PaidVerts

real87
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.14. 09:53

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: real87 »

Sziasztok!

Kérlek benneteketek, hogy segítsetek nekem!
Nem értem valahogy ezt az új rendszert.
Ráfordítottam az oldalra 3 dollárt ahhoz, hogy szintet tudjak lépni majd.
Tehát több mint 9000 Bap-om nak kellene, hogy legyen.
Jelen esetben azomban 3804 Bap-om van.
Van 12 db részvényem is, de azt meg nem tudom, hogy hogyan tudom beváltani ahhoz, hogy át tudjak lépni a második szintre.

A nővérem is csinálja az oldalt, ő meg már át is lépett a második szintre, erre a rendszer vonogatta le neki a BAP-jait és szépen visszatette őt az első szintre.
De mégis könyörgöm beforgatott 4 dollárt, átlép a rendszer vonogat és közben visszadobja?
Ja és egy darab részvénye sincs.

Valaki tudna nekem segíteni, hogy mégis miről lehet szó?
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

real87 írta:Sziasztok!

Kérlek benneteketek, hogy segítsetek nekem!
Nem értem valahogy ezt az új rendszert.
Ráfordítottam az oldalra 3 dollárt ahhoz, hogy szintet tudjak lépni majd.
Tehát több mint 9000 Bap-om nak kellene, hogy legyen.
Jelen esetben azomban 3804 Bap-om van.
Van 12 db részvényem is, de azt meg nem tudom, hogy hogyan tudom beváltani ahhoz, hogy át tudjak lépni a második szintre.

A nővérem is csinálja az oldalt, ő meg már át is lépett a második szintre, erre a rendszer vonogatta le neki a BAP-jait és szépen visszatette őt az első szintre.
De mégis könyörgöm beforgatott 4 dollárt, átlép a rendszer vonogat és közben visszadobja?
Ja és egy darab részvénye sincs.

Valaki tudna nekem segíteni, hogy mégis miről lehet szó?

Valószínűleg a rendszer kiosztotta neked hirdetésbe a hiányzó BAPot.
Ezeket a hirdetéseket ha elnyomkodtad akkor ott van neked pénzbe.
Ha nem, akkor elúszott.
A rendszer úgy osztja ki a hirdetéseket hogy pl 1$-os hirdetés levon tőled 2000BAP-ot. 2$-os 4000BAP-ot von stb stb...
Ebből adódóan egyértelmű hogy nem maradsz a nagyobb csoportban, ha a BAPod csökken.
A részvény eladással kapcsolatban, segítek privibe ha érdekel.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na nem tököltem tovább 340bap/ részvényért eladtam a 123 db-ot, kb 5 perc alatt el is vitték.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én pedig tegnap kikértem és néhány óra alatt meg is érkezett!
End of the story
real87
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.14. 09:53

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: real87 »

Köszi szépen!
így már teljesen világos!
:D


Valószínűleg a rendszer kiosztotta neked hirdetésbe a hiányzó BAPot.
Ezeket a hirdetéseket ha elnyomkodtad akkor ott van neked pénzbe.
Ha nem, akkor elúszott.
A rendszer úgy osztja ki a hirdetéseket hogy pl 1$-os hirdetés levon tőled 2000BAP-ot. 2$-os 4000BAP-ot von stb stb...
Ebből adódóan egyértelmű hogy nem maradsz a nagyobb csoportban, ha a BAPod csökken.
A részvény eladással kapcsolatban, segítek privibe ha érdekel.[/quote]
sanya12
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.09.30. 18:53
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: sanya12 »

Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni a részvény eladásban? Túl akarok már lenni rajtuk,csak nem tudom hogyan működik,meg mennyiért éri meg eladni őket.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

340/ db ért elviszik szerintem, most 339 a legkisebb.
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

PV.kifizetésem: :clap:
Kép
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
kaloz24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.02.07. 14:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kaloz24 »

doqxstudio elnézésedet kérem hogy le hurrogtalak 100% igazad volt hogy várni kell nem hittem volna hogy 15 nap alatt szinte duplájára megy fel a részvény ára gondolván mindenkinek sok van és ugyan úgy meg akar szabadulni tőle

Lacy83 gratulálok szép fizu :clap:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kaloz, ez egy nagyon hasznos tulajdonság, h tudsz elnézést kérni, de nincs rá szükség! :)
én sem gondoltam, h ilyen gyorsan ki tudunk jönni belőle, de természetesen idlignek igaza van, h amit mi (türelmesek) megnyertünk, azt mások elvesztették.

szép kifizu, lacy83! :)
Kép
sanya12
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.09.30. 18:53
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: sanya12 »

Nekem is sikerült eladnom a részvényeket 340-ért. Pár perc alatt elvitték. Köszönöm a segítséget patrasz! :good:
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Sziasztok.
Valakinek van tapasztalata a 'referral shop.in' honlappal kapcsolatban? Megéri vajon használni őket vagy nem szabályellenes esetleg?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam ma nem nagyon volt visszaosztás, vagyis reggel valami minimális. :(
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

patrasz írta:Nálam ma nem nagyon volt visszaosztás, vagyis reggel valami minimális. :(
Tegnap nekem is csak 4db hírdetés volt 6 cent értékben.
Ma reggelre meg egy $1.10-os hírdetés várt. :D :clap:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

- Végül mégis csak rászántam magamat a szűrő kicsengetésére, így már az 5 centes upgrade is befigyelt (nincs is rá panasz, de azért nem szabad magasra állítani a szűrő értékét). Majd ezt a pénzt vissza kell hoznia, de mivel egyébként se tervezek a következő pár hónapban kikérést, így belefért. Az tény, hogy sokkal kényelmesebb és gyorsabb az egész, nekem ez is fontos.
- Az Admintól mostanában olvasok néhány racionális hozzászólást (tudatos óvatosság, hogy a következő debt swap minél később legyen, a MTV 250%-os befektetésének felülvizsgálata (nem szabad elfelejteni, hogy a PaidVerts-nek részben a MTV-t is etetnie kell, de ezt muszáj a részvény rendszer miatt).
- Én eddig jól jártam a mini upgrade-el, de ez szerencse kérdése, volt aki 30$ értékű hirdetést kapott az első nap, más pedig $0.50-et. A nullszaldóhoz $9.80-at kell hoznia!
- Csomag vásárlásnál van 1%-os napi osztás. Pl $22-ért vettem csomagot pár napja (még mindig több a kifizetésem, mint a be), így 10 napon keresztül plusz $0.22-őt kapok majd (reset után szokta adogatni).
- Lehet a részvényekkel is kereskedni (én plusz 11000 BAP-ot csináltam az elmúlt másfél hétben), de ehhez azért kell a számolgatás és a türelem is. Korábban volt, hogy egy részvény 40 centet is ért, sokan erre játszanak most is, de ez szerintem nagyon meredek, majd meglátjuk.
- Ami esetleg egy kis plusz biztonságot ad: van lehetőség a tőke kivételére, méghozzá nagyon gyorsan: BAP-ért részvényt kell venni, azt eladni, és lehet is kikérni. Az aktuális árfolyamtól függ, hogy mennyi marad, (nagyon egyszerű, a BAP árat kell osztani a részvény árával (pl 340/9,81), minél kisebb a szám, annál inkább megéri BAP-ért részvényt venni, minél nagyobb, annál inkább a részvény BAP-ért való eladása a jó húzás), jelenleg a profitból semmi, de azért nem árt az ilyet tudni.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

A csomag ára $1.00 helyett $1.05 lesz. A plusz 5 centekből a rendszer 33 darab hirdetést generál, ezek véletlenszerűen lesznek kiosztva (kevésbé egy kupacokban). Így stabilabb lesz a rendszer, és a hirdetések is remélhetőleg hamarabb kipörögnek.

Változott a MTV-n is pár dolog, és olyan ötlet is képbe került, hogy minden 20 részvényhez jár majd egy bónusz is. De ezek inkább a MTV fórumba tartoznak. Én azért sokszor ekézem az Admint rendesen, de most úgy vélem, hogy jó irányba mozdult el.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Sziasztok.

Egy olyan hülyeséget követtem el, hogy kifizettem, hogy kaphassak recycle ads-okat 0,05 az ára és reggelre 1660 ads várt, kitalálhatjátok, hogy nem nagy értékűek. A kérdésem azt lenne, hogy ez 1 dollár érték után leáll vagy ezt valahol ki kell kapcsolni?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

1$ után leáll.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

patrasz írta:1$ után leáll.
Köszönöm szépen. Ebbe bután beleszaladtam :angry:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Egyfolytában kidobál az oldal. :no:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jelenleg az egyik fő gond, hogy a hirdetések lassan pörögnek ki, több mint 307 millió megtekintés van, amiért már fizettek a tagok, de még nem nem kattintották le. Ezzel ugye az a gond, hogy kicsinálja a hirdetőket, és ha letelik a 180 nap, akkor pl jogosan lehet dispute-ot indítani az oldal ellen (ez még odébb van, de idővel valós gond lehet).
A talán legnagyobb befektető, MikeMazzone (503 millió BAP-ja van) vetette fel, hogy aki tud, próbáljon több hirdetést nézni. Mikro csomagokat, vagy vegye lentebb a szűrő értékét. Ő maga 99 centről $0.0015-re állította. Én is ilyen okból állítottam lentebb két napja. Illetve vannak páran, akik szándékosan cserélnek le egy-egy nagyobb értékű hirdetést. Segítik vele egyrészt az oldalt, másrészt másik tagot is, aki megkapja. Jómagam még dolláros hirdetéseket nem tudok kukázni, de azért centeseket igen, amennyi éppen belefér.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Legutóbbi két mini upgrade:

Super User - Mini Upgrade 253 ($11.15)
Super User - Mini Upgrade 274 ($16.28)
HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

idlig kijavitanalak. Mikenak nem 503 millio BAPja van hanem 50.3 .

Nekem az upgradek igy sikerultek.

Kép


Most nem ajanlom hogy vegyetek upgradet mert a napi kiosztas sokkal kisebb es amikor en vettem az upgradet akkor csak 1800 Megas volt es valami 5000 vagy kevesebb minis. Most ez a szam joval megnott.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Valóban, elnéztem. A legtöbb BAP-os jár most 111 milliónál.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

patrasz írta:Egyfolytában kidobál az oldal. :no:

nálam is hasonló a helyzet, amikor egy ads-ra rákattintok. Olyan is volt, hogy ugyanaz az ads egymás után kétszer-háromszor is "megtréfál". Olyankor ide-oda kattingatok az oldalon belül, egy ideig jó. Ma is legalább 5x kellett újrabejelentkezni.

Szóval nem vagyunk egyedül, másnak is van ilyen gondja.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Huh ma reggelre megint 116 reklám, 0,006-2 cent között. Jaj.. :o (4-es szintnél)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

tacsi írta:
patrasz írta:Egyfolytában kidobál az oldal. :no:

nálam is hasonló a helyzet, amikor egy ads-ra rákattintok. Olyan is volt, hogy ugyanaz az ads egymás után kétszer-háromszor is "megtréfál". Olyankor ide-oda kattingatok az oldalon belül, egy ideig jó. Ma is legalább 5x kellett újrabejelentkezni.

Szóval nem vagyunk egyedül, másnak is van ilyen gondja.
ha egy hirdetés kidob, akkor a 2. nekifutásnál bökj rá a SWAP AD gombra :!: :!:
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

doqxstudio írta:
tacsi írta:
patrasz írta:Egyfolytában kidobál az oldal. :no:

nálam is hasonló a helyzet, amikor egy ads-ra rákattintok. Olyan is volt, hogy ugyanaz az ads egymás után kétszer-háromszor is "megtréfál". Olyankor ide-oda kattingatok az oldalon belül, egy ideig jó. Ma is legalább 5x kellett újrabejelentkezni.

Szóval nem vagyunk egyedül, másnak is van ilyen gondja.
ha egy hirdetés kidob, akkor a 2. nekifutásnál bökj rá a SWAP AD gombra :!: :!:
Ma is ugyanaz a helyzet. A "SWAP AD"-ig nem jutok el, így nem tudom cserélni se! Ahol az összes reklám van, ott nincs "swap" gomb; csak "recycle" meg "view bonus ad". S amikor a "view bonus"-ra klikkelek, akkor dob ki.

Ötlet ???
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

doqxstudio írta:
tacsi írta:
patrasz írta:Egyfolytában kidobál az oldal. :no:

nálam is hasonló a helyzet, amikor egy ads-ra rákattintok. Olyan is volt, hogy ugyanaz az ads egymás után kétszer-háromszor is "megtréfál". Olyankor ide-oda kattingatok az oldalon belül, egy ideig jó. Ma is legalább 5x kellett újrabejelentkezni.

Szóval nem vagyunk egyedül, másnak is van ilyen gondja.
ha egy hirdetés kidob, akkor a 2. nekifutásnál bökj rá a SWAP AD gombra :!: :!:
Ma is ugyanaz a helyzet, min. ötször kidobott. A "SWAP AD"-ig nem jutok el, így nem tudom cserélni se! Ahol az összes reklám van, ott nincs "swap" gomb; csak "recycle" meg "view bonus ad". S amikor a "view bonus"-ra klikkelek, akkor dob ki. Most jártam így a 25 BAP-ossal is.

Ötlet ???
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Egy kis segítséget, tanácsot szeretnék kérni tőletek :)
Nincs nagy tapasztalatom még a profitmegosztó oldalakkal jelen esetben a Paidvertsel.
Eddig amikor össze jött az 1 $ azonnal vissza forgattam. Szépen összegyűlt pár ezer BAP (és egy kevés $ is már az utóbbi napokban).
Pár napja beváltottam a részvényeimet is és így most a 3. csoportba kerültem át. 33500 BAPom és majdnem 8 $om van benn...
A kérdésem az lenne hogy hogyan tovább ti mit tanácsoltok? Forgassam vissza mind a 8 $ a rendszerbe?
Illetve mikor érdemes megvenni a upgradet (és sokat számít-e), szürőt stb... mert ezekkel a dolgokkal nem igazán vagyok tisztában :)
Előre is köszönöm a segítségeteket:)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég