T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

harmonia
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.05.28. 19:40

Nem lehetne valahogy életet lehelni ebbe a programba?
Nagyon szomorú vagyok, hogy itt van nekünk egy jól működő szuper lehetőség ami tényleg fizet és nem tudunk vele mit kezdeni! :cry:

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2017.05.28. 21:10

Pár napja már én is ezen "agyaltam" ... használom az oldalt, de már szinte csak mint TE oldal ... persze "végtelen" pozícióval egybevéve, aminek sajnos a kifutását reálisan nem is látom :(
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: doqxstudio » 2017.05.28. 21:32

szerintem most nyáron különösebb változás már nem lesz.
ősszel felpöröghetnek az események.
kitartás!
Kép

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2017.05.28. 21:40

Igen, arra nem lehet panasz, a kitartásra ... minden nap végigviszem az oldalt az összes TE lehetőséggel együtt. Kitartok :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ray81 » 2017.05.31. 09:23

Gondolom főleg a refekből...
Vagy iszonyat sok pozíciója van. Néha azért van minimális visszaosztás.

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2017.06.01. 20:50

Jó a humorod!!!!! :no: :clap:
A hirdetési csomagokra nem jön pénz, 11 hónap alatt ennyit adnak 1 csomagra.
kkkkkkkkkk.jpg
Egyébként meg apró, filléres oldal.
Csak számolj, átlag 12 lekattolsz, ha két ptc van akkor sincs meg a 0.0005 értékű bevételed. Csak mert magyar lássuk a tényeket is valóságosan. A befektetést 10 év múlva látod, talán, de hol lesz az értéke...

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.06.02. 05:35

Gisell írta: Csak mert magyar lássuk a tényeket is valóságosan.
Ha jól látom, akkor doqxstudio egy szóval se állította, hogy a T4eo egy piszok jól működő oldal, csak simán betett egy kifizetési bizonylatot, ami nem bizonyít semmi mást, csak azt, hogy kifizetést kapott. Ráadásul ha jobban megnézed a képet azt is láthatod, hogy nem a T4eo-ról kapta ;) (de ez ebből a szempontból lényegtelen, mert kb. ugyanaz)

Persze azt is csinálhatnám, amit a "nagy" bevételmegosztó programok adminjai, hogy mindenkinek lenulláznám az egyenlegét és elvenném a jutalompozícióit és akkor már holnap napi 2%-ot tudnék adni. De valahogy kétlem, hogy ennek sokan örülnének.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ray81 » 2017.06.02. 08:30

pborisz írta:
Gisell írta: Csak mert magyar lássuk a tényeket is valóságosan.
Ha jól látom, akkor doqxstudio egy szóval se állította, hogy a T4eo egy piszok jól működő oldal, csak simán betett egy kifizetési bizonylatot, ami nem bizonyít semmi mást, csak azt, hogy kifizetést kapott. Ráadásul ha jobban megnézed a képet azt is láthatod, hogy nem a T4eo-ról kapta ;) (de ez ebből a szempontból lényegtelen, mert kb. ugyanaz)

Persze azt is csinálhatnám, amit a "nagy" bevételmegosztó programok adminjai, hogy mindenkinek lenulláznám az egyenlegét és elvenném a jutalompozícióit és akkor már holnap napi 2%-ot tudnék adni. De valahogy kétlem, hogy ennek sokan örülnének.
Valóban nem sokan örülnének. Mivel szerintem elég sokan, elég sok pénzt fektettek már ebbe az oldalba. Amit nyilván az "ígéretre" hivatkozva szeretnének viszont látni, némi profittal egybekötve. Azt nem értem viszont, hogy ha ezeknek a bevételeknek nagy része befektetésekbe került, akkor miért csak a következő vásárlásokból van fedezve a "részesedés/visszaosztás"?
Véleményem szerint egy nullázást követően is ugyanide jutnánk, csak idő kérdése lenne...

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.06.02. 08:54

Ray81 írta:Azt nem értem viszont, hogy ha ezeknek a bevételeknek nagy része befektetésekbe került, akkor miért csak a következő vásárlásokból van fedezve a "részesedés/visszaosztás"?
Ezt nem tudom honnan vetted, mert én nem állítottam ilyet. Eddig az volt a tendencia, hogy a bevétel nagyon nagy része visszaosztásra került és a saját befektetéseink profitjából tettünk vissza. Még anno a PAC indulásakor valamivel nagyobb rész került befektetésbe, csakhogy azt már rég elvitte az új szkript és az azóta felmerült költségek, mivel értelmes bevétel már nagyon régóta nincs.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.06.02. 09:01

Egyébként vannak tervek arra vonatkozóan, hogyan lendítsük be a működést, de mivel ezek egyelőre tervek, teljesen fölösleges róla beszélni, mert ha sikerül megvalósítani azt úgyis látni fogjátok. Persze eddig is volt már sok terv, de valami mindig keresztülhúzza a számításainkat :( Ahogy most is, mivel már májusra is volt egy jó terv egy klubtagunk felajánlásából, csak éppen nem úgy alakultak eddig a dolgok, hogy ez előmozdítson bármit is. Szóval az ígéreteket meghagyom a többi adminnak, abban ők nagyon jók. Én ígérgetés helyett inkább hallgatok és igyekszek mindent elkövetni, hogy végre jobb legyen...

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ray81 » 2017.06.02. 09:11

pborisz írta:
Ray81 írta:Azt nem értem viszont, hogy ha ezeknek a bevételeknek nagy része befektetésekbe került, akkor miért csak a következő vásárlásokból van fedezve a "részesedés/visszaosztás"?
Ezt nem tudom honnan vetted, mert én nem állítottam ilyet. Eddig az volt a tendencia, hogy a bevétel nagyon nagy része visszaosztásra került és a saját befektetéseink profitjából tettünk vissza. Még anno a PAC indulásakor valamivel nagyobb rész került befektetésbe, csakhogy azt már rég elvitte az új szkript és az azóta felmerült költségek, mivel értelmes bevétel már nagyon régóta nincs.
Igen, még régebben olvastam ezt a befektetéses dolgot.
Reméljük a legjobbakat és a fellendülést!

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.06.05. 11:05

Azt hogy oldjátok meg, ha van egy weboldal ami esetleg megtetszik reklámnézés közben, hogy nyitjátok meg mondjuk regiszterre katt nélkül, ha csak megnéznétek mondjuk a faq-t egy oldalnál?
Jó lenne egy ilyesmi dolog a számláló alá pl. Visit website: //www.xxxxxxx.com/?ref=xxxxxxxxx

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.06.05. 11:32

pimmi írta:Azt hogy oldjátok meg, ha van egy weboldal ami esetleg megtetszik reklámnézés közben, hogy nyitjátok meg mondjuk regiszterre katt nélkül, ha csak megnéznétek mondjuk a faq-t egy oldalnál?
Jó lenne egy ilyesmi dolog a számláló alá pl. Visit website: //www.xxxxxxx.com/?ref=xxxxxxxxx
"hogy nyitjátok meg mondjuk regiszterre katt nélkül"
Nem tudom mit értesz ez alatt, de anélkül nem tudsz megnyitni egy weboldal, hogy ne kattintanál rá egy linkre. Na már most ha egy oldalon regisztrálni akarsz, vagy mondjuk meg akarsz nézni bármit, akkor egyszerűen rákattintasz a linkjre és meg van nyitva. Ha új lapon szeretnéd megnyitni, akkor pedig jobb egérgomb és ott van hogy oldal megnyitása új lapon. Mobilon persze ez nem működik, de ott meg ha rákattintasz a jelentés ikonra mondjuk, akkor megjelenik a weboldal teljes linkje egy új lapon és ha arra kattintasz ugyanott vagy. Persze ehhez többet kell kattintani és nem is egyértelmű, de most nincs jobb.
Az általad említett linket pedig helytakarékosság miatt nem tettük bele a surf oldalba. De eddig kb. Te vagy 3. ember aki hiányolja azt a linket. Ha beindul az oldal és lesz rá igény, akkor esetleg betesszük valahova.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.06.05. 11:42

ok, ezt értem, és a jobb klikkes dolgot is ismerem, de konkrétan ez volt amiért írtam https://synergytraffic.com/register.aspx , láttam régebben hogy írta más is, én a konkrét példánál megakadtam... persze aztán beírtam a keresőbe és rátaláltam, de elegánsabb lenne egy link, de ha lesz majd akkor jó lesz, köszi

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2017.06.05. 12:12

pimmi írta:ok, ezt értem,..., de elegánsabb lenne egy link, de ha lesz majd akkor jó lesz, köszi
már volt téma és a legtöbb oldalon így működik,ahol gondolnak azokra is,akik nem szeretnek,vagy nem tudják (ilyen is akadhat) ,hogy milyen linket keressenek rögtön. tehát nemcsak elegánsabb,de sokkal egyszerűbb is. a látogatóra való odafigyelés,ha van ilyen link. még azt is el tudom képzelni,hogy egy ilyen belső link után elveszik a referrer és anélkül megy a regisztráció.

Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Claridge » 2017.06.21. 19:08

:wacko: Nem igazán szeretnííííík kötözködni! Csak pici kérdés:Zsolt van terved az oldalad megmentésére?
most meg iszom +1 fröcst, de akkor sem értem az oldal lényegét. Bocsánat, ha bárkit sértek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Claridge 2017.06.21. 19:18-kor.

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: doqxstudio » 2017.06.21. 19:17

most nyáron szerintem biztos semmilyen nagy változás nem fog történni.
Kép

Claridge
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Claridge » 2017.06.21. 19:36

Na jó Tamás talán értem amit akarsz mondanii, de itt már sokkk hónapja ergya a dolog! A sportgadás üzllet meg nemaz én bótom.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.06.21. 20:22

Claridge írta::wacko: Nem igazán szeretnííííík kötözködni! Csak pici kérdés:Zsolt van terved az oldalad megmentésére?
most meg iszom +1 fröcst, de akkor sem értem az oldal lényegét. Bocsánat, ha bárkit sértek!
Terv az nyilván van és volt is már több, csak éppen egyelőre egyik se működik.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.08.03. 09:54

Nálam tegnap óta van egy ilyen hiba, 9 oldalt szörföltél ma, és nem enged többet, :rofl:

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2017.08.03. 10:34

pimmi írta:Nálam tegnap óta van egy ilyen hiba, 9 oldalt szörföltél ma, és nem enged többet, :rofl:
Nálam is így van, történt egy kis változás az oldalon:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/ ... 08t4eo.png

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.08.03. 10:43

Lencsi írta:
pimmi írta:Nálam tegnap óta van egy ilyen hiba, 9 oldalt szörföltél ma, és nem enged többet, :rofl:
Nálam is így van, történt egy kis változás az oldalon:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/ ... 08t4eo.png
:good:

Válasz küldése