eszközök kizárása olyan funkciók, amiket hiányolok más oldalaknál. PTP-re is jól lehet használni, amit a legtöbb TE oldal eleve tilt (nem tudom, miért).
Vagy esetleg más pénzkereseti lehetőségek bevezetésével nem lenne érdemes próbálkozni (offerwall, task, PTSU, stb.)? A lényeg az lenne, hogy lehessen keresni befizetés nélkül, még ha csak nagyon keveset is, egyelőre. Más gagyi, valószínűleg sokszor eleve scam-nek induló PTC/TE oldalak néhány hónap alatt tudnak több tízezer tagot elérni, szóval nem lehetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pisti87 2018.05.11. 14:41-kor.
rotate4all - Rotator, PTP és Manual Surf oldal: 0.25 USD naponta szörföléssel
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.05.11. 14:29

Tényleg nagyon jól lenne az oldalt valahogyan megmenti, mert véleményem szerint az oldal profi szinten meg van csinálva, illetve igen egyedi, persze tudom ezzel a jelenlegi állapotban nem sokra megyünk, de én még mindig bízok benne, hogy lesz pozitív irányú változás.

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2018.05.11. 19:40

Ez is csak időrabló oldal, hiszen egy vasat sem keresünk rajta.. Gondolom a tulaj miatt nincsen a scamok között, és senki nem akarja kiírni, hogy csak egy manuálsurf oldal.
A befektetési része is csalás, hiszen két éve nem hozott semmit, de miért nem meri senki leírni?

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.05.11. 20:21

"A befektetési része is csalás" ezt kicsit erősnek érzem, de megmondom őszintén ide nincs ember a földön ki pénzt tenne be, tehát az oldalnak valamerre mozdulnia kellene és ez lehetne a TE rész ... ahogy előttem is írtátok én is kizárólag erre használom, sajnos jelenlegi állapotában az oldal semmi másra nem használható. Ezt a részt lehetne erősíteni esetleg, igaz ebből az oldal üzemeltetése és profit nem tudom hogy származhat.

Nekem is van egy elméletem az oldal "működésével" kapcsolatosan, tán patrasznak fejtettem ezt ki még anno hogy pontosan mi is lehetett ennek az egésznek a lényege de mivel konkrét bizonyítékom nincs így vádolni, bármi olyat leírni amit bizonyítani nem tudok az felelőtlenség, meggondolatlanság lenne részemről, így ezt nem is teszem meg.

Sajnos az oldal nem hogy vergődik, sajnos halott. Nehéz ezeket leírni, de ez sajnos így van.

Igen, jól látod, az oldal azért nem scam részünkről mert még nyögve nyelősen de a végén fizetett, de épp csak egy hajszál választotta el attól, utolsó utáni pillanatban megtörtént a kifizetés. ... az oldal megnevezésében, címében épp ezért ragaszkodtam hogy maradjon a megfigyelés alatt jelző, mert míg a korrekt fizetés tartósan vissza nem áll, nem ajánlott befektetés szempontjából (labilis).

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.05.21. 23:33

Az oldalon a TE rész is sajnos napról-napra soványabb. Az oldal tulajdonosa sem kommentel, reagál itt ... őszintén megmondom, így ebben a formában véleményem szerint az oldal meghalt.

pborisz utoljára februárban járt nálunk az oldalon, Ő sincs már köztünk :(

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.22. 10:21

Gisell írta:Ez is csak időrabló oldal, hiszen egy vasat sem keresünk rajta.. Gondolom a tulaj miatt nincsen a scamok között,...
A befektetési része is csalás, hiszen két éve nem hozott semmit,...
nem véletlen lett ezerszer hangsúlyozva,hogy ez nem befektetési oldal... persze,akkor senki sem "fektetett" volna be, hogyha tudja előre, hogy nem kapja vissza a pénzét.

Válasz küldése