T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.05.28. 21:10

xenosz2 írta:
2018.05.28. 20:15
rákerestem neten melyik TE oldal milyen forgalmat csinál,de nem találtam semmit erről,pedig régebben voltak ilyen listák.ennyire lecsökkent volna az érdeklődés ezek iránt? fix fizetőset meg nem is találok,amit freeként lehetne csinálni,csak a rotate4all? ezt a "rést" meg lehetne célozni egy olcsó hirdetési árral és fizetős surf résszel. ilyen 20 cent körül lehetne hirdetni /1000 és 10 körül meg keresni, az pont 200% haszon :)
a ptc meg lenne 1.5$/1000 és a fele harmada a kereset.

Ez azért nem így működik... mivel nem tudom mivel lehet befizetni, de ha csak paypal, akkor nem fog működik, mivel nagy a FEE ha az oldalon keresztül külditek neki be... tehát 1$-ból megkap kb 0,50$-t. 1,5$-ból kb 1$-t kap. Szóval nem olyan egyszerű. De én szurkolok neki.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.05.28. 22:27

Én is köszönöm!

NEM!!! elfelejteni, elsődleges cél az kell legyen hogy emberek csinálják az oldalt, azt meg úgy lehet (szerintem) elérni ha cserébe megfelelő forgalmat kap (kreditet). Ezt próbáltam leírni előző levelembe, hogy nem az a legjobban célravezető ha valaki befizet egy összeget és majd valaki más lekattintja (ha lekattintja), hanem elsődleges az hogy sok, több aktív szörfölő legyen, hisz az hozza PTP oldalról a kattintásokat ... az ki csak vesz, az nem biztos hogy kattint is, azaz belőle nem lesz olyan látogató aki unique látogató. Nyilván az sem jó, ha pl. 1 kattintásért 3-4 kreditet kapunk, mert az megint csak ellustítja a szörfölőket ... itt nyilván megint 2 oldalnak kell(ene) megegyeznie, nyilván mi sok forgalmat szeretnénk, de természetesen nem csak a mi oldalunk fontos, a másik oldalnak is jó kell legyen ez.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.29. 16:41

Az sosem baj,ha van befizetés :) De egyrészt ,azért elsősorban nem azt akarnak a tagok,hanem keresni és ahhoz kell valamiféle bevétel is.Nem kell nagy pénzekre gondolni sztem Ha van,akkor fognak kattolni is. Az aprócentes oldalakat is kattolják, pedig ott nincs nagy kereset,de van olcsó hirdetés és alacsony minimum és megbízhatóság,hogy ki fogják fizetni.
A magas hirdetési árak csak rövidtávon hoznak bevételt, és ha van olyan termék,amit lehet így hirdetni,ami megéri kiadni pénzt. A hirdetők ha nem hoz bevételt a hirdetés lelépnek. Én már anno nem tartottam reálisnak,hogy majd a minőségi hirdetési forma indokolni fogja a magasabb hirdetési árakat. A surf csak surf marad a PTC ,emg PTC, hiába lesz rajta fokúsz, az infó amit közvetít nem lesz több. Sokan angolul sem tudnak annyira,h megragadja őket egy angol nyelvű kezdőlap, vagy ki se igazodnak rajta,ha regisztrálnak. Ergo sok lesz az elvesztegetett megjelenítés, mert itt nem angol nyelvűek nézik ugye... Mondjuk egy forum poszt berakása is hatásosabb sztem. Jó a hirdetőnek, a fórumnak is és ott le tudja írni részletesen mit kell tudni.
Ha alacsonyabb a hirdetési ár hosszabb távon is maradhatnak a hirdetők,mert nem lesznek kizsigerelve. 1-2 dollár hirdetési pénz időnként nem fogja földhöz vágni őket. Meg lehet célozni azt is,hogy kialakuljon egy támogatói kör, akik nem feltétlenül akar pénzt kivenni, hanem a hirdetés miatt marad. Kattol és hirdet. Amit keres elkölti helyben, vagy kis összegekkel támogatja a fennmaradást. Persze ez hosszabb távú cél,ahhoz kell egy nagyobb kör is,amiből ez a mag összeáll.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.29. 18:07

Tetszik, hogy végre érdemi vita folyik a fórumon és Ti is igyekeztek több oldalról szemlélni a dolgot.

rapro666: hirdetést az egyenlegről is lehet vásárolni és annak nincs semmilyen díja. Én nem úgy vagyok, mint a legtöbb hasonló oldal, hogy azoknak csak az a bevétel ami külső processzorról érkezik. Nálam nyilván az is bevétel, amit a saját egyenlegről vásároltok, hiszen az ugyanolyan pénz. A PayPal vásárláskor természetesen be van építve a fizetendő összegbe a PP díja ami valóban nagyon magas. De én abba is benne vagyok, hogy átkülditek direkt a PayPal számlámra a pénzt - ami ugye ingyenes, ha magyar fiókból külditek -, majd írtok nekem, hogy írjam jóvá az egyenlegeteken. Nem célom a PP pénzelése, ha nem muszáj.

Admin: jól látod, hogy nem könnyű megtalálni az egyensúlyt, hogy mindkét félnek jó legyen. Véleményem szerint akkor lenne több szörfölő, ha az oldal valóban úgy működne, ahogy anno terveztem. Vagyis több PTC hirdetés lenne, aminek a lekattintásához ugye minden nap minimum 5 oldalt kellene szörfölni (ami eredetileg ugye 10 volt). Viszont a PTC hirdetés drága, hiszen 0.005 cent kifizetéséhez nem kínálhatok olcsó hirdetést. De az lehet megoldás, hogy csökkentjük a PTC kattintásra adott jutalmat, így csökkenthetem a hirdetések árát is.
És itt jöhet be a képbe amit xenosz2 írt, vagyis a beinduláshoz nagyon nagy szükség lenne egy összefogásra és itt tényleg nem nagy összegekről van szó. De ugye eddig a PTC hirdetéseket is saját zsebből finanszíroztam, ahogy a havi szerverbérletet és egyéb költségeket is, amire a bevétel már nagyon régóta nem elég.
Szóval ha érdemben tudunk erről beszélni és megegyezésre jutni, akkor szerintem tudnánk előrelépést mutatni, hiszen tényleg nagyon kevés már a hasonló oldal. Mai napig jönnek új regisztrálók, még ha nem is sok, szóval be lehetne ezt még lendíteni.
A szörfölés után kapott krediteket sajnos nem tudom emelni, mert ahhoz komolyabban kéne belenyúlni a programba, amit én nem tudok megcsinálni. Annyit tudtam változtatni, hogy a free tagok is 1 kreditet kapnak most már egy oldal szörföléséért.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.05.29. 18:29

Szerintem legye Főnök Úr kisebb értékű a PTC hirdetés 0,002, 0,003 mondjuk és arányosan az ár is csökkenjen.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.29. 19:39

A splash oldalak nem elérhetők. Ezen lehet változtatni?

Úgy látom, többen egyetértenek abban, hogy a PTP-re való használhatóság megcélzása nem rossz ötlet. Jelenleg gyakorlatilag nincs olyan TE oldal, ami normálisan használható lenne PTP-re, az egyéb hirdetési formák pedig általában túl drágák, nem éri meg. Ezt ki lehetne használni, mindenkinek megérné. Minden adott hozzá, csak forgalom kéne (meg hogy ne lehessen túl kicsi ablakban szörfölni, de ez már csak ráadás lenne). Az is jó, ha vannak PTC hirdetések, és előbb szörfölni kell a megtekintésükhöz, de szerintem valami más ösztönző is kéne. Ha lenne forgalom, akkor pl. a belépő és start oldal hirdetéseket is megérné megvenni PTP-re, az pedig már bevétel.
Ha egyelőre nem megoldható, hogy látszódnia kelljen a hirdetésnek fókuszban tartás nélkül, akkor lehet, hogy érdemes lenne kikapcsolni a kötelező fókuszban tartást. Más TE oldalaknál sincs ilyen. Nekem van egy olyan referáltam, aki emiatt hagyta abba a szörfölést. 5 másodperces hirdetésnél amúgy sincs szerintem nagy jelentősége.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.05.29. 19:51

Ez így igaz ahogy pisti87 írta ... és ott is mi a lényeg, hogy legyen forgalom, az hogy érhető el ... ha a tag abban érdekelt hogy effektíve Ő maga szörfölje le az oldalakat ... ezt hogy lehet elérni ... NEM!!! úgy hogy fizetek azt jön a forgalom, mert ha mindenki "Csak" befizet, abból 0 forgalom van!!! Az kell hogy olyan tagok jöjjenek akik hajlandóak szörfölni, az generál egyedül csak forgalmat (nem pénzben mérhető forgalmat, hanem megtekintés forgalmat). Ha ez nincs, megint jön a zsákutca, fizetnek hogy legyen forgalom (az nem lesz) így nem lesz attraktív az oldal hirdetés és PTP szempontból és ismét befutunk egy zsákutcába, ahonnan csak hátrafelé (vissza lépve) tudunk majd ismételten kijönni.
Ezért lenne jó ha a kreditek megszerzése és elhirdetése lenne a tag elsődleges szempontja. Az hogy pénzért vesz forgalmat érje meg, de ne legyen az annyira vonzó hogy mindenkinek az legyen a cél hogy nulla munkával beteszek 5 USD-t és PTP részről meg kiveszek 6 USD-t, mert akkor senki nem fog semmit szörfölni, majd mindannyian sorba állunk és várjuk azt az 1-2-5 aktív tagot hogy hozzon napi 1-2-5 kattintást a hirdetésünkre (ugye ez nem túl jó cél???) Az kell hogy cél legyen hogy mondjuk legyen napi 100-200 oldalmegtekintés naponta az embernek a PTP hirdetésére (lehetőleg persze unique) és akkor arra már lehet tovább építkezni.

És amit pisti87 írt ... "Jelenleg gyakorlatilag nincs olyan TE oldal, ami normálisan használható lenne PTP-re, az egyéb hirdetési formák pedig általában túl drágák, nem éri meg. Ezt ki lehetne használni, mindenkinek megérné. Minden adott hozzá, csak forgalom kéne" ... most írtam le hogy tudnánk forgalmat elérni ... csakis aktív tagokkal, NEM "pénzeszsákokkal".

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.30. 15:50

Attila írta:
2018.05.29. 18:29
Szerintem legye Főnök Úr kisebb értékű a PTC hirdetés 0,002, 0,003 mondjuk és arányosan az ár is csökkenjen.
Ezt támogatom. De annak is alapnak kéne lennie,hogy többféle árú ptc hirdetés legyen. 0.0001$-tól akár és akkor a hirdető,kattoló eldönti,hogy melyiken hirdet és a kattoló ,h mit kattol?

pborisz írta,hogy a 0.0005-ös hirdetéshez nem lehet olcsó ár. Ez 0.5$-t jelent 1000 megtekintésre. Most 5$ felett van ez,ha jól tudom. Azért ez jelentős diszkont.. simán lehetne 1$-1.5$. A 0.0001 és a 0.0002-höz még olcsóbb hirdetés társulhatna és persze alacsonyabb minimum is. 2-3$.
vagy lenne havi 1 kifizetés mindegy mennyi a minimum és akkor nem terhelné ez a munka hó közben az adminisztrációt.

legelőször a bizalomnak a tagságnak kell kialakulnia, nem lehet egyből a céllal kezdeni. türelem,türelem és állandó finomhangolás ésszel. olyna oldal,ahol jól lehet keresni nem létezik, nem is lehet cél,ha nincs mögötte olyan termék,ami indokolná. az olyan tagságra ,akik a jó pénzért jönnek nem érdemes építeni. olynara van szükség,akik jóban-rosszban kitartanak és tisztában vannak vele,hogy a TE, a PTC nem a meggazdagodás eszköze.Viszont kezdetben nem lehet elvárni senkitől,hogy egyből megbízzon az oldalban. Ahhoz kellenek a vonzó feltételek. Olcsó hirdetés, alacsony minimum,ingyenes és magas forgalom stb.
Nem kell itt túlgondolni az egészet és nem szabad ragszkodni a saját elképzelésekhez,ha a tagság nem vevő rá. Sosem a tagokkal van baj,sose a tagok a hibásak. Meg kell találni ,meg kell beszélni velük,hogy mikre vevők és mik,amik teljesíthetőek,amik mindkét fél előnyére vannak. Itt egyenlőség van. Az admin csak az egyik fél. A másik fél a tag. Ha nem egyeznek az érdekek az lesz,ami láttunk jó ideje.

Első,hogy alakuljanak kii az alapfeltételek,amivel lehet jól reklámozni az oldalt és ennek hatására nőjjön a tagság és a forgalom és meg is maradjanak persze. Ezután jöhet a következő összefogás,h hirdessünk rajta,illetve az új tagok is hasonlóan vegyenek hirdetést, vagy használják a TE részt rendszeresen.

Zsolt írta,hogy megszünt az egyik fórum a Moneymakergroup . Én anno ,mint PTC-s főleg az EMS és a Talkptc fórumot használtam csak szinte,de az EMS volt sztem a legfőbb ilyen fórum,ami most is működik még.
pld itt lehet szavazni a t4eo-ra
https://www.emoneyspace.com/site_list.php?word=t4eo

Itt van kifizetés részleg,amit sokan nézhetnek, de a saját oldal tulajdonosaként lehet vezetni saját hivatalos topicot is. t4eo-ra rákeresve összesen 3 találat csak.. ez szinte semmi

itt a nyitooldal. https://www.emoneyspace.com/forum/index.php

és itt lehetne nyitni hivatalos topicot.
https://www.emoneyspace.com/forum/index ... ,11.0.html

de mivel a t4eo stabil és fizető oldal a fórum adminjaival le lehet beszélni,h egyből a stabil oldalak közé lehessen tenni esetleg.
https://www.emoneyspace.com/forum/index ... ,28.0.html

Még valami. Ezeket a hirdetési csomagokat (jutalompozíciók) meg kell szüntetni. Teljesen félrevezető ez a visszaosztási igéret rajta. Nem befektetés,de mindenki annak veszi... Csak árt az oldal renoméjának.

Egyébként az oldal designja remek, nagyon jól lehet hirdetni. Egyedi jól felismerhető.ha lesz megfelelő tartalom is hozzá öröm lesz hirdetni :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.30. 18:06

xenosz2 írta:
2018.05.30. 15:50
pborisz írta,hogy a 0.0005-ös hirdetéshez nem lehet olcsó ár. Ez 0.5$-t jelent 1000 megtekintésre. Most 5$ felett van ez,ha jól tudom. Azért ez jelentős diszkont.. simán lehetne 1$-1.5$. A 0.0001 és a 0.0002-höz még olcsóbb hirdetés társulhatna
Elnéztél valamit, én 0.005-ös hirdetést írtam és jelenleg az is van. Abból 1000 db bizony $5 és akkor nem számoltam bele, hogy ha véletlenül valaki fizetős tagsággal rendelkezik, akkor kapja a reffek után is a jutalékot a kattintásokra (persze ilyen most biztos nincs).

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.30. 18:17

xenosz2 írta:
Sosem a tagokkal van baj,sose a tagok a hibásak.
Ezt azért Te sem gondolod komolyan ugye? :) Egyetlen kapcsolatban sem jelenthető ki egyértelműen, hogy csak az egyik fél a hibás mindig. És teljesen mindegy, hogy ez magán vagy üzleti jellegű kapcsolat.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.30. 18:19

pisti87 írta:
2018.05.29. 19:39
Igen, azok valamiért eltűntek. A programozó szerverén voltak és valami okból törölhette vagy nem tudom mi lett velük. Majd kitalálok valami megoldást rá, meg gondolom úgyis valami új oldal kellene, ahol ezt a ptp-s dolgot hirdetnénk. Erre jöhet esetleg javaslat, hogy mi legyen rajta.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.30. 18:27

PTC kattintásokat levettem $0.002-re és ehhez mérten csökkent az ár is.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.30. 22:16

pborisz írta:
2018.05.30. 18:17
xenosz2 írta:
Sosem a tagokkal van baj,sose a tagok a hibásak.
Ezt azért Te sem gondolod komolyan ugye? :) Egyetlen kapcsolatban sem jelenthető ki egyértelműen, hogy csak az egyik fél a hibás mindig. És teljesen mindegy, hogy ez magán vagy üzleti jellegű kapcsolat.
Te vagy ,aki szolgáltatást nyújtasz és nem egyenlő felek közt van egy üzleti megegyezés . A tagok csak használják a szolgáltatásidat,ha azok megfelelnek nekik. Egy vállalkozás nem teheti felelőssé a piacot,a tagokat, mert nem használja a termékeit. Ez nonszensz. Minden felelősség a vállalkozásé,akinek a feladata,hogy megtalálja a helyes utat,hogy sikeres legyen a terméke. Te vagy a tagokért és nem fordítva. A te kezedben van minden eszköz, döntési jog. A közös munka nem az,hogy a tagok segítenek "túlélni" ha amúgy nincs jól kialakítva a szolgáltatásod,ami a piacról meg tud élni a saját lábán. Ez a piac törvénye. ha nem jó a terméked,akkor nem fogják használni. ha jó,akkor fogják. Egyszerű.
Számos PTC admin visszatetsző, agresszív a tagokat hibáztató viselkedés ebből a szereptévesztésből adódik, ami egyenesen az üzlet elhalálásához vezethet csak,ha megy a saját feje után és nem veszi figyelembe a körülményeket.
A tagok segíthetnek tanácsokat adni neked, lehet közös gondolkodás,de a felelősség a tied.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.05.31. 04:58

Szerintem egyoldalúan látod a dolgot és általánosítasz. De ebbe inkább ne menjünk most bele, mert az nem visz előbbre.

Első körben arra várnám a válaszokat, hogy a szörf kreditek árát mennyire csökkentsük le. Eddig csak egy válasz érkezett.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.05.31. 06:57

Én azt javasolnám hogy épp csak megérje ... a véleményem nem ismétlem 3x is meg, előző 2 hozzászólásomban végig van vezetve a miértje.

Többiek kérném nyilatkozzanak szintén.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.31. 12:13

Egyetértek, hogy az sem jó, ta túl olcsó a surf kredit, főleg, ha 1:1 arányú a szörfölés. De szerintem ki lehetne próbálni, hogy levinni a hatodára az árakat. Aztán ha túl sokan vesznek, akkor feljebb lehet vinni, de szerintem inkább a surf ratio-t kéne majd visszaállítani. Így 1000 kredit vásárlása esetén pont megtérülne, afölött pedig már profitos lenne (rotate4all unique visit esetén).
Egyébként, ha jól gondolom, itt minden megtekintés egyedi. Ezt is lehetne módosítani, mert pl. r4all-nál még a 13. megtekintés után is fizet valamennyit. Legjobb lenne, ha be lehetne majd állítani, mint az EasyHits4U-n. Egyes TE oldalakon szerintem az van, hogy akárhányszor meg lehet nézni egy hirdetést, mert sosem fogynak el. Ezt azért nem kell.
Ha már lesz forgalom, és nem csak 10-20 oldalt lehet majd megnézni naponta, akkor szerintem az kéne, hogy mondjuk 25-50 oldalanként adjon plusz krediteket. De lehet akár banner vagy szöveges hirdetés, vagy később pénznyeremény is.
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.31. 12:25

pborisz írta:
2018.05.30. 18:19
pisti87 írta:
2018.05.29. 19:39
Igen, azok valamiért eltűntek. A programozó szerverén voltak és valami okból törölhette vagy nem tudom mi lett velük. Majd kitalálok valami megoldást rá, meg gondolom úgyis valami új oldal kellene, ahol ezt a ptp-s dolgot hirdetnénk. Erre jöhet esetleg javaslat, hogy mi legyen rajta.
Igen, az jó lenne. Esetleg új banner is jöhetne, vagy a meglévőt módosítani kéne. Lehetne mondjuk valami ilyesmi felirat: "Promote your PTP link effectively for free!" Vagy akár: "Receive only valid hits to your PTP link!" Ehhez persze az kéne, hogy tényleg ne legyen invalid egy látogatás se. Erre szerintem felfigyelnének. Aztán lehetne hirdetni TE oldalakon, vagy akár magán a rotate4all-on, ha már lesz miből.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.31. 16:07

pborisz írta:
2018.05.31. 04:58
Szerintem egyoldalúan látod a dolgot és általánosítasz. De ebbe inkább ne menjünk most bele, mert az nem visz előbbre.

Első körben arra várnám a válaszokat, hogy a szörf kreditek árát mennyire csökkentsük le. Eddig csak egy válasz érkezett.
OFF
A piacnak mindig igaza van. Ha tőzsdézel tudhatod :) Ha elvárásokat fogalmazol meg a felhasználók felé tuti a kudarc...

ON

Ha nem lehet a surffel keresni,akkor lehet egészen olcsó,h sok menjen be a rendszerbe. Én azt pártolnám,hogy legye valami kis állandó kereset is, mert a jelenlegi piacon ez vonzó lenne. Nem fog mindenki ptp linkeket hirdetni. kellenek a kattolók is. csupán a kredit nem biztos,h vonzó. ha az lenne,akkor most is lenne rajta forgalom. A ptc hirdetés árakat, és a klikkértéket kell úgy belőni,hogy azt függetlenül is hazsználják. a legjobb,ha többféle hirdetési ár, többféle klikkérték lenne rajta.
most 2.2$ 1000klikk, de ezen neked nincs haszon szinte. A 2.2$os ár meg azért nem vonzó ezen a kis piacon... Jóval olcsóbb is lehetne,hogy jóval több kredited kaphasson a pénzéért. aki akar ezen az áron,vagy többért azoknak is legyen alternatíva többféle árral. Aki támogatni akarja az oldalt, azért az 1000 kredittől jóval többet szeretne,hiszen az szinte semmi, így támogató se nagyon lesz max az első napokban páran,de ha rájönnek,h egyáltalán nem éri meg nem fog többet támogatni. Senkinek nem jó.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.05.31. 16:51

Lehet majd érdemes lenne kiküldeni egy körlevet, az árak csökkentéséről, változásokról vagy ha még lesz valami újítás esetleg akkor arról. Hátha ebből a több ezer regisztrált tagból "páran" visszatérnének. :) Sajnos a sok kredit kevés látogatóval még nem túl sokat ér.
Hajrá!

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.31. 17:52

A kifizetést megkaptam kb. két hét után:

Kép

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.05.31. 18:45

Jó napokat! 20-25 cent/1000 surf kredit szerintem reális ár lenne. Megvárom a végleges árat és veszek is egy pár ezret a hirdetéseimhez. Kör email jó ötlet szerintem is, meg a friss híreinknél is ha láthatóak lesznek a változások.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.01. 12:11

35 cent 1000 surf kredit. Most ennyire állítottam. Nemsokára írok is róla az oldalon, csak írtam ma a programozónak a splash oldalak kapcsán és várom a visszajelzését.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.01. 14:44

Napok óta figyelem a beszélgetéseteket.
Érdeklődni szeretnék, hogy az oldalon történt változások mennyire érintik az egyszerű "mezei kattolókat"?
Mennyi lesz a kattintási érték, kikérési minimum?
Jó lenne alacsonyabb kikérési minimum, mert az 5$ igencsak magas a mostani ptc világban.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.01. 17:06

A kattérték 0.002$ jelenleg a PTC hirdetéseknél (már amikor vannak). A kifizetési minimumot pedig sajnos nem tudom lejjebb vinni, mert az a jelenlegi helyzetben nem igazán tenne jót.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.01. 17:08

xenosz2 írta:
2018.05.31. 16:07
A ptc hirdetés árakat, és a klikkértéket kell úgy belőni,hogy azt függetlenül is hazsználják. a legjobb,ha többféle hirdetési ár, többféle klikkérték lenne rajta.
most 2.2$ 1000klikk, de ezen neked nincs haszon szinte. A 2.2$os ár meg azért nem vonzó ezen a kis piacon... Jóval olcsóbb is lehetne,hogy jóval több kredited kaphasson a pénzéért. aki akar ezen az áron,vagy többért azoknak is legyen alternatíva többféle árral. Aki támogatni akarja az oldalt, azért az 1000 kredittől jóval többet szeretne,hiszen az szinte semmi, így támogató se nagyon lesz max az első napokban páran,de ha rájönnek,h egyáltalán nem éri meg nem fog többet támogatni. Senkinek nem jó.
Már többször írtam, hogy a szkript nem alkalmas arra, hogy többféle ptc hirdetést kínáljon. Ezzel nem tudok mit csinálni.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.01. 18:44

pborisz írta:
2018.06.01. 17:06
A kattérték 0.002$ jelenleg a PTC hirdetéseknél (már amikor vannak). A kifizetési minimumot pedig sajnos nem tudom lejjebb vinni, mert az a jelenlegi helyzetben nem igazán tenne jót.
Értem én, csak ha alacsony a napi kereset , senki nem fog az oldalon maradni és kattolni, mert mire elérné a minimumot addigra "beleőszül", feladja és inkább tovább lép vagy neki se áll az oldalnak.
:?
Tudom, hogy olyan megoldás nincs ami mindenkinek megfelelne.
Hiába adnék fel hirdetést (már ha van mit hirdetni), ha senki nem nézi meg, és nem kattolja le. :(

luci
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: luci » 2018.06.01. 20:05

Admin írta:
2018.05.29. 19:51
Ez így igaz ahogy pisti87 írta ... és ott is mi a lényeg, hogy legyen forgalom, az hogy érhető el ... ha a tag abban érdekelt hogy effektíve Ő maga szörfölje le az oldalakat ... ezt hogy lehet elérni ... NEM!!! úgy hogy fizetek azt jön a forgalom, mert ha mindenki "Csak" befizet, abból 0 forgalom van!!! Az kell hogy olyan tagok jöjjenek akik hajlandóak szörfölni, az generál egyedül csak forgalmat (nem pénzben mérhető forgalmat, hanem megtekintés forgalmat). Ha ez nincs, megint jön a zsákutca, fizetnek hogy legyen forgalom (az nem lesz) így nem lesz attraktív az oldal hirdetés és PTP szempontból és ismét befutunk egy zsákutcába, ahonnan csak hátrafelé (vissza lépve) tudunk majd ismételten kijönni.
Ezért lenne jó ha a kreditek megszerzése és elhirdetése lenne a tag elsődleges szempontja. Az hogy pénzért vesz forgalmat érje meg, de ne legyen az annyira vonzó hogy mindenkinek az legyen a cél hogy nulla munkával beteszek 5 USD-t és PTP részről meg kiveszek 6 USD-t, mert akkor senki nem fog semmit szörfölni, majd mindannyian sorba állunk és várjuk azt az 1-2-5 aktív tagot hogy hozzon napi 1-2-5 kattintást a hirdetésünkre (ugye ez nem túl jó cél???) Az kell hogy cél legyen hogy mondjuk legyen napi 100-200 oldalmegtekintés naponta az embernek a PTP hirdetésére (lehetőleg persze unique) és akkor arra már lehet tovább építkezni.

És amit pisti87 írt ... "Jelenleg gyakorlatilag nincs olyan TE oldal, ami normálisan használható lenne PTP-re, az egyéb hirdetési formák pedig általában túl drágák, nem éri meg. Ezt ki lehetne használni, mindenkinek megérné. Minden adott hozzá, csak forgalom kéne" ... most írtam le hogy tudnánk forgalmat elérni ... csakis aktív tagokkal, NEM "pénzeszsákokkal".
Egyetertek es remelem valoravalik ezert regisztraltam ujra!

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.01. 22:30

pborisz írta:
2018.06.01. 17:06
Pedig az egész láncolat összefügg egymással . Ha egy láncszem nem megfelelő,akkor nem működik.:(
Úgy érted nincs pénz a kifizetésekre?
Ha a PTC oldalon ilyen akadályok vannak,akkor a surf részen kell ezt pótolni. Ott akkor viszont a hirdetési árnak olyannak kell lennie,hogy lehessen PTP-zni plusz legyen rajta fix kereset ,h kattolja az is,aki nem ptp-zik. a rotate4all ptp-re kell optimalizálni a hirdetési árakat. legyen rajta egy minimális kereset is 5-10 cent 1000 oldalanként,h mégis legyen valami, ehhez viszont alacsony minimum lenne jó 1-2$ . Sztem ebben az esetben lenne elég hirdető ptp-ző részről,de ha elég olcsó a hirdetés,akkor másoknak sem okozna gondot kiadni pár dollárt egy 10 ezres vagy több kreditszámra.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.02. 06:12

xenosz2 írta:
2018.06.01. 22:30
Úgy érted nincs pénz a kifizetésekre?
Nyilván, hiszen az oldal költségei állandóak, azok attól nem szűntek meg, hogy nincs rajta forgalom. Gondolj bele, ha most levinném 2-3$-ra a minimumot, hirtelen akár ezer dollár kifizetést kérhetnének a tagok.
xenosz2 írta:
2018.06.01. 22:30
Ha a PTC oldalon ilyen akadályok vannak,akkor a surf részen kell ezt pótolni. Ott akkor viszont a hirdetési árnak olyannak kell lennie,hogy lehessen PTP-zni
Ezt már többször írtad, hogy legyen olcsó. Egyszer akár pontosan is meghatározhatnád, hogy mennyire gondolsz ;) Én nem ptp-zek, fogalmam sincs mennyi lenne a jó.

Válasz küldése