T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2017.02.17. 17:36

Nem sikkadt el, én visszakérdeztem, csak nem érkezett rá válasz: viewtopic.php?p=98975#p98975[/quote]

Szupi, arra gondoltam hogy legyen jól látható helyen és/vagy ha van üzenet a darabszám karaktere legyen feltűnő színű vagy nagyobb méretű mint alapesetben. Gyakorlatilag ugyanúgy mint pl. levelező programok esetében az olvasatlan levelek ki vannak emelve hogy egyből észrevegye a felhasználó. Megvalósítani százféleképpen lehet :)
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.02.18. 08:26

skamasz írta: Szupi, arra gondoltam hogy legyen jól látható helyen és/vagy ha van üzenet a darabszám karaktere legyen feltűnő színű vagy nagyobb méretű mint alapesetben. Gyakorlatilag ugyanúgy mint pl. levelező programok esetében az olvasatlan levelek ki vannak emelve hogy egyből észrevegye a felhasználó. Megvalósítani százféleképpen lehet :)
Hááát egy levelező programnál nyilván értelemszerű, hogy fektetnek erre hangsúlyt, de itt azért nem ez a legfontosabb rész. Végül is ott van a műszerfalon, szóval ha kicsit figyel az ember akkor, láthatja, de azt aláírom, hogy van amikor én se veszem észre ;) de nyilván csak azért, mert nem arra figyelek. De meglátom mit tehetek az ügy érdekében, végül is az nem lenne baj, hogyha feltűnőbb lenne. Eredetileg tervben volt az is, hogy küldjön a szkript egy emailt amikor üzenetet kapunk, csak annyit kínlódtunk az email szolgáltatókkal, hogy egyelőre ez elmaradt.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.02.18. 10:54

Minden héten lehet "szócsata" tőlem, ;-)) ,,, szórja a ptc-ket :good:

luci
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: luci » 2017.02.18. 11:01

pimmi írta:Minden héten lehet "szócsata" tőlem, ;-)) ,,, szórja a ptc-ket :good:
Mindent lehet csak akarni kell es neha egy kis biztatas sem art ;)

harmonia
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: harmonia » 2017.02.18. 11:50

Jó ezt látni! :)
t4eo.jpg
t4eo.jpg (21.48 KiB) Megtekintve 2675 alkalommal

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.02.24. 08:06

ezt a bennert szeretném feltölteni, de különböző hibákat ad, hiba a kapcsolatban, vagy ez nem kép, volt már ilyen hasonlóval, help please
https://decenter.me/assets/img/b728--90.gif

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.02.24. 20:20

pimmi írta:ezt a bennert szeretném feltölteni, de különböző hibákat ad, hiba a kapcsolatban, vagy ez nem kép, volt már ilyen hasonlóval, help please
1. Technikai kérdéssel a supportnak
2. Túl nagy a kép mérete max 250kb lehet

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.02.24. 20:38

pborisz írta:
pimmi írta:ezt a bennert szeretném feltölteni, de különböző hibákat ad, hiba a kapcsolatban, vagy ez nem kép, volt már ilyen hasonlóval, help please
1. Technikai kérdéssel a supportnak
2. Túl nagy a kép mérete max 250kb lehet
köszi,
tudom oda, csak azt gondoltam itt elöbb kapok választ,

mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mancs » 2017.02.24. 21:45

Sziasztok!
A tegnap tortent velem egy nagyon erdekes dolog mivel befizettem egy ehhez hasonlo programba 0.01 bitcoin epp ki akartam posztolni amikor szolt a szponzorom hogy duplan kapott reffjutalekot utannam 0.0014 Bitcoint de a rendeszer pendigre tette amikor ki akart kerni.Ma reggel azonnali kifizetest kapott nekem pedig az egyenlegemen a befizetett penzem duplaja szerepel arra kapok orankenti jovairast.Nemreg kifizetest kertem es azonnal ki is fizette.Az iment lattam forumokon hogy abban az idoben amikor en befizettem az oldalt hachertamadas erte de helyre jott es most fizet barcsak minden ilyen hacher ilyen becsuletes lenne :clap: :lol:
Most megvarom a 24 orat es kikerem a fo egyenlegem ami egy nap alatt megdulazodott remelem kifizeti.

Nos ez holnap kiderul hogy kifizeti-e vagy sem az elobb kertem egy ujabb kifizetest es instant kifizette.
Ha holnap kifizeti akkor en az imadnivalo szponzorom ( luci ) peldajat kovetve 5$-ert hirdeteseket fogok feladni anelkul hogy tagga valnek amennyiben erre en is lehetoseget kapok.
Ugyhogy szoritsatok!
Amennyiben nem fog fizetni akkor se keseredjetek el mert en is nyertem a griden. :lol: :clap: :clap:

donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: donsavesz » 2017.02.25. 07:47

Akció van:

Speciális ajánlat - Bónusz hirdetési kreditek
Feb 23, 2017

1. Vásárolj most 1000 Azonnal fizető link kreditet, és adunk ajándékba 100 Azonnal fizető link kreditet.

2. Vásárolj most egy Alap Üzleti csomagot, és adunk ajándékba 100 Azonnal fizető link kreditet.

3. Vásárolj most egy Közepes Üzleti csomagot, és adunk ajándékba 250 Azonnal fizető link kreditet.

4. Vásárolj most egy Réz Bónusz csomagot, és adunk ajándékba 100 Azonnal fizető link kreditet.

5. Vásárolj most egy Bronz Bónusz csomagot, és adunk ajándékba 250 Azonnal fizető link kreditet.

Megjegyzés: ahhoz, hogy megkapd a bónusz krediteket, először fel kell használnod a vásárolt krediteket. Ezzel segíthetsz nekünk növelni a T4eo forgalmát.

mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mancs » 2017.02.25. 08:16

donsavesz írta:Akció van:

Speciális ajánlat - Bónusz hirdetési kreditek
Feb 23, 2017

1. Vásárolj most 1000 Azonnal fizető link kreditet, és adunk ajándékba 100 Azonnal fizető link kreditet.

2. Vásárolj most egy Alap Üzleti csomagot, és adunk ajándékba 100 Azonnal fizető link kreditet.

3. Vásárolj most egy Közepes Üzleti csomagot, és adunk ajándékba 250 Azonnal fizető link kreditet.

4. Vásárolj most egy Réz Bónusz csomagot, és adunk ajándékba 100 Azonnal fizető link kreditet.

5. Vásárolj most egy Bronz Bónusz csomagot, és adunk ajándékba 250 Azonnal fizető link kreditet.

Megjegyzés: ahhoz, hogy megkapd a bónusz krediteket, először fel kell használnod a vásárolt krediteket. Ezzel segíthetsz nekünk növelni a T4eo forgalmát.
Sziasztok nos van egy jo hirem ma reggel kifizetest kertem a fent emlitett cegtol. 2 reszletben kertem ki es mindkettot ki is fizette :clap: :clap: :clap: :lol: :lol:
Donsavesz mivel latom olvastam hogy te voltal az aki eddig a legtobbet fektettel be T4eo elomozditasat segitve ezert szeretnem ha te venned at tolem ezt az aprocska 5$ es arra hasznald fel amire szeretned ( hirdetes,csomagvasarlas barmire).Kerlek kuldj nekem egy privit a tarca cimeddel elore is kosyonom! :)

donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: donsavesz » 2017.02.25. 08:22

Szia Mancs.

Köszönöm, hogy rám gondoltál, de mivel Lucit is az adminhoz irányítottam, így neked is ezt ajánlom.
Zsolt mindenben kézségesen segít.

Azért mégegyszer köszi :D

Üdv

mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mancs » 2017.02.25. 08:26

donsavesz írta:Szia Mancs.

Köszönöm, hogy rám gondoltál, de mivel Lucit is az adminhoz irányítottam, így neked is ezt ajánlom.
Zsolt mindenben kézségesen segít.

Azért mégegyszer köszi :D

Üdv
Redben akkor megy a support :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.02.25. 08:34

Nagyon kedves vagy mancs, köszönjük :) Írj a supportra és küld el a reflinkedet is amit hirdetni szeretnél :)
Zsolt

mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mancs » 2017.02.25. 08:40

pborisz írta:Nagyon kedves vagy mancs, köszönjük :) Írj a supportra és küld el a reflinkedet is amit hirdetni szeretnél :)
Zsolt
Hello!
Sajnos nem megy at az uzenet :(
Az irja ki hogy tartsam be a kert formatumot.
Kerem kuldjon itt privibe egy email cimet koszonom!

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.02.25. 11:40

mancs írta:
pborisz írta:Nagyon kedves vagy mancs, köszönjük :) Írj a supportra és küld el a reflinkedet is amit hirdetni szeretnél :)
Zsolt
Hello!
Pedig én megkaptam ;)

mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mancs » 2017.02.25. 11:45

pborisz írta:
mancs írta:
Zsolt
Hello!
Pedig én megkaptam ;)
Igen bocs en voltam bamba mert elobb nem jol toltottem ki az adatokat :)

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.02.28. 12:25

Belépő oldallal valami gond van? azért kérdem mert egész március foglalt, de valójában nem is ad be semmit belépéskor :?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.02.28. 12:37

pimmi írta:Belépő oldallal valami gond van? azért kérdem mert egész március foglalt, de valójában nem is ad be semmit belépéskor :?
Nálam most beadta a belépő oldal hirdetést. Az akkor is van, ha egyébként nem vásárolna senki. De ha jól emlékszek egy nap csak egyszer jelenik meg.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.02.28. 12:49

pborisz írta:
pimmi írta:Belépő oldallal valami gond van? azért kérdem mert egész március foglalt, de valójában nem is ad be semmit belépéskor :?
Nálam most beadta a belépő oldal hirdetést. Az akkor is van, ha egyébként nem vásárolna senki. De ha jól emlékszek egy nap csak egyszer jelenik meg.
Értem, nálam úgy emlékszem napok óta nincs, de majd megnézem holnap, akkor március foglalt ezek szerint, a credit átrakására, benner vagy akárhova meg úgy tudom nics lehetőség... :?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.02.28. 13:11

pimmi írta: akkor március foglalt ezek szerint, a credit átrakására, benner vagy akárhova meg úgy tudom nics lehetőség... :?
Megoldható, írj a supportra. Egyébként ezért érdemes először elhelyezni a hirdetést és megnézni mikor vannak szabad napok. Szerencsére folyamatosan vannak hirdetők :)

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.02.28. 13:15

pborisz írta:
pimmi írta: akkor március foglalt ezek szerint, a credit átrakására, benner vagy akárhova meg úgy tudom nics lehetőség... :?
Megoldható, írj a supportra. Egyébként ezért érdemes először elhelyezni a hirdetést és megnézni mikor vannak szabad napok. Szerencsére folyamatosan vannak hirdetők :)
köszi írok

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.03.13. 20:26

Sokadszor belefutok abba hogy a bennerként felrakni kívánt gif nagyobb mint a 250kb limit, ha lekicsinyítem valamilyen képszerkesztővel akkor már nem marad mozgó kép, de a lényege pont az lenne figyelemfelhívás végett, tud valaki erre free megoldást esetleg? Már sokadszor inkább fel sem teszem így... köszi a tippeket.

luci
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: luci » 2017.03.13. 20:33

pimmi írta:Sokadszor belefutok abba hogy a bennerként felrakni kívánt gif nagyobb mint a 250kb limit, ha lekicsinyítem valamilyen képszerkesztővel akkor már nem marad mozgó kép, de a lényege pont az lenne figyelemfelhívás végett, tud valaki erre free megoldást esetleg? Már sokadszor inkább fel sem teszem így... köszi a tippeket.
Kuldtem uzit. :)

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.03.13. 20:45

Megkaptam de ez nem jó ide, mert nem az a méret nem jó amit a linken mutatnak, hanem a megabitet kéne csökkenteni a pixelt nem, amit küldtél meg a pixelt csökkenti sajnos, de az adott a t4eon 728x90 px méret és max 250 KByte , ezt kéri, szóval a pixel az oké mert a bennerek ekkorák, csak a másik paraméterrel van bajom. nem haladhatja meg a 250 KByte-ot.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2017.03.14. 20:45

pimmi írta:Sokadszor belefutok abba hogy a bennerként felrakni kívánt gif nagyobb mint a 250kb limit, ha lekicsinyítem valamilyen képszerkesztővel akkor már nem marad mozgó kép, de a lényege pont az lenne figyelemfelhívás végett, tud valaki erre free megoldást esetleg? Már sokadszor inkább fel sem teszem így... köszi a tippeket.
Sima képszerkesztővel nem tudsz gif képet szerkeszteni, hiszen az több képből áll, vagy egy program teszi rá a szöveget a képre. De nem igazán értem minek csinálnak olyan nagy méretű bannereket, mert kb. semmi értelme.
Gif képet egyébként itt tudsz csinálni ha megvannak hozzá a képek amiket váltogat: http://gifmaker.me/

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.03.14. 21:00

pborisz írta:
Sima képszerkesztővel nem tudsz gif képet szerkeszteni, hiszen az több képből áll, vagy egy program teszi rá a szöveget a képre. De nem igazán értem minek csinálnak olyan nagy méretű bannereket, mert kb. semmi értelme.
Gif képet egyébként itt tudsz csinálni ha megvannak hozzá a képek amiket váltogat: http://gifmaker.me/
köszönöm, én sem értem, de mostanában elkezdtek nőni :)

OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: OregLajos » 2017.03.14. 23:21

A banner fájlméret csökkentése pár kattintással megoldható az alábbi weboldalon:

https://ezgif.com/video-to-gif

lépések:

1.Fájl kiválasztása számítógépről vagy URL
2.Upload
3.Katt Optimize
4.a Compression level legyen 200
5.Katt Optimize it!
6.save

Majdnem a felére csökkenti a fájlméretet.Sok más egyéb lehetőség is van oldalon-tessék tanulmányozni.
Ettől egyszerűbben már nem is lehet. :)

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pimmi » 2017.03.15. 08:57

szuper köszi, kipróbáltam, de 1 baj van vele, egy 0.98M tömörít 828.65Kb ra, a leírásod szerint csináltam, és a t4eon 250 a limit, elrontok valamit? :) egyébként tényleg egyszerű, gyors

Válasz küldése