T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2016.10.02. 19:01

Csavar írta:Valami probléma biztos van a rendszerben, mert nálam is azt írta egyik nap, hogy előző nap nem szörföltem (pedig igen), ma pedig most léptem be először az oldalra, és már az van kiírva, hogy: "10 oldalt szörföltél ma".

nekem is. de a szörfölésbe belépve 0-ról kezd a számláló. én leszörföltem a szokásos 11-et.
Kép

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Gisell » 2016.10.02. 19:44

Nekem is gondom volt két hajnalban, de a chatra beírtam azonnal. Azóta sincs rá reagálás. Más is említette, tehát nem egyedi gond.

Csavar
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csavar » 2016.10.02. 19:56

doqxstudio írta:nekem is. de a szörfölésbe belépve 0-ról kezd a számláló. én leszörföltem a szokásos 11-et.

Én is leszörföltem. Biztos, ami biztos alapon. :lol:

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.10.03. 18:48

Sziasztok, nem voltam itthon 4 napig és csak most látom a visszajelzéseket. Írtam a programozónknak a problémáról.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

fycko19
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: fycko19 » 2016.10.04. 21:07

Tizenegyedik kifizetésem,köszönöm.
Kép

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2016.10.06. 05:04

Elég káoszos az oldal, tegnap megnéztem 10 reklámot erre kiírja hogy nem néztem meg. :no:

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.10.06. 08:03

Most beszéltem a programozóval. Sajnos eddig nem ért rá megnézni mi lehet a probléma, mert nincs otthon. Az biztos, hogy az időzített munkáknál van valami gond, de egyelőre nem tudni mi okozhatta, hiszen nem csináltunk semmilyen változtatást mostanában a szerveren. Talán ma este rá tud nézni, de nem biztos, szóval kérem a türelmeteket még.
Nálam egyébként a szörföléssel nincs gond. Két böngészővel is megnéztem és jól mutatja mennyit szörföltem és reggelre rendesen lenullázta.

Claridge
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Claridge » 2016.10.06. 08:24

A szörfölés már nálam is jól mutat, csak a részesedés osztás hiánya lehangoló, már vagy egy hete. :cry:
Kép

ffookkaa11
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ffookkaa11 » 2016.11.02. 21:22

Az oldal sajnos borzasztóan beállt. Van valami terv ami ebből a nyugalmi állapotból kimozdíthatja az oldalt? Sajnos jelen állapot szerint igazán refeket sem lehet rá szerezni, mert annyira alacsony a visszaosztás, hogy az jelenleg szinte mérhetetlen (még igen komoly befektetést követően is). Az oldal tény hogy fizet, ez sosem volt megkérdőjelezhető, és ez hatalmas előny, ha nem a legnagyobb előny, de jelenleg befektetés szempontjából már - a jelenlegi állapot szerint - nem tekinthető vonzónak. Jelen állapot szerint években mérhető a megtérülés.

Mik a jövőbeni tervek, elképzelések, erről lehetne tudni valamit?
Kép

kovy
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: kovy » 2016.11.03. 09:20

Személy szerint nekem a kedvenc oldalam, már a PAC is az volt, gondolkoztam, pontosabban tervbe is volt véve egy komolyabb összegű befektetés(tudom nem befektetési oldal,de én akkor is így mondom.. :) ) a programba, kb egy jó fél éve reménykedek is legalább egy kicsi fellendülésben, de sajnos változás az semmi sincs. Ekkora visszaosztásokkal nem igazán lehet tervezni, ajánlani az oldalt(azért mai napig hirdetem több helyen folyamatosan), az összes refferáltam abba is hagyta, be sem lép az oldalra hónapok óta(12 van első szinten)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.03. 09:51

ffookkaa11 írta: Sajnos jelen állapot szerint igazán refeket sem lehet rá szerezni, mert annyira alacsony a visszaosztás,

Ez így ebben a formában nem igaz, mert minden nap vannak új regisztrálók. Csak az a nem mindegy, hogy milyen módszerrel és milyen céllal akarunk reffeket szerezni. Nyilvánvalóan Te is (ahogy sokan mások) befektetési oldalként tekintetek a T4eo-ra, és mivel a Jutalompozíciókra kiosztott részesedés már jó ideje nagyon alacsony, értelemszerűen senki nem akar Bónusz hirdetési csomagokat vásárolni. Nincs is ezzel semmi baj, nem is várom el senkitől, hogy így vásároljon csomagot és még csak azt sem várom el senkitől, hogy így hirdesse.
Nekem (tulajdonosként) a T4eo az egyik legnagyobb befektetésem, ezért én így is állok hozzá. A T4eo egy hirdetési oldal, és csak azért, mert lehetőség van rajta úgy is pénzt keresni, hogy hirdetési csomagokat vásárol valaki, attól még nem lesz befektetési oldal. Nyilvánvaló, hogy a tagok nem partnerek abban, hogy segítsenek növelni a bevételt, ezért ezt a részét nem is erőltetem már. Az én elsődleges célom az, hogy növeljem a tagok számát, mert csak akkor tudom emelni a hirdetések árát és csak akkor tudok komolyabb hirdetőket az oldalra hozni. Jelen pillanatban ez két módszerrel működik hatékonyan.
1. Ha forgalomcsere oldalként hirdetem az oldalt
2. PTC hirdetések rendszeres elhelyezésével

Mindkettőben tudnának segíteni a tagok, de ezt sem várom el. Első nyilván nem kerül sok pénzembe, viszont a második fenntartásához folyamatosan tőkére van szükségem. Jelenleg azon dolgozok, hogy legalább ezt tartani tudjam, vagyis minimum 2 PTC hirdetést kitehessek az oldalra és tudjam fedezni a költségeit, az oldal egyéb költségei mellett. Szeptemberben fizettem ki egy tetemes összeget, hogy meghosszabbítsam a céget, szóval nyilván nem fogom veszni hagyni ezt a sok munkát és befektetett pénzt.

Szóval jelenleg azon dolgozok, hogy a megmaradt tőkémből olyan befektetéseket eszközöljek, ami hoz annyi profitot, hogy fenntarthassam az oldalt és gondoskodjak róla, hogy folyamatosan emelkedjen a tagok száma. Ami egyébként emelkedik, még ha lassan is.

Persze van néhány tag, aki segít nekem ebben, ugyanis vannak állandó hirdetőink, akik folyamatosan megvásárolják a fix hirdetéseket (Login, Start, Banner). Ez nyilván nagyon kis bevétel, de a semminél több és a lényeg az, hogy folyamatosan használják a T4eo-t, mint hirdetési oldal.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.03. 09:53

Jelen helyzetben nagy segítség lenne, ha néha vásárolnátok PTC hirdetést (Azonnal fizető link hirdetés), vagy olyan Bónusz hirdetési csomagot, amikhez PTC krediteket adunk. Ugyanis több ilyen csomag van. Ha minden nap legalább 4-5 PTC hirdetés lenne kint, már az is sokat lendítene.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.07. 13:53

Üdv!
- Mi a helyzet a forgalomcsere részen kapható nyerményekkel? Mikor lesz bevezetve?
- Kisebb klikkértékű PTC bevezetése nem zavarná a nagyobb értékű PTC-ket és azon nagyobb marzsokat is tudnátok bezsebelni.
- Alacsonyabb kifizetési minimum lehetőség megfontolása. Ha problémát okozna a sűrűbb kifizetés emiatt,akkor bizonyos korlátozás alatt is be lehetne vezetni pld kifizetési idő intervallummal
- E-mailre küldhető hirdetés

-

Tudom. Ezeket már párszor elmondtuk,viszont ki tudja melyik válik be,ha nem próbáljátok nem tudjátok meg. Tagsághoz olyan eszközök kellenek,amik vonzóvá teszik az oldalt és a tulaj sem áldoz fel érte semmit a bevételéből,vagyis nem az embereket kell meggyőzni,h ez egy jó oldal,hanem olyanná kell tenni,ami meggyőzi őket,h jó az oldal,érdemes foglalkozni vele. vagy jó,így ahogy van,de akkor a létszám ezen a szinten fog stabilzálódni. ez is egy út,de akkor nem kell tőle többet várni,és a meglevő tagoknak kell megtartó intézkedéseket hozni.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.08. 08:51

Sajnos nem tudom megmondani, ugyanis a programozótól függ, aki 1 hónapja azt írta, hogy már csak hajnalban és este van gép előtt mert dolgozik és nem tud időpontot adni. Azóta se történt semmi változás ez ügyben sajnos :(

Ez okból kifolyólag más fejlesztést sem tudunk végrehajtani. PTC hirdetésekből nem tudok többfélét betenni. Max annyit tudok, hogy csökkentem az értékét így kevesebbért meg lehet vásárolni. De ehhez minimum az kéne, hogy érdeklődést is mutassatok iránta, mert az hogy Te ezt már többször leírtad ok, de rajtad kívül nem sokan álltak elő ezzel a javaslattal/kéréssel.

Kifizetési minimumot tudom csökkenteni, de az nem tudom miben segítene. Tegyetek javaslatot és támasszátok alá érvekkel. Persze itt is jó lenne, ha több visszajelzés érkezne.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.09. 12:33

Hát akkor kell keresni egy másik programozót :) a fix centes hirdetések sztem vonzerőt jelentenek egy alacsonyabb minimummal,de akkor a kisebb értékűkeket is jobban lekattintanák,ha pl 3 hónap alatt el elhetne velük érni a mint. A Bónusz hirdetési csomagokkal valszeg az a baj,h mindig befektetésként fognak a tagok rá tekinteni,így attól garantált megtérülést akarnak. Ezt sztem sehogysem tudod megváltoztatni,így esetleg azt garantált megtérülésre lehetne átalakítani ,vagy megszüntetni. természetesen a garantált megtérülés nem havi 5-10%-ot jelent,hanem pld a banki értékpapírokhoz hasonló futamidőket és azt valamennyivel meghaladó hozamot,esetleg kötelező visszaozstással ,vagy a nyereség egy részének elhirdetésének kötelezettségét. ha bízol bennük,akkor maradhat,de nem tudom ennek mekkora a realitása. Volt olyan oldal ahol ez működött valaha?

Kár,hogy eltünt a PAC féle fórum. Sztem az NJM bLog kevésbé áttekinthető és kezelhető,mint egy valódi fórum. Egy ilyen fórumon tudnátok az NJM blog anyagait is közzétenni rendezetten,így könnyebb lenne a lehetőségeket áttekinteni.

Csavar
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csavar » 2016.11.09. 18:36

Harmadik kifízetés. Köszönöm!

Kép

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.11. 10:14

xenosz2 írta:Volt olyan oldal ahol ez működött valaha?

Érdekes a kérdés, hiszen jelenleg is több profitmegosztó oldal van ami jól működik. Az egyetlen oka hogy azok jól működnek, hogy volt egy olyan alap tagbázis (vagy baráti kör), akik összefogtak és beindították együtt a vásárlásokat és attól kezdve már minden simán ment magától. Valahogy ez nálunk nem akar összejönni. Persze sokan mondják, hogy milyen megbízható vagyok stb., de mégis hiányzik az az összefogás, ami elindíthatná a működést. Ez az egyetlen oka, hogy nem vagyunk képesek kimozdulni errl a holtpontról, mert jelen esetben egyedül én bízok abban, hogy ebből a programból komoly üzletet lehet építeni.

Az igazat megvallva most azon gondolkodom, hogy elkezdek toborozni egy befektetőbázist, akik társként talán másképpen tekintenek majd a lehetőségre, aztán meglátjuk mi sül ki belőle.

xenosz2 írta:Kár,hogy eltünt a PAC féle fórum. Sztem az NJM bLog kevésbé áttekinthető és kezelhető,mint egy valódi fórum. Egy ilyen fórumon tudnátok az NJM blog anyagait is közzétenni rendezetten,így könnyebb lenne a lehetőségeket áttekinteni.

Volt már szó erről is többször. Alig használta valaki azt a fórumot, de munkánk az volt vele rendesen a sok spam miatt. Szóval nem értem miért hiányolod azt, amit Te sem használtál. Néhány tag feltette oda a kifizetési bizonylatait és azzal kimerült a használata. De itt van ez a fórum, vagy az angol nyelvű MMG. Ezen a két fórumon simán fel lehetne pörgetni az üzletet és mondjuk egy FB csoporttal. De ehhez aktív tagok kellenek és néhány olyan befektető, aki komolyan gondolja. A kettő egymás nélkül nem megy.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.13. 15:32

pborisz írta:Érdekes a kérdés, hiszen jelenleg is több profitmegosztó oldal van ami jól működik.

Az igazat megvallva most azon gondolkodom, hogy elkezdek toborozni egy befektetőbázist, akik társként talán másképpen tekintenek majd a lehetőségre, aztán meglátjuk mi sül ki belőle.

Alig használta valaki azt a fórumot, de munkánk az volt vele rendesen a sok spam miatt. Szóval nem értem miért hiányolod azt, amit Te sem használtál. Néhány tag feltette oda a kifizetési bizonylatait és azzal kimerült a használata. De itt van ez a fórum, vagy az angol nyelvű MMG. Ezen a két fórumon simán fel lehetne pörgetni az üzletet és mondjuk egy FB csoporttal. De ehhez aktív tagok kellenek és néhány olyan befektető, aki komolyan gondolja. A kettő egymás nélkül nem megy.

A jól működés számomra azt jelenti fenntartható ,vagyis a felfutása egy oldalnak,ami egy idő utáni "jól működés" után csökkenésbe,vagy nem fizetésbe váltást nem tekintem annak. Érdekelne,hogy mely oldalak ezek? Csak kérdés,mert én nem ismerek ilyet,bár ezt a piacot egyáltalán nem ismerem,viszont megnéztem itt a fórumon is ezt a szekciót és nem láttam az utóbbi 1-2 hónapban frissített topicot,amit legalább 2-3 éve nyitottak,bár elképzelhető akad ami korábban indult.... A PTC piacból kiindulva ,amit ismerek hiába vannak 3-4 éves oldalak,ha a fenntarthatóságuk attól múlott,hogy időnként lenyúlták a tagokat, nem fizettek,vagy olyan szabályokat vezettek be,ami ellentétes a piaci elvekkel és csak azért vezették be,h a fenntarthatatlan oldal ne haljon meg. így ugyan tovább működnek,de már tekinthetőek 100% jól működőnek. Tapasztalat ,h több évig is el lehet húzni egy oldalt úgy,hogy nincs meg a kifizetések garanciája tőkében hosszabb távra,vagyis piramisjátékra épül. Ebben az értelemben gondoltam,vagyis ahol a bevételek még akkor is fedezik a kiadást,ha egyszerre kéri ki mindenki a pénzét,tehát nincs "trükközés", kikérés korlátozás stb.

A befektetők is a pénzüket akarják,vagy legalábbis az üzletük népszerűsítését és későbbi megtérülését,tehát gondolom nekik sem mindegy,hogy mennyi pénzt adnak ki a hirdetésre. Ha ez hosszabb távon sem tűnik nyereségesnek az adott befektetett pénzzel,akkor nem hirdetnek szerintem. Én nem hiszek annyira abban,hogy a drágább hirdetés automatikusan a minőséggel párosul,vagyis elképzelhető,hogy van olyan termék,aminek olyan nagy a nyeresége,ha a hirdetésre elszórtan feliratkozók közül a kevésből is megéri hirdetni,de gondolom ez nem olyan sok termékre igaz.De lehet tévedek :)
Viszont a kisebb hirdetőknek is lehetőséget kell nyújtani,akiknek nem mindegy,hogy 1000 megtekintés mennyibe kerül,mert amit hirdetnek az nem hoz nekik nagy jutalékot. Ennél a pontnál érzem azt,hogy hiába drága a hirdetés az nem fog eredményes lenni,csak azért,mert drága és többet fizet a lekattintásért. Én számos refemet szereztem olcsó hirdetésekből. Az eredményesség jobban függ
1. A hirdetett ajánlattól (önmagában mennyire vonzó)
2. Az ajánlat,hogy van tálalva?
- mindenki agyba-főbe hirdeti,így kevés az esély
- régi oldalra nehéz szerezni. új oldalra könnyebb,de világossá kell tenni,hogy ez új oldal ,hogy kell rajta pénzt keresni stb
ehhez a címben,vagy leírásban jelezni ezt.
- Maga a hirdetés mennyire látható az oldalon.

Kisebb értékű hirdetéseket is megnéznek a tagok,ha a kifizetési minimum alacsonyabb/elérhető belátható időn belül. nálam ez kb 3 hónap.

nyílván ez ptc esetében a t4eo látható kategória,így egy a PAC-on megismert felület jó lenne,ahol leírás is lehetett hozzá
szörf esetében jó megoldás lehetne ha a hirdetésen felül lenne egy olyan gomb,hogy kapcsolat felvétele a hirdetővel,vagy külön aloldal létrehozása a hirdetés számára,ahol leírás lehetne.
A gondom hirdetőoldalakon,hogy a hirdetéseket nem értem,mivel nem magyar,és ahhoz az angolom nem elég jó,hogy gyorsan megértsem az oldal műkődését,nem beszélve,h sok esetben oldalakat kéne átolvasnom hozzá...esélytelen.
Akkor feljövök a netbizniszre,vagy más fórumra,hogy megtudjam miről szól az oldal. így viszont a hirdetéseknek szinte nincs értelme,hiszen nem a hirdetőtől kapok infót és az elég gáz,hogy regisztrálok valahová és egészen mástól szerzek infót. a hirdetőnek sem jó,mert nem tudok vele kapcsolatba lépni, a fórumon meg ha nem onnan regisztrálok,akkor kicsit visszás segítséget kérni...lehet nem is kapok.

A javaslat: -közvetlen kapcsolat a hirdetővel opció vagy leírás lehetőség biztosítása a hirdetőnek, a reflinken kivül valahol. Előbbi jobb lenne. PTC,Szörf,de akár banner esetén is.
Főleg azért lenne ez jó,mert a magyar "nézők" nem tudnak olyan szinten angolul,hogy egy bonyolult oldalt átlássanak. Ez lenne a T4eo nagy előnye az angol oldalakkal szemben.

persze lehet mondani,h akkor hirdessenek saját blogot,de ez nem mindenkinek van.

A PAC/T4EO -t szerintem ezért sem reklámozzák olyan szinten,ahogy kéne és ezzel újabb tagokat hozva,mert nincs annyi feliratkozó,és ami van az is kevéssé aktív,ami azt mutatja,h nem elég vonzó ,h az legyen.

Márpedig az aktív új tagság alfája és omegája,h lásson fantáziát benne,h pénzt lát belőle,vagy hirdetésre tudja használni esetleg. ha azt látja,hogy a befektetési csomag sokára térül meg,meglátja,hogy 5$ a minimum,amihez 2-3 db centes hirdetés tartozik és ugye azt nem látja,hisz 10-et kell szörfölni,bár ez talán igazságosnak is mondható. Alacsonyabb minimummal 2-3$ talán jobban meggondolja.
A hirdetési árak olcsóbbítása is megtartó erő lehetne ,amin még némi nyereség is lehetne. Olcsó szörf hirdetési ár is lehetne,ami pld előrevenné azokat,akik fizettek érte. és mivel a szörfért nem jár pénz ezért a hirdetési ára is lehetne nagyon olcsó. pld 1000 megtekintés fél dollár. Sőt...ha még fizettek a szörfért 0.00025$-t v 0.0003$,mint EH4U-n,akkor a szörf is népszerű lenne talán és nektek is bevétel lehetne.

A saját fórum megléte alap,ahogy minden megbízható oldalnak. Itt folyik ugyanis a diskurzus az üzemeltetők és a tagok közt. Külső fórumot nem mindenki használ emiatt,különben is az átláthatóság miatt, a sok téma lehetőség miatt az nem jó megoldás.
Szerintem némi összegért cserébe lennének moderátorok is,ahogy sok oldalon így működik.
ha nem is írnak bele,de olvassák a tagok. Információ,kérdések,fizetések követése,akár játékok,versenyek helye is lehet. Alap.
Én ha egy oldalnak nincs saját fóruma,akkor sokkal óvatosabb vagyok,kevésbé vagyok hajlandó használni.

netbiznisz,MMG,vagy EMS ,talkptc ennek a kiegészítője lehet,de sztem minden ilyen fórumon kéne is lennie T4EO jelenlétnek saját topicokkal. EMS-en pld a kifizetési részen külön saját t4eo topiccal stb.
Ehhez mondjuk valóban kéne a tagok segítsége is,de sztem némi előnyért lennének,akik helyettetek kezelné ezeket megbízható személyek.

beütöttem EMS-en a keresőbe t4eo 3 találat. elenyésző. ennél sokkal több kellene.

Ami még fontos. megnézni más pénzkereső oldalakon milyen szolgáltatások/ötletek vannak és azt átvenni és egy programozóval beilleszteni. Grid, PTR, aktivitási versenyek,pontrendszer akármi...

Magyra oldal vagytok nincs konkurencia. Öszze lehet verbuválni egy csapatot. PTCajánlatokon pld aktív chatélet folyt és a tagok egymásnak is ajánlhattak üzletet ,beszélhettek egymással. Sztem ezért is volt sok aktív tagja.
Nálatok is lehetne chat.
Minél több lehetőség van egy oldalon,annál többféle usernek tudtok vonzó lehetőséget jelenteni,legfőképp magyaroknak.
egyfajta üzleti szociális oldalként mehetne.
Ötleteket lehet máshonnan venni régről,mostanról. nyílván ez ember és idő kérdése is,dehát ez más oldal esetében sincs másként. Ha egy oldal növekedni akar,akkor muszáj a feltételeket is hozzá megteremteni,vagyis embereket alkalmazni plusz. Az már másik kérdés,hogy lehet megoldani,h ne kerüljenek túl sokba.:)

T4eo jelenleg egy viszonylag jól kinéző egyedi oldal ez pozitív,viszont nagyon kevés a lehetőségek száma pénzkeresetre .
bónuszjegy és PTC,meg esetleg a refek után járó pénzek. Ez így kevésnek tűnik egy olyan oldalhoz képest,ahogy sokféle lehetőség van,és ahol szívesebben is tartózkodik az ember lehetőségeket keresve.
Vonzó külső kevés tartalommal.

lacy83
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: lacy83 » 2016.11.14. 15:55

Ami még fontos. megnézni más pénzkereső oldalakon milyen szolgáltatások/ötletek vannak és azt átvenni és egy programozóval beilleszteni. Grid, PTR, aktivitási versenyek,pontrendszer akármi...

Magyra oldal vagytok nincs konkurencia. Öszze lehet verbuválni egy csapatot.

:good:

Lehet ,hogy ha lennének versenyek azok felpörgetnék az oldalt :? :roll:

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.16. 10:46

xenosz2 írta:A jól működés számomra azt jelenti fenntartható ,vagyis a felfutása egy oldalnak,ami egy idő utáni "jól működés" után csökkenésbe,vagy nem fizetésbe váltást nem tekintem annak.

Akkor ez egy félreértés volt. A jól működést én arra értettem, hogy a hirdetési csomagokkal fel lehet lendíteni egy oldalt. Az már nyilván más tészta, hogy az adott oldal tulajdonosai mit tudnak aztán kezdeni a növekvő tagsággal és élnek a lehetőséggel, hogy van egy egyre növekvő tagbázisuk, vagy csak azt számolgatják mennyi pénzt harácsoltak össze és végül megfeledkeznek róla, hogy ők valójában egy hirdetési oldalt indítottak.
Szóval a lényeg, hogy a hirdetési csomagokkal ÉS ÖSSZEFOGÁSSAL fel lehet lendíteni egy oldalt, hogy növekedjen a forgalma és utána már ki lehet használni a megnövekedett tagságot arra, hogy komolyabban foglalkozzunk a hirdetésben rejlő értékkel. Ezt sajnos SENKI nem használta ki eddig, mert csak azt nézik hogyan tömhetik a zsebüket.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.16. 10:59

xenosz2 írta:A befektetők is a pénzüket akarják,vagy legalábbis az üzletük népszerűsítését és későbbi megtérülését,tehát gondolom nekik sem mindegy,hogy mennyi pénzt adnak ki a hirdetésre. Ha ez hosszabb távon sem tűnik nyereségesnek az adott befektetett pénzzel,akkor nem hirdetnek szerintem. Én nem hiszek annyira abban,hogy a drágább hirdetés automatikusan a minőséggel párosul...

Ezt a részt most nem teljesen értem. A Bónusz hirdetési csomagokat azért kínáljuk, hogy a hirdetőknek legyen egy olyan lehetőség, amivel ugyan drágábban hirdetnek, de meg van a lehetőségük visszakapni a hirdetésre költött pénzüket, vagy akár még többet is (már ha befektetők alatt rájuk céloztál). Ennek semmi köze nincs a hirdetés értékéhez, vagyis nem azért drágább az ilyen típusú csomag, mert ez értékesebb hirdetést jelentene, hanem azért, mert többek között ettől vártuk, hogy segít fellendíteni az oldalt (ahogy az másoknak már sikerült).

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.16. 12:17

xenosz2 írta:Viszont a kisebb hirdetőknek is lehetőséget kell nyújtani,akiknek nem mindegy,hogy 1000 megtekintés mennyibe kerül,mert amit hirdetnek az nem hoz nekik nagy jutalékot. Ennél a pontnál érzem azt,hogy hiába drága a hirdetés az nem fog eredményes lenni,csak azért,mert drága és többet fizet a lekattintásért. Én számos refemet szereztem olcsó hirdetésekből. Az eredményesség jobban függ
1. A hirdetett ajánlattól (önmagában mennyire vonzó)
2. Az ajánlat,hogy van tálalva?
- mindenki agyba-főbe hirdeti,így kevés az esély
- régi oldalra nehéz szerezni. új oldalra könnyebb,de világossá kell tenni,hogy ez új oldal ,hogy kell rajta pénzt keresni stb
ehhez a címben,vagy leírásban jelezni ezt.
- Maga a hirdetés mennyire látható az oldalon.

Kisebb értékű hirdetéseket is megnéznek a tagok,ha a kifizetési minimum alacsonyabb/elérhető belátható időn belül. nálam ez kb 3 hónap.

Itt igazad van abban, hogy csak azért mert drága egy hirdetés, még nem fog annyi hasznot hozni. De a kisebb hirdetőknek ott van az INGYENES hirdetési lehetőség. Ilyet PTC oldalon nem találsz. A PTC részt pedig pontosan azzal a céllal hoztam létre, hogyha valaki hatékonyabb hirdetést szeretne elhelyezni. Ennek értelemszerűen drágábbnak is kell lennie, hiszen nem mindegy, hogy a hirdetésedet még aznap megnézik, vagy csak napok, esetleg hetek múlva ugyanannyian. És nyilvánvaló, hogy a hirdetésed (ártól függetlenül) CSAK akkor lesz hatékony, ha olyan dolgot hirdetsz, ami fel is kelti az emberek érdeklődősét és hogy úgy hirdesd, hogy felkeltse. Ha csak beteszed egy új oldalról a reflinkedet, lehet a kutya nem fogja megnézni mit hirdetsz (főleg ha egyből a regisztrációs oldalt hirdeted). De ha mondjuk csinálsz egy egyedi splash oldalt ahol pár szóban vagy mondatban leírod miről van szó, az sokkal hatékonyabb lesz.

Továbbá a PTC hirdetések értékét azért lőttem be erre az 1 centre, mert tényleg nem szeretném, hogy az emberek a semmi töredékéért kattintgassanak a hirdetésekre. Persze tudom, hogy vannak olyanok, akik képesek naphosszat kattintgatni ilyen 0.0001 meg hasonló hirdetéseket is, de szerintem mindenki sokkal nagyobb örömmel kattint le 2-3 hirdetést 1 centért, m,int 30-at ugyanannyiért. És 3 hirdetést még szívesen megnéz, de 30-at?

Viszont hogy lásd jó szándékomat, most lecsökkentettem a PTC hirdetések értékét $0.005-re és ezzel együtt természetesen a hirdetések árát is csökkentettem :) Sőt, a szörf kreditek árát is.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.16. 12:28

xenosz2 írta:szörf esetében jó megoldás lehetne ha a hirdetésen felül lenne egy olyan gomb,hogy kapcsolat felvétele a hirdetővel,vagy külön aloldal létrehozása a hirdetés számára,ahol leírás lehetne.
A gondom hirdetőoldalakon,hogy a hirdetéseket nem értem,mivel nem magyar,és ahhoz az angolom nem elég jó,hogy gyorsan megértsem az oldal műkődését,nem beszélve,h sok esetben oldalakat kéne átolvasnom hozzá...esélytelen.
Akkor feljövök a netbizniszre,vagy más fórumra,hogy megtudjam miről szól az oldal. így viszont a hirdetéseknek szinte nincs értelme,hiszen nem a hirdetőtől kapok infót és az elég gáz,hogy regisztrálok valahová és egészen mástól szerzek infót. a hirdetőnek sem jó,mert nem tudok vele kapcsolatba lépni, a fórumon meg ha nem onnan regisztrálok,akkor kicsit visszás segítséget kérni...lehet nem is kapok.

A javaslat: -közvetlen kapcsolat a hirdetővel opció vagy leírás lehetőség biztosítása a hirdetőnek, a reflinken kivül valahol. Előbbi jobb lenne. PTC,Szörf,de akár banner esetén is.
Főleg azért lenne ez jó,mert a magyar "nézők" nem tudnak olyan szinten angolul,hogy egy bonyolult oldalt átlássanak. Ez lenne a T4eo nagy előnye az angol oldalakkal szemben.

persze lehet mondani,h akkor hirdessenek saját blogot,de ez nem mindenkinek van.

Vicces hogy ezeket javaslod, miközben ez már rég elérhető az oldalon. Én pontosan tisztában vagyok vele, hogy ezek mennyire fontosak egy hirdetésnél a hirdetők szempontjából is. Többek között ezért van lehetőség Publikus profil létrehozására, ahol a hirdető azt ír le magáról és akár a hirdetéseiről is amit csak akar. A hirdető Publikus profilja pedig MINDEN hirdetésnél megtekinthető. CSAK annyit kell tenned, hogy a hirdető képére kattintasz.

Szóval érted, én megteremtettem ezeket a lehetőségeket, de ha még Te sem tudod, hogy ezek rendelkezésre állnak, akkor azzal már nem tudok mit kezdeni. Minden funkcióról bő segédanyagot írtam az oldalon a Súgóban, csak meg kellene nézni :) Vagy kérdezni ;)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.16. 12:37

xenosz2 írta:A saját fórum megléte alap,ahogy minden megbízható oldalnak. Itt folyik ugyanis a diskurzus az üzemeltetők és a tagok közt. Külső fórumot nem mindenki használ emiatt,különben is az átláthatóság miatt, a sok téma lehetőség miatt az nem jó megoldás.
Szerintem némi összegért cserébe lennének moderátorok is,ahogy sok oldalon így működik.
ha nem is írnak bele,de olvassák a tagok. Információ,kérdések,fizetések követése,akár játékok,versenyek helye is lehet. Alap.
Én ha egy oldalnak nincs saját fóruma,akkor sokkal óvatosabb vagyok,kevésbé vagyok hajlandó használni.

Ezt a csontot már ezerszer lerágtuk. De lásd easyhits4u. Ott sincs saját fórum mégis az egyik legnépszerűbb hirdetési oldal. De azt is mondtam már, hogy FB csoportot is lehetne csinálni. De azt se csinálja senki. Már ezerszer írtam, hogy egyedül kevés vagyok ahhoz, hogy mindent én csináljak.

Én létrehoztam a lehetőséget, az már a Ti dolgotok, hogy akartok-e élni vele vagy sem...
Vagy csak a kifogásokat keresitek egyfolytában, hogy miért nem akarjátok csinálni.

Csavar
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csavar » 2016.11.17. 05:21

pborisz írta:Ezt a csontot már ezerszer lerágtuk. De lásd easyhits4u. Ott sincs saját fórum mégis az egyik legnépszerűbb hirdetési oldal. De azt is mondtam már, hogy FB csoportot is lehetne csinálni. De azt se csinálja senki. Már ezerszer írtam, hogy egyedül kevés vagyok ahhoz, hogy mindent én csináljak.

Én létrehoztam a lehetőséget, az már a Ti dolgotok, hogy akartok-e élni vele vagy sem...
Vagy csak a kifogásokat keresitek egyfolytában, hogy miért nem akarjátok csinálni.

Nem szeretnék vitatkozni veled, mert a PowerAdCash óta használom az oldalt, de xenosz2-vel kell egyetértenem. Egy ismeretlen oldalnál amit valakinek a hirdetésében láttam meg, nagy előnyt jelent, ha van az oldalnak saját fóruma. Sok oldal esetében ha a fórum eltűnik az azért van, mert a kifizetések leálltak és az oldal tulajdonosa nem szeretné ha ez a hír gyorsan elterjedne, mert addig is fektet be valaki az oldalba/használja, amíg más helyről meg nem tudja.

Ezzel természetesen nem arra szerettem volna célozni, hogy a t4eo nem megbízható oldal, hanem arra, ha ismeretlen lenne számomra a t4eo és csak most egy hirdetés útján szereztem volna tudomást róla, akkor nem biztos, hogy regisztrálnék a fórum hiánya, és a nehezen megtalálható payment proofs miatt. Amennyiben nem tervezed a saját fórum visszahozását, talán érdemes lenne legalább egy olyan payment proofs lehetőséget kapcsolni az oldalhoz mint amilyen a pannonia-refback-nél van. Ott nem kell egy külön képmegosztó oldalra feltölteni a képet, sem egy külön fórumba, hanem csak az oldalra, így egyszerűbb is és tökéletesen látható, hogy folyamatos kifizetések vannak.

Az easyhits4u-val való összehasonlítás azért sántít egy picit, mert ott a surf nem csak kreditet ad, de ami a legfontosabb különbség, nem fókuszos a hirdetés. Surf hirdetésnél talán nem lenne fontos, hogy fókuszban legyen. Annak ellenére, hogy a easyhits4u-nál nem fókuszos a hirdetés, mindig megnézem azt ami érdekelhet, mert arra nem szükséges 5-10-20 másodperc, hogy rájöjjek egy általam még nem nem ismert oldalról van szó. Az easyhits4u-nál napi szinten így több száz, míg a T4eo-nál csak a kötelező 10 oldalt surf amit lekattintok, mert arra nincs időm, hogy fókuszban tartsam az oldalt.

A fiók fejlesztés pedig nagyon drága. Értem én, hogy jár érte ajándék pozíció is, de ameddig olyan alacsony a jutalompozícióból a napi bevétel, addig a napi 1,1 $ vagy havi 33 $ nem tűnik reálisnak.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.17. 07:24

Csavar írta:Az easyhits4u-val való összehasonlítás azért sántít egy picit, mert ott a surf nem csak kreditet ad, de ami a legfontosabb különbség, nem fókuszos a hirdetés. Surf hirdetésnél talán nem lenne fontos, hogy fókuszban legyen. Annak ellenére, hogy a easyhits4u-nál nem fókuszos a hirdetés, mindig megnézem azt ami érdekelhet, mert arra nem szükséges 5-10-20 másodperc, hogy rájöjjek egy általam még nem nem ismert oldalról van szó. Az easyhits4u-nál napi szinten így több száz, míg a T4eo-nál csak a kötelező 10 oldalt surf amit lekattintok, mert arra nincs időm, hogy fókuszban tartsam az oldalt.

Az összehasonlítás CSAK a fórumra vonatkozás miatt történt. Ettől függetlenül abban természetesen van valami, hogy egy új oldal felismeréséhez nem feltétlenül van szükség arra, hogy fókuszban tartsunk a hirdetést hosszabb ideig, abban viszont szerintem egyetérthetünk, hogy ha szükséges fókuszban tartani a hirdetést, akkor igenis hajlamosak vagyunk arra, hogy rá se hederítsünk a hirdetésre. Mert mindenki siet és "ha már úgyse muszáj megnézni, akkor miért pazarolnám arra az időt, hiszen nekem csak az a lényeg, hogy pörögjenek az oldalak és minél több kreditet kapjak". Már többször írtam, hogy én a hirdetők érdekeit is szeretném szem előtt tartani. Persze nehéz megtalálni a közös nevezőt, ami mindenkinek jó, de nem lehetetlen.

Mi vélemény arról, hogy maradjon a fókusz, de vegyük le az időt mondjuk 5 másodpercre?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.17. 07:27

Csavar írta:Nem szeretnék vitatkozni veled,

Én meg szeretném, ha vitatkoznál Te is és még sokan mások is minél többet :) Mert a vita vihet előrébb, csak így tudunk javítani a szolgáltatáson. Azzal, ha mindenki csak hallgat sosem jutunk előrébb.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.17. 07:35

Csavar írta: xenosz2-vel kell egyetértenem. Egy ismeretlen oldalnál amit valakinek a hirdetésében láttam meg, nagy előnyt jelent, ha van az oldalnak saját fóruma. Sok oldal esetében ha a fórum eltűnik az azért van, mert a kifizetések leálltak és az oldal tulajdonosa nem szeretné ha ez a hír gyorsan elterjedne, mert addig is fektet be valaki az oldalba/használja, amíg más helyről meg nem tudja.

Ezzel természetesen nem arra szerettem volna célozni, hogy a t4eo nem megbízható oldal, hanem arra, ha ismeretlen lenne számomra a t4eo és csak most egy hirdetés útján szereztem volna tudomást róla, akkor nem biztos, hogy regisztrálnék a fórum hiánya, és a nehezen megtalálható payment proofs miatt. Amennyiben nem tervezed a saját fórum visszahozását, talán érdemes lenne legalább egy olyan payment proofs lehetőséget kapcsolni az oldalhoz mint amilyen a pannonia-refback-nél van. Ott nem kell egy külön képmegosztó oldalra feltölteni a képet, sem egy külön fórumba, hanem csak az oldalra, így egyszerűbb is és tökéletesen látható, hogy folyamatos kifizetések vannak.

1. Ha valamit bizonygatni kell, az már régen rossz. A jó dolgokat SOSEM kell bizonygatni, mert azok mindenki számára egyértelműek :)
2. Szinte minden nap van kifizetés még így is, hogy ilyen kevés bevételünk van. Nagyon sokáig folyamatosan ment PTC hirdetésben, hogy posztoljatok bizonylatot a fórumokra, hogy segítsétek az oldalt. Meg volt adva ennek a fórumnak a linkje és az MMG fórumé is. Szerintem nem lesz nehéz dolgod összeszámolni mennyi fizetési bizonylatot tettek fel a tagok. Fentebb írtam, hogy a saját fórumra is alig tettek fel bizonylatot. Szóval ha valaki akar segíteni, az felteszi bármelyik fórumra, aki meg nem akar, annak tök mindegy van-e saját fórum.

Kaptam egyébként egy javaslatot, hogy csináljak egy fórum menüpontot, ahova elhelyezem a két fórum linkjét. Ez mondjuk nem rossz ötlet, de sajnos a programozó még azokat a feladatokat se végezte el, amit már régebben adtam neki, szóval ez még várat magára. Elvileg ezt én is be tudom szúrni, de az utóbbi időben nekem is elég sok dolgom volt, mert nekem is élnem kell valamiből (ha már a t4eo nem akar beindulni). De ha teszem azt legalább 10-en jelzitek itt nekem, hogy szeretnétek ha beilleszteném, akkor szánok rá időt :)

rasim
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: rasim » 2016.11.17. 08:39

Sziasztok!

A kifizetesi bizonylatok feltolteset kotelezove tennem. Sok oldalnal nem is kaphatsz kovetkezo kifizetest, amig az elozo bizonylatat nem tetted ki a forumban. Egyet ertek azzal, hogy a forum hianya sokakat elriaszthat az oldal hasznalatatol, uj oldalnal mindig azzal kezdem, hogy ellenorzom a forumot. Csavar nagyon jo javaslata volt a Pannonia-refback altal hasznalt modszer bevezetese. Ha kaptal kifizetest a kovetkezo belepesed alkalmaval nem tudsz semmit csinalni az oldalon, amig be nem linkeled a kifizetesedrol a kepet. Nem kell feltolteni sehova, de kovetheto a folyamatos fizetes. A tagok nagy resze nem foglalkozik a bizonylat feltoltesevel ha nem kotelezo es meg sajat forum sincsen erre a celra.

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Ray81 » 2016.11.17. 09:05

Szerintem jobb lenne az 5mp-es reklám.
"De ha teszem azt legalább 10-en jelzitek itt nekem, hogy szeretnétek ha beilleszteném, akkor szánok rá időt :)" JELEZTEM! :)

Vissza: “Profitmegosztó oldalak”