DIVERSITY FUND

CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Re: DIVERSITY FUND

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

100$ tokevel 1 ev alatt 1000$-t lehet csinalni folyamatos visszaforgatassal???
https://moview-online.com/ Online filmek nézése, letöltése.

Moneymaker
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Moneymaker »

Ez nem az a honlap, ahol 100 dollárból 1000 dollárt csinálsz egy év leforgása alatt. Gondold és számold végig! Ez amúgy is lehetetlen, mert ahol ilyet ígérnek az nem éri meg a 3. hónapot sem.
100$-ért bérelsz 4 db 25$-os reklámcsomagot. Ezek 5 hónap alatt nagyjából ki fognak futni és akkor lesz az egyenlegeden 138$. Abból bérelhetsz 5 csomagot, újabb 5 hónap múlva lesz 160$-od és eltelt máris 10 hónap a 12-ből. Hol van ez az 1000-hez?
Persze, lehet úg is számolni, hogy menet közben bérelsz újabb csomagot, tehát amint összejön 25$ máris bérelsz. Erre kb. 33 naponta lesz lehetőséged, mivel nem egész 0,8% a napi átlagos bruttó hozam. Tehát elindulsz 100-al és havonta bérelsz egy újabb csomagot. Az 5.hónap végén lesz 9 csomagod, amiből rögtön 4 le fog járni. Nincs egy filléred sem, mert mindent visszaforgattál, de van 5 aktív csomagod és most már kb. 28 naponta tudsz újabbat venni. És ez így megy tovább, nem fogom végigszámolni, ezt rád bízom. De az 1000$ biztosan nem fog kijönni év végén legfeljebb 180-200$ ha befejezed a visszaforgatásokat a 9. hónap környékén

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

a cikk abból indul ki például,hogy nem nagyon lehet heti 5%-os vállalati növekedést stabilan hozni, ami igaz is lehet "normál" gazdasági környezetben. ha nem szorozzuk fel hetente, akkor is évi 250% jön ki, ami még így is rettentő magas szám.
bár a cikk elhallgatja ,hogy a tőzsdén is előfordulnak duplázások ,triplázások, sőt nagyobb emelkedések is :) szóval van ellenpélda is sztem.

ahhoz nem értek,hogy ezekkel az egyedi befektetésekkel mennyiben lehet reálisan stabil pénzt keresni, és a tulajok mennyiben hozzáértők, talpraesettek stb de azt hiszem ezt a tulajokon kivül senki nem tudja ellenőrízni, így a kockázat mindenképpen megvan. ha jóindulatúak is, akkor is leléphetnek egyik napról a másikra,ha forró lesz a talaj a lábuk alatt.

a limitált befizetés a relatíve alacsony taglétszám valóban előrelátást mutat, meg azt hogy valamiért nem lett olyan népszerű. valószínűleg a "túl lassú" megtérülés miatt :) de biztosat itt sem lehet mondani, mert az óvatos stratégia valóban megnyújthatja az oldal létezését, még akkor is ha veszteséges, így maguk előtt tudják görgetni azt huzamosabb ideig rossz forgatókönyv mellett is.

nyílván sokan benntartják a pénzüket,nem veszik ki. 1.5 millió dollár vagyon valóban nem sok,de azért nem olyan kicsi összeg sem,ha egyben nézzük. 333$ per fő kb 100 ezer Ft. majd fél milliárd Ft van a tulajok kezében. ebből azért már lehet "dolgozni" :)

3 év egy cég életében nem sok, ebből következtetést nem lehet levonni,főleg ha mesterségesen alacsonyan van tartva a növekedés. ami pozitív lehet, hogy eddig nem dőltek be a nagy átlaghoz képest, akik a gyors meggazdagodásra alakultak.

Pontos kimutatás , felügyelet hiányában, kártérítési felelősség nélkül, anonim módon a kockázat magas. Igaz ez a tőzsdei cégek nagy részére is érvényes,hogy a jövőt nem lehet látni,- egyik pillanatról a másikra becsődölhetnek,veszteségbe fordulhatnak ,márpedig ott sokkal ellenőrzőttebb körülmények között működnek :)

Összegezve úgy látom,hogy ha a tulajok feltételezve,hogy mindent becsületesen és a tudásuk szerint végeznek, akkor előfordulhat a magasabb növekedés. Feltételezve,hogy az online üzletek nagy nyereséggel kecsegtethetnek,megfelelő szakértelemmel Bár az egyenletes negatív időszakok nélküli növekedés egy kicsit, azért valóban furcsa :)

A kockázatot magasnak látom,de összevetve a kockázatosabb kisebb-nagyobb tőzsdei cégekkel, nem sokkal magasabbnak, ha feltételezem a jóindulatot. Az átláthatóság egyik esetben sem érvényes, de itt talán még kevésbé.

A rendelkezésre álló összes befektetni kívánt pénzből nem ajánlott csak ebbe invesztálni, vagy csak annyit, amennyi nem baj, ha elveszik, esetleg már behozta a megtérülést. A folyamatos kivétel nélküli invesztálás nagy kockázat :)

rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rasim »

Annak a heti kb 5% novekedesnek a nagy resze a sajat betett toked visszaosztasa, tehat a tenyleges plusz ami ki kell termelnie az adminoknak ennek a heti 5%nak csak a toredeke, ezt egyik vadaskodo szakerto sem veszi figyelembe.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

rasim írta:
2019.12.17. 13:44
Annak a heti kb 5% novekedesnek a nagy resze a sajat betett toked visszaosztasa, tehat a tenyleges plusz ami ki kell termelnie az adminoknak ennek a heti 5%nak csak a toredeke, ezt egyik vadaskodo szakerto sem veszi figyelembe.
ezt nem értem :?

ha beteszek 100$-t akkor 105$ lesz 1 hét múlva nem? mindegy,milyen formában van a pénzmozgás. a tőke 5%-ot növekedett egészében is.

rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rasim »

Ha beteszel 100$ akkor veszel mondjuk 4 csomagot ami a vegen 120 $ra fut ki amibol 20$ a hozamod es 100$ a betett toked. Ha marad az 5 % visszaosztas akkor kb ugy nez ki, hogy a heten az egyenlegedre kapsz 0,98 $ hozamot es 5,02 $t a betett tokedbol. Tehat 1 het mulva lesz kb 6 $od, ha a 140 napos futamidovel szamolok. Ez igy nez ki nagyjabol es ezek ugye atlag szamok. Ha megnezed ez meg 1% heti hozam sincs nem pedig 5%os. De a topik gazdaja illetve Balazs kijavit ha nem jol irtam.

Moneymaker
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Moneymaker »

Xenosz2: Teljesen jól látod a helyzetet, de egyben te is tévedsz. Ez a mondatod teljesen téves : "nyílván sokan benntartják a pénzüket,nem veszik ki. 1.5 millió dollár vagyon valóban nem sok,de azért nem olyan kicsi összeg sem,ha egyben nézzük. 333$ per fő kb 100 ezer Ft. majd fél milliárd Ft van a tulajok kezében. ebből azért már lehet "dolgozni"

Nincs fél milliárd a kezükben, legfeljebb a töredéke.
Bár most már más kiírások vannak a honlapon, de a korábban szereplő 1,5 millió dollár nem azt jelentette, hogy ennyi van jelenleg a kasszában. Az a szám azt mutatta, hogy addig összesen ennyit fizettek be illetve annyit forgattak vissza a tagok. Csakhogy: közben kifizetések is voltak, ami egy külön rublika volt. A 1,5 millából azt le kellett vonni. Ha jól rémlik valami 850-950ezer$ volt a kifizetések összege akkor. Sajnos ezt most már nem tudom pontosan, de komoly összeg volt az biztos és akettő közötti összeg volt az ami még aktív csomagként vagy ki nem fizetett összegként az adminnál volt. A cikkíró sem számolt ezzel a Portfóliónál. A Fb csoportban elég sokszor volt szó ilyen dolgokról, aki követte pontosan tudta hogy miről van szó, hogyan gazdálkodnak.

rasim: stimmel a számításod. Én úgy kalkuláltam, hogy havi 4-4.5% a tényleges hozam, tehát ez hetente 1-1.1%. A többi pénz (ezek a heti 5-6%-ok) a tőkevisszatérítés. Itt tévedett másodszor a cikkíró. Ha belegondolunk, akkor a havi 4% baromi kevés,amit hirdetéseladásokkal és diverzifikált befektetésekkel ki lehet termelni. Talán emiatt nem özönlik a nép a DFC-be, de nem is kell hogy jöjjenek.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila »

Sziasztok!
A napokban kaptam 1-2 privát üzenetet amiben az oldalról kérdeztek, érdeklődtem Tőlem.. Én ezt a fórumot nagyon ritkán látogatom személy szerint mostanság, ezért ajánlom, hogy aki még nem tette meg az lépjen be a Diversity magyar facebook csoportba és ott garantáltam gyorsan választ fog kapni kérdésére a programmal kapcsolatosan. :good:
Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/264007567730759/
További szép napot!

kovacsszandra
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovacsszandra »

Attila írta:
2020.01.13. 18:59
Sziasztok!
A napokban kaptam 1-2 privát üzenetet amiben az oldalról kérdeztek, érdeklődtem Tőlem.. Én ezt a fórumot nagyon ritkán látogatom személy szerint mostanság, ezért ajánlom, hogy aki még nem tette meg az lépjen be a Diversity magyar facebook csoportba és ott garantáltam gyorsan választ fog kapni kérdésére a programmal kapcsolatosan. :good:
Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/264007567730759/https://hu.flatfy.com/
További szép napot!
Sziasztok!
Új tag vagyok, nagyon köszönöm ezt az infót a Diversity Fundról, nagyon jókat írtok róla, szerintem ki fogom próbálni egy kisebb összeggel, de még körbenézek, vannak-e még egyéb stabilabb alternatívák. :)

tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tacsi »

https://www.diversity-fund.biz/template ... fc_en.html

Aki jól tud angolul leírná magyarul a lényeget. Köszi!

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila »

Ha még nem vagy tagja a magyar facebook csoportnak Tacsi, akkor lépj be és ott minden új infó megtalálható a programmal kapcsolatosan. https://www.facebook.com/groups/264007567730759/

tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Minden rendben van, sikerült a "csak ennyi". Köszi a választ. Ha tudsz írni valamit, hogy mi van a facebook-os csoportban azt megköszönöm (nekem nincs facebook).

tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Mi van az oldallal? :oops:

tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat: