T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.10. 21:22

Igazad van és lehet életképes a kettő. Egyiken keresni hirdetni, másikon forgalmat lehet szerezni, hirdetni egyszerre PTPre is...Ez az amit a gyakorlat mutat majd meg.

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.06.11. 09:24

Látom a T4eo kezd szépen feljönni a rotate4all Top traffic sources listáján. :)

Nekem egy olyan javaslatom lenne a T4eo fejlesztésével kapcsolatban, hogy a megtekintett oldalt lehessen megnyitni új lapon. Rendkívül elszomorító, hogy megtetszik egy hirdetett oldal és nem tudom megnyitni új lapon és elmenteni a könyvjelzők közé. Meg lehet azt tenni, hogy a vélemények oldalra átsuhan az ember és onnan halássza be a webcímet, de akkor oda a deep link (szóval, például ha valaki a referral-linkjét hirdetni, akkor később nem valószínű, hogy be tudok regisztrálni alá...).
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
ClixSense - Kérdőíves oldal

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.13. 09:35

Sziasztok! Nálatok elérhető az oldal? :unsure:

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.13. 10:59

Sziasztok!
Nálam is ilyen gond van reggel óta, késő este még jó volt.
A webhely nem érhető el
A(z) t4eo.com szerver IP-címe nem található.
Próbálkozzon a Windows Hálózati diagnosztika futtatásával.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Attila 2018.06.13. 11:01-kor.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.13. 11:00

Technikai probléma, már felvettem a kapcsolatot a szerverszolgáltatóval.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.06.13. 21:40

Az igen, hogy reggel 11 óta nem tudták megoldani, az elszállt dns szervert....

Aha érdekes mert gondolom saját szervergéped van, vagy vps-ed. Ez biztos nem tárhelyszolgáltató. Vagy talán vettél dedikált ipt??
De látom a hosztingod nem árul webtárhelyet... Csak dedikált gépet illetve vps-t. Hát kiváncsi leszek.

Edit:

Nem a dns szerver szállt el, hanem az egész t4eo.com alatti szerver.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.14. 08:36

Hiba megoldva, újra elérhető az oldal! :)

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.14. 10:14

Az oldalon a friss híreinknél ki kellene írni szerintem ha van rá lehetőség az új csökkentett hirdetési árakat, meg ha van még valami egyéb közlemény. Akár levélben is a tagok felé, hátha visszatérnek az oldalra páran és még hirdetnek is. :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.14. 21:22

Attila írta:
2018.06.14. 10:14
Az oldalon a friss híreinknél ki kellene írni szerintem ha van rá lehetőség az új csökkentett hirdetési árakat, meg ha van még valami egyéb közlemény. Akár levélben is a tagok felé, hátha visszatérnek az oldalra páran és még hirdetnek is. :)
Mindenképpen akarok róla írni, csak ugye meg akartam várni, hogy letisztázzuk mi mennyi legyen, mert a surf kredit árakra több verzió is felmerült és ha jól értelmezem a legutolsó javaslat az volt, hogy még kevesebb legyen. Ezt még holnap megcsinálom aztán írok valami kis szösszenetet :)
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.15. 11:16

pborisz írta:
2018.06.14. 21:22
mert a surf kredit árakra több verzió is felmerült és ha jól értelmezem a legutolsó javaslat az volt, hogy még kevesebb legyen.
Logikusan kevesebbnek kell lennie, mint amit a PTP oldal fizet a megtekintése után,és ezt levezettük korábban részletesen. Ez kb 0.22$/1000megtekintés a nullszaldóhoz,ha 1000 PTP-ből 900-at számol el kb validnak nagyjából.
Annál inkább megéri PTP-t hirdetni,minél olcsóbb a hirdetés a t4eo felől. Lehet rajta vitázni,hogy mennyivel legyen olcsóbb, h valóban már érdemes legyen. Valamint fizetni is kéne a surf után ,h minél többen használják,hozzanak forgalmat. Logikus,h fókusz ne legyen, mivel az a forgalmat fogja vissza.
Továbbá érdemes gondolkodni,h a kötelező surf megmaradjon-e, vagy esetleg emelkedjen a ptc hirdetések megtekintéséhez. Ha eltöröljük egyből lehet a ptc-ket látni és forgalmat kapni.
Ha hagyjuk ,vagy emeljük,akkor a surfre hozunk forgalmat,de csökken a ptc forgalom és nem is látni,hogy mennyi van, kisebb lesz az oldal vonzó hatása az új látogatók előtt. Arra is kell gondolni,hogy aki megnézi az oldlat először az egyből lássa az előnyöket. Ha nem látja,akkor nem fog utánaolvasni,mert ez bonyolult. Sok és sokféle üzlet versenyez egymással, nem lehet arra apellálni sztem, hogy majd mindneki veszi a fáradtságot és átnyálazza a leírásokat. Minél egyszerűbb,átláthatóbb annál jobb.
és persze kisebb minimum is kell. ha egy feltétel nem tetszik a látogatónak,akkor tovább fog állni .

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.15. 11:51

xenosz2 utolsó mondatával teljesen egyetértek.
A nagyon magas kifizetésű minimum nagyon el tudja riasztani a tagokat. :(
Az utóbbi időben már nem is regisztráltam olyan oldalra, ahol magasabb a kifizetésű minimum, mint 2-3 dollár, főleg ha mellette a kattintási értétek is alacsonyabbak.
Sajnos a mai oldalak többsége nem éli nagyon túl a kritikus 1 hónapos határt....
Valahogy bizalmat kell adni a tagoknak is, hogy ha nehezebben is, de elérhető közelségbe kerülhetnek a kifizetéshez munkájukért cserébe.
Tudom - sokan mondták már, hogy az rossz felfogás, ha munkának fogjuk fel - de azért mégis csak jól jön az a pár dollár :D

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.15. 12:49

Lencsi írta:
2018.06.15. 11:51
Tudom - sokan mondták már, hogy az rossz felfogás, ha munkának fogjuk fel - de azért mégis csak jól jön az a pár dollár :D
Nincs rossz felfogás,csak rosszul vezetett program. Első a megbízhatóság, és a fenntarthatóság kialakítása és idővel ezek vonzani fogják azokat is,akiknek ezek fontosabbak, mint a keresett összeg nagysága. Persze a piac tele van csalóval. Vannak oldalak,akik már sokadszorra indulnak újra, vagy adminok, akik sokadik programjukat indítják,de sztem ők tükörbe nem tudnak nézni :D vagy ha igen az még rosszabb :D Ez is egy választás,de ennek a vége mindig a bukás. Sokkal jobb érzés,ha valami maradandót tudsz alkotni és nem piramisjátékot.

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.06.19. 11:40

Mikorra várható, hogy megszűnik a fókusz a T4eo-n levő hirdetéseken?

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.19. 12:29

Verda írta:
2018.06.11. 09:24

Nekem egy olyan javaslatom lenne a T4eo fejlesztésével kapcsolatban, hogy a megtekintett oldalt lehessen megnyitni új lapon. Rendkívül elszomorító, hogy megtetszik egy hirdetett oldal és nem tudom megnyitni új lapon és elmenteni a könyvjelzők közé. Meg lehet azt tenni, hogy a vélemények oldalra átsuhan az ember és onnan halássza be a webcímet, de akkor oda a deep link (szóval, például ha valaki a referral-linkjét hirdetni, akkor később nem valószínű, hogy be tudok regisztrálni alá...).
Ezt anno én is felvetettem. A válasz az volt,hogy a "hirdetés jelentése" részen keressem ki,ami jó megoldás,csakhát ha lenne egyszerűbb,akkor az még jobb lenne. ilyen apróságokon múlik,hogy a felhasználó megbarátkozzon a programmal. A lehető leglogikusabbnak, és egyszerűbbnek kell lenni.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.20. 19:55

Jelenleg nálam itt T4EO-on a legjobb PTP Valid-Invalid arány. Alig van invalid, de még ennyi sem lesz, mert mobil eszközön történő megjelenést letiltom, eddig nem is tudom miért engedtem. TE hirdetések száma alakul, de lesz ez még több is.
Most már csak legyen sok látogató, mert az még sajnos elég kevéske.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.20. 21:29

Nem tudom, hogy itt van-e közöttünk az a Felhasználó aki belépő oldal hirdetésként a Rotate4all-t hirdeti 0,10 dollárért, kérdezném Tőle, hogy ez így nyereséges? Mennyi látogató érkezik rá naponta átlagosan? :?

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.06.23. 11:06

xenosz2 írta:
2018.06.19. 12:29
Verda írta:
2018.06.11. 09:24

Ezt anno én is felvetettem. A válasz az volt,hogy a "hirdetés jelentése" részen keressem ki,ami jó megoldás,csakhát ha lenne egyszerűbb,akkor az még jobb lenne. ilyen apróságokon múlik,hogy a felhasználó megbarátkozzon a programmal. A lehető leglogikusabbnak, és egyszerűbbnek kell lenni.
Nem jó megoldás, mert nem deep linket ad. :innocent: Ha deep linket adna, akkor megfelelne az általad leírt verzió is, amit válaszban kaptál.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.28. 09:16

A "hirdetés jelentése" részen ott látható a deep link ahogy xenosz2 is írja, csak hát ezt kevesen tudják, mert miért is keresnék ott a felhasználók a linket. De aki ezt eddig nem tudta és érdekli az adott hirdetés, ott megtalálja az reklámozott oldal deep linket. :)

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.07.02. 12:55

Sziasztok! :)
Új vagyok itt a fórumon és magában az oldalra is a napokban regisztráltam. Azt szeretném kérdezni, hogy share-t pontosabban ahogy itt van nevezve bónusz csomagot azt mikor lehet vásárolni, vagy csak időközönként? Most ezt írja a vásárlásnál: "Jelenleg nincsenek csomagok, nézz vissza késöbb" Azt olvastam a topic inditó leírásában, hogyan lehet az oldalon pénzt keresni és a működését is. Köszönöm ha valaki tud segíteni. :)

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.07.02. 14:01

Attila írta:
2018.06.28. 09:16
A "hirdetés jelentése" részen ott látható a deep link ahogy xenosz2 is írja, csak hát ezt kevesen tudják, mert miért is keresnék ott a felhasználók a linket. De aki ezt eddig nem tudta és érdekli az adott hirdetés, ott megtalálja az reklámozott oldal deep linket. :)
Na, megvan, rossz helyen kerestem eddig. :D

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.02. 17:41

katka87 írta:
2018.07.02. 12:55
Új vagyok itt a fórumon és magában az oldalra is a napokban regisztráltam. Azt szeretném kérdezni, hogy share-t pontosabban ahogy itt van nevezve bónusz csomagot azt mikor lehet vásárolni, vagy csak időközönként? Most ezt írja a vásárlásnál: "Jelenleg nincsenek csomagok, nézz vissza késöbb" Azt olvastam a topic inditó leírásában, hogyan lehet az oldalon pénzt keresni és a működését is. Köszönöm ha valaki tud segíteni. :)
Szia! A revshare része szünetel az oldalnak. Talán egyszer majd még működni fog. Igen, hát így enyhén szólva elég megtévesztő már a T4EO nyitó oldala is annak aki éppen rátalál az oldalra és nem ismeri, mert ott a bevételmegosztás is szerepel igen részletesen leírva.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.07.02. 19:54

Igaz, sok közöm nincsen hozzá, de az oldal aktuális helyzetét, jelenlegi változásokat a Topic nyitó is megírhatná vagy kiegészíthetné a mostani helyzettel a több éve leírtakat. Mondjuk ahogy látom erre sok esély nincs, mert 2016. decemberben volt utoljára aktív a fórumon. :unsure:

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.07.04. 10:49

kovy írta:
2018.07.02. 17:41
katka87 írta:
2018.07.02. 12:55
Szia! A revshare része szünetel az oldalnak. Talán egyszer majd még működni fog. Igen, hát így enyhén szólva elég megtévesztő már a T4EO nyitó oldala is annak aki éppen rátalál az oldalra és nem ismeri, mert ott a bevételmegosztás is szerepel igen részletesen leírva.
Szia Kovy
Köszönöm a választ. Nagyon sajnálom, hogy nem működik az oldal profitmegosztó része. :(

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.04. 11:03

A jelenlegi bevételek mellett értelmetlen lenne a bevételmegosztás. Így is jó sok adóssága van az oldalnak, előbb ezt kéne kifizetni. Jelenleg leginkább úgy lehet keresni az oldallal, ha a PTP linkedet hirdeted. Ez növeli a forgalmat is, és így talán egyszer beindulhat majd.
Egyébként szerintem bekövetkezett az, amit előre sejtettünk. Nálam legalábbis gyorsabban gyűlnek a kreditek, mint ahogy fogynak. De legalább van némi forgalom, meg hirdetnek is néha. Kérdés, hogy meddig tart ez ki, ha minden marad így.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.04. 14:08

A surf hirdetési árak lejjebb mentek,de épphogy a megtérülés felett van rajta a PTP kereset. A PTC ára is lejjebb ment,de se a fókusz nem tünt el,se a kikérés nem lett alacsonyabb. így ez kevés, bár az admin még nem nyilatkozott mikorra tervezi ezeket. Jelenleg a kivárás van.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.04. 15:32

Ha jól emlékszem régen volt, hogy jött az oldaltól email akciókról stb... Szerintem most is érdemes lenne az Adminnak kiküldeni a tagok felé az új árakról, meg a oldal híreibe leírni, mert szerintem rajtunk kívül itt akik szoktunk egy páran hozzászólni a témához nem igazán tudnak róla. Amúgy PTP-re kitűnő lenne az oldal több látogatóval.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.04. 16:03

Sziasztok!

Ha valaki vissza olvassa a hozzászólásokat, akkor láthatja, hogy "csak a felesleges köröket futjátok". :(

Nagyon sok infó volt olvasható segítő szándékkal.
Sajnos nem sok valósult meg belőle.

Admin megírta az ő álláspontját is, hogy lényegében nem tud és nem is szeretne az oldalon változtatni, mert nincs rá pénz!
Kellenének olyan beállítások és programok, amelyek jelenleg nem állnak rendelkezésre, és nincs programozója - (Senki nem fog,nem akar, és nem is szeretne ingyen dolgozni) -
a szerver nem igazán alkalmas nagyobb fejlesztésekre.

Innentől kezdve már csak rajta áll a dolog. hogy dönt az oldallal kapcsolatban, érdemes-e tovább megtartani és így fizetnie az oldallal kapcsolatos költségeket vagy ..... :?

Minden esetre nagyon tisztelem a megmaradt tagokat, hogy még így sem adták fel a reményt, és vésőkig kitartanak az oldal mellett. :)

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.07.04. 16:12

Lencsi írta:
2018.07.04. 16:03
Sziasztok!

Ha valaki vissza olvassa a hozzászólásokat, akkor láthatja, hogy "csak a felesleges köröket futjátok". :(

Nagyon sok infó volt olvasható segítő szándékkal.
Sajnos nem sok valósult meg belőle.

Admin megírta az ő álláspontját is, hogy lényegében nem tud és nem is szeretne az oldalon változtatni, mert nincs rá pénz!
Kellenének olyan beállítások és programok, amelyek jelenleg nem állnak rendelkezésre, és nincs programozója - (Senki nem fog,nem akar, és nem is szeretne ingyen dolgozni) -
a szerver nem igazán alkalmas nagyobb fejlesztésekre.

Innentől kezdve már csak rajta áll a dolog. hogy dönt az oldallal kapcsolatban, érdemes-e tovább megtartani és így fizetnie az oldallal kapcsolatos költségeket vagy ..... :?

Minden esetre nagyon tisztelem a megmaradt tagokat, hogy még így sem adták fel a reményt, és vésőkig kitartanak az oldal mellett. :)
Azért az nem teljesen így van. Én itt a topicban (vissza is nézheted) legalább 1x felajánlottam, hogy igaz nem vagyok profi inkább majdnem kezdőnek mondanám magam mivel 0-ról nem tudok megírni webet. De fel ajánlottam, hogy amit tudok módosítást elvégzek az oldalon, ha szeretné. Erre semmi reakció nem volt részéről sem. Pedig én ingyen ajánlottam fel, hogy segítsek egy közösségen. De hát ez van.

Válasz küldése