PaidVerts

pancsa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.02.08. 09:24
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pancsa »

En egy par napja kezdtem el paidvertsen dolgozni. Ugy tudtam, hogy mig nem erem el az 1600 bap-ot, addig nem kapok fizeteses hirdetest. Nekem sajnos kuldenek, ma is kaptam 140 db-ot, s igy sajnos nem jutok elore, mert alig marad pontom.
antilopott11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.12.05. 21:33
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: antilopott11 »

Hát igen a paypal-al lehet valami probléma, mivel én már kedden kikértem és azóta nem jött meg a money :D
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

lol.....több mint 5000 bap volt marad 700bap, 208 hirdetés ....... :angry: :argue: anyádd!!!!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Megbolondult a paidverts??? :D
Elmentem itthonról 1.5 órára... és 120 db hirdetés várt mostanra, ami mondjuk nem meglepő...
De ezek mindegyike 0.02$-os sőt pár nagyobb is van benne!!! ---> ez kb 2.5 $
Ennyit az elmúlt héten, (sőt lehet 2 hétben) összesen nem adott mint most kb 1.5 óra alatt. Legalábbis nekem :D
És még mindig dobálja szép lassan egyesével :)
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

nekem már csak 9 bap-om maradt 227 hirdetés..... :angry:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

És mekkora hirdetések kapsz?
Igazából nekem nem az a lényeg hogy mennyi hirdetést kapok... hanem hogy mekkorákat.
Ugye nem mindegy hogy 0.001$ - 0.002$-os vagy 0.2$ - 0.05$-os hirdetésekből kapom.
Utóbbit ugye szívesebben kattolom és akkor lehet nem is zavarna hogy 200 db van belőle :D.
Mivel sajnos még nincs szűröm (most gyúrok rá) ezért napok sőt lehet hetek óta én is csak ilyen kis hirdetéseket kaptam, de abból 50-200 db közt. Sőt volt hogy 500-600db volt mert pont rosszkor vettem 0.05$os Upgradet. Amikor elkezdte adni az Upgrade hirdetéseket, persze hogy akkor kezdte adni a rendszer is a sima hirdetést is... és naná hogy az Upgrade hirdetések 0.003$ -0.005$ közt voltak, a simák meg 0.0005$ :D
Na akkor sokkot kaptam és nem 1-2 óra kellett hogy letakarítsam őket. Persze sok is ment a levesbe mert nem mindet nyomtam le.
De az utóbbi időben nem nagyon adott (legalábbis nekem) normális hirdetéseket a rendszer. És nagy türelem kell már néha ehhez az oldalhoz :)
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Én kaptam 120db 10 centest... -.-"
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

150 ads, totalling $19.50 in value

ugyanakkor:
"A PayPal újra blokkolta a PaidVerts számláját, mert olyan nagy forgalmat értek el, amivel a legmagasabb besorolási szintre kerültek és ez újabb hitelesítési eljárást von maga után ... emiatt sajnos egyelőre nem tudják teljesíteni a kifizetéseket PayPal-ra ... valamint a PerfectMoney számlájukat megcsapolták és olyan 240 ezer dollár tűnt el róla. Úgy gondolják e mögött is Yan áll, akit már egyébként is csalással vádolnak." forrás, bővebben NJM Blog
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára doqxstudio 2015.02.09. 20:48-kor.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

135 db-ot kaptam és van szűrőm !!! Nem ezért vettem ... 95%-a 3 centes.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

doqxstudio írta:150 ads, totalling $19.50 in value
Az már azért szép :good: :)
Hányas csoportba vagy ha megkérdezhetem? :roll:
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Are you sure you want to recycle (give away) 158 ads, totalling $10.35 in value?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Laci írta:Hányas csoportba vagy ha megkérdezhetem? :roll:
a HETEDIK... Te magad légy! :)
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én még csak a 4. bár már sztem leestem a 3.-ba :D
Ahhoz még sok centet kell össze hordanom azt hiszem :DD
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Néhány hír:

- a nagy osztás megérkezett. Eredetileg 1 milliós lett volna múlt héten, utána két darab fél milliós ezen a héten, most úgy tűnik, hogy 1 fél milliós lesz belőle (meg majd elosztva valamennyi később). Rossznak éppen nem rossz.
- A PayPal kifizetések vizsgálat miatt csúsznak (tavaly is volt már hasonló).
- Az Admin PM számláját negyed millával lenyúlták. Én a PM-et nem ismerem (nem is érdekel, mert minden szarhoz a nevét adja és mert kankó), de azért szeretném tudni, hogyan lehet jelszó meg minden adat hiányában ezt megtenni. Talán majd több infó lesz erről.
- Hiba van a hirdetéseknél, ugyanis több esetben is duplán vonta le a BAP-ot (ezen dolgoznak, vagy automatikusan visszakapja mindenki, vagy ha ez nem megy, akkor írni kell nekik). Azért kíváncsi vagyok hányan nem is veszik észre (a Bonus Ad Point Log menüben kell utána nézni, azonos számú hirdetéseket kell keresni, de előtte érdemes megvárni, hogy meg tudják-e oldani automatikusan).

Szerk.: a második hír pletyka részét utólag kivettem, de a következő komment idézetében azért olvasható. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2015.02.09. 22:18-kor.
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

idlig írta:Néhány hír:

- a nagy osztás megérkezett. Eredetileg 1 milliós lett volna múlt héten, utána két darab fél milliós ezen a héten, most úgy tűnik, hogy 1 fél milliós lesz belőle (meg majd elosztva valamennyi később). Rossznak éppen nem rossz.
- A PayPal kifizetések vizsgálat miatt csúsznak (tavaly is volt már hasonló).
- Az Admin PM számláját negyed millával lenyúlták. Én a PM-et nem ismerem (nem is érdekel, mert minden szarhoz a nevét adja és mert kankó), de azért szeretném tudni, hogyan lehet jelszó meg minden adat hiányában ezt megtenni. Talán majd több infó lesz erről, remélhetőleg nem az a helyzet, hogy amíg ő New Yorkban meg Vegasban vakációzott, addig rábízta másra a számla kezelését, mert ez piszok nagy blama lenne. Az tény, hogy január 30-án volt PM kifizetés, és ha jól emlékszem, akkor ebben az időszakban az Admin az USA-ban tartózkodott, és írta is, hogy ott a PM szabályzata miatt nem léphet be. De most a dátumokat nincs kedvem ellenőrizni a fórumban, az Admin Facebook oldala pedig ismét nem elérhető. Persze simán lehet, hogy a kirúgott munkatárs használt ki valami biztonsági rést, szóval ez még csak pletyka szinten mozog.
- Hiba van a hirdetéseknél, ugyanis több esetben is duplán vonta le a BAP-ot (ezen dolgoznak, vagy automatikusan visszakapja mindenki, vagy ha ez nem megy, akkor írni kell nekik). Azért kíváncsi vagyok hányan nem is veszik észre (a Bonus Ad Point Log menüben kell utána nézni, azonos számú hirdetéseket kell keresni, de előtte érdemes megvárni, hogy meg tudják-e oldani automatikusan).
Nekem is feltűnt hogy elég sok bapot vont le.. A points logban van olyan hírdetés ami 3x is szerepel egymás alatt meg még egy jó pár ami 2x.
aaase
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.11.24. 06:35
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: aaase »

wander írta:
idlig írta: - Hiba van a hirdetéseknél, ugyanis több esetben is duplán vonta le a BAP-ot (ezen dolgoznak, vagy automatikusan visszakapja mindenki, vagy ha ez nem megy, akkor írni kell nekik). Azért kíváncsi vagyok hányan nem is veszik észre (a Bonus Ad Point Log menüben kell utána nézni, azonos számú hirdetéseket kell keresni, de előtte érdemes megvárni, hogy meg tudják-e oldani automatikusan).
Nekem is feltűnt hogy elég sok bapot vont le.. A points logban van olyan hírdetés ami 3x is szerepel egymás alatt meg még egy jó pár ami 2x.
Dühöngtem, hogy valami csalás van, mert órákat dolgozom és helyben járok az eredményt tekintve...
Köszi az infot, nálam is sok azonos szám van. :(
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:- Az Admin PM számláját negyed millával lenyúlták. Én a PM-et nem ismerem (nem is érdekel, mert minden szarhoz a nevét adja és mert kankó), de azért szeretném tudni, hogyan lehet jelszó meg minden adat hiányában ezt megtenni. Talán majd több infó lesz erről.
anélkül nem lehet, de a kirúgott technikus keze lehet benne
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Tele van, duplán-triplán-meg 4x-en levont bapokkal. Egyre több a simli. :argue:
Rohadtul tele van buggal, kattolok, aztán hirtelen eltűnik minden reklám és inaktív vagyok. :bad:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na faszán lenullázott mindent. :argue: :angry:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Engem nem enged belépni... hibás mail vagy jelszó. Pedig ezt használom már 2-3 hónapja :unsure:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Most már engem sem enged be. Érdekes dolgok vannak már itt. :angry: :argue:
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

Engem se, remélem hamar meg oldodik még van egy jó pár hirdetésem amit jó lenne le nyomni... :bad:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam vagy 100 db van és kb 3 óra. ejj...
aaase
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.11.24. 06:35
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: aaase »

Engem se enged be - és ez a "változás" ma reggel történt, hét óra után pár perccel még beléptem, egy gép újraindítás után már nem lehetett.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Huhhh... akkor kicsit megnyugodtam, hogy nem csak nálam van ez.
De minden esetre érdekes mik folynak mostanában itt. Vagy folyamatosan problémák vannak, vagy ha pont nincs semmi gond, akkor 2-3-4 napig csak szimplán nem osztanak hirdetést :rofl:.
Bár lehet most javítják ki a 2-3* bap mínuszolásokat... vagy ez nem valószínű? :)
Nekem is maradt vagy 40-50 db 0.02-es hirdetés de mondjuk azok 13:00kor járnak le... de általában ha ilyen gondok vannak az oldallal akkor meg is szokta hosszabbítani az admin ezeknek az idejét nem? :? Legalábbis múltkor is ezt tette...
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

A hosszabbitásban szinte biztos vagyok....Meg hogy az admin felkötheti a gatyáját, abban is. :rofl:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Most be tudtam lépni, hát semmi változás nincs. Sem hosszabbítás, sem bap korrekció! Korrekt!! :bad: :XD:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az elveszett BAP-okkal kapcsolatban még nincs új hír. Mindent visszaadnak, késő este kértek 12-16 órát a hiba javítására, de ebből még lehet akármi.

Az Admin közben az ellopott negyedmillió nagyobb részét visszaszerezte, 31000$ biztos elúszott, a maradék még kérdéses, tehát ezen a téren nincs akkor gond, ahogy még tegnap kinézett.
aaase
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.11.24. 06:35
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: aaase »

Belépés megy. A tegnapról maradt hirdetések után most nincs BAP levonás, áll a tegnapi szinten, tehát befagyasztották.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

aaase írta:Belépés megy. A tegnapról maradt hirdetések után most nincs BAP levonás, áll a tegnapi szinten, tehát befagyasztották.
A BAP már akkor levonódik amikor megkapod a hirdetést.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég