PaidVerts

aaase
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.11.24. 06:35
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: aaase »

PuTa írta:
aaase írta:Belépés megy. A tegnapról maradt hirdetések után most nincs BAP levonás, áll a tegnapi szinten, tehát befagyasztották.
A BAP már akkor levonódik amikor megkapod a hirdetést.
Bocsi, pontosítok: tegnap megjegyeztem a BAP számot, még az éjjel kaptam hozzá hirdetést, s a pont ugyanannyi.
Most még kaptam 2 db hirdetést, a pont maradt.
cgen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013.07.12. 15:00
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: cgen »

Nemigaz h nem tudják elosztani egyenlően a hirdetéseket, napokig semmi aztán hirtelen 150db és a fele azt írja h error próbáljak másikat... Ha időm lenne akkor se tudnám lekattintani mert szar az egész...
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Valami tényleg nem kóser itt.
Ugyebár ha kioszt nekem a rendszer 10$ értékű hirdetést.
Amit teljesen visszaforgatok, akkor kb 11k-val több bapom kellene hogy legyen.
Jelen esetben viszont csak 1k BAPal van többem...
Mindenképp írni fogok nekik ha nem javítják automatikusan.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

- A BAP hibán dolgoznak, de úgy tűnik tovább fog tartani, mint gondolták.
- A következő két napban semmire nem lesz kifizetés.
- Az Admin PayPal számláját most már fullosan belimitálták, csomagot se lehet venni kívülről. Ezzel együtt bedobta a gumicsontot is a fórumban, miszerint úgy tűnik, hogy a PayPal nem támogatja tovább a PTC oldalakat, és pár napon belül a Neobux és a ClixSense is elveszti a PayPal fiókját.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

idlig írta:pár napon belül a Neobux és a ClixSense is elveszti a PayPal fiókját.
Ha ez így lesz, robban az atombomba a PTC bizniszben. Erre nagyon kíváncsi vagyok.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

FRU5T írta:
idlig írta:pár napon belül a Neobux és a ClixSense is elveszti a PayPal fiókját.
Ha ez így lesz, robban az atombomba a PTC bizniszben. Erre nagyon kíváncsi vagyok.
Ez már hónapokkal ezelőtt is előjött, akkor se lett belőle semmi:
viewtopic.php?f=11&t=5535&p=63095&hilit=clearbux#p63030
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Gyors volt. A Neo és a ClixSense Adminja is megerősítette, hogy nincs veszélyben a PayPal számlájuk.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hülye lenne a PayPal is otthagyni a zsíros bödönt.
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

p11.png
p11.png (24.7 KiB) Megtekintve 5968 alkalommal
Valaki, valamikor kérdezte a szűrűt, a $0,05 upgrade kapcsolatban. Nekem 5 centre van állítva, ma ez kaptam. Nekem álltalában egy hétig kitart az up-om. Napokig szinte semmi, aztán mint a mai.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

doqxstudio írta:hülye lenne a PayPal is otthagyni a zsíros bödönt.
A Paidverts-t is lehet kenyérre kenni? :? Szerintem van mit a tejbe aprítani is. :lol:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezzel együtt bedobta a gumicsontot is a fórumban, miszerint úgy tűnik, hogy a PayPal nem támogatja tovább a PTC oldalakat, és pár napon belül a Neobux és a ClixSense is elveszti a PayPal fiókját.
jól érzékelem,hogy itt már egy megbomlott elme kapálózását látjuk ? :)

mindensetre kikértem PMre az első fizetésem,meglátjuk mi lesz...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:
Ezzel együtt bedobta a gumicsontot is a fórumban, miszerint úgy tűnik, hogy a PayPal nem támogatja tovább a PTC oldalakat, és pár napon belül a Neobux és a ClixSense is elveszti a PayPal fiókját.
jól érzékelem,hogy itt már egy megbomlott elme kapálózását látjuk ? :)

mindensetre kikértem PMre az első fizetésem,meglátjuk mi lesz...
Erre most egy hosszú kommenttel tudnék válaszolni, és miért is ne. Nagyon gyorsan képes változni ezen az oldalon a helyzet, több mindent elszúrt az Admin az utóbbi időben, és a baj már csak csőstül jár. Pedig nagyon jól jutott túl a debt swap-on, utána viszont nem nyaralni meg szórakozni kellett volna, hanem cseszegetni a programozókat, jobban átgondolni a dolgokat (túl későn jutott eszükbe, hogy a 400 millió pendinges megtekintés már nem akkora poén), nem ülni a pénzen, hanem fejleszteni. Pedig még le is írta, hogy a debt swap majd ugrásszerű növekedést hoz, aztán valahogy mégis derült égből villámcsapásként érte a csapatot. A kirúgott programozó is bejött pluszba, bár itt az Admin a szerver szolgáltatón azért be szeretne vasalni egy combos kártérítést, de igazából ezek az ő dolguk. Jobb megosztani a felhasználókat, inkább ezzel foglalkozzanak, mint mással (lásd korábban a HBL, ahol rejtélyes rosszakarók, ellenségek, hátba támadók meg minden rémség és haramia akadt, csak, hogy az Admin levegye a felelősséget a saját válláról). PM-en buktak 50-100 ezer dollárt, ami persze komoly összeg, és még fájóbb lehet, hogy lenyúlták, de ezt túlélik. Előbb-utóbb a technikai gondokon is túljutnak. Hogy az Admin túljut-e valaha ezen a mézesmadzagos gondolkodásán, az más kérdés, talán ez is megtörténik majd. A PayPal már komolyabb manőver lehet. Elhiszem, hogy valaki a PayPal supporton azt mondta nekik, hogy nem támogatják a PTC oldalakat, de azt már ő dobta be a fórumban, hogy a Neo és a ClixSense is elveszti a fiókját. Most persze azt mondja, hogy a PayPal kivételezik velük, mert, ha a Neonak lehet, akkor nekik is zöld utat kellene adni. Meglátjuk. Elég csak abba belegondolni, hogy a PayPal nem támogat se HYIP, se szerencsejátékos oldalt, a direkt, regisztráció nélküli PaidVerts-MTV kapcsolat, illetve azonos számla miatt ez már önmagában is vitatható helyzet. Mert a MTV-n a virtuális részvények kereskedésével, szerencsejátékkal, HYIP programmal keresett pénzt lényegében a PaidVerts-en keresztül át lehet váltani PayPal-ra. Nem mondom, hogy elkaszálják őket, de lehet, hogy nagy izzadás lesz ebből. Ennek tudatában különösen érthetetlen, hogy az Admin miért tartott 1,1 milliót a PayPal számláján. Vagyis nem érthetetlen, mert elmondta: jól mutat és még nem volt soha korábban ennyi rajta... ezek is jól példázzák, hogy nem csak az Admin megbízhatósága, ötletei, de a viselkedése is mennyit számít.
Ezért mondom mindig, hogy keresni kell az okokat, megpróbálni kicsit jobban átlátni a dolgokat. Úgy indultam neki az évnek, hogy hónapokig csak visszaforgatok, aztán olyan másfél hete meggondoltam magamat, írtam is itt egy hosszabb kommentet. A BAP-om jó részét pénzre váltottam, ezzel ugyan áron alul szabadultam meg a pontoktól, viszont most mégis csak az a mérleg, hogy az $54 befizetésre jut $152 kifizetés, továbbá maradt még mindig 75000 BAP-om és $18 az egyenlegemen, meg nem utolsó sorban nyugodtan várhatom a tűzoltás végét. Abban viszont továbbra is erősen bízok, hogy helyre áll majd a rend, ekkor ismét változhat a stratégiám, és jön a befizetés meg a visszaforgatás.
Ma már jöttek hirdetések, a napi osztásokkal viszont óvatosak, nem akarnak még több gondot, ez teljesen jogos is. A kifizetések is hamarosan helyre rázódnak (persze a PayPal kivételével, az a vizsgálat idejétől függ, a PM pedig még pár napos ellenőrzést igényel). Szóval egyelőre én még nem temetném az oldalt!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az EgoPay, SolidTrustPay, Payza, Neteller kifizetések el lettek küldve (én is megkaptam). A PM és BitCoin kikérések még pluszba le lesznek ellenőrizve, így azok kicsit több időt vesznek igénybe. PayPal-nál pedig várnak a válaszra.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Nálam ma más probléma is mutatkozott, nem csak ami tegnapelőtt történt, hogy ugyanazt a hirdetést többszörösen vonta le. Ma 3db hirdetést, ami a points log-ban szerepel és amiért levonta a pontjaimat, valójában nem is kaptam meg, mert az azonosító számuk nem egyezik semelyiknek, így külön hirdetésről van szó. A points log szerint kellett volna kapnom
2db 0.05
8db 0.001
13db 0.005
9db 0.0005
2db 0.02
2db 0.01
1db 0.004
De hiányzik 1db 0.05, 1db 0.02 és 1db 0.01. Biztos, hogy semelyik nem járt le, mert a mai elsőt szerver idő szerint 02:17-kor kaptam, így magyar idő szerint az is csak 21:17-kor jár le.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

tessék support-nak írni ez ügyben! mi itt csak tehetetlenül sajnálkozhatunk! :(
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Már megint nem jó, pont amikor kattolnék hogy ne vesszen kárba a lóvé. :argue: :angry: ja és egy k--va chaptat sem fogad el.
Lehet hogy sok pénzt lehet ezen keresni, de nekem ez már nem ér meg ennyi ideget. :bad:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ma először jelentkezett nálam is captcha probléma igy otthagytam, megcsináltam 1-2 másik oldalt, most visszatértem és megint jó minden. Hogy mi a bánaton múlik ez, tényleg nem tudom.... :?
Frankie1987
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015.01.30. 18:40
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Frankie1987 »

Sziasztok!

Nincsen valami újabb fejlemény véletlenűl a paypal ki és befizetéskeről?
Én addig hallottam az esetről, hogy Jo ügyvédet fogadott?
Akkor lehet, hogy akár hónapokig elhúzódik ez a dolog? :(
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Frankie1987 írta:Sziasztok!

Nincsen valami újabb fejlemény véletlenűl a paypal ki és befizetéskeről?
Én addig hallottam az esetről, hogy Jo ügyvédet fogadott?
Akkor lehet, hogy akár hónapokig elhúzódik ez a dolog? :(
Egyelőre nincs. Várják a választ, és az Admin beszélt arról, hogy majd ügyvédi segítséget kér, ha úgy alakulnak a dolgok (pedig ugye anno elvileg ezért utazott New York-ba). Önmagában a PayPal-nak is érdeke, hogy egy PaidVerts méretű oldalt támogassanak, de azért egy tényleg alapos vizsgálat esetén nagyon rezegne a léc.

Közben a PM és Bitcoin kikérések is ki lettek fizetve.
Frankie1987
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015.01.30. 18:40
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Frankie1987 »

Köszönöm szépen a válaszod!
Egy kicsit meg is nyugodtam! :)
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

doqxstudio írta:tessék support-nak írni ez ügyben! mi itt csak tehetetlenül sajnálkozhatunk! :(
Írtam még aznap este, de nem válaszoltak még. Remélem nem értik félre, amit írtam a szerény angol tudásommal. :) De odaírtam a végére, hogy ezek különböző hirdetések, nem egyezik az ID számuk. Amúgy azóta nekem egy darab hirdetés se jött, bár ez még mindig jobb, mint ha kapnék 200-at, de a felére nem jut időm.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

A technikai hibákat talán holnap estére sikerül megoldani, vasárnap valami próba szintű osztás lehet, hétfőn pedig normális, ha nem lesznek újabb problémák.

További kilátások: elvileg az Admin még csak erősen fontolgatja, tehát nem 100% (csak 99, mert most azért kapja az ívet a tagoktól rendesen, bár eddig se zavarta), de ez az elképzelése a folytatásra. Illetve sokkal hosszabb a hozzászólása, de a többi csak a szokásos porhintés. Szóba hozta a következő debt swap-ot (elvileg legalább négy héttel előtte szólnak majd), nem kell rá nyárig várni és nem csak a PaidVerts-et, hanem a MTV-t is érinteni fogja. Ezután limitálni fogják a napi csomag vásárlást és a napi részvény kereskedést. Ebből egy csomó minden következik, de most nem akarom untatni a nagyérdeműt az elképzeléseimmel.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

2 nap alatt gyakorlatilag semmit nem adott, akkor ma sem fog az már 3 nap. El is kezdem leépíteni a francba szépen. :bad:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

mindez miért jó?
idegeskedni.
türelmetlenkedni.
leépíteni.
nem tudom, mi lesz, megmarad-e vagy sem, de a felszabaduló időmet tudom másra fordítani, addig is, amíg visszatér, vagy bedöglik teljesen.
vessél egy mérleget, mennyit kerestél nettó, vesd össze a többi PTC-vel. ha jó az eredmény a PV javára, akkor reggel belépsz, este belépsz és tudd le, ami van! szerintem.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Tegnap óta igencsak lángokban áll a fórum, így az Admin azért most próbálja a hullámokat csillapítani. 100%-an biztosra mondta, hogy nem lesz debt swap április 6 előtt, plusz, hogy a többi ötlete is változhat még. Ezen kívül belepiszkált a részvény piacba is, ezért mentek fel az árak.

Senki ne próbáljon benne rendszert találni, ezek random hirdetések, de nekem ma a negyedik csoportban ezt adta: $1.00, $0.69, $0.19 meg jó pár $0.02-es.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én a 3-dikban 8db bap oszt szevasz.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nálam is volt néhány hirdetés reggel de összértékben nem sok (de több mint egy átlag ptc-n mondjuk). A mai napon lehet takarózni ugye azzal hogy szombaton nincs osztás amúgy sem. Igaz csak most értem haza, így én még a tegnapi hírnél ragadtam le, miszerint ma zárásig visszakapjuk az elveszett bapokat (tán ezeket pótolták a hirdetések?)- a logot még nem tudtam megnézni...aztán ugye hogy ma nincs osztás holnap sima osztás, hétfőn meg megint nagy fosztás...akarom mondani osztás...(már a macskámnak is ezt mondom amikor az alutasakos kajáért zaklat: Ma nincs osztás!)
Nyilván én vagyok az egyetlen aki még örül is az ilyen hétvégi nihil-nek az oldalon, általában lejárnak a hirdetések a családi programok közben...
Az admin meg akárhogy is hívják, felkötheti a gatyáját...A sok baki után ideje lenne rendet tennie. Ha még tud. Az óriás hógolyója olvadni kezdett és nem azért mert jön tavasz...


szerk
A BAP-okat levonták reggel, tehát nem kompenzáció volt.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Az én nézetem szerint naponta ad 200 BAP-ot, felét levonja a rendszer, a másik feléért veszel kettő micro ad packot az ugye ha jól számolom 5 cent. Emellé ritkán azért jön még pár centecske randomban. Én nem voltam még tag a Paidverts aranykorában, így ezt a formát is tűrhetőnek találom. De ez csak az én meglátásom.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Természetesen én is úgy értettem, hogy még egy 0-1es csoportban lévő tag is többet tud a bapok bezsebelése majd a micro ad packok megvételével keresni egy nap, mint sok egyéb ptc oldalon, vagy esetleg az mostanában oly népszerű utánzatokon - ugyanezen a szinten.
A korábbi osztásokhoz képest - amikor el voltunk kényeztetve - tűnik a mostani gyatrának, de mindez csak nézőpont kérdése. Más oldallal összevetve még ez sem olyan rossz.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

PTCs szemmel ha fizet,akkor az egyik legjobb oldal.Napi 10 cent stabilan. Ma kaptam PMre fizut. Az elsőt. Már bánom,hogy anno nem kezdtem el :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég