PaidVerts

noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

úgy ahgy jött ma... most adott egy 30 centest :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

noname474 írta:úgy ahgy jött ma... most adott egy 30 centest :)
Nekem is adott egy-két kövérebb centet. :D
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Egy ideje elkezdtem figyelgetni a paid eseményeket a fórumon, chat-en és különböző weboldalakon.
Jún. 9.-én én is beregiztem az oldalra és elkezdtem tesztelni.

Közben ment ezerrel a refgyűjtés és a titokzatoskodás, óriási centek, kifizetési bizonylatok, stb. Számomra a rendszer teljesen átláthatatlan, és piramis jellegre kezdtem gyanakodni.
Lassan összeállt számomra a kép, amikor kiderült, hogy a Paid háttéroldala a mytrafficvalue.com oldal.

Innen tehát eljutottam a domain bejegyzéstől a hyip monitorig, ami ezt a képet mutatja jelenleg:

http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... om?final=1 (itt halkan hozzáteszem, hogy egy rangos monitorozó oldalnak sincs befektetése itt)

Itt minden adat le van írva, mióta működik az oldal, fizet, nem fizet, stb.
Mennyit invesztáltak az adott oldalba és mennyi kifizetés történt, stb.

Mindenki nézze meg és döntse el, hogy igazam van-e vagy nincs.
Amennyiben tévedtem, mindenkitől elnézést kérek. :!:

KIEGÉSZÍTÉS: :!:

Piramis jelleg, ami azt jelenti, hogy a felső kör megszedi magát, és minél lejjebb halad a piramis ága, az alacsonyabb fokán álló refek csak befizetnek és nem keresnek semmit. A felső ágon lévők nagy pénzeket tesznek zsebre, az alsó pedig ezt csak nézi.
Valahol meg van ez fogalmazva, de nincs időm kikeresni. :!:

Az a csalogatás, hogy ingyen is kereshetsz, de ha befizetsz, akkor még többet.

Végig lehet nézni a fórumon az összes bejegyzett panaszt az oldallal kapcsolatban. :!:

KIEGÉSZÍTÉS :!:

A Paid háttércége egy magas kamatokat igérő hyip program, valszeg már megcsappant a bevétele.

Egy zseniális elme viszont megalkotta a kistesót és ötvözte a ptc-t a piramis jellegű lehúzó üzlettel.

Így a kisbefektető is jól jár. Elhúzva a mézesmadzag, hogy hirdetheted az oldalad a csomagból vásárolt pénzből, stb. Milyen jó üzlet ez, majd jönnek a refek. 1 dollárért rögtön 50 hirdetést már fel is tudtam adni + még kaptam mellé banner hirdetést is, stb. :oops:
Kép
erdmarcsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.09.02. 15:09
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erdmarcsi »

06.30-án kaptam kifizetést az oldaltól Egopay-re:

Kép
fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

Gratulálok! :clap:
Kép]
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én is gratulálok, de akkor sem ajánlok senkinek befektetni a paid-ba az alábbi észrevételek miatt:

viewtopic.php?f=71&t=5390#p60740

Mindenki csak óvatosan.
Kép
fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

Hát nem tudom az az egy biztos hogy az én befektetésem az oldalnál kb 1.3 dollár
Ebből vettem az első csomagom,azóta visszaforgatom a pénzt amit keresek rajta
A másik gondolat,hogy megéri reffeket gyüjteni,mert azt is dijjaza az oldal és nem is kevés ponttal
Én még nem csalódtam az oldalba a legutóbbi kifizetés is másnapra megvolt
És tegnap is közel volt egy 1 dolláros és ma is
http://kepfeltoltes.hu/140705/paid7_www ... es.hu_.jpg
Kép]
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

fecusjuhasz írta:Hát nem tudom az az egy biztos hogy az én befektetésem az oldalnál kb 1.3 dollár
Ebből vettem az első csomagom,azóta visszaforgatom a pénzt amit keresek rajta
A másik gondolat,hogy megéri reffeket gyüjteni,mert azt is dijjaza az oldal és nem is kevés ponttal
Én még nem csalódtam az oldalba a legutóbbi kifizetés is másnapra megvolt
És tegnap is közel volt egy 1 dolláros és ma is
http://kepfeltoltes.hu/140705/paid7_www ... es.hu_.jpg
Elhiszem, mert így látom én is, de ez nekem akkor is gyanús.

A Főoldalon lévő chat-en megint van egy "vendég", aki dicsekszik a bap-jaival.

Nekem akkor is az a meggyőződésem, hogy ez piramis.

A felső szinteken állók keresnek a legtöbbet. Ahogy halad lefelé a szint, annál kevesebbet és így tovább.
Az első szint a csúcs, majd második szint és ha ez betelik jön a harmadik szint és így tovább. Mindenki befizeti az első kis 1 dollárját, ezért kap 50 db hirdetést + banner hirdetést. Ezek a kis 1 dollárok összeadódnak és szét lesznek osztva. A legtöbbet ebből az 1-2 szinteken állók kapják és így tovább, stb. A bap is így van kiosztva, piramis szerűen. Minél több bap van, annál nagyobb hirdetéseket kap a tag.
Minél magasabb szinten van a tag, annál nagyobb pénzeket kaszál az alatta elhelyezkedő tagok befizetéseiből.

Ennél szebben már nem tudom leírni, a gugli keresőbe utána kell járni a piramis jellegű pénzkeresetnek. Buktak már bele itt Mo-on is ebbe. Ezt a törvény bünteti. Ez nem ptc, ez piramis. :!: (ptc+hyip+piramis kombinációja) :oops:

Én már nem is hírdetem és nem is ajánlom senkinek a saját pénzből való befizetést.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ez mind szép és jó, de jutalék csak az 1 szinttel alattam lévőtől jár, az alattuk levők már nem érintenek..Igy az én piramisom elég alacsony, inkább csak egy kisebb előljárót megillető Mastaba, na pont ilyenem van Probuxon, Neo-n, egyéb hires PTC oldalakon. Nem egyiptológiából szeretnék villantani, csak kezdem személyeskedésnek venni azt, hogy a korán regelők jól bekaszáltak, a későn jövőknek meg csak a csontok /Sero venientibus ossa, csak hogy latinozzunk is/. A hirdetések lekattintásáért járó refjuti elenyésző. Tény hogy érdemes toborozni az oldalra, de melyikre nem? A nagy hirdetések úgy lezabálják a BAP pontokat, hogy nem győzök csomagot venni..Épp ezért nem tömtem degeszre magam az oldallal, hanem folyamatosan visszaforgatok.. Gondolom kár is újra megemlitenem hogy SOHA egyetlen fillért nem fizettem be külső prociról, csak a belső egyenleggel dolgozom. Április óta.

Mindezt hiába ecsetelem, ha egyesek már elkönyveltek csaló-hazug-sumákolónak, annak ellenére, hogy hosszú órákat töltöttem már el a direktjeimmel /és nem az én direktjeimmel/ való kommunikációval.

:unsure:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Köszi a választ, mindenki maga dönti el, hogy folytatja-e az oldalt, illetve befizet-e vagy nem fizet :)

Szerintem ez a pénzkereseti lehetőség nem hagyományos ptc, akkor pedig más kategóriában van a helye. :D

Én ezentúl messzire elkerülöm ezt a topikot, mindenki azt csinál amit akar.
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Mivel a hozzászólásaim nagy része indulatokat váltott ki, ezért megkérném a moderátort, hogy az összes hozzászólásomat törölje ebből a topikból.
Köszönöm.
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: nadint »

hoparduc írta:Mivel a hozzászólásaim nagy része indulatokat váltott ki, ezért megkérném a moderátort, hogy az összes hozzászólásomat törölje ebből a topikból.
Köszönöm.
Kérésedet megértem.
A probléma csupán annyi, hogy a a megmaradó és a te hozzászólásaidat érintő reakciók és vélemények önmagukban értelmezhetetlenekké válnak nem beszélve az olyanokról, amelyek a tőled vett idézeteket is tartalmazzák.

A mai üzenetváltásunkban utaltam rá: előfordulhat, hogy mások a helyzetet másképp látják és vitatkoznak veled.
Jó lenne, ha a többi érintett is véleményt nyilvánítana.
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok:) Érintett:) Nagyon érintett. :argue:
Hopárduc ki remélem nem haragudott meg nagyon rám leirta hogy a jóhiszeműséget a törvény bünteti :?
Ezt a mondatott értelmeztem ugy hogy jogtalan dolgot csinálok ha kattolok és ezért repdesett a rács egész nap a szemem elött :boo:

Szóval el nézést kell kérnem nem régóta (4 hónapja) ptc-zem és mint hoparduc is mondta ő is átesett ezen a tűzkeresztségen :lol:

És a hozzászólások törlése a topicból kicsit értelmetlen itt nem vitáztunk ezen :argue:

nevessetek bátran már én is nevetek :no: :clap: :boo: és felkészültem minden hü.... ba... véleményre amiért ezt gondoltam
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: nadint »

Az érintettséget én nem úgy gondoltam, mint te.
Láttam a cseten a véleményeket.
Én az itt lefolytatott eszmecsere résztvevőire utalok, mert a fentebb olvasható jó néhány hozzászólás csak egészében értelmezhető.
Minden, máshol elhangzott, vagy leírt vélemény, tapasztalat a mi szempontunkból irreleváns.
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

:?
na mindegy végülis emiatt akarta töröltetni 8)
mára azt hiszem kommunikáció szünetet tartok :boo:
Kép
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Ne vitatkozzatok inkább adjatok tanácsot kérlek titeket.Junius 16 . án kikértem a pénzem Paypal ra azóta várom és nem jön . Mi a teendő ilyenkor. :boo:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

ferikekingus írta::?
na mindegy végülis emiatt akarta töröltetni 8)
mára azt hiszem kommunikáció szünetet tartok :boo:
Félreértesz, nem miattad akartam töröltetni, hanem sokan félreértették ezt az egészet és vitát szült.

Én is elkezdtem az oldalt és a tapasztalatomat írtam le. Legyen akkor profitmegosztó oldal, ha már ez a divat.
Nekem mindegy minek nevezzük, de nem hagyományos ptc.

Véleményem szerint akkor kerüljön át egy másik topikba. :D

Nekem az is mindegy, hogy ki mivel foglalkozik a pénzkeresés területén. Részemről nem erről szólt ez az egész. :oops:

Kiegészítés: :!:

Még annyit szeretnék hozzáfűzni, amelyik oldal enged PP-ről befizetést, az az oldal "tisztességesen működik".
Mivel a PP szabályzatban benne van, .................. el kell olvasni. Gugli a barátom. :)
Amikor a PP szabálytalanságot észlel, akkor jön a puff :oops: és elkezdődik az oldal vizsgálata. (számla zárolás, stb.)
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

erzsibet50 írta:Ne vitatkozzatok inkább adjatok tanácsot kérlek titeket.Junius 16 . án kikértem a pénzem Paypal ra azóta várom és nem jön . Mi a teendő ilyenkor. :boo:
Erre sajnos én sem tudom a választ, eddig nem volt kikérésem. Az eddig keresett összeget én is visszaforgattam.

Erre az ajánlódtól kérd a választ. Nem tudom Te kinek a linkjéről regisztráltál.

Az én ajánlóm nem a topikgazda.
Kép
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

0.95$ Nembir adni még egy 5 centest? :DD :o
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

erzsibet50 írta:Ne vitatkozzatok inkább adjatok tanácsot kérlek titeket.Junius 16 . án kikértem a pénzem Paypal ra azóta várom és nem jön . Mi a teendő ilyenkor. :boo:
kedves erzsibet!
először is, mi az oka a kifizetés csúszásának? a hivatalos válasz az, h a PayPal befagyasztotta a program pénzét, de hamarosan elkezdődik a folyamatos kiolvasztás. MÁS fizetési processzorokra a kifizetések rendesen zajlanak.
tehát 3 dolgot tehetsz:
1. türelmesen vársz!
2. visszavonod a kikérést és újra kikéred az időközben összegyűlt pénzeddel együtt PayPal-ra!
3. visszavonod a kikérést és újra kikéred az időközben összegyűlt pénzeddel együtt, de nem PayPal-ra, hanem egy másik fizetési processzorra!
Kép
kikkan
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2011.09.14. 22:11
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kikkan »

Arra kérnék egy kis segïtséget hogyan tudom àtrakni a kifizetési kérelmemet màs processora,Paypalrol.
HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

Jelen pillanatban valakinel megy az oldal vagy megint a vedelmet javitsak?
HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

kikkan írta:Arra kérnék egy kis segïtséget hogyan tudom àtrakni a kifizetési kérelmemet màs processora,Paypalrol.
Visszavonod a kikerest es irsz egy ticketet hogy rakjak at mas processzorra es utanna kerheted is ki :D
kikkan
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2011.09.14. 22:11
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kikkan »

Köszönöm.Tudtam hogy körülmênyes lesz!
kikkan
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2011.09.14. 22:11
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kikkan »

kikkan írta:Köszönöm.Tudtam hogy körülmênyes lesz!
Nem elérhetõ az oldal,màr megint!
HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

Most hasit az oldal :D Jol megy!!!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem hasít ez sehova. be sem jön. Kamu szagú kezd ez lenni.
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

patrasz írta:Nem hasít ez sehova. be sem jön. Kamu szagú kezd ez lenni.
Vigyázz, mert Te is megkapod, hogy kelted a feszültséget, miközben minden rendben megy :lol:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Vigyázok!! Majd elfutok. :DD
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Mindenkinek ki kellene menteni valahogy a pénzét, amíg fizet. Legalább azt az összeget, amit befektetett.
PP-re úgy tűnik már nem akar fizetni, PM, STP ill. Ego lehetőségek vannak még - ha jól emlékszem - , csak azt kellene kitalálni, hogy melyikre kérjük.
Akinek van ötlete, itt megoszthatná.
Persze ahhoz ismét meg kell várni, hogy újra hasítson az oldal. :D A konkurencia támad, nem tudunk mit tenni. :D

Már a háttéroldal is erős nyomás alatt áll, a konkurencia teljes erővel támadja. Már az sem elérhető:
mytrafficvalue.com

Viszont a monitorozó oldalak még mindig figyelik.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 3 vendég