PaidVerts

Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

most nem éri meg a piacon kereskedni részvénnyel, hogy a BAP-jainkat szaporítsuk, vagyis olcsóbb, ha hirdetést veszünk.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nekem 19. napja pending Bitcoinra a kifizetés, de nem merem visszavonni hogy inkább PM-re kérjem, mert az megint minimum 2 hét...Vagy? Nyugtasson már meg valaki erről a türelmes rózsás dologról..:)
Avatar
tunde2009
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.09.19. 14:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tunde2009 »

Paidverts:
Kikértem Payzara okt.15.-én.
Megérkezett: okt.19.-én.
:clap: :clap: :clap:
Kép
Pénzkereső ötletek az interneten:
https://netmunka.wixsite.com/ptcoldalak
Letesztelt, fizető oldalak gyűjteménye egy helyen!
https://netmunka.wixsite.com/ptcoldalak/regisztracio
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Tegnap kifizetettnek jelölte Bitcoin kikérésemet, kb 7$-t, de Blockchainen nyoma sincs. Létezik hogy több nap mire átér, vagy végeláthatatlan levelezések következnek? Nektek mennyi idő alatt jelenik meg az összeg? Az előző 3 $ rendben megérkezett, de azt csak a nyaralás után tudtam ellenőrizni, addigra rajta volt. így nincs viszonyítási alapom...


Szerk:

MTV fórumon ezeket találtam:

"There was an issue on blockchains end.

If you have submitted a support ticket already about this then it can take up to 7 days for your ticket to be replied to. DO not try adding more to your ticket until support reply as this will knock your ticket to the back of the queue causing unnecessary delays.

Once the funds have been returned to MTV the failed payments will be re issued."

És ezt:

"This problem was a malfunction of the Blockchain Wallet API for business, where cashouts were sent but with no fees and they got deleted since no miner took the transaction and Blockchain wallet stopped broadcasting it."


Tehát mi a teendőm?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

egy hiba miatt vissza lesznek ezek az összegek irányítva az MTV-hez. Pontosan nem tudom,hogy írni kell miatta vagy sem,de én írnék egyet,amit aztán 7 napos határidővel feldolgoznak. Gondolom akkor vagy meg fogjelenni a belső számládon a pénz vagy ujra ki lesz küldve.
Klesitz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.06.02. 10:11
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Klesitz »

Üdvözletem.
Valahogy bezártam a PayPal-t.
Kérek segítséget megnyitni.
Klesitz :cry:
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Klesitz írta:Üdvözletem.
Valahogy bezártam a PayPal-t.
Kérek segítséget megnyitni.
Klesitz :cry:
Írjál supportnak, csak úgy lehet kinyittatni.
Mellesleg paypalt azt hiszem csak befizetésre lehet használni, kifizetésre nem.
Klesitz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.06.02. 10:11
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Klesitz »

Üdv.
A supportnak már 4 szer írtam!
Semmi válasz.
Klesitz
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Ma csak 2 adpack volt... Ez valami újítás?
Kezdem úgy érezni hogy elég nagy problémák vannak/lesznek ezen az oldalon is.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Én is kezdem megunni, néha ránézek, aztán ennyi. Jelenleg talán a Payza kikérés tűnik a leggyorsabbnak, legutóbb 4-5 nap alatt küldték erre a pénzt (igaz, hogy itt összességében nagyobb ugye a levonás).
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Megkérnék valakit aki profi a pénzkikérésben segitsen már nekem mert nem tudom kivenni a pénzem a paidverts-ről.Többször is próbálatm de mindég kudarcot vallottam.Skype-on keresztül talán meg tudnánk oldani képernyőmegosztással.Előre is köszönöm.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

garasos48 írta:Megkérnék valakit aki profi a pénzkikérésben segitsen már nekem mert nem tudom kivenni a pénzem a paidverts-ről.Többször is próbálatm de mindég kudarcot vallottam.Skype-on keresztül talán meg tudnánk oldani képernyőmegosztással.Előre is köszönöm.
Cashier menüpont.
Transfer Your Earnings Balance alatt szépen átrakod a pénzed arra ahova ki akarod kérni(pl payza).
Aztán a mellette lévő oszlopban:
Your Available Balances rákattintasz a cashout gombra. Onnantól meg már szerintem világos.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nyilván senkit nem érdekel, de én mégis leírom, mert hátha valakinek infó.

Okt. 2-án kikértem 6,88$-t (ennyit ért a maradék részvényem a korábbi 9es csoportból, persze apránként bedaráltam hogy legalább ezt (4.)a csoportot tartani tudjam), de mondom itt babér már nem terem, ide nekem Bitcoinban...A kikéréskor még kb 1 hét-10 nap volt a határidő...

Ez telt-telt, közben visszatértem MTV Fórumra, hogy nagyjából legalább követni tudjam, mire számíthatok, persze a még létező processzorokra a kifizetési idő napról napra több lett, de a remény hal meg utoljára és kb 14. napra írta is idlig hogy tadám, megkapta Bitcoinra...Na mondom jól van, hát kis csúszás, lesz..om, nekem is "megjön". Hát csak nem jött meg..

Aztán egyszer csak HOPP, pont a Blockchain API hiba közepette a kifizetésem teljesítettnek jelölve, persze pénz sehol, de MTV Fórumon az itteni pár poszttal ezelőtti bejegyzéseim ott voltak, hogy ja igen ez meg az a hiba van, és vissza lesz rakva a pénzetek...Mondom mindig is türelmes voltam PV felé, várok 1-2 napot hátha...Persze semmi. Többszöri Blockchain ellenőrzés, képernyőfotó, Support.

Supportra 2 nap múlva " mass" válasz, ha nem a késedelmes kifizetés miatt írok nyissam meg és válaszoljak..Mondom BMEG eddig se pending payment miatt írtam hanem hogy kifizetettnek van jelölve, pénzem meg Lost in Space! Újra betettem a képernyőfotókat, miszerint ők kifizettek de Blockchainen nyoma sincs, HOL van a pénz? Persze 2 napja nincs válasz jön a hétvége, Halloween, úgyhogy bizalmam az oldal iránt a 20%-ról kb a nagy büdös lóf- rálnivaló ingyombingyom-ra csökkent.

Igen, nagy szabadságharcosa voltam ennek az oldalnak, de részemről ennyi volt.Egy viccparádé, kamuhalom, parasztvakító cirkusz, senkinek nem ajánlom, de jön majd a BananaFunds, Jo új oldala...:D Megfogadtam többé semmiféle profitmegosztó ganajba nem regisztrálok, de félelmetes azt olvasni hogy mennyien remegnek hogy elindítsa majd, és ha ez megtörténik, Esetleg ott leszek az elején, mert ha olyan indulást produkál mint a Paidverts akkor abból sokan jól jöhetünk ki , magyarok....

Kb ennyi. Ha lenne Megfigyelt kategória itt a Profitmegosztók közt, oda tenném, így várok tovább...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Régóta döglődik az oldal, vegetál ez is. ÁÁ összes ilyen profitmegosztó így végzi. (Pac kivétel)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Bár már lemondtam róla, végül visszatették az elveszett pénzt az egyenlegemre..Kikérem inkább Perfect Moneyra, karácsonyra talán meg is kapom... :lol:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

MTV fórumban napi szinten vezetve van mennyi a kifizetési idő. Brutálisan sok, pm re olyan 3 hét kb, de a többi se sokkal jobb. :no:

Nos mai állás szerint ilyen kifizetési idők vannak. Elég gázos.. :bad:


Current times for: 05/11/2015

PM: 3 Weeks, 5 Days, 19 Hours, 23 Minutes (+1 day)
STP: 1 Month, 1 Week, 1 Day, 11 Hours, 23 Minutes (+9 hours)
Payza: 1 Week, 1 Day, 10 Hours, 39 Minutes (-1 day)
Bitcoin: 3 Weeks, 3 Days, 19 Hours, 52 Minutes (+17 hours)
Neteller: 1 Week, 6 Days, 2 Hours, 42 Minutes (-4 days)
OKPay: 3 Weeks, 1 Day, 3 Hours, 40 Minutes (-8 hours)
Payeer: 1 Week, 13 Hours, 26 Minutes (-2 days)
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Egy szemét csirkefogó csaló banda, hónapok óta nem fizetik ki a pénzem.Hogy dögölnének meg valamennyien !
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Kikértem PMre kb egy hete. most meg úgy néz ki hogy visszadobta az egyenlegemre...
Ez miért lehet?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ray81 írta:Kikértem PMre kb egy hete. most meg úgy néz ki hogy visszadobta az egyenlegemre...
Ez miért lehet?
Van most a fórumban egy baromi hosszú hír, nekem most nincs rá időm, azt hirtelen kiszúrtam, hogy gondok vannak, MTV-n újabb swap lesz (PaidVerts-en elvileg nem) és egy hétig nem intéznek kifizetéseket sem. Többet később, hacsak más meg nem előz addig.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Error: Cashouts disabled till 16th of November due to some upcoming changes. Please read this announcement for a full explanation.

Kikéréskor ez az üzenet fogad.
Sikerült eladni a részvényeim, már nem érdekelt hogy milyen áron... Mentem a menthetőt :D Már csak az kéne hogy kifizessenek egyszer legalább.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Tegnap kértem ki netellerre, nekem is visszarakta az egyenlegre. Ez már kínlódás. :rofl: :?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én még a részvényeimet se tudtam eladni :)
End of the story
albinka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.02.15. 11:23
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: albinka »

Cashouts disabled till 16th of November due to some upcoming changes. Please read this announcement for a full explanation :clap: :bad:
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Ha a trafficmonsoon-ra beregisztrálnak ismerőseim senki sem tudja folytatni a hirdetések nézését mert a számitógépük blokkolja a hirdetésnézést.Ki tudja mit lehet ez ellen tenni én nem vagyok számitógépszakértő nem tudom hogyan lehetne ezt kiküszöbölni.Már több refem is lenne de emiatt mindenki visszatáncol.Ha valaki tudja a megoldást kérem segitsen.Köszi.
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Sajnálom azokat akik paidverts fizetésre várnak ugyanis ez a nyomorult cég soha nem fog fizetni.Én az elmult három hónapban többször is megpróbáltam kikérni a pénzem PM-re de nem utalják ki.A 10 dollárt amit befizettem nekik még korábban a kezdetek kezdetén átváltották részvényekre ami *** se ér.Én mindenről lemondtam nem idegesitem tovább magamat ezen csirkefogók miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FRU5T 2015.11.15. 19:21-kor.
Ok: nem sz*rozunk
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

mintha olyasmit olvastam volna,h a paypal miatt nem kockáztatják a swapot Paiden? uhh nagyon hosszú hír volt tegnap :)
várjuik meg 16-át kérjük ki és meglátjuk. sok mindent túlélt már ez az oldal...talán ezt is
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

garasos48 írta:Ha a trafficmonsoon-ra beregisztrálnak ismerőseim senki sem tudja folytatni a hirdetések nézését mert a számitógépük blokkolja a hirdetésnézést.Ki tudja mit lehet ez ellen tenni én nem vagyok számitógépszakértő nem tudom hogyan lehetne ezt kiküszöbölni.Már több refem is lenne de emiatt mindenki visszatáncol.Ha valaki tudja a megoldást kérem segitsen.Köszi.
ez a PaidVerts topik.
amúgy egyszerűen ki kell kapcsolni az AdBlocker-t a munkahelyi gépen, ha lehet, ha nem, akkor otthonról kell csinálni! ;)
Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Nov 16 dept swap

Most ez konkrétan mire fog kiterjedni? Az egyenlegeket váltják át BAPra?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A paidversten lévő pénzt váltják be bapra valami 1$-2100 pontért, tehát ha van ott lóvéd inkább csomagot vegyél (1,05$=3100 Bap).
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég