PaidVerts

Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Megérkezett tegnap a 3. kifizetésem is (8-án kértem ki).
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Nekem ma több mint 70 db hirdetést adott .13000BAP-al
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Na most nyilván a kutyát se érdekli, de nálam elég jól megszűntek az error-ok..10000 BAP-on vagyok, tegnapelőtt reggel volt egy 2,22$-os reklámom.. :P Jól ki is kértem, már másodszor a hónapban..Sok lett a kis reklám, de szerintem addig forognak mig valaki le nem kattolja őket, hát én igyekszem..Cserébe napi 4-5db 5-10 centes reklám a jussom, hát nem panaszkodom..Az elvet tartom: egy kicsit beteszek, aztán kiveszek.. :oops:
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tifu »

Boguli írta:Na most nyilván a kutyát se érdekli, de nálam elég jól megszűntek az error-ok..10000 BAP-on vagyok, tegnapelőtt reggel volt egy 2,22$-os reklámom.. :P Jól ki is kértem, már másodszor a hónapban..Sok lett a kis reklám, de szerintem addig forognak mig valaki le nem kattolja őket, hát én igyekszem..Cserébe napi 4-5db 5-10 centes reklám a jussom, hát nem panaszkodom..Az elvet tartom: egy kicsit beteszek, aztán kiveszek.. :oops:
Igen, nekem nagyon pozitív változást jelent, hogy nem "Errort" ír ki, van, hogy háromszor kell kattintsak a Confirm gombra, de legalább nem kell újra nézzem. :good:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nos ma direkt figyeltem, mi hogyan mikor...:)
Hajnali 5kor zökkenőmentesen, villámgyorsan lehet haladni, ellenben a 12-13 óráig terjedő időszakban nekem is folyamatos "error"... Fájdalmasan érintheti ez a tény azokat, akiket nem ébreszt a baba fél 5kor...:)
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tifu »

Boguli írta:Nos ma direkt figyeltem, mi hogyan mikor...:)
Hajnali 5kor zökkenőmentesen, villámgyorsan lehet haladni, ellenben a 12-13 óráig terjedő időszakban nekem is folyamatos "error"... Fájdalmasan érintheti ez a tény azokat, akiket nem ébreszt a baba fél 5kor...:)
Mindenkinek babát paidverts mellé! :lol:
Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy ha éppen van aktív hirdetési kampányod, akkor szója a nagyobb hirdetéseket, utána pedig csak a nagyon aprókat?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Hát nem tudom, nekem a mindenki könyökén kijövő 2,22 $-t épp akkor dobta ki amikor nem futott egy se...
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a hirdetések mennyisége szerintem csak a BAP-tól függ. a nagyságukat pedig az aktivitásod is befolyásolhatja (toborzás).
reggel 7-8 órakor még egész kevés ERROR-al lehet haladni.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Képtelen vagyok ma reklámot megnézni
Végig megy a 30 mp, de utána hiába kattintok a Confirm gombra, nem történik semmi
Másnak is van ilyen problémája?
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

kavics13 írta:Képtelen vagyok ma reklámot megnézni
Végig megy a 30 mp, de utána hiába kattintok a Confirm gombra, nem történik semmi
Másnak is van ilyen problémája?
Nálam most jó volt pár perce. De amit írsz, az nekem se ismeretlen.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Karbantartás is van most! Nálam is volt ilyen egy pár reklámnál.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nálam az összesnél tegnap este óta
Kicsit már unom, de még próbálkozom, mert az idő ketyeg :)
End of the story
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

Na én paypalra szeretem volna kikérni de a születési év hónap nap nem egyezik..legalább is azt irta aztán most vagy véletlenül vagy nem tudom de perfect moneyre sikerült de olyan számlám nincs is.......Ja és az összeg ugyan ugy paidverts marad de azt irja hogy kikértem perfect money-re nem értem én ezt.Elég zavaros, valahogy vissza tudom rakni pénzem paidverts -re vagy kitudom kérni paypalra?Vagy mivan??????Nem értem.....
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ha nincs PerfectMoney számlád, akkor hova küldené el?
vissza lehet vonni és tedd is meg!
valamit elronthattál a születési dátumod beírásánál!
Kép
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

Nem tudom vissza vonni mert pedigelés allt nincs semmi....???
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tifu »

atiss írta:Na én paypalra szeretem volna kikérni de a születési év hónap nap nem egyezik..legalább is azt irta aztán most vagy véletlenül vagy nem tudom de perfect moneyre sikerült de olyan számlám nincs is.......Ja és az összeg ugyan ugy paidverts marad de azt irja hogy kikértem perfect money-re nem értem én ezt.Elég zavaros, valahogy vissza tudom rakni pénzem paidverts -re vagy kitudom kérni paypalra?Vagy mivan??????Nem értem.....
Először átrakod a pénzed a PM számládra(te esetedben) és aztán abból az egyenlegből, amit oda raktál tudod kikérni a számládra(Cashout gombal, ha jól emlékszem). Tehát szerintem még te nem kérted ki csak áthelyezted arra az egyenlegre. Ha mégsem tudnád onnan vissza helyezni, akkor még mindig elköltheted hirdetési kampányra.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

tifu írta:
atiss írta:Na én paypalra szeretem volna kikérni de a születési év hónap nap nem egyezik..legalább is azt irta aztán most vagy véletlenül vagy nem tudom de perfect moneyre sikerült de olyan számlám nincs is.......Ja és az összeg ugyan ugy paidverts marad de azt irja hogy kikértem perfect money-re nem értem én ezt.Elég zavaros, valahogy vissza tudom rakni pénzem paidverts -re vagy kitudom kérni paypalra?Vagy mivan??????Nem értem.....
Először átrakod a pénzed a PM számládra(te esetedben) és aztán abból az egyenlegből, amit oda raktál tudod kikérni a számládra(Cashout gombal, ha jól emlékszem). Tehát szerintem még te nem kérted ki csak áthelyezted arra az egyenlegre. Ha mégsem tudnád onnan vissza helyezni, akkor még mindig elköltheted hirdetési kampányra.

Nekem az admin visszatette PV balance-ba amikor elkövettem ugyanezt a hibát, irtam neki a contact-on...
arscar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.05. 08:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: arscar »

Ma találkoztam ezzel több esetben is:
- 2 beviteli mezőbe másolni kell a szöveget.
- 1 beviteli mezőnél meg nem másolható a felette lévő szöveg, csak billentyűzettel lehet begépelni. (ez olyan mint a chapta)
https://europoil.com/?ref=arscar *** Europ Oil *** 7,7% / nap, 15 nap principal included.
https://investingfile.com/?ref=arscar *** investingfile *** 4,5% -6% /nap, 30 nap principal included.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Igen, ez valami újitás..:) Annyit lehet vele "csalni" hogy ha a captcha ugyanaz a szöveg mint a másik 2, akkor le kell oda is húzni, kitörölni az utolsó betűt és újra beütni, akkor elfogadja.. ;-))
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ma reggelre kaptam 1-1 db $0.09, $0.04 és $0.02 értékű újrafelhsznált reklámot... fincsi! :)
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

A 4 centes nálam sem ritka, mondhatni mindennapos..Van olyan oldalam ahol ha mindent lekattintanék sem érném el a 4 centet..:)
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok! Nem akarok riadalmat kellteni de........napok ota vagyis 6 napja kikértem paidon 4 dollárt. peding a kártyám elenözött fizettem is be rola.
A másik amit megigyeltem a kifizetési lista nem frissült kb egy hete még mindig Jo kapta a utcsó kifizut....... :oops:
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Meglehetősen hosszú hirlevél jött az oldaltól, de az ide vonatkozó rész, ami téged most érint nagyjából ennyi:

"2. A második hír a PayPal kifizetésekkel kapcsolatos. Azt írják, hogy általában 1-7 nap a kifizetés, viszont most a PayPal ellenőrzi a számlájukat és állítólag emiatt nem tudták még telepíteni azt a szoftvert, amivel tömeges kifizetéseket tudnak eszközölni. Amint az ellenőrzés lezajlik, attól kezdve állításuk szerint felgyorsulnak a kifizetések.

Az ellenőrzési folyamat egyébként néhány nap."

Forrás: NJM Blog
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Boguli írta:A 4 centes nálam sem ritka, mondhatni mindennapos..Van olyan oldalam ahol ha mindent lekattintanék sem érném el a 4 centet..:)
nálam is rendszeresen van, de most jutott eszembe, h írjam! :)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

pöpec! :good: a mai reklámok:
Kép
Kép
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

Szép ez hogy lehet elérni?Nálam csak ritkán ad 9 centes hirdetést többi mind csak apró......pedig upgrade vagyok....
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

doqxstudio írta:pöpec! :good: a mai reklámok:
Kép
Hogy tudtad kifotózni az én reggeli nyitóoldalamat??? :?
Ja nem, várj, nekem volt egy 14 centes is... :aw:

De a sok 9 centes nekem is megvolt! :D
:boo:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

atiss írta:Szép ez hogy lehet elérni?Nálam csak ritkán ad 9 centes hirdetést többi mind csak apró......pedig upgrade vagyok....
50,000+ BAP
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Boguli írta:Hogy tudtad kifotózni az én reggeli nyitóoldalamat??? :?
az Erő velem van! 8) :P
Kép
arscar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.01.05. 08:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: arscar »

Hát ma 31 hirdetéshez 60 perc kellet.
Alig volt olyan , ahol nem volt chaptha.
https://europoil.com/?ref=arscar *** Europ Oil *** 7,7% / nap, 15 nap principal included.
https://investingfile.com/?ref=arscar *** investingfile *** 4,5% -6% /nap, 30 nap principal included.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég