PaidVerts

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Aha most megint nem lehet venni.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Ad purchases will be enabled temporarily again today at around 12:00 server time
kovmarcsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.03.02. 21:35
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kovmarcsi »

Sziasztok!

Éppen most tudtam csomagot venni.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

A bent maradt apróból én is tudtam 1 csomagot venni, de kintről (paypal) nekem még mindig hibát jelez
Ha gonosz lennék azt mondanám, ezzel próbál meg ösztönözni, hogy adjuk gyorsan a részvényeket, most még jóval ár alatt
De nem vagyok gonosz :)
End of the story
cgen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013.07.12. 15:00
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: cgen »

Tehát akkor akit nem tudtak őrületbe kergetni a szánalmasan lassú szerverrel és akinél a rengeteg chaptcha szivatás se vált be azt így próbálják meg elüldözni, hogy törlik amit eddig összeszenvedtél? :D
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Egyebkent valamicsket mar most emelkedtek a reszveny arak...
Valamint nagy nehezen tudtam reklám csomagot is venni.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.

Jól pórul jártam ezzel az oldallal most, tegnap délután egyszer sikerült paypalról vennem csomagokat 26 db-ot.
A hozzá járó krediteket meg is jelentette, de mellé írta hogy pending(delete), persze így a bappok sehol, gondoltam majd csak feldolgozza az éjszaka folyamán, de nem sikerült.Reggel gondoltam rányomok a delete feliratra és majd visszateszi az egyenlegemre a pénzt, aztán majd újrakezdem a vásárlást, ha legközelebb engedi a rendszer.
Nem így lett: se pénz, se bap, se hirdetés, egyelőre úgy állok, hogy paypalról levette tegnap a 28 $-t és nekem meg az oldalon semmi nem történt. :argue: :angry:
Angolul sajna nem tudok, valaki esetleg rákérdezne MTV forumon, erre a problémámra, akkor azt megköszönném.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Sziasztok.
Hol lehet látni a honlapon a szerver időt? Azt írja, hogy 12-kor ideiglenes meg lesz nyitva a vásárlás. Majdnem 800 kattintás után elértem az 1 dollár erre nem tudok vásárolni :D.
Valamint még egy stratégiai kérdésem lenne. Ha veszek egy dollárért csomagot, az ugye 3100 BAP értékű amit meg is kapok. De ez felhasználódik, hogy 1,55 dollár értékű reklámot kapok? Hogyan lehet akkor a BAP-okat növelni? Lehet volt már előzőleg, ezért elnézést kérek, de úgy látom az utóbbi hónapokban nagyon megváltoztak a lehetséges stratégiák.
A válaszokat előre is köszönöm.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A legalján van a szerveridő,1 óra mínusz a miénkhez képest.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

stevenke1234 írta:Sziasztok.
Hol lehet látni a honlapon a szerver időt? Azt írja, hogy 12-kor ideiglenes meg lesz nyitva a vásárlás. Majdnem 800 kattintás után elértem az 1 dollár erre nem tudok vásárolni :D.
Valamint még egy stratégiai kérdésem lenne. Ha veszek egy dollárért csomagot, az ugye 3100 BAP értékű amit meg is kapok. De ez felhasználódik, hogy 1,55 dollár értékű reklámot kapok? Hogyan lehet akkor a BAP-okat növelni? Lehet volt már előzőleg, ezért elnézést kérek, de úgy látom az utóbbi hónapokban nagyon megváltoztak a lehetséges stratégiák.
A válaszokat előre is köszönöm.
Ugy noveled a BAPod hogy allandoan veszed a hirdeteseket.
1$-os hirdetesre kapsz ugye 3100BAP-ot.
Visszaosztva 2000BAP-ert kapsz 1$ erteku hirdeteseket.
Tehat 1100BAP a plusz ha ugy nezed, annyival tudad novelni a BAPod egy hirdetessel.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

De akkor a rendszer nem osztja vissza az összes 3100-at automatikusan? 55 centnyi BAP mindig megmarad és a napi visszaosztásokból növekedik a pénzösszeg mialatt a BAP minden vétel után 1100-al növekedik?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

donsavesz írta:Sziasztok.

Jól pórul jártam ezzel az oldallal most, tegnap délután egyszer sikerült paypalról vennem csomagokat 26 db-ot.
A hozzá járó krediteket meg is jelentette, de mellé írta hogy pending(delete), persze így a bappok sehol, gondoltam majd csak feldolgozza az éjszaka folyamán, de nem sikerült.Reggel gondoltam rányomok a delete feliratra és majd visszateszi az egyenlegemre a pénzt, aztán majd újrakezdem a vásárlást, ha legközelebb engedi a rendszer.
Nem így lett: se pénz, se bap, se hirdetés, egyelőre úgy állok, hogy paypalról levette tegnap a 28 $-t és nekem meg az oldalon semmi nem történt. :argue: :angry:
Angolul sajna nem tudok, valaki esetleg rákérdezne MTV forumon, erre a problémámra, akkor azt megköszönném.
van ilyen probléma.
ezt találtam róla, de ze neked már nem megoldás. írni kellene ügyfélszolgálatra!
NOTE - trying purchase with paypal still often fails and you get an "error has occured" message.
When/if that happens stay on the purchase page and keep trying to click on the "Purchase ads button" every few minutes or so - even after the ad purchasing has been disabled again. This can often solve the issue. It's annoying but until the issue is fixed completely it's the only way.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a Bulk Ads vásárlás, csak időnként engedélyezett technikai probléma miatt.
bővebben itt: https://www.mytrafficvalue.com/forum/ne ... led/1.html
Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

stevenke1234 írta:De akkor a rendszer nem osztja vissza az összes 3100-at automatikusan? 55 centnyi BAP mindig megmarad és a napi visszaosztásokból növekedik a pénzösszeg mialatt a BAP minden vétel után 1100-al növekedik?
Minden BAPot visszaoszt a rendszer. De ha novelni akarod oket, akkor nyilvanvalo, hogy amint kigyulik 1$od mar veszed is a kovetkezo hirdetest.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

doqxstudio írta:
donsavesz írta:Sziasztok.

Jól pórul jártam ezzel az oldallal most, tegnap délután egyszer sikerült paypalról vennem csomagokat 26 db-ot.
A hozzá járó krediteket meg is jelentette, de mellé írta hogy pending(delete), persze így a bappok sehol, gondoltam majd csak feldolgozza az éjszaka folyamán, de nem sikerült.Reggel gondoltam rányomok a delete feliratra és majd visszateszi az egyenlegemre a pénzt, aztán majd újrakezdem a vásárlást, ha legközelebb engedi a rendszer.
Nem így lett: se pénz, se bap, se hirdetés, egyelőre úgy állok, hogy paypalról levette tegnap a 28 $-t és nekem meg az oldalon semmi nem történt. :argue: :angry:
Angolul sajna nem tudok, valaki esetleg rákérdezne MTV forumon, erre a problémámra, akkor azt megköszönném.
van ilyen probléma.
ezt találtam róla, de ze neked már nem megoldás. írni kellene ügyfélszolgálatra!
NOTE - trying purchase with paypal still often fails and you get an "error has occured" message.
When/if that happens stay on the purchase page and keep trying to click on the "Purchase ads button" every few minutes or so - even after the ad purchasing has been disabled again. This can often solve the issue. It's annoying but until the issue is fixed completely it's the only way.

Köszönöm, hogy utána néztél, majd írok nekik valamit valahogy.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Brutális a visszaosztás...tegnap betoltam 50$-t és ma visszaosztott több, mint 20-at. Mondjuk 157 reklámot kaptam, de 20$ mégis csak 20$ :D
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Hát igen az látszik Jo és az éllovasok keresetein is, hogy brutális a visszaosztás, de ha csak héba-hoba enged vásárolni, akkor úgy nehéz újrakezdeni :?
Ráadásul az én befizetésem eltűnt valahol a rengetegben :bad:
Neked Gratula azért :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen én is 3 csomagot vettem tegnap (kívülről én ebbe már nem tolok semmit az biztos), és ma 3$ vissza is jött majdnem.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Most megnyílt megint a vásárlás!
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Nevetseges, ma 97ad 1$ ertekben...
Vasarolni nem enged.
Valamint a captcha kodot hiaba irom be jol, kb 5.re fogadja csak el...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam 130 db volt ebből 50 db selejt.
albinka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.02.15. 11:23
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: albinka »

Megint volt BAP nullázás?
Tegnap még 4000 BAP-om volt, ma reggelre pedig 0 lett!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam nincs ilyesmi.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

A captcha kod meg mindig rossz.
A BAP szepen csokken a penz meg szepen elveszik.
JO nagyon ugyesen huzza ki az emberekbol azt a penzt is, ami eppen a My Balancen maradt a BAPok nullazasanal...
Illetve azt is amit a naiv emberek azota befizettek.
Szerintem ennek az oldalnak annyi. Mindent lehet fogni a programozokra. De azt azert nem veszem be, hogy egy eddig jol mukodo oldal most hirtelen ennyire elromoljon...
Senkinek nem ajanlom hogy par dolcsinal tobbet rakjon bele.
aaase
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.11.24. 06:35
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: aaase »

A megadott időpontban sem tudok BulkAd-ot venni.
Toporgás és tehetetlenség + idő elfecsérlése.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az eddigi tapasztalat alapján a csomag vásárlásnál a megadott időpontra érdemes pár percet rászámolni (most pl olyan 10-15 perccel csúsztak el).
JaniJani19
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.12.13. 11:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: JaniJani19 »

Annyira írták, hogy ez nem olyan mint a piramisjáték, hogy nem más "befektetők" pénzéből fizetnek, és úgy van kitalálva a rendszer, hogy nagyon sokáig működhessen, ehhez képest, mégsem lesz olyan hosszéletű?

Hogy lehet ennyi embert átverni ilyen egyszerűen? Ma már több mint 500.000 regisztrált felhasználója van, gondolom, ők napi rendszerességgel használják az oldalt és rendszeresen be is fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Üdvözletem mindenkinek és Boldog Új Évet kívánok. Elnézést, amiért mostanában ritkán vagyok itt.
Egy kérdésem lenne a paidverts-sel kapcsolatban. Mennyi tiszta hasznot hoz egy hónapban?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Valakinek volt kifizetése az elmúlt párnapban?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég