PaidVerts

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

lenne egy olyan kérdésem hogy nekem van szüröm az megmarad a reset után is vagy azt is törlik?mert nekem 0.03 van beállitva most 1-2 ezer bapal nem sok minden fog adni :?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

deejayfly írta:lenne egy olyan kérdésem hogy nekem van szüröm az megmarad a reset után is vagy azt is törlik?mert nekem 0.03 van beállitva most 1-2 ezer bapal nem sok minden fog adni :?
Szerintem marad. Miért ne maradna? A BAP-ok lesznek átváltva, más nem változik. Vegyél újra szűrőt, vagy fizess be, hogy magasabb csoportba kerülj. Legalábbis ez az elv az Admin részéről. Aki most vett drágább upgrade-et, az se lesz boldog. De elvileg a részvényt BAP-ért is el lehet adni, persze valószínűleg ez is bukó lesz. Meg ha jól tudom a marketplace eléréséhez minimum 1000 részvény kell (javítson ki valaki, ha tévednék).

És csak, hogy lássuk a méreteket: 2,5 millió dollár értékű BAP lesz átváltva...
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

az 1.5 dollárom ugy nem vész el?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

deejayfly írta:most 1-2 ezer bapal nem sok minden fog adni :?
éppen ezt ígéri Jo, h mivel mindenki 0 BAP-ról indul, ezért kevesebb BAP-ra is többet fog adni a rendszer... és ez motiválja majd azokat, akik nem akartak már beszállni, mondván, már lemaradtak a PV-ről.
atiss írta:az 1.5 dollárom ugy nem vész el?
ez kimondottan benne van a leírásban, h az egyenlegeden levő pénzhez nem nyúlnak.
Kép
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Akkor az nem baj hogy nekem 0.03 -ra van beállitva a szüröm akkor azzért keveseb bapal is fogok kapni hirdetést?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

deejayfly írta:Akkor az nem baj hogy nekem 0.03 -ra van beállitva a szüröm akkor azzért keveseb bapal is fogok kapni hirdetést?
nem a szűrőtől függ, h mennyi hirdetést kapsz, hanem a BAP szerint kalkulált szintedtől.
gondold végig, h amikor megvásárolsz $1-ért egy csomagot, azért (leegyszerűsítve) 50 megtekintést kapsz, de nem tudod beállítani/nem kell beállítanod, h milyen értékű hirdetésekként fognak megjelenni, ezt a rendszer kalkulálja. a rendszer nem úgy számol, h Neked jár 100db $0.0005, 10db $0.001 és 2db $0.01 és ha szűrőd van, akkor nem kapod meg az alatta levőket, hanem, amennyi összértékben jár hirdetést, azt megkapod a szűrőd feletti értékekben.

úgy gondolom, h sokan RÖVID TÁVON szarul járunk, de HOSSZÚ TÁVON meg fog ez térülni. ha másban nem, az oldal fenntarthatóságában! :P
Kép
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

doqxstudio írta:
deejayfly írta:Akkor az nem baj hogy nekem 0.03 -ra van beállitva a szüröm akkor azzért keveseb bapal is fogok kapni hirdetést?
nem a szűrőtől függ, h mennyi hirdetést kapsz, hanem a BAP szerint kalkulált szintedtől.
gondold végig, h amikor megvásárolsz $1-ért egy csomagot, azért (leegyszerűsítve) 50 megtekintést kapsz, de nem tudod beállítani/nem kell beállítanod, h milyen értékű hirdetésekként fognak megjelenni, ezt a rendszer kalkulálja. a rendszer nem úgy számol, h Neked jár 100db $0.0005, 10db $0.001 és 2db $0.01 és ha szűrőd van, akkor nem kapod meg az alatta levőket, hanem, amennyi összértékben jár hirdetést, azt megkapod a szűrőd feletti értékekben.

úgy gondolom, h sokan RÖVID TÁVON szarul járunk, de HOSSZÚ TÁVON meg fog ez térülni. ha másban nem, az oldal fenntarthatóságában! :P
Értem akkor megnyugodtam :D. Még lenni annyi hát ha erre is tudod a választ. Teszteles képet vettem pár részvényt de még nem hagyták jová. Tegnap otta itt van : My Shares Pending Sale ha itt van akkor jo csináltam mindent? És ezt ök hagyák majd jóvá?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem tudom, de ha lehet, vond vissza a vásárlást, mert a részvények ára tutira le fog zuhanni átmenetileg! ;)
Kép
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

doqxstudio írta:nem tudom, de ha lehet, vond vissza a vásárlást, mert a részvények ára tutira le fog zuhanni átmenetileg! ;)
Köszi a választ és a tippet.visszavontam.majd meglásuk mi lesz belöle :P
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: latattila »

Két napja kértem ki pénzt, de még nem jött meg!
Nem pánik, mert csak 3$, viszont valószínűleg elég sokan megpróbálják biztonságba helyezni a pénzecskéjüket!
Ez a "pánik" viszont jót még egy cégnek sem tett!!!!
Nem állítom, hogy gáz de elgondolkodtató!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

A BAP-okat átváltották, az oldal jelenleg hol működik, hol nem. Fórumban többen jelezték, hogy a megvásárolt csomag nem jelent meg náluk, miközben a pénzt levonta a rendszer. Lehet érdemesebb várni kicsit, amíg helyre teszik a dolgokat.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Most akkor itt mit érdemes csinálni ? :(
Jól keresztbe tett ez a JO gyerek.
Ha 0,07 ár körül valaki megvenné a részvényeket, akkor nem buknánk. Na de ki fogja ezt ennyiért megvenni a közeljövőben? Senki.
Legtöbben 0,028 áron adják, ami nevetséges. Ha jól számolom akkor kb harmad ár...
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a teendők:
1. ne pánikolj!
2. ne add el a részvényeidet azonnal áron alul (, esetleg vegyél egy keveset, ha futi rá)!
3. amint lehet (január 1-én), vegyél Bulk Ads-ot!
4. kattolj, toborozz tovább!
Kép
kaloz24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.02.07. 14:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kaloz24 »

doqxstudio
1 ne panikolj
az a hejze heogy ez a JO jol at Ba..ott mindenkit aki csak viszaforgatta a lovejat
a rezsvenyeket ki tudna el adni mikor mindenki tele van vele tehat senkinek sem kell
egy kerdes te megveszed az en reszvenyeimet van belole 775 oda adom 0.10 ert aron alul megveszed
szerintem nem ugyan ugy mint a tobbi 10000 vagy talan 100000 felhasznalo az oldalo nem fogja senki megvenni
2 ne add ela reszvenyeidet
nem is tudnad mert a doglott kutyanak sem kell mivel mindenkinek van boven sok
3 vegyel BAP ot
persze megtobbet fektes be hogy megtobbet bukjal mar aki csak a bapra viszaforgatot mint en aki befektetett 20 dolcsit es csak viszaforgata a lovet es most krak
4 katolj es toborozz
szerntem inkabb mas oldalra mert ez halott
ez az en velemenyem
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Egyébként valóban, ez a részvény olyan nesze semmi fogd meg jól alapra lett kitalálva...
Mert ezt valóban senki sem fogja megvenni.
Jelen állás szerint pont nullán voltam, most kezdtem volna kivenni egy kis pluszt.
Szóval "csak" időt buktam vele eddig.
Elgondolkodtató hogy érdemes-e tovább csinálni.
Mikor lesz ennek a JO gyereknek egy újabb ilyen húzása...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hál isten én semmit nem toltam bele kintről, csak forgattam vissza, és olyan +20$ az egyenleg. Na de most megint újrakezdeni az egészet?

3$ hagytam rajta, de most ahogy nézem nem is lehet venni egyenlőre semmit.

Refet ide már mostanában nem lesz könnyű szerezni egy ilyen sunyi húzás után, nem is hirdetném jószível.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

először is értsétek meg, h a gondolataimat nem vezérlik érzelmek. nincs értelme indulatoskodni, mivel nem tudjuk megváltoztatni a dolgokat. nem akarom értékelni, h sunyi volt-e ez a húzás vagy sem, kár ilyenen gondolkodni. mindenkinek máshol vannak a határok.

részvények az MTV indulása óta vannak és pontosan úgy működnek, mint a valódi részvények és osztalékot fizet rá az oldal.
(valószínűleg) meg fogják venni őket mindenféle áron. (volt már ilyen reset, akkor is az történt, h leestek a részvényárak, majd idővel magukhoz tértek.)
lesz újabb reset, majd ha eljön az ideje, ha ezzel együtt tudsz élni, akkor hirdeted az oldalt, ha nem, akkor elhagyod. ha maradsz, akkor várni kell és türelmesnek lenni!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

érdekes oldal ez. én nem látom át bevallom,de ha az oldal csak úgy tud működni,hogy időközönként termel egy csomó károsultat,akkor ez egyértelműen csalás. az ellenkezőjére van valami indok?
a másik kérdésem. ezek a részvények hol vannak forgalmazva? gondolom valódi tőzsdén nem.ez egy saját piac,vagy az úgynevezett OTC piacon a tőzsdén kivüli piacon van esetleg tere?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:érdekes oldal ez. én nem látom át bevallom,de ha az oldal csak úgy tud működni,hogy időközönként termel egy csomó károsultat,akkor ez egyértelműen csalás. az ellenkezőjére van valami indok?
a másik kérdésem. ezek a részvények hol vannak forgalmazva? gondolom valódi tőzsdén nem.ez egy saját piac,vagy az úgynevezett OTC piacon a tőzsdén kivüli piacon van esetleg tere?
Itt egy virtuális részvény-piac működik, ezért is van az oldal mögött új-zélandi cég. Mindig lesz, aki alacsony áron vesz részvényt, mostani áron eladva a befektetésed felét kapod vissza. Itt jön a zseniális, hogy jelenleg az Adminnak is megéri a vásárlás. :lol: Utána pedig már ha a tagok százezreket, esetleg milliókat buktak, akkor belefér, hogy néhányan akár jól is járjanak a cserével.

Valóban nincs mit tenni, és senkit nem akarok lebeszélni róla, mert jó eséllyel lehet majd pénzt keresni az oldallal továbbra is (igaz más ember kárán, de ez már csak ilyen) de most is abból volt nagy meglepetés, hogy az Admin korábbi dolgai feledésbe merültek (már akinél, és most nem a régebbi scam HYIP oldalakra gondolok).
Ha jól tudom a MTV 2012 elején indult.

- 2012 végén volt ez első reset
- 2013 végén volt a második reset
- 2014 elején volt a harmadik reset, ekkor már nem csak a befektetést (ami itt a BAP), hanem az egyenlegeken lévő pénzt is részvényekre cserélték! :boo:

A Paidverts olyan 8 hónapig bírta, ekkor jött a reset. Most minden attól függ, hogy mennyire pörög majd az oldal: ha jobban (ez nem csak a napi osztásokban mutatkozik meg), mint az indulás után, akkor nem kell ennyit várni a következőre. Tegnap csak rövid ideig volt elérhető a csomag vásárlás (mert nem működött rendesen), de máris elképesztő mennyiség pénzt toltak bele ismét. Persze már nincs olyan BAP szórás, mint az elején és adók is vannak. Új játékot is ígérnek már régóta, az is segítene. Tehát nagyon sakkozni és figyelni kell, és az se árt, ha valaki pontosan követte a statisztikát az oldal indulása óta.

Én azért tovább rizikózok vele, de csak úgy óvatosan.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm szépen. Akkor már csak egy dolgot nem értek. Ha ennyi károsult volt időnként (persze sokan nyertek is,ahogy olvasom nem kis pénezeket)és meglehetősen sűrűn akkor ezek a károsultak miért nem hallatják a hangjukat? Vagy ezek nem olyan nagy összegek és inkább belevágnak megint,hátha nekik is csurran valami legközelebb?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Köszönöm szépen. Akkor már csak egy dolgot nem értek. Ha ennyi károsult volt időnként (persze sokan nyertek is,ahogy olvasom nem kis pénezeket)és meglehetősen sűrűn akkor ezek a károsultak miért nem hallatják a hangjukat? Vagy ezek nem olyan nagy összegek és inkább belevágnak megint,hátha nekik is csurran valami legközelebb?
Biztos belevágnak sokan ismét. A nagyobb befektetők pedig már csak a saját érdekük miatt is igyekeznek tolni a szekeret.
De leginkább: nem direktben nyúlják le a pénzt, hanem úgy csinálják, hogy a tagok jó része biztosan és sokat bukjon a cserén.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm. Zseniális :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

magyarán vagy Te is zsebelsz be a mások által elbukott pénzből vagy otthagyod a többieknek...
Kép
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Sikerült 3 csomagot vennem(most megint nem lehet).ezutan alig telt el 1 ora és kaptam $2 értékü reklámot és ez most csak kb 4000 Bapom bánta. :) a csomag után járó 3100 bapbol se vont le.nem emlékszem hogy reset elött vont le vagy nem.
fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

Egy kis kedvcsináló az oldalhoz
A mai napi leosztás
Kép
Kép]
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta:magyarán vagy Te is zsebelsz be a mások által elbukott pénzből vagy otthagyod a többieknek...
Igen, ez nem alaptalan kijelentés.

Csak ne hazudozna az Admin folyamatosan. Tegnap azt írta, hogy ne aggódjon senki, hogy nem tud csomagot venni, péntek előtt úgy se oszt ki nagy értékű hirdetéseket. Aha... ehhez képest ma egy nagyon rövid ideig lehetett venni csomagot és 1600 BAP-al is dollár fölött osztott a rendszer. A tagok nagy része nem tud vásárolni csomagot, másoknak nem fogadta el a rendszer a fizetést, erre rekord értékű hirdetések vannak (mézesmadzagnak, hogy mindenkinek viszkessen a tenyere, és vagy fizessen be, vagy adja el pénzért a részvényeit veszteséges áron* - amin ő nyerészkedik). És akkor van képe olyat írni, hogy a következő 72 órában jelentkezhető technikai gondok (ami miatt elvileg majd' egész decemberben karbantartás volt kisebb-nagyobb megszakításokkal) tulajdonképpen jó dolgok. :lol:

*Pluszt leírta, amit én előtte (pár napja még tagadta): készül a részvény vásárlásra.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na most lehet venni csomagokat!
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

A Recycled hirdetés mióta vonja a BAPot? Mert hogy nekem most simán levonta....
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Nem tudom ,hogy vesztek csomagot, próbálgatom de nekem nem sikerül.Úgy működik ez az oldal most, mint a Probux mikor elkezdett haldokolni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég