T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

HozzászólásSzerző: luci » 2017.02.15. 11:58

Sziasztok!
Kicsit nosztalgiazok :)
Emlekszem meg a poweradcash idejen amikor csomagot vettem 5$-ert azt nem tudtam hogy mennyi ido alatt fog megterulni de biztam az oldalban es befizettem telt mult az ido a visszaosztas nehezen ment de engem nagyon boldogga tett az hogy voltak ptc hirdetesek amivel olyan jol haladtam hogy kb. 6 honap alatt az 5$ duplajat vettem ki tehat 10$-t aminek nagyon orultem es az sem zavart hogy a csomagra befizetett 5$-ar meg aktiv mivel nekem mar duplan megterult a penzem.Szerintem ha mindenki igy gondolkodna akkor nem is lenne itt ennyi negativ hozzaszolas fokepp nem akkor amikor egy magyar oldalrol van szo megbizhato Admin-nal aki eddig mindenki kenye kedvere igyekszik valtoztatni mindenen es csodalom hogy meg nem unja.
En jonnek egy javaslattal nem lehetne elinditani egy adomanyvonalat ahova aki szeretne befizetne xy osszeget T4eo megerositese,talpra allitasa erdekeben?
Ha igen akkor en leszek az elso aki befizetek.

donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: donsavesz » 2017.02.15. 12:15

Szia Luci.

Folyamatosan kellene hírdetni, ha lenne 20-30 ember aki folyamatosan tenne fel fizető hirdetéseket, akkor lenne fent akár 40-50 hírdetés is és lenne bevétele az oldalnak is, így lenne visszaosztás is és nem mellesleg pl. az 50 db fizető link is hozna 25 centet naponta stb. stb. stb.
Ezt hívhatjuk adománynakmis :?

Csak egy vélemény volt.

Üdv:Zsolt

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2017.02.15. 12:45

luci írta:kb. 6 honap alatt az 5$ duplajat vettem ki tehat 10$-t aminek nagyon orultem es az sem zavart hogy a csomagra befizetett 5$-ar meg aktiv mivel nekem mar duplan megterult a penzem.Szerintem ha mindenki igy gondolkodna akkor nem is lenne itt ennyi negativ hozzaszolas

sajnos ez akkor lehet hogy ment, de egy jóideje, nem megy így ahogy írod, és nem az adminnal van baj, ha ez jött le félreérted, és azt gondolom hogy negatív hozzászólásnak sem mondhatók az itt leírtak, 1 , mert tények, 2 mert nekünk is az érdekünk , hogy menjen, de azt továbbra is tartom, ( jó hogy vettem belsőböl pár reklámot, de kintről is,) viszont augusztus óta nem tudok egy nyomorult 5 dolcsit összeszedni, monden ptc-t lekattolok, és a napi 10-et is, van 48 csomagom, lehet nem sok máshoz képest de 50 dolcsi natúrban, és mindet kintről vettem, nem akarom ragozni , de sokan ennyivel nem szállnak be sehova, vagy ha igen szeretnék ha megtérülne, mi ezen a negatív?, és ez megmondom nekem új volt hogy nincs osztás minden nap..

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2017.02.15. 12:58

pborisz írta:
pimmi írta:
szerintem érdemesebb lenne a ptc hirdetések bevételét nem a ptc részen kiosztani hanem a csomagokra, ezáltal a free tagok akinek nincs csomagja nem venné el a lehetőséget a csomisoktól
a teknikai részéről nem tudok beszélni, de akár lehetne korlátozni a ptc-t csak a csomaggal rendelkező tagokra, mert a mostani állapotban a szitu, hogy hiába van x csomagom, aki egy fillért sem tett az üzletbe, ugyanúgy halad mint aki igen, most a 0 napokról beszélek , de az alacsony hozam miatt akár vonatkozhat mindenkorra, nem tudom érted -e?

Nos, fix PTC hirdetések azért vannak, mert néhány hónapja valaki azt javasolta, hogy próbáljuk már ki, hátha ezzel új tagokat tudunk behozni, hiszen könnyebb úgy toborozni, hogy vannak fix PTC hirdetések. Ez végül is nem volt annyira rossz ötlet, mert jöttek és folyamatosan jönnek új tagok. Márpedig a célunk ugye az lenne, hogy növeljük a tagok számát. .

ez én voltam és örülök, én nem is arra gondoltam hogy ne legyen ptc, vagy ne jelentesd meg annak aki fizet érte, nyilván igen, de aki a ptc-re megy és abból indul el, ahogy írod is az neked nem bevétel, hiába nem kéri ki akkor ha csomagot vesz és forgatja azzal csak "elvesz" hiszen ingyen kattolta össze, (kicsiben ugyanaz a szitu mint az mx nél volt, rá is csesztek,) igen is fektessen be 1 dolcsit legalább csomagra ha akar ptc-zni, nem tudom mennyien vannak , de ki lehtne számolni megérné -e, haladnánk -e jobban?, csak egy ötlet volt, mivel nem látom a számokat, ha hülyeség bocs.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2017.02.15. 13:03

donsavesz írta:Szia Luci.

Folyamatosan kellene hírdetni, ha lenne 20-30 ember aki folyamatosan tenne fel fizető hirdetéseket, akkor lenne fent akár 40-50 hírdetés is és lenne bevétele az oldalnak is, így lenne visszaosztás is és nem mellesleg pl. az 50 db fizető link is hozna 25 centet naponta stb. stb. stb.
Ezt hívhatjuk adománynakmis :?

Csak egy vélemény volt.

Szerintem amelyik oldal nem képes fennmaradni azt nem kell támogatni,mert felesleges kidobott pénz. Egyébként is a támogatás az,ha veszel hirdetést,csomagot ,vagy regisztrálsz a hirdetésekre. ez még a legkézenfekvőbb és legolcsóbb,amivel az oldalt segíted,vagy a hirdetőket. Azt azért megjegyezném,viszont,h érdemes szelektálni ,hogy hova regisztrálsz,mert mostanában kevesebb a PTC és több az olyan ajánlat,ahol csak,akkor tudsz egyáltalán pénzt keresni,hogy be kell fizetned - és a hirdető is akkor kap csak pénzt utánad - ami sztem aggályos,hisz sok csaló oldal van,ami megszünik idő előtt. A ptc vagy olyan,ahol nem kell fizetni legalább ezzel a veszéllyel nem jár.

harmonia
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.02.15. 13:05

luci írta:Sziasztok!
Emlekszem meg a poweradcash idejen amikor csomagot vettem 5$-ert azt nem tudtam hogy mennyi ido alatt fog megterulni de biztam az oldalban es befizettem telt mult az ido a visszaosztas nehezen ment de engem nagyon boldogga tett az hogy voltak ptc hirdetesek amivel olyan jol haladtam hogy kb. 6 honap alatt az 5$ duplajat vettem ki tehat 10$-t aminek nagyon orultem es az sem zavart hogy a csomagra befizetett 5$-ar meg aktiv mivel nekem mar duplan megterult a penzem.Szerintem ha mindenki igy gondolkodna akkor nem is lenne itt ennyi negativ hozzaszolas fokepp nem akkor amikor egy magyar oldalrol van szo megbizhato Admin-nal aki eddig mindenki kenye kedvere igyekszik valtoztatni mindenen es csodalom hogy meg nem unja.
En jonnek egy javaslattal nem lehetne elinditani egy adomanyvonalat ahova aki szeretne befizetne xy osszeget T4eo megerositese,talpra allitasa erdekeben?

Kedves luci!

Nagyon örülök a hozzászólásodnak. :)
Ezzel végre rávilágítottál, hogy lehet egészen más szemszögből is nézni a T4eo-t!

Az adományvonalról meg csak annyit, hogy szerintem azt felesleges elíndítani.

Segíteni mindannyian csak úgy tudunk, ha arra használjuk az oldalt amire való.
Adományozás helyett minél több hirdetési csomagot vagy hirdetési kreditet kéne vásárolni, hogy az oldalnak legyen normális bevétele, ami azt eredményezné, hogy több lenne a napi visszaosztás mértéke is! :good:

Ja és az sem ártana, ha magát az oldalt is többen hirdetnék, hogy bővüljön a tagok száma.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2017.02.15. 13:16

nem értem Luci miért nézi más szemszögből, ha figyelmesen elolvasod amit ír egy régebbi állapotról beszél, most az akkori állapottal nem nézhetjük, szóval ez amit nem értek az írásodban...
ez meg:
harmonia » 10 perccel ezelőtt
Ja és az sem ártana, ha magát az oldalt is többen hirdetnék, hogy bővüljön a tagok száma.

ha kicsit visszaolvasol megtalálod rá a választ:
pimmi » 2017.02.13. 09:57
Poziciók értéke $1.25 USD Aug 21, 2016 Aktív,Összes kereset $0.0269 USD, ez durván 6 hónap, én tökéletesen megértelek, és azt is , hogy abból lehet osztani ami bejön, de így őszintén, ki az aki jó szívvel tovább ajánlja akárkinek?

értem én hogy hirdető, meg hogy nem garantál, de azért mégis :? .
valahogy az az érzésem kezd mellébeszélésbe átmenni ez az egész szóval hagyjuk is.
más,- akik ide írnak, és itt az admin meg az oldal mellett állnak, de csak látszatra, máshol azt mondják," nem kell foglalkozni ezzel az oldallal, nem halad" na ez ami nem idevaló, (sok helyen megfordulok, szóval ez így van)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.02.15. 14:14

Az a baj pimmi, hogy Te nem vagy képes elvonatkoztatni ettől a befektetős dologtól és CSAK ezzel a szemmel nézed a T4eo-t, holott már ezerszer leírtam, hogy ez nem csak erről szól. Tök olyan, mintha nem is olvasnád amit írok, csak a saját igazadat akarnád mindenáron hajszolni.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2017.02.15. 14:19

pborisz írta:Az a baj pimmi, hogy Te nem vagy képes elvonatkoztatni ettől a befektetős dologtól és CSAK ezzel a szemmel nézed a T4eo-t, holott már ezerszer leírtam, hogy ez nem csak erről szól. Tök olyan, mintha nem is olvasnád amit írok, csak a saját igazadat akarnád mindenáron hajszolni.
nem gondolom , hogy ez az én igazam lenne, de kiváncsi lennék, hogy ajánlják mások akkor ezt az oldalt? mit mondnak pl. a befektetés megtérülésére, vagy elég azt mondani, hogy ha befizetsz hirdethetsz? nem tudom van -e ilyen oldal ami így működhet és működik is? ha van akkor rendben, és valószínű rossz embereknek ajánlottam mert akinek mondtam, mindnek az első kérdése az én igazammal volt kapcsolatos, és ha nem is veszitek észre, látom én és értem is hogy mit szeretnél, de akkor ez nem megy, vagy igen?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2017.02.15. 14:21-kor.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.02.15. 14:20

donsavesz írta:Szia Luci.

Ezt hívhatjuk adománynak is :?

Csak egy vélemény volt.

A számból vetted ki a szót :) És ha már írtál ide, akkor most nyilvánosan mondok neked köszönetet és elmondom, hogy lényegében Te vagy az egyetlen olyan tag, aki rendszeresen vásárol többféle hirdetést (ha ezt esetleg a többi tag nem látná, bár a hirdetések mellett ugye ott van a hirdető). Ha a tagok töredéke csak negyed annyit költene hirdetésre mint Te, máris sokkal jobban haladnánk és mindenki észrevenné a változást. De amíg olyan tagok vannak, akik még a kapott hirdetési krediteket se használják fel, addig elég nehéz dolgunk van.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.02.15. 14:26

pimmi írta:
pborisz írta:Az a baj pimmi, hogy Te nem vagy képes elvonatkoztatni ettől a befektetős dologtól és CSAK ezzel a szemmel nézed a T4eo-t, holott már ezerszer leírtam, hogy ez nem csak erről szól. Tök olyan, mintha nem is olvasnád amit írok, csak a saját igazadat akarnád mindenáron hajszolni.
nem gondolom , hogy ez az én igazam lenne, de kiváncsi lennék, hogy ajánlják mások akkor ezt az oldalt?

Pár hozzászólással fentebb írtam, hogy most NINCS értelme úgy hirdetni a t4eo-t, hogy gyere vegyél hirdetési csomagot.
De hirdetheted úgy, mint hirdetési oldal, hirdetheted úgy, hogy lehet itt ingyen hirdetni, hirdetheted úgy, hogy vannak lekattintható PTC hirdetések, amit ingyen is lehet kattintani. Egyébként elég vicces, hogy ajánlasz valamit, és amikor bevezetem, pont Te panaszkodsz arra, hogy ez neked nem jó :)
Aztán hirdetheted úgy, hogy most vásárolhatnak olyan csomagot, amivel sportfogadási tippeket kaphatnak.
Számtalan lehetőség van pozitívan szemlélni az oldalt és megpróbálni segíteni, hogy neked is jobb legyen...

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2017.02.15. 14:33

Egyébként elég vicces, hogy ajánlasz valamit, és amikor bevezetem, pont Te panaszkodsz arra, hogy ez neked nem jó :)

kössz a tippeket, a ptc vel hirdettem és volt is aki akkor azért csatlakozott, de ez megint régebbi dolog, kb 6 hónapja volt mikor ezt mondtam, de akkor jónak gondoltam, de most hogy felhozták ezeket a nullás napokat erre mondtam ennek a változtatását, mert ahogy írod jöttek e miatt valószínű újak, de ezek szerint vagy nem elegen vagy nem vettek ló,,,t se.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.02.15. 16:25

Háát PTC kattolóktól azért ne várd, hogy száz dollárokat fognak elkölteni :) Ennek az akciónak leginkább az a szerepe, hogy növelje a taglétszámot, hogy legyen kinek hirdetni. Mindig is ez volt a fő cél.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: skamasz » 2017.02.15. 18:02

pborisz írta:Háát PTC kattolóktól azért ne várd, hogy száz dollárokat fognak elkölteni :) Ennek az akciónak leginkább az a szerepe, hogy növelje a taglétszámot, hogy legyen kinek hirdetni. Mindig is ez volt a fő cél.

Mivel ebben a nagy szócsatában úgy látom elsikkadt a kérdésem újra idemásolnám :

"Egy kicsit eltérve a témától, megoldanátok hogy a beérkező üzenetek jól látható helyen legyen ? Mivel annyira beleolvad a a többi szöveg közé hogy van amikor eltelik egy hét is mire észreveszem hogy valaki írt."
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: luci » 2017.02.16. 19:24

luci írta:Sziasztok!

Sziasztok!
Koszonom a fenti hozzamszolok valaszat! :)
Gondolkodtam es mivel en mar nem vagyok T4eo tag ezert most keresek valakit aki atkuldene nekem a BTC tarca cimet en utalok 5$ erteku bitcoint amit az illeto fizetos hirdetesek vasarlasara hasznala fel.
Tudom hogy nem egy nagy osszeg es hogy egy fecske nem csinal nyarat de remelem lesznek kovetoim es T4eo hamarosan talpra fog allni sot erosebb lesz mint valaha!
Jelentkezot varok a BTC tarca cimevel!
Koszonom!

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2017.02.16. 19:47

Hát én sommáznám a konklúziót,és a véleményem egyben. Minden oldal arra törekszk,hogy nála hirdessenek és bevétele legyen,amiből az oldal fennmarad.Tetszik,nem tetszik ez üzlet és a jószív, a jóakarat csak,akkor működik,akkor adhat lökést az oldalnak,ha az a hirdetőnek is megéri hosszabb távon,ha a rendszer jól van kalibrálva.
az árak megfizethetőek,a szolgáltatások vonzóak,jönnek a regisztrációk a jutalákok, a bevételek akár admin,akár hírdető felé. Nem akarom megítélni,hogy ez mennyiben áll fenn most reálisan,csak jelzem a felek felé,hogy az admin felől a hirdetők várása,és a most hirdetési pénzeklet költők/támogatók ebbe is gondoljanak bele,mert a felbuzdulás önmagában nem elég feltétlen,mert csak önbecsapás lesz. Ha a hirdetők maradnak tovább,akkor az oldal jól működik,ha nem akkor rosszul. Ez nem hozzállás kérdése,hanem a piac döntése lesz. Sztem.
De drukkolok :)

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: luci » 2017.02.16. 20:01

xenosz2 írta:Hát én sommáznám a konklúziót,és a véleményem egyben. Minden oldal arra törekszk,hogy nála hirdessenek és bevétele legyen,amiből az oldal fennmarad.Tetszik,nem tetszik ez üzlet és a jószív, a jóakarat csak,akkor működik,akkor adhat lökést az oldalnak,ha az a hirdetőnek is megéri hosszabb távon,ha a rendszer jól van kalibrálva.
az árak megfizethetőek,a szolgáltatások vonzóak,jönnek a regisztrációk a jutalákok, a bevételek akár admin,akár hírdető felé. Nem akarom megítélni,hogy ez mennyiben áll fenn most reálisan,csak jelzem a felek felé,hogy az admin felől a hirdetők várása,és a most hirdetési pénzeklet költők/támogatók ebbe is gondoljanak bele,mert a felbuzdulás önmagában nem elég feltétlen,mert csak önbecsapás lesz. Ha a hirdetők maradnak tovább,akkor az oldal jól működik,ha nem akkor rosszul. Ez nem hozzállás kérdése,hanem a piac döntése lesz. Sztem.
De drukkolok :)

Szia xenosz2!
Kar hogy nem fogadtam mert tuti megnyertem volna fogadast mivel merget mertem volna inni ra hogy te leszel az elso aki megirja a velemenyet. :D
Van egy kerdesem te T4eo tag vagy?
Mert ha igen akkor maris kuldhetned a BTC tarca cimed nekem priviben. ;)

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2017.02.16. 20:18

luci írta:
luci írta:Ses mivel en mar nem vagyok T4eo tag

hhm, ez érdekes, pedig a sikerélményeid miatt azt gondolná az ember, hogy igen, komolyan érdekelne miért hagytad abba?, hiszen sok üzletben vagy - voltál, és hirdetni meg itt lehet, mert ha megírod, lehet rájövünk mi az ami nem klappol, és esetleg adhat egy irányt..., én is sokszor gondoltam rá, aztán mindíg, vagy csomit vagy hirdetést vettem, és azóta is benne ragadtam, :)

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: luci » 2017.02.16. 20:34

pimmi írta:
luci írta:
luci írta:Ses mivel en mar nem vagyok T4eo tag

hhm, ez érdekes, pedig a sikerélményeid miatt azt gondolná az ember, hogy igen, komolyan érdekelne miért hagytad abba?, hiszen sok üzletben vagy - voltál, és hirdetni meg itt lehet, mert ha megírod, lehet rájövünk mi az ami nem klappol, és esetleg adhat egy irányt...

Szia pimmi!
Az elozmenyekben mindent megtalalsz de ujra leirom.
Annak idejen amikor indult a T4eo mar nem reggel 9 orakkor volt a szerver ido valtas mint poweradcash-nel volt hanem ejfelkor ami itt ahol en elek az ejel 1 ora es mivel akkor azt mondtak hogy ugyanugy lesz mint poweradcash-nel volt hogy akkor adjak be a ptc hirdeteseket ezert en mar nem maradtam tag hanem at adtam a poweradcash egyenlegem ami ha jol emlekszem ket dollar par cent volt egy baratomnak aki meg is kapta az egyenlegem erteket.Ha akkor kozolve lett volna az hogy tuti biztosan megtalalom reggel is azokat a ptc hirdeteseket hogy lekattolhassam akkor tuti hogy nem lepek ki de azt a valaszt kaptam hogy ha ejel nem kattolom le akkor akar le is maradhatok roluk mert elfogynak ugyanugy mint poweredcash-nel is megtortent hogy ha nem kattoltam le reggel 9-kor akkor delutanra elfogytak ezert igyekeztem itt lenni a gepnel minden szerverido valtaskor hogy ne maradjak le . :( :( :( :(
De megjegyzem a kedvenceim egyike volt es most is az azert kovetem figyelemmel.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2017.02.16. 20:43

Értem, köszi, ez lehet nem csak neked volt ok, habár én eddig mindig meg találtam őket reggel, és sokszor még plusz délután-estefelé is, ami viszont a pac nál sokszor nem volt így, szóval ez szerintem javult.

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: luci » 2017.02.16. 20:51

pimmi írta:Értem, köszi, ez lehet nem csak neked volt ok, habár én eddig mindig meg találtam őket reggel, és sokszor még plusz délután-estefelé is, ami viszont a pac nál sokszor nem volt így, szóval ez szerintem javult.

Szoval en mar vegleges kizaras miatt nem tudok mashogy segiteni egy icipici osszeget 5$-t amit ugysem hianyolnek mert griden nyertem szeretnem ha be erkezne a T4eo-ba.Segit nekem valaki ebben?

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pimmi » 2017.02.16. 20:56

Van egy ötletem, értem mit akar Zsolt, és azt is értem, hogy a legális, becsületes, hosszútávú működéshez is ez kell(PP,..stb.,) de mi lenne ha egy hibrid lenne a t4?
Amit gondolok, lehet nem ebben a formában de a lényege: van ez a mostani felállás, és párhuzamosan az egészen belül, de mégis külön ( akár más fizetési procik, stb,...) lenne egy befektetős dolog, ami hyip hez hasonlóan, hangsúlyozom hasonlóan működne, és a kettő , az elején csak egy irányba , de később akár oda vissza táplálhatnák egymást. :?
Példának hoznám a bitlunát, ahol ugye szép lassan most már csak épp céllövölde nincs, na nem kéne ennyire kurvulni, csak épp annyira , hogy kihúzza ezt a felét, aztán meg már viszik egymást, ,,,

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2017.02.16. 21:04

luci írta:
xenosz2 írta:...

Szia xenosz2!
Kar hogy nem fogadtam mert tuti megnyertem volna fogadast mivel merget mertem volna inni ra hogy te leszel az elso aki megirja a velemenyet. :D
Van egy kerdesem te T4eo tag vagy?
Mert ha igen akkor maris kuldhetned a BTC tarca cimed nekem priviben. ;)

Szia!
Most megnevettettél :D
Mivel most nem nagyon van mit hírdetnem,ezért nem fogadom el. Olyannak küldjed,akinek szüksége van rá,akinek van olyan oldala,amit most akar reklámozni. Ez a lényeg. De van egy ötletem. Add a NetBiznisz adminnak,hiogy ebből hirdesse a fórumot,bár nem tudom pontosan,mikor tervezi ezt,de erre pld ésszerű lenne.
Akadékoskodónak tünhetek,de a legjobban mindenki azzal jár,ha ésszerűen működnek a dolgok. Bárcsak ez az ország is így működne,sokkal előrébb tartanánk,ha nem a kicsinyes érdekek mozgatnák sokak gondolkozását,és inkább segítenék egymást az emberek nem átvernék a másikat,ami nagyon elterjedt sajnos. De sokkal-sokkal nyitottabban és új megoldásra fogékonynak kéne lenni és nem utolsósorban mindig pozitívnak és optimistának.De ez más történet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2017.02.16. 21:08-kor.

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: luci » 2017.02.16. 21:05

pimmi írta:Van egy ötletem, értem mit akar Zsolt, és azt is értem, hogy a legális, becsületes, hosszútávú működéshez is ez kell(PP,..stb.,) de mi lenne ha egy hibrid lenne a t4?
Amit gondolok, lehet nem ebben a formában de a lényege: van ez a mostani felállás, és párhuzamosan az egészen belül, de mégis külön ( akár más fizetési procik, stb,...) lenne egy befektetős dolog, ami hyip hez hasonlóan, hangsúlyozom hasonlóan működne, és a kettő , az elején csak egy irányba , de később akár oda vissza táplálhatnák egymást. :?
Példának hoznám a bitlunát, ahol ugye szép lassan most már csak épp céllövölde nincs, na nem kéne ennyire kurvulni, csak épp annyira , hogy kihúzza ezt a felét, aztán meg már viszik egymást, ,,,

A napokban ezen agyaltam en is de en jatekra gondoltam nezd csak meg a bitlunan is meg mas oldalakon is hogy mennyire imadjak es akar a gatyajukat is otthagyjak a jatek kedveert szerintem ez vonzobba tenne T4eot es uj kulfoldi tagokat is hozna.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.02.17. 10:53

skamasz írta:
pborisz írta:Háát PTC kattolóktól azért ne várd, hogy száz dollárokat fognak elkölteni :) Ennek az akciónak leginkább az a szerepe, hogy növelje a taglétszámot, hogy legyen kinek hirdetni. Mindig is ez volt a fő cél.

Mivel ebben a nagy szócsatában úgy látom elsikkadt a kérdésem újra idemásolnám :

"Egy kicsit eltérve a témától, megoldanátok hogy a beérkező üzenetek jól látható helyen legyen ? Mivel annyira beleolvad a a többi szöveg közé hogy van amikor eltelik egy hét is mire észreveszem hogy valaki írt."

Nem sikkadt el, én visszakérdeztem, csak nem érkezett rá válasz: http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?p=98975#p98975

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2017.02.17. 10:58

pimmi írta:...
Példának hoznám a bitlunát, ahol ugye szép lassan most már csak épp céllövölde nincs...

Egy üzlet,minél több lábon áll,annál nagyobb az esélye a túlélésre,és az emberek oda mennek,ahol megkapják,ami nekik "jó". Már felvetettünk pár dolgot korábban.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.02.17. 11:09

luci írta:Szoval en mar vegleges kizaras miatt nem tudok mashogy segiteni

Nálunk nincs olyan, hogy végeleges kizárás, max akkor, ha valami csalást követtél el. De ez a Te esetedben nem áll fenn. Írj a supportra légy szíves, ha esetleg mégis szeretnéd folytatni.
PTC-k pedig nem úgy működnek mint a PAC-on, valószínűleg félreértettél valamit. A hirdetők PTC hirdetése akkor jelenik meg, amikor elhelyezik. Persze ha több kredit van rajta, mint amennyi tag megnézi egy nap, akkor másnap szerverváltáskor adja be újra, így annál előfordulhat hogy pont elfogy, de szerintem ez ritka eset. A fix hirdetésekre viszont ez nem érvényes, mert azok nem fogynak el, vagy ha véletlenül igen, akkor teszek rájuk újra kreditet amikor észreveszem, vagy szól valaki.

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: luci » 2017.02.17. 12:34

pborisz írta:
luci írta:Szoval en mar vegleges kizaras miatt nem tudok mashogy segiteni

Nálunk nincs olyan, hogy végeleges kizárás, max akkor, ha valami csalást követtél el. De ez a Te esetedben nem áll fenn. Írj a supportra légy szíves, ha esetleg mégis szeretnéd folytatni.
PTC-k pedig nem úgy működnek mint a PAC-on, valószínűleg félreértettél valamit. A hirdetők PTC hirdetése akkor jelenik meg, amikor elhelyezik. Persze ha több kredit van rajta, mint amennyi tag megnézi egy nap, akkor másnap szerverváltáskor adja be újra, így annál előfordulhat hogy pont elfogy, de szerintem ez ritka eset. A fix hirdetésekre viszont ez nem érvényes, mert azok nem fogynak el, vagy ha véletlenül igen, akkor teszek rájuk újra kreditet amikor észreveszem, vagy szól valaki.

Tiszteld Admin koszonom szepen eltem a lehetoseggel! :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2017.02.17. 16:05

10 db fél centes PTC hirdetés volt ma :) most is kint van még 9 ;) Az egyik luci hirdetése, aki elküldte nekem az $5-t és abból jelentettük meg a hirdetését.

Vissza: “Profitmegosztó oldalak”