T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.05.22. 10:55

Pedig nagyon sokan befektetési oldalnak gondolták... és nagyon sokan bíztak benne, főleg magyarok... és főleg pont a magyar tulajdonos miatt. :? Nekem vmiért sosem volt szimpi ez az oldal... és örülök hogy egy ft-al sem szálltam be anno (pedig sokan győzködtek, és elgondolkodtam én magam is jó párszor) :)
A poén és az érdekesség az az egészben... hogy általában azokon az oldalakon buknak a magyar ptc-sek vagy befektetők a legnagyobbat... ahol pont magyar a tulaj :innocent: :? :DD
Saját, régebbi tapasztalatom is pont ezt mutatja... de itt a fórumon is van jó pár (magyar) oldal ami szintén ezt mutatja... :?
Ezt persze ki lehet magyarázni (hogy más oldalakon is benne van a bukás kockázata, és más oldalakon is buktak magyarok) és lehet véletlen is... de több 100$-at én mégis csak magyar oldalakon buktam... :? :) És én magam is többször estem abba a hibába, hogy egy magyar tulaj miatt, kicsit vagy nem is kicsit de jobban bíztam az oldalba mint egy külföldibe. :)
De megtanultam... az üzlet az üzlet, és a pénz az pénz... mindenki pénzéhes, hova tartozástól függetlenül (legyen az $ vagy ft ) :) :D
És most már ott tartok... hogy előbb tolok pénzt egy külföldi odlalba... mint egy magyarba, pont a sok rossz tapasztalat miatt :?

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.22. 12:45

De megtanultam... az üzlet az üzlet, és a pénz az pénz... mindenki pénzéhes, hova tartozástól függetlenül

így van.kevés a valóban megbízható admin és az meg csak idővel derül ki, hogy milyen hozzáértő és milyen ember.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.05.22. 19:41

Igen... és itt én sem arra gondoltam elsősorban hogy a T4eo adminja csaló, vagy lehúzásra ment volna bármikor is.
Itt inkább az lehet a háttérben amit írtál is... hogy nem volt eléggé hozzá értő vagy kellő képpen körülményes... esetleg nem úgy alakultak a dolgai ahogy azt tervezte, várta... :?
De a lényeg sajnos ugyan az... nem fizet, vagyis jelen esetben ez sem igaz azért (mert fizetni fizet) csak a csomag kifutási ideje 1000 év és aki befektetett főleg nem is keveset, az most ott van mintha egy scam oldalba tette volna a pénzét kis túlzással, mert rengeteg idő mire vissza kapja akár csak a tőkéjét... és ez alatt a hosszú idő alatt 100* lehet akár scam is az oldal. :? Az meg hogy maga az Admin nem igen közöl infókat, és lép fel ide... az még inkább rontja ezt az egész helyzetet :rofl:

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.24. 12:22

Sziasztok, nem tűntem el, csak valamiért nem kaptam email értesítést az új hozzászólásokról, ezért nem írtam ide semmit egy ideje. Most is csak azért jöttem fel, mert valaki értesített emailen.
Sosem tagadtam, hogy a T4eo vegetál, ellenben többször is leírtam, hogy ennek mi az oka. A program sorsa akkor pecsételődött meg, amikor átálltunk erre az új szkriptre, ugyanis a programozás sokkal tovább tartott mint terveztük és mire elkészült az oldal, addigra a tagok nagy része elpártolt tőlünk. A másik ok pedig egyértelműen az, hogy maga az online piac is eléggé haldoklik. Magatok is láthatjátok, hogy már jó ideje nincsenek igazán jó programok, holott régen akár egy időben több is futott. Így nyilván hirdetni sincs mit. Én se tudok sok mit hirdetni, csak a faucet oldalakat meg a yougetprofitot. De ugye ezek meg szinte alig termelnek valami bevételt. Amíg ez a helyzet nem változik, addig sok jóra nem számíthatunk, csodát tenni én se tudok.
Egy dolog biztos, aki kifizetést kér az megkapja a pénzét, még ha időnként csúszással is.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.24. 12:38

Szerintem a Diversity-Fund Club elég jónak tűnik, és eléggé meg is felel azoknak az elveknek, amik az NJM blogon vannak megfogalmazva, pl. hogy sok lábon áll. Vagy legalábbis számomra megbízhatóbbnak tűnik, mint pl. néhány régebben a blogon ajánlott oldal, ami elég hamar eltűnt. Ingyenes lehetőségként már ajánlottam az AirDrips-et (korábban Bitcoin Aliens néven üzemelt, fent is volt a faucet oldalak között). Kb. 10x annyit fizet, mint a többi faucet oldal, írtam is róla egy összefoglalót itt, a fórumon. Bár a legutóbbi kifizetésemre még várok, remélem megkapom. Vagy ott van a rotate4all PTP, annak is elég jól megy. Illetve korábban felvetettem, hogy a TE részen esetleg nem lenne-e érdemes valamit változtatni, hogy nőjön a forgalom.
rotate4all - Rotator, PTP és Manual Surf oldal: 0.25 USD naponta szörföléssel
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.24. 15:42

Mivel a T4eo egyedi szkripten fut, ezért bárminemű változtatás elég sok pénzbe kerülne, amire jelen helyzetben értelemszerűen nincs keret. Sajnos.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.05.26. 10:11

Sziasztok! Jó lenne ha legalább a Surf rész fellendülne, sajnos egyre kevesebb a hirdetés. Ma reggel már csak 9 hirdetést tudtam megnézni(lehet, hogy lesz a nap végére 25, de hát egész nap nem nézegeti szerintem senki, hogy van-e új hirdetés esetleg) hát ebből sok kreditem nem lesz meg másnak sem. Lehetne az árakon is szerintem kicsit csökkenteni, a PTC hirdetések kivételével az nem jár költséggel az Admin részéről ha jól gondolom, mert a többi hirdetés típussal nem keresnek a tagok pénzt. Véleményem szerint több surf hirdetéssel és pár PTC hirdetéssel már pozitív irányba mozdulna a program.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.26. 10:25

Szerintem annyi kéne, hogy legyen jóval alacsonyabb a surf kreditek ára - mondjuk annyival, hogy megérje PTP-re használni -, az aktív tagokat pedig valamivel jutalmazni kéne, mondjuk 25 oldalanként plusz kreditekkel. Nem tudom, ez mennyi időbe/pénzbe kerülne.
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.26. 10:37

Meg még az sem lenne rossz szerintem, ha fókuszban tartás helyett lenne egy minimális ablakméret, ami alatt nem írja jóvá a megtekintést. Több helyen láttam már azt a megoldást is, hogy nem kell fókuszban tartani, de ha nem látszik a hirdetés, tehát egy másik ablak mögött van, akkor leáll a számláló. Szerintem ezt a kettőt kombinálva majdnem ugyanolyan hatékony lenne, de kényelmesebb lenne a használata, és lehet, hogy többen használnák. Majd ha lesz rá lehetőség, de jó lenne minél előbb.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.05.26. 11:16

Igazad van Pisti, a Surf kredit árát levinni, hogy megérje rajta futtatni a PTP oldalakat, aki meg nem arra használja az tudna sok kreditet gyűjteni a hirdetésére és tuti jóval több hirdetés is lenne a rendszerben és ez megérné mindenkinek. A tulajnak akármennyi is pl a Surf kredit ára az bevétel, mert nincs kiosztva a felhasználóknak. Ha nem is rengeteg, de azért származna belőle bevétele és a felhasználók is jól kijönnének a dologból. Illetve x oldalanként egy kis plusz kredit vagy esetleg valamennyi pénz jutalom az aktív felhasználóknak.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.26. 11:23

Igen, és az utóbbi módosítással pedig még hatékonyabban lehetne PTP-re használni, bár így is elég jó pl. rotate4all-ra, csak forgalom nincs. Egy csomó TE oldalról ki van tiltva az r4all, vagy rengeteg az invalid visit. És most már az EasyHits4U-n is alig van forgalom, tehát hiánypótló lenne.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.05.26. 18:04

Egyedüli használható részt az oldalban én is csak a TE részen látok, sajnos a többi része az oldalnak "használhatatlan" (már bocsánat). Ide bármi másért mint TE miatt hozni bárkit is az épp ész ellen lenne ... viszont a TE rész az - még - meglovagolható lehetne.

Igaz ... ha már csak R4all hirdetés lesz az összes hirdetés az uncsi lesz, szóval az sem túl jó, de biztos jobb mint ami jelenleg van ... kemény 12 oldal van a rendszerben, abból az egyik az enyém, azaz marad 11 rajtam kívül. Hmm.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.26. 18:27

Annyira nem lenne unalmas, mert az r4all ugye, rotator is egyben, nemcsak PTP. Ezért is nem értem, hogy miért van kitiltva annyi TE-ről. Miért baj az, ha pénzért is szörfölök, nemcsak kreditekért? Attól még ugyanúgy látom a hirdetéseket.

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.05.27. 09:55

Sziasztok!
Nem rossz ötletek amit írtok, legalább a TE részt jól lenne felpörgetni, kredit árakat csökkenteni és ez tényleg jó lenne mindkét félnek. Pedig én még azon kevés felhasználók közé tartozom, aki szokott vásárolni surf krediteket, de még PTC hirdetést is. ;)
Hajrá, próbáljuk megmenteni az oldalt!
Szép napot Mindenkinek!

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.27. 14:01

Halott ügy. Ha nem ment eddig,akkor miért menne a jövőben az oldal fejlesztése? Voltak nagyon jól működő magyar TE oldalak pld klikkstart, pontklikk stb, aztán azok is megszüntek. Minden magyar ptc, forgalomcsere stb oldal megszünt, csaló lett stb pedig sztem lehetett volna ezeket hosszabb távon is menedzselni,ha meglett volna rá a kellő akarat, tudás, vagy a felhasználó oldalról jövő ötletek beépítése,de sztem ez vonatkozik nemcsak a magyar oldalakra, hanem a látszólag jól működő,aztán eltünő külföldiekre is.
A T4eo elődjénél pld volt remek és olcsó e-mail marketinges opció,ami az új oldaléra már nem került át,pedig sokan szerették volna úgy emlékszem. ha egy ilyen alapszintű és népszerű megoldás is eltűnik,akkor ott elgondolkodom,hogy mi lehet az oka?
Valószínűleg nem érte meg nekik. Konkurenciát teremtett volna a saját üzleteik számára egy olcsó és sokak által használt szolgáltatás. Szerintem ez a tulajdonosi szemlélet,amiről itt a napokban beszéltünk jellemző a netes programokra. nem a felhasználóért vannak a programok,hanem a tulajért.
Az itt a fórumon is aktív forgalomcsere oldal tulajának hozzáállása pld jól mutatja,hogy lehet ezt csinálni mindenkinek a megelégedésére. Ő is keres, a tagok is jól járnak a használatával és állandóan fejleszti a felületet.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.27. 18:43

Surf kredit árak csökkentésének nincs akadálya. Ha már ilyen sokan javasoljátok, akkor nyilván én is jobban hajlok rá és akkor most megfordítom a dolgot. Kérlek Titeket tegyetek javaslatot, hogy szerintetek milyen ár lenne a megfelelő számotokra.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.27. 19:08

Továbbá abban is benne vagyok, hogy az aktív tagokat jutalmazzuk több kredittel. Ennek a beállítását viszont elő kell vadásznom a forráskódban, mivel nem találtam meg a beállítási lehetőségek között. Tehát mit szólnátok ahhoz, hogy egy szörfölt oldal után kapnátok 2 vagy akár 3 kreditet free tagsággal. De most jó kedvemben vagyok, úgyhogy aki beírja ide a fórumra a T4eo felhasználónevét, annak jóváírok 1000 szurf kreditet és 50 Azonnal fizető link kreditet.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.27. 19:23

Mondjuk olyan 5-tel el kéne osztani a jelenlegi árakat, szerintem. De inkább 6-7-tel, akkor már profitos lenne PTP-re használva. Csak persze forgalom is kéne mellé, mert úgy nem sokat érnek a kreditek. Utána jönne az, hogy a bevételt arra kéne használni, hogy minél több aktív szörfölő legyen. Az aktív tagok jutalmazását szerintem valahogy úgy kéne, hogy ha bizonyos számú oldalt már leszörfölt, akkor utána kapjon többet. Vagy csak ideiglenesen, mert különben túl sok lesz a kredit, és ott fog állni mindenki egyenlegén. Vagy esetleg az új tagok kapjanak plusz krediteket, ha leszörfölnek x oldalt. Ilyeneket lehet látni más TE oldalakon. Én hajlandó lennék hirdetni TE-eken, és esetleg PTC oldalon is PTSU-ban - ami ugye, mindenképpen generálna némi forgalmat -, ha legalább ezek a változások megtörténnének. Így hátha be lehetne indítani legalább a TE részt.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.27. 21:28

wwwPTCBAZIScom

egyetértek pisti87-tel. valahogy úgy kéne megoldani,hogy a surffel lehessen keresni . a kredit ára és a kereshető összeg vonzó legyen hirdetőnek, surfölőnek egyaránt.

Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.05.27. 21:43

attish77

Továbbra is támogatom az oldalt mindenben Zsolti! :)

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.05.27. 21:50

ffookkaa11

...

Hmm. s mi van akkor, ha inkább az aktív szörfölőket honorálnád "jobban", aki pedig venni akar hirdetést (TE) annak épp hogy megérje ... jó, legyen haszna, de inkább arra sarkalni az embereket, tagokat hogy bizony Ők maguk kattintsanak, ne "csak" befizessenek, mert ha mindenki csak fizet, nem kattint, forgalom abból nem fog generálódni! Mindenképp ki effektív csinálja, tolja az oldalt előre nap mint nap (ebből ugye sajnos itt baromi kevesen vagyunk, de más oldalaknál is mindannyian tudjuk iszonyat kevés a stabil, minden nap kattintó tag) azok "jól járjanak", megérje, ösztönözze őket hogy csinálni-csinálni.

... azt viszont nem látom hogy ez az oldalnak hol fogja megérni, meg mennyire fogja megérni? ... persze tulajdonképp ha azt nézzük innen sokkal lejjebb nincs, kevesebb bevétel ettől már nincs ... így tuti csak előre lépés lehetne.

Azt is látnunk kell és bevallhatjuk, az említett PTP oldalnál igen szépen szerepel T4eo, azaz igen szép arányba számolódnak el a kattintások ... van mire építeni! Erre pl. lehetne új tagokat szerezni, ha azt tudná az ember hirdetni hogy itt megéri PTP linket hirdetni (megint nem fizetett hirdetésként, hanem legfőképp úgy hogy Ő maga kattintja végig az oldalakat, szerez krediteket ... mert ez meg alapja annak hogy a hirdetni kívánt oldalainkra valós látogatók jöjjenek. Ezt (én) nagyon fontosnak tartanám.

Szerintetek?

pborisz: Annak örülök (nagyon örülök) hogy megjelentél és hogy tud a tagság Veled közvetlen "társalogni". Hidd el kik itt írunk mi a megmaradt kemény mag vagyunk ... ez olyan mint a hazai orvoslásban itt maradt orvosok ... ez már fanatizmus, ez már több mint PTC vagy PTP számunkra.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.05.28. 11:05

Kattintgatom én is, de tényleg a rotate amin hoz még valami aprót.

patrasz :D

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.28. 19:22

madar, wwwPTCBAZIScom, attish77, ffookkaa, patrasz kreditek jóváírva ;)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.28. 19:27

Admin írta:
2018.05.27. 21:50

pborisz: Annak örülök (nagyon örülök) hogy megjelentél és hogy tud a tagság Veled közvetlen "társalogni". Hidd el kik itt írunk mi a megmaradt kemény mag vagyunk ... ez olyan mint a hazai orvoslásban itt maradt orvosok ... ez már fanatizmus, ez már több mint PTC vagy PTP számunkra.
Én is örülök neki, hogy tudunk normálisan kommunikálni. És hogy az oldalnak ez hol fogja megérni? Az igazat megvallva én már annak is nagyon örülnék, hogy ha legalább a havi szerverbérletet kitermelné az oldal, mert akkor nagyobb eséllyel élnénk túl ezt a halott időszakot.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.28. 19:28

Egyébként jól látom, hogy az mmg fórum megszűnt? Mert én nem találom. Ha így van, akkor viszont tényleg komoly a gond ezen a piacon, ha már a témával foglalkozó legnagyobb fórum is megszűnt.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.05.28. 19:34

pborisz írta:
2018.05.28. 19:28
Egyébként jól látom, hogy az mmg fórum megszűnt? Mert én nem találom. Ha így van, akkor viszont tényleg komoly a gond ezen a piacon, ha már a témával foglalkozó legnagyobb fórum is megszűnt.
Már egy jó ideje, amcsik kapcsolták le szokás szerint. Itt a cikk róla : https://monetize.info/moneymakergroup-talkgold-closed/
Egyébként nincs "baj" már rég átvették a helyüket a másodvonalbeliek.
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.28. 20:00

pborisz írta:
2018.05.28. 19:22
madar, wwwPTCBAZIScom, attish77, ffookkaa, patrasz kreditek jóváírva ;)
Köszönöm :)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.28. 20:15

rákerestem neten melyik TE oldal milyen forgalmat csinál,de nem találtam semmit erről,pedig régebben voltak ilyen listák.ennyire lecsökkent volna az érdeklődés ezek iránt? fix fizetőset meg nem is találok,amit freeként lehetne csinálni,csak a rotate4all? ezt a "rést" meg lehetne célozni egy olcsó hirdetési árral és fizetős surf résszel. ilyen 20 cent körül lehetne hirdetni /1000 és 10 körül meg keresni, az pont 200% haszon :)
a ptc meg lenne 1.5$/1000 és a fele harmada a kereset.

Válasz küldése