T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2016.11.17. 09:39

Ray81 írta:Szerintem jobb lenne az 5mp-es reklám.

ja. az előzőeket elolvasva nekem is ez ugrott be, h maradjon a kényszerített nézés, de le lehetne csökkenteni - szerintem 4-6 másodpercre - a lefutás idejét.
Kép

Csavar
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csavar » 2016.11.17. 10:46

pborisz írta:
1. Ha valamit bizonygatni kell, az már régen rossz. A jó dolgokat SOSEM kell bizonygatni, mert azok mindenki számára egyértelműek :)
2. Szinte minden nap van kifizetés még így is, hogy ilyen kevés bevételünk van. Nagyon sokáig folyamatosan ment PTC hirdetésben, hogy posztoljatok bizonylatot a fórumokra, hogy segítsétek az oldalt. Meg volt adva ennek a fórumnak a linkje és az MMG fórumé is. Szerintem nem lesz nehéz dolgod összeszámolni mennyi fizetési bizonylatot tettek fel a tagok. Fentebb írtam, hogy a saját fórumra is alig tettek fel bizonylatot. Szóval ha valaki akar segíteni, az felteszi bármelyik fórumra, aki meg nem akar, annak tök mindegy van-e saját fórum.

Kaptam egyébként egy javaslatot, hogy csináljak egy fórum menüpontot, ahova elhelyezem a két fórum linkjét. Ez mondjuk nem rossz ötlet, de sajnos a programozó még azokat a feladatokat se végezte el, amit már régebben adtam neki, szóval ez még várat magára. Elvileg ezt én is be tudom szúrni, de az utóbbi időben nekem is elég sok dolgom volt, mert nekem is élnem kell valamiből (ha már a t4eo nem akar beindulni). De ha teszem azt legalább 10-en jelzitek itt nekem, hogy szeretnétek ha beilleszteném, akkor szánok rá időt :)

1. :) Ez egy szép gondolat, de szerintem te is tudod, hogy a PTC világában ki kell érdemelni a bizalmat. Főleg egy olyan ember felé, aki először téved az oldalra.
2. Teljesen egyetértek rasim-mal amíg nem kötelező a payment proof feltöltése, addig csak kevesen fogják megtenni. Ezenkívül az is probléma, hogy például itt a fórumon nem egy külön topicban vannak a T4eo-s payment proofok közzétéve. Így a link a fórumról nem biztos, hogy megoldást jelentene.

doqxstudio írta:
Ray81 írta:Szerintem jobb lenne az 5mp-es reklám.

ja. az előzőeket elolvasva nekem is ez ugrott be, h maradjon a kényszerített nézés, de le lehetne csökkenteni - szerintem 4-6 másodpercre - a lefutás idejét.

A fókuszos reklámról csak a saját véleményemet írhatom le. Általában egyszerre 4-5 oldalt nézek, amiből 1 fókuszos. Ettől függetlenül a fókuszos oldalt sem nézem jobban mint a többit, hiszen csak a számláló végét várom. Ugyanakkor egy nem fókuszos oldalnál is megnézem az engem érdeklő hirdetést.

Andonika
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Andonika » 2016.11.17. 11:47

Sziasztok!

A kifizetési bizonylatokat illetően jó ötlet, hogy kötelező legyen, és egy helyen legyen megtalálható, hogy egy linkkel el lehessen érni mindet. Sajnos én magam sem töltök fel bizonylatot oda, ahol ez nem kötelező.

Támogatom a fókuszban tartás idejének csökkentését is.
Üdvözlettel:
Andonika

donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: donsavesz » 2016.11.17. 12:07

Szia Zsolt.

Én is támogatom az időcsökkentés, de a fókusz szerintem maradjon. :good:

Üdv

rasim
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: rasim » 2016.11.17. 13:21

Az idocsokkentest maximalisan tamogatom.

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2016.11.17. 18:30

Sziasztok!

Én is támogatom a fókuszban tartás idejének csökkentését, és azt is jó ötletnek tartom, hogy a kifizetési bizonylatokat kötelező legyen feltölteni! :good:

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2016.11.17. 18:35

Egyébként szerintem többször kéne ilyen ötleteléseket, javaslatokat megvitatni itt.
Talán az fellendítené egy kicsit a mostani helyzetet! :D

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.18. 07:03

Na látjátok mennyivel jobb ha kicsit beindul itt a beszélgetés :)

Időzítőt visszavettem 5 másodpercre ;)

Ami a kifizetési bizonylatok kihelyezésének kötelezővé tételét illeti, azt ne felejtsétek el, hogy a T4eo nem csak egy egyszerű PTC oldal. Nem kötelezhetek senkit arra, hogy mutogassa a kifizetési bizonylatait. Továbbá az már régen rossz, ha nekem kell kötelezni a tagokat arra, hogy működjenek együtt velem és segítsenek abban, hogy az oldal népszerűbb legyen. Ez mindenki érdeke és ha ezt valaki nem fogja fel magától, akkor tök mindegy kötelezem-e rá vagy sem.
Én létrehoztam ezt a lehetőséget, mert látom, hogy mekkora pénz van az online hirdetésekben, és egyértelműen az a szándékom, hogy ezt a pénzt megosszam veletek. Persze tudom h sokan hazudták már ezt, így nehéz elhinni. De mivel a nevem adtam hozzá (nem csak egy nicknevet vagy egy összekozmetikázott FB profilt), ez azt hiszem elég garancia arra, hogy mik a szándékaim. Ha akartok éltek vele és segítetek együtt felépíteni valami nagyot, ha nem, akkor meg ez is eltűnik a süllyesztőben és mehettek tovább PTC-ről PTC-re, csalóktól csalókhoz.
Melyiket szeretnétek jobban?
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.18. 07:24

A kifizetési minimumot azért nem tudom drasztikusan lecsökkenteni, mert a tőkém nagy része befektetésekben van, és mindig ügyelek arra, hogy minimum annyi pénz maradjon szabadon, ami a tagok készpénzegyenlegén kikérhető (vagy a közeli) állapotban van. Ha most a minimumot lecsökkenteném mondjuk $2-ra, az megnövelné ezt az összeget ezer dollárral, és ennyit jelen pillanatban nem szándékozok elvonni más befektetésekből, amik pénzt termelnek. Mert jelenleg azok a befektetések termelik ki azt a pénzt, amiből többek között a T4eo-t is fenn tudom tartani. Csak akkor tudnám ezt megtenni, ha sikerülne befektetőtársakat találni. Vagy ha végre megértenék többen is, hogy mik a szándékaim és elindulnának a vásárlások ;)

tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tacsi » 2016.11.18. 15:20

a 11., a 12. és a 13. fizum

11121340565485134687.jpg
11121340565485134687.jpg (14.02 KiB) Megtekintve 621 alkalommal

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.19. 09:36

pborisz írta:
Viszont hogy lásd jó szándékomat, most lecsökkentettem a PTC hirdetések értékét $0.005-re és ezzel együtt természetesen a hirdetések árát is csökkentettem :) Sőt, a szörf kreditek árát is.

Értékelem,ugyanakkor a valódi megoldás a többféle ár jelentené. 0.001-től 0.01 ig pld és lehetne választani,ahogy a PAC-on is így volt. csak ismételni tudom magam,amit korábban is ,hogy alábecsülöd a klikkelőket. Hajlandók ők a nem magas értékűeket is megnézni,ha elég sok van belőlük,vagy azzal könnyebben elérhetővé válik a minimum kikérés. Nyílván nem mindenki van hozzászokva a 0.001$-hoz,de a PTC-n szocializálódottak,vagy másoknak ez természetes. Arról is szó van itt,hogy ár-érték,vagyis a hirdetés ára és a reklám lekattintási értéke körülbelül 0.001$-nál van egyensúlyban. Nem véletlen PTC oldalak esetében ez a legelterjedtebb,hisz ennél magasabbat a kishirdetők már nem akarnak/tudnak megfizetni. Ez 1$-t jelent 1000 megtekintésért . Sőt,ha megnézed akkor bizonyos oldalakon pld GPT Planet,vagy CashTravel stb vagyis a megbízható oldalakon ennél kisebb értékek is vannak,amiket meg is néznek,hisz biztos lehetnek benne,hogy ki lezs fizetve.
A minimum is ehhez viszonyítottan van meghatározva 1-2$ értékben.
Csak,azért írtam,mert valószínűleg Te nem a PTC-s szemmel nézed az értékeket,hanem nagyobb volumenben gondolkodsz. A centes hirdetések ritka esetben fenntarthatóak piaci viszonyok közt, a fent említett értékek vizsont igen és ezt sokan meg is értik és megnézik,valamint hirdetnek is ha nem túl drága.

A szörf kredit árainak is jóval olcsóbbnak kéne lenni,hisz az egy butított PTC hirdetésnek felel meg. Talán mások megengedhetik maguknak,hogy drágán adják ,de ennek az árainak is alkalmazkodnia kell,ahhoz,hogy a hirdetőnek megérje.
Amíg nincsneke nagyobb hirdetők,és tagság,addig nem fogja megérni. lehet egy ideig vesznek a kisreklámozók,de aztán rájönnek,hogy nem érte meg. Ők se reklámoznak,nagyok se tagság híjján. Talán ezért is halt be a visszaosztás is.

Ha nyitsz egy boltot előbb kedvezményekkel kell csábítani a vevőket,aztán ha elég van belőlük ,akkor emelhetsz az árakon és a minőségen esetleg. Összefogást elvárni úgy lehet,ha annak az ára megfizethető. Ha esetleg nem sikerül a reklámkampány,akkor ne nagy összeg vesszen el,hogy azután elmenjen a kedve az egésztől. A netes üzletben azért nem forognak olyan nagy összegek jellemzően,hogy abból kényelmesen lehessen hirdetni nagyobb összegeket.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.19. 09:55

pborisz írta: nem azért drágább az ilyen típusú csomag, mert ez értékesebb hirdetést jelentene, hanem azért, mert többek között ettől vártuk, hogy segít fellendíteni az oldalt (ahogy az másoknak már sikerült).

Amihez viszont további bevétel kell,hogy a csomagok belátható időn belül megtérüljenek,vagyis az oldal vonzó hirdetési hellyé legyen. Tehát további csomagok vásárlása a tagok felől semmit nem javít,hisz csak növeli a szakadákot a hiányzó egyéb bevételek felől.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.19. 10:13

pborisz írta:A PTC részt pedig pontosan azzal a céllal hoztam létre, hogyha valaki hatékonyabb hirdetést szeretne elhelyezni. Ennek értelemszerűen drágábbnak is kell lennie, hiszen nem mindegy, hogy a hirdetésedet még aznap megnézik, vagy csak napok, esetleg hetek múlva ugyanannyian.

Igen.A hatékony PTC hirdetésnek egyik fontos tényezője,hogy hamarabb hirdethess,mint a többség. De ez csak az egyik része. Viszont szerintem a hirdetőknek csak elég kis része olyan "képzett" hogy figyelemmel kövesse a 0day oldalakat és azokat azonnal ki is tegye,nem beszélve,hogy az ár/érték arány itt is jócskán számít,hisz a PTC refjutalékok sok esetben nem olyan magasak,hogy azért megérje 5$ 1000 klikket kifizetni,sőt egyáltalán nem valószínű,h ez megéri. A valóságban ez sztem olyan 1.5$-3$ /1000 klikk közt mozog. Ugye tudjuk,hogy rengeteg oldal nem is fizet max 1-2 szer,így a legprofibb hirdető is épphogy pénzénél van sok esetben.
De ez a PTC,ahol valóban nem forognak nagy pénzek és nagy a megszünés veszély. revshare,vagy egyéb oldalaknál talán ez jobb. De lehetőséget kell a kicsiknek a PTC-seknek is adni olcsóbb hirdetésre.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.19. 10:23

pborisz írta:
Vicces hogy ezeket javaslod, miközben ez már rég elérhető az oldalon. Én pontosan tisztában vagyok vele, hogy ezek mennyire fontosak egy hirdetésnél a hirdetők szempontjából is. Többek között ezért van lehetőség Publikus profil létrehozására, ahol a hirdető azt ír le magáról és akár a hirdetéseiről is amit csak akar. A hirdető Publikus profilja pedig MINDEN hirdetésnél megtekinthető. CSAK annyit kell tenned, hogy a hirdető képére kattintasz.

Üzenetet nem lehet küldeni direkt,hiába látom a profilt :!: Az oldalon belül lehet külön üzenet formájában,de sokkal egyszerűbb/kézenfekvőbb lenne,ha már ott lenne az üziküldési lehetőség,egy olyan gombbal,hogy kapcsolatfelvétel a hirdetővel. Szerintem sokaknak ilyen egyszerűséggel kell odatolni a lehetőségeket,hogy észrevegyék. Nem akarom alábecsülni a kattolókat,de talán hozzájuk kéne alkalmazkodni és nem azt gondolni,hogy ők tudják.
Lehet így sem biztos,h használni fogják,de egy próbát megér.

Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Ray81 » 2016.11.19. 10:24

Talán még lendíthetne az is hogy pl: 1000surf után valamennyi $ jutalom lenne. Lásd:Easyhits4u
Mivel itt 5mp a reklám akkor kb 0,1$.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.19. 11:44

pborisz írta:A kifizetési minimumot azért nem tudom drasztikusan lecsökkenteni, mert a tőkém nagy része befektetésekben van, és mindig ügyelek arra, hogy minimum annyi pénz maradjon szabadon, ami a tagok készpénzegyenlegén kikérhető (vagy a közeli) állapotban van. Ha most a minimumot lecsökkenteném mondjuk $2-ra, az megnövelné ezt az összeget ezer dollárral, és ennyit jelen pillanatban nem szándékozok elvonni más befektetésekből, amik pénzt termelnek. Mert jelenleg azok a befektetések termelik ki azt a pénzt, amiből többek között a T4eo-t is fenn tudom tartani. Csak akkor tudnám ezt megtenni, ha sikerülne befektetőtársakat találni. Vagy ha végre megértenék többen is, hogy mik a szándékaim és elindulnának a vásárlások ;)

Kár,mert a minimum levitele is segíthetne. Ezért is lenne jó,ha lenne hirdetési bevétel olcsóbb hirdetésekből és kiváltaná a szponzoráltakat. Az is segítene,ha valóban MI is vennénk hirdetéseket. Pld belépő,vagy Start, Banner hirdetést ami nem drága. ehhez viszont profibb hirdetők kellenek,h ne csak reflinket hirdessenek és így eredményesebbek lehetnének.
Talán nem lenne rossz ötlet tréningeket adni a tagoknak,ahogy ez más angol nyelvű oldalakon is van. Tippeket adni,hogy nyissanak blogot,honlapot esetleg,hogy készítsenek splash hirdetést,vagy saját fórumot,vagy hogy kéne kinéznie egy ilyennek,milyen adatokkal.
Abban igazad van,hogy ehhez Mi is kellünk az oldal promotálásához Facebook, más fórumokon. Ehhez viszont keresetben is vonzóbbnak kell lennie,nemcsak reklámárakban. Ehhez kéne alacsonyabb minimum.

Esetleg az első kifizetés lehetne alacsonyabb.

Én úgy gondolom,hogy egy oldal fenntarthatósága egyáltalán nem könnyű feladat,tehát nemcsak egy-egy részében kell vonzónak lenni,hanem minél több elemében. Ezért kéne a fenntebb vitatottakat minél széleskörűbben alkalmazni ,mert a leggyengébb láncszem fog számítani.
Tehát hiába stabil az oldal,ha túl sokáig tart kikérni a pénzt,kevés a pénzkereseti lehetőség. Hiába olcsó a hirdetés,vagy hiába hirdetünk ha kevés a tag,aki megnézze.Ezeknek együtt kéne működnie.
Hiába több éves az oldal,ha még mindig nem elég ismert a piacon,ezért kéne kifizetési bizonylat rész,fórum elérhetőség...

Ezért se ártana megfontolni,hogy ha Ti adminok kevesen vagytok ,akkor bővíteni a csapatot,h ne az időhiány legyen a gond a fejlesztésben. ha nő a tagság úgyis kelleni fog plusz idő,ember

Csavar
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csavar » 2016.11.19. 18:40

A gyorsabb surf jó lett, köszönet amiért összehoztad! :)

Viszont nem ártana egy olyan opció mint amilyen néhány oldalnál az "Open link in new tab", amivel közvetlenül meg lehet nyitni a hirdetés linkjét. Ezenkívül talán érdemes lenne visszahozni az http://www.emoneyspace.com hirdetést, kezdő oldali vagy ptc hirdetésként. Amíg bent volt addig elég szépen kapaszkodott felfelé a ranglistán a T4eo, de mostanra visszaesett rendesen.

Egyet kell értenem xenosz2-vel Ptc hirdetésnél a 0.001$ is klikkelhető érték, ha egy oldal megbízható. Nézd meg például a neobux-ot. Annak ellenére, hogy szinte csak 0.001-es hirdetések vannak rajta, a napi átlag ptc klikkem 4 cent felett van.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.20. 14:58

A gyorsabb szörf az jó változtatás lett valóban.

Tudom,hogy jelenleg nincs lehetőségetek különféle ptc értékű reklámokat betenni - legalábbis ezt írtátok,de azt hiszem ez alapvető lenne.
A mostani változtatással 2 feles reklámot látok. Egy saját egy külsős. Jót akartatok,de a félmegoldás nem vezet eredményre.
így most a kereset is kevesebb ptc-vel.

Tartani a keresetet,és a hiányzót sajáttal pótolni,ha nem elég a külsős. Le fogják kattolni. Ha kisebb minimum lenne...na de nem ismétlem :)

További javaslat a meghívottak utáni jutalékok emelése ,kiterjesztése. Igaz ez csak,akkor hatékony az oldal számára,ha az oldal valódi vonerőt képvisel,és a meghívott aktív is lesz.
A ptc után az ingyeneseknek is járhatna pénz . Nem nagy százalékra gondolok,de valamit mégis 5-10% amit a hirdetési árakba lehetne építeni,aminek még olcsóbbnak kéne lennie.
A másik a meghívottak utáni egyszeri jutalomösszeg bevezetése. így még nem aktív meghívottnál is lenne némi bevétele a hirdetőnek. Esetleg PTP lehetőség is felmerülhet...

A másik,amit említek,bár nem csupán a Ti oldalatokra vonatkozik,hogy a tagok egy részének van rendes munkahelyük,családjuk,vagy nem akarnak túl sok időt neten tölteni, esetleg a neten található számtalan üzlet mellett nincs idejük egy-egy programra - bár ezt a szót nem tartom szerencsésnek,mert angolból lett átvéve,ami magyarban nem egészen ezt jelenti - ,így az oldal felépítését,átláthatóságát,közérthetőségét,a leírásokat a lehető legegyszerűbbre kell venni.

Mit értek alatta?
- Világos legyen az oldal profilja,h mivel foglalkozik,mik az előnyei.
- Azonnal érthető legyen,hogy milyen lehetőségek vannak,azokat hogyan lehet használni és milyen alapvető feltételek vannak.
minimum,meghívottak jutaléka, mire fizet stb stb
- Az oldalon a menük elnevezései a köznyelvhez alkalmazkodjanak,úgy hogy azt az "utcáról" betévedve is érthesse a regisztráló. Ne legyen nehezen értelmezhető elnevezése a meghívottaknak, a vásárolható termékeknek és egyáltalán mindennek,amivel csak időt veszünk el a felhasználótól kockáztatva,hogy egyszerűen nem lesz aktív.

Igaz,hogy a netes üzleti oldalak angolul vannak,de nem kéne átvenni onnan a kifejezéseket egy az egyben,azokat magyarítani kell ,h azonnal érthetőek legyenek. így a referáltak, a program, a processzor, a share, fejlesztés, upgrade szavak kerülése .

A leírások GYIK és Szabályzat mindig friss legyen az aktuális változtatásokkal és a lehető legrövidebb legyen kerülve az idegen szavakat és fellengzős körmondatokat. legjobb módja,ha többször átolvassuk és kihúzzuk a felesleges gondolatokat belőle. Az oldal célját, ars poeticáját ,magyarázatokat ne a szűk leírásban tegyük közzé.
Sőt a legjobb,ha a főoldalon vagy egy felsorolásban pontokba szedve le vannak írva a főbb tudnivalók.

Összegezve én azt veszem észre,hogy sok esetben a Tulajok nem a tagok felől nézik közelítenek,hogy nekik miért jó,hanem kicsit vagy nagyon,elvárják,hogy a tagok alkalmazkodjanak,olvassanak utána,holott főleg egy kevéssé ismert oldalnál az átláthatóaság, az egyszerűség, a könnyen érthetőség lenne a legfontosabb szempont. A tagok fognak együttműködni maguktól ,ha jól dolgoztunk és jó a kommunikációnk és nem elvárni azt,hogy megértsenek minket.

A feljebb elsorolt okok miatt a kevés idejüket kell megfogni a tagoknak,vagy az új regisztrálóknak és nem lehet elvárni,hogy több időt szakítsanak az oldalra. Ha nem jól közelítünk nem lesznek aktív tagok.
Keresni feltérképezni kell a felhasználók kegyeit,igényeit,hogy abból együttműködés legyen és mindkét fél jól járjon.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.20. 15:21

A szörf hirdetéseknél nem látok egyéb hirdetési formát. Például a máshol megszokott bannert a felső sávban,vagy szöveges hirdetést. lehetőség.

gaizkaneu
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: gaizkaneu » 2016.11.20. 21:55

szerintem nem kell teljesen új oldalt csinálni :D az oldal jó , úgy ahogy volt , a mostani változtatásokkal nem lettünk előrébb :
eddig 4 perc volt amit csináltam és kerestem 2 centet és 5 creditet , most 2 perc alatt van 1 cent és 5 credit

lehet sok mindent írni , de szerintem mindenki profitmegosztóként néz az oldalra és ezt is várja el az oldaltól akáhogy is írjátok, azt meg a visszaosztás minősíti.................ami most sajnos magyon leállt

csak a visszaosztás emelkedése hoz befektetőt ,de az meg csak akkor van ha valaki befektet .......ördögi kör

viszont szerintem sokan várakozó állásponton vannak , őket kellene megpiszkálni

a nyáron 1 hónapig nagyon jó volt a visszaosztás , az akciós hónapba .............szerintem erre kellene rámenni az emberek imádják az akciókat , de nem kell ilyen sok ideig , elég lenne 1-2 hetente 1 nap , akár random nap is

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.21. 13:09

No ez az,hogy profitmegosztó = megtérülő befektetés a felhasználók szemében. Még akkor is,ha azt mondod nekik,hogy az nem garantált.Ebben a félreértésben a tulajnak kell kimondani,hogy ez csak lehetőség és nem garantált. Viszont akkor hányan vennék meg ezeket a csomagokat? kevesebben. így a az oldal tulaja kezdetben ezt nem hangsúlyozza eléggé,hogy ne riassza el a vásárlókat.Ha a kereset fő része ebből jön,és ha ez leáll,akkor ezen kivül tulajdonképpen alig van kereseti lehetőség.
Ezért nem tartom jó ötletnek ha erre épül az oldal. Később már nagyon nehéz ebből visszajönni,mert hirdetőket egyáltalán nem könnyű találni mindig. ha vannak,akkor mindenki happy,viszont ellenkező esetben nagyobb a kár amit okoz.
Tudjuk az emberi mohóság/elvárások milyenek. Amíg rendben mennek a dolgok senki nem néz előre...
Úgy gondolom az egész profitmegosztás egy nagyon sikamlós dolog.
Ezért lenne jó talán ezt minimálisra szorítani,vagy átalakítani befeketéssé,és akkor hosszabb futamidejű dolog lenne,amit nem lehetne kivenni pld 1 évig,de lenne rá tisztességes kamat. Azt hiszem az NJM blognak van ilyen befektetési része is - én nem ismerem túl jól.

Vagy vonzóbb hirdetési árakkal csalogatni. plusz bevételi források találása. Az akcióknak is akkor van értelme,ha azzal nem jár plusz részesedések kiosztása.
Az utóbbi napokban felvetettekhez azt tudom mondani,hogy a hirdetési lehetőségek számának növelése lenne jó megoldás.
Pld PTSU,videó

PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: PuTa » 2016.11.24. 12:57

Sziasztok,

Egy kicsit én is becsatlakoznék a társalgásba :)

Szerintem a legnagyobb gond az, hogy az oldal nem fejlődik elég dinamikusan és ez minden profit megosztó oldal halála. Ha nincsenek új regisztrálók akik befizetnek/befektetnek/elhirdetnek (mindegy hogy hívjuk), akkor értelemszerűen a visszaosztás is lassul, megáll. Ha a visszaosztás csökken, akkor nyilván a meglévő tagok sem fognak belepumpálni több pénzt a rendszerbe, mert azt látják, hogy 1 év múlva jön vissza a pénzük és akkor még profitot nem is termeltek, ellenben minden nap reklámokat nézegettek...egyértelműen azt érzi, hogy ez időpazarlás. Megvárja míg "kipörög" a pénze és elmegy az oldalról. Megmondom őszintén én is ezt csináltam, pláne amikor tényleg belassult. Azon kéne elgondolkozni, hogy hogyan tudsz bevonni új embereket, akik folyamatosan hirdetnek.

A másik, hogy szerintem ez a profitmegosztás magyar közegben nem a legjobb, mármint a legtöbb ember pénzt keresni akar nem hirdetni. Én is befektetési oldalként tekintek a T4eo-ra...

Miért nem hirdetnék az oldalon? (személyes vélemény)
- nincs olyan oldal amit hirdetnék :)
- kevés a látogató
- kevés a fizetőképes látogató, aki hajlandó lenne befektetni más oldalba
- nagyon lassan pörögne ki a hirdetésem (ez visszavezethető a kevés fizetőképes látogatóra - US, UK, CA, DE stb)

Egy szó mint száz, szerintem az hozhat fellendülést, ha valahogy növeled az oldal látogatottságát.

U.i: én tuti, hogy csinálnék egy Proof of payment menüpontot, ahol látszódna, hogy kik lettek kifizetve, dátummal, nicknammel, összeggel. Így ha egy látogató az oldalra téved akkor meg tudja nézni, hogy valóban vannak-e kifizetések.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.24. 16:47

igen hát a hirdető mindenképpen valahogy eredményt szeretne a hirdetésre fordított pénzéből. elsősorban újabb profitot,ami lehet feliratkozókból más oldalra (refjutalék),vagy vásárlás termékért. elhangzik néha,hogy nem mindig cél a közvetlen profit a hirdetésből,ami igaz is lehet bizonyos esetekben pld brandépítés ,vagy fenntartás ,de a folyamat legvégén azért ez legtöbbször ez a cél. Elenyésző az a hirdetés,ahol mondjuk a hirdető mondjuk a gondolatai,a művészi önkifejezés eszközeként hirdet i az oldalt :) Bár ezt a réteget is meg lehetne célozni. pld kedvenc zenék,kultúrális termékek,programok megosztása
Ebből a bevezetésből azt szeretném kifejteni,hogy fel lehetne kutatni olyan kiskereskedőket,akik a termékeiket ismeretebbé,vagy bevezetni szeretnék a köztudatba. Nyílván itt magar nyelvterületről lenne szó. Tehát én el tudom képzelni,h egy szakmunkás,kisbolt tulajdonos pld cipőkereeskedő ,vagy művész,vagy akárkit be lehetne csalogatni,mivel a t4eo-nek valóban nem nagyon van konkurenciája. Természetes ehhez jóval nagyobb aktív tagság kell,hogy kellőképpen meglegyen az ország lefedettsége régiónként. Ehhez be lehetne vezetni pld azt,hogy a tagok bejelölélhessék hol laknak pld Eger,Miskolc stb vagy hol fordulnak meg gyakran,és ezzel a szűrővel lehetne hirdetni a fenntebb említetteknek. Nyílván ez egy hosszabb folyamat vége lehetne,ahol a nagyszámú tagság ,az oldal országos ismertsége és a hirdetők felkutatásának módszereinek megtalálása után alakulna ki ez. Izgalmas lenne. Szerintem segítene a feltörekvő kis üzleteknek,hogy viszonylag olcsó hirdetéssel felkeltsék a figyelmet magukra,akkor is,ha nincs sok pénzük a marketingre és van egy jó termékük,szolgáltatásuk,boltjuk. Én látok benne fantáziát. Sőt. felüdülés lenne a kattolóknak,ha nem az angol nyelvű,vagy az unalmasan ismétlödő "üzleti" oldalakat kell nézniük csak.

Andonika
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Andonika » 2016.11.24. 17:32

Ebben én is látok fantáziát, bár valószínűleg nem egyszerű a kivitelezése. De mint kézműves látok ebben lehetőséget.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2016.11.24. 19:42

A Proof menupont/lehetőség szerintem is jó lenne, akár még hirdetés szempontjából is ... láttam olyan oldalt ahol ezt az oldalt hirdették, mint csalogatót. Ez is segíthetne!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Gisell » 2016.11.24. 20:08

Én csak azt látom naiv szemmel, hogy 12-14 kattintást kell tenni(fókusszal), és néha ezért össz bevételem, annyi, amennyi (ha nem érek rá többször felnézni). Na ez ám az igazi filléres oldal, mindegy hogy ki a tulaj, (belépő oldal hirdetés, meg kutyafüle) A tíz hirdetés csak a profitmegosztókon van, de ez nem oszt semmit.
Ezt senki nem látja? Vagy miért hallgat erről mindenki? Azért ne tegyünk már kivételt, mert magyar a tulajdonos. :lol: :no:
Legyünk igazságosak.
Eleinte, a 0,001 összejött kattintásonként, ha elosztottuk a statisztika kiadta.
Most valaki azt mondta még apróbb hirdetéseket tegyen be a tulajdonos, hát tegyen be, de akkor a 10 hirdetést meg vegye ki.

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2016.11.24. 23:06

Gisell írta:Én csak azt látom naiv szemmel, hogy 12-14 kattintást kell tenni(fókusszal), és néha ezért össz bevételem, annyi, amennyi (ha nem érek rá többször felnézni). Na ez ám az igazi filléres oldal, mindegy hogy ki a tulaj, (belépő oldal hirdetés, meg kutyafüle) A tíz hirdetés csak a profitmegosztókon van, de ez nem oszt semmit.
Ezt senki nem látja? Vagy miért hallgat erről mindenki? Azért ne tegyünk már kivételt, mert magyar a tulajdonos. :lol: :no:
Legyünk igazságosak.

szerintem senki nem titkolja, h gyenge a visszaosztás, de nincs is garantálva, h mennyi lesz, ez így teljesen korrekt.
nem azért kell kivételt tenni, mert magyar, hanem ezért, amit szerintem nagyon kevés oldal tudna nyújtani.
pborisz írta:... a tőkém nagy része befektetésekben van, és mindig ügyelek arra, hogy minimum annyi pénz maradjon szabadon, ami a tagok készpénzegyenlegén kikérhető (vagy a közeli) állapotban van. ... Mert jelenleg azok a befektetések termelik ki azt a pénzt, amiből többek között a T4eo-t is fenn tudom tartani. Csak akkor tudnám ezt megtenni ($2-ra csökkenteni a kikérési minimumot), ha sikerülne befektetőtársakat találni. Vagy ha végre megértenék többen is, hogy mik a szándékaim és elindulnának a vásárlások ;)
Kép

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 08:13

xenosz2 írta:
pborisz írta:
Viszont hogy lásd jó szándékomat, most lecsökkentettem a PTC hirdetések értékét $0.005-re és ezzel együtt természetesen a hirdetések árát is csökkentettem :) Sőt, a szörf kreditek árát is.

Értékelem,ugyanakkor a valódi megoldás a többféle ár jelentené. 0.001-től 0.01 ig pld és lehetne választani,ahogy a PAC-on is így volt. csak ismételni tudom magam,amit korábban is ,hogy alábecsülöd a klikkelőket. Hajlandók ők a nem magas értékűeket is megnézni,ha elég sok van belőlük,vagy azzal könnyebben elérhetővé válik a minimum kikérés. Nyílván nem mindenki van hozzászokva a 0.001$-hoz,de a PTC-n szocializálódottak,vagy másoknak ez természetes. Arról is szó van itt,hogy ár-érték,vagyis a hirdetés ára és a reklám lekattintási értéke körülbelül 0.001$-nál van egyensúlyban. Nem véletlen PTC oldalak esetében ez a legelterjedtebb,hisz ennél magasabbat a kishirdetők már nem akarnak/tudnak megfizetni. Ez 1$-t jelent 1000 megtekintésért . Sőt,ha megnézed akkor bizonyos oldalakon pld GPT Planet,vagy CashTravel stb vagyis a megbízható oldalakon ennél kisebb értékek is vannak,amiket meg is néznek,hisz biztos lehetnek benne,hogy ki lezs fizetve.
A minimum is ehhez viszonyítottan van meghatározva 1-2$ értékben.
Csak,azért írtam,mert valószínűleg Te nem a PTC-s szemmel nézed az értékeket,hanem nagyobb volumenben gondolkodsz. A centes hirdetések ritka esetben fenntarthatóak piaci viszonyok közt, a fent említett értékek vizsont igen és ezt sokan meg is értik és megnézik,valamint hirdetnek is ha nem túl drága.

Bár nem ismerlek, csak itt a fórumon látom hogy aktív tag vagy, de szerintem kettőnk között az a nagy különbség, hogy Te csak PTC-s szemmel nézed a T4eo-t és azt gondolod az emberek vígan kattintgatják a semmiért a hirdetéseket, mert nyilván vannak jó néhányan akik ezt teszik (arról vitatkozhatnánk mennyire vígan teszik ;) ). Ezzel szemben én hirdetőként, hasonló oldalak használójaként és tulajdonosként három különböző szemszögből nézem. Tisztában vagyok vele, hogy mennyien képesek aprópénzért kattintgatni, ahogy azzal is tisztában vagyok, hogy ezen tagok milyen kis százalékának érdemes egyáltalán hirdetni, hiszen legtöbbjüknek nincs arra pénze, hogy bárhol is költsön belőle. Persze ők szívesen csatlakoznak más PTC oldalakra, ahol kattintgatják a hirdetéseket, de egy idő után ezek az emberek mind belefáradnak ebbe, a sok csaló miatt. Persze azt is tudom, hogy folyamatosan cserélődnek, de véleményem szerint és tapasztalataim alapján sokkal nagyobb érték van abban, ha a hirdetéseket olyan tagok (is) megnézik, akik szívesen költenek pénzt akár sima vásárlásra, akár egy másik bevételmegosztó vagy hasonló programban.

De ha már a hirdetések értékéről és áráról esett szó. A T4eo-n mindössze 50 CENTÉRT lehet Login és Start hirdetést vásárolni már jó ideje. Ezeket a hirdetéseket átlagban olyan 350-450 néha 500 ember nézi meg, ami azt jelenti, hogy kb. egy olcsó PTC hirdetés áráért lehet hirdetni olyan tagoknak, akik közül sokan nagy valószínűséggel vásárolnának is, ha olyan hirdetést látnak, ami felkelti az érdeklődésüket. Természetesen vannak néhányan akik ezt felismerték és folyamatosan megvásárolják ezeket a krediteket, de azért időről időre akadnak napok, amikor lehet még venni. Az már persze az én hibám, hogy a különböző hirdetések árai nincsenek összhangban, így pl. a szörf hirdetések árai valóban nagyon magasak ahhoz képest, hogy mennyiért adjuk a Login és Start krediteket.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 08:17

xenosz2 írta:A szörf kredit árainak is jóval olcsóbbnak kéne lenni,hisz az egy butított PTC hirdetésnek felel meg. Talán mások megengedhetik maguknak,hogy drágán adják ,de ennek az árainak is alkalmazkodnia kell,ahhoz,hogy a hirdetőnek megérje.
Amíg nincsneke nagyobb hirdetők,és tagság,addig nem fogja megérni.

Látod ebben tökéletesen igazad van :) Ezt a hibát ma kiküszöbölöm.
Nagyon jó, hogy így beindult ez a beszélgetés, mert egyre több hiányosságra, hibára derül fény és egyébként az eddigi feltárásoknak is van ám már eredménye ;) Szóval köszönöm a közreműködést!

Vissza: “Profitmegosztó oldalak”