T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 08:28

xenosz2 írta:
pborisz írta: nem azért drágább az ilyen típusú csomag, mert ez értékesebb hirdetést jelentene, hanem azért, mert többek között ettől vártuk, hogy segít fellendíteni az oldalt (ahogy az másoknak már sikerült).

Amihez viszont további bevétel kell,hogy a csomagok belátható időn belül megtérüljenek,vagyis az oldal vonzó hirdetési hellyé legyen. Tehát további csomagok vásárlása a tagok felől semmit nem javít,hisz csak növeli a szakadákot a hiányzó egyéb bevételek felől.

Itt most nem tudom konkrétan mire célzol. Ha arra, hogy a T4eo-n nem segítene további csomagok vásárlása, abban nagyot tévedsz. Erről már korábban is írtam, hogy viszonylag kevés (más hasonló programok számaihoz képest) vásárlás már elegendő lenne ahhoz, hogy az oldal beinduljon és értelmes méretű részesedést tudjon adni. És ha egyszer beindul, akkor arra már nyilván megvan a terv hogy miként folytatnánk. Azzal én is tisztában vagyok, hogy a végtelenségig nem szabad csomagokat árusítani, mert az biztos halálhoz vezet rövid időn belül. Erről is sokszor írtam már, és ezért írom azt, hogy a fellendítéshez lenne nagy szükség a csomagok vásárlására.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2016.11.25. 08:46

pborisz írta:Nagyon jó, hogy így beindult ez a beszélgetés, mert egyre több hiányosságra, hibára derül fény és egyébként az eddigi feltárásoknak is van ám már eredménye ;) Szóval köszönöm a közreműködést!

Éljen!
Kép

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 09:15

xenosz2 írta:
pborisz írta:
Vicces hogy ezeket javaslod, miközben ez már rég elérhető az oldalon. Én pontosan tisztában vagyok vele, hogy ezek mennyire fontosak egy hirdetésnél a hirdetők szempontjából is. Többek között ezért van lehetőség Publikus profil létrehozására, ahol a hirdető azt ír le magáról és akár a hirdetéseiről is amit csak akar. A hirdető Publikus profilja pedig MINDEN hirdetésnél megtekinthető. CSAK annyit kell tenned, hogy a hirdető képére kattintasz.

Üzenetet nem lehet küldeni direkt,hiába látom a profilt :!: Az oldalon belül lehet külön üzenet formájában,de sokkal egyszerűbb/kézenfekvőbb lenne,ha már ott lenne az üziküldési lehetőség,egy olyan gombbal,hogy kapcsolatfelvétel a hirdetővel.

Én tényleg nem tudom Te milyen oldalt nézel, hiszen ott van az Üzenet küldése gomb a profiloldalon:

Kép

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 09:22

xenosz2 írta:Esetleg az első kifizetés lehetne alacsonyabb.

Nem tudom kivizetelezni, de ez az $5-os minimum megint csak PTC-s szemmel nézve tűnik magasnak. Szerintem próbálj kicsit elvonatkoztatni ettől a PTC-s szemlélettől, mert most már túl sokszor beszélünk olyan dolgokról, amit már többször kiveséztünk ;)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 09:27

xenosz2 írta:Talán nem lenne rossz ötlet tréningeket adni a tagoknak,ahogy ez más angol nyelvű oldalakon is van. Tippeket adni, hogy nyissanak blogot,honlapot esetleg,hogy készítsenek splash hirdetést,vagy saját fórumot,vagy hogy kéne kinéznie egy ilyennek,milyen adatokkal.

Ezekről én írok az oldalon, de kétlem, hogy sokan elolvasnák.

xenosz2 írta:Abban igazad van,hogy ehhez Mi is kellünk az oldal promotálásához Facebook, más fórumokon. Ehhez viszont keresetben is vonzóbbnak kell lennie,nemcsak reklámárakban. Ehhez kéne alacsonyabb minimum.

Látod ez itt a fő probléma, hogy bár belátod, hogy Ti is kellenétek hozzá, mégis feltételhez kötöd, vagyis megmagyarázod miért nem akartok segíteni :) Mi lenne, ha utóbbit csak simán kivennéd a képletből és arra gondolnál, hogy én segítek neki, mert ezzel beindulhat az oldal ami nekem is jó ;) Ha mindenki arra várna hogy egy üzlet beinduljon, akkor sose indulna be. Kicsit furán hangzik, hogy én tegyek meg mindent azért, hogy nektek jó legyen, de Ti csak akkor fogtok ebben segíteni, ha már érzitek hogy jó :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 09:32

xenosz2 írta:Ezért se ártana megfontolni,hogy ha Ti adminok kevesen vagytok ,akkor bővíteni a csapatot,h ne az időhiány legyen a gond a fejlesztésben. ha nő a tagság úgyis kelleni fog plusz idő,ember

Jelen pillanatban egyedül vagyok, szóval nem beszélhetünk többes számról. Ha bárki vállalja ezt a munkát annyiért amennyiért én, szívesen látom :) De lássuk be, nem sokan szeretnek ingyen dolgozni :D Ha meg azt mondom majd akkor fizetek amikor beindul az oldal, akkor ugyanott vagyunk, amiről eddig is szó volt. Ahhoz, nem kell adminnak lenni és valamilyen csapatba tartozni, hogy együtt beindítsunk valamit, amit azért hoztam létre, hogy lehetőleg minél többen profitáljanak belőle.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 09:41

Csavar írta:Viszont nem ártana egy olyan opció mint amilyen néhány oldalnál az "Open link in new tab", amivel közvetlenül meg lehet nyitni a hirdetés linkjét.

Volt már róla szó többször. Azért vetettük el, mert fölöslegesen foglalna plusz helyet (plusz fölösleges információ ami elvonja a figyelmet), és minden "normális" oldalon vannak linkek, amire bármikor rákattinthatsz jobb egérgombbal ;) Ha meg olyan oldalt hirdet valaki amelyiken nincs link, akkor azzal úgyse mennél sokra :)
Csavar írta:Ezenkívül talán érdemes lenne visszahozni az http://www.emoneyspace.com hirdetést, kezdő oldali vagy ptc hirdetésként. Amíg bent volt addig elég szépen kapaszkodott felfelé a ranglistán a T4eo, de mostanra visszaesett rendesen.

Semmi értelme nem volt sajnos, nem nőtt tőle a forgalmunk. Login és Start hirdetést folyamatosan megvásárolják, nyilván nem fogom azok helyett betenni :) PTC hirdetés szintén nem jöhet szóba, mert nem szándékozom értelmetlenül fizetni érte.

Csavar írta:Egyet kell értenem xenosz2-vel Ptc hirdetésnél a 0.001$ is klikkelhető érték, ha egy oldal megbízható. Nézd meg például a neobux-ot. Annak ellenére, hogy szinte csak 0.001-es hirdetések vannak rajta, a napi átlag ptc klikkem 4 cent felett van.

Szerintem a neobux-ra mindent lehet mondani csak azt nem hogy megbízható :) Talán nem tudod, de az se azért maradt fenn ennyi ideig, mert olyan nagy üzlet a $0.001-os hirdetés. Nem abból tartják fenn az oldalt ;)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 09:45

xenosz2 írta:Tudom,hogy jelenleg nincs lehetőségetek különféle ptc értékű reklámokat betenni - legalábbis ezt írtátok,de azt hiszem ez alapvető lenne.
A mostani változtatással 2 feles reklámot látok. Egy saját egy külsős. Jót akartatok,de a félmegoldás nem vezet eredményre.
így most a kereset is kevesebb ptc-vel.

Ugye nem gondolod komolyan, hogy egyik napról a másikra óriási változás fog beállni csak attól, hogy valaminek csökkentem az árát ;) Tudod kicsit kezd a dolog olyan lenni, hogy nyújtom a kisujjam, de az sose elég, a teljes karom kéne :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 09:49

PuTa írta:A másik, hogy szerintem ez a profitmegosztás magyar közegben nem a legjobb, mármint a legtöbb ember pénzt keresni akar nem hirdetni. Én is befektetési oldalként tekintek a T4eo-ra...

Miért nem hirdetnék az oldalon? (személyes vélemény)
- nincs olyan oldal amit hirdetnék :)
- kevés a látogató
- kevés a fizetőképes látogató, aki hajlandó lenne befektetni más oldalba
- nagyon lassan pörögne ki a hirdetésem (ez visszavezethető a kevés fizetőképes látogatóra - US, UK, CA, DE stb)

Egy szó mint száz, szerintem az hozhat fellendülést, ha valahogy növeled az oldal látogatottságát.

Csak nézd meg miket emeltem ki. Na látod ez itt a legnagyobb probléma... Mi lenne, ha inkább arra fókuszálnál, mit tennél azért, hogy együtt növeljük a látogatottságot?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 10:02

xenosz2 írta:A ptc után az ingyeneseknek is járhatna pénz . Nem nagy százalékra gondolok,de valamit mégis 5-10%

Ez az opció azért nem jöhet szóba nálam, mert ha ezt lehetővé tenném, hamarosan megjelennének a csalók, mivel lenne miért csalni. Ha van ingyen pénz, máris megéri robotot írni a szkriptre. Szóval ezzel a hirdetőknek okoznék kárt, amit nyilván nem szeretnék, másrészt azt se szeretném, hogy az időm nagy részét azzal töltsem, hogy kiszűrjem a csalókat.

xenosz2 írta:A másik a meghívottak utáni egyszeri jutalomösszeg bevezetése. így még nem aktív meghívottnál is lenne némi bevétele a hirdetőnek.

Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 12:02

xenosz2 írta:A szörf hirdetéseknél nem látok egyéb hirdetési formát. Például a máshol megszokott bannert a felső sávban,vagy szöveges hirdetést. lehetőség.

Direkt nincs a szörf oldalon más hirdetés, hogy a szörfölő lehetőleg a fő, vagyis a szörf hirdetésre koncentráljon és ne vegye el a figyelmét a banner. Továbbá nem tudom mennyi értelme van bannerhirdetésnek a szörf oldalon. Egyébként se nézik meg túl sokan, de ott meg szerintem még annyian se.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 12:10

xenosz2 írta:Úgy gondolom az egész profitmegosztás egy nagyon sikamlós dolog.

Nem annyira sikamlós az, mint amennyire féltek tőle. Azért gondoljátok ezt, mert a sok csaló miatt ez a benyomás maradt bennetek.
xenosz2 írta:Ezért lenne jó talán ezt minimálisra szorítani,vagy átalakítani befeketéssé,és akkor hosszabb futamidejű dolog lenne,amit nem lehetne kivenni pld 1 évig,de lenne rá tisztességes kamat. Azt hiszem az NJM blognak van ilyen befektetési része is - én nem ismerem túl jól.

Ezt a befektetős dolgot felejtsd már el. A T4eo NEM befektetési oldal és nincs is engedélye pénzügyi tevékenységet folytatni,vagyis garantált megtérülésű befektetéseket kínálni. Az NJM Klub egy szűk baráti kör, azt ne keverjük össze a T4eo-val.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 12:16

xenosz2 írta:Ebből a bevezetésből azt szeretném kifejteni,hogy fel lehetne kutatni olyan kiskereskedőket,akik a termékeiket ismeretebbé,vagy bevezetni szeretnék a köztudatba. Nyílván itt magar nyelvterületről lenne szó. Tehát én el tudom képzelni,h egy szakmunkás,kisbolt tulajdonos pld cipőkereeskedő ,vagy művész,vagy akárkit be lehetne csalogatni,mivel a t4eo-nek valóban nem nagyon van konkurenciája. Természetes ehhez jóval nagyobb aktív tagság kell,hogy kellőképpen meglegyen az ország lefedettsége régiónként. Ehhez be lehetne vezetni pld azt,hogy a tagok bejelölélhessék hol laknak pld Eger,Miskolc stb vagy hol fordulnak meg gyakran,és ezzel a szűrővel lehetne hirdetni a fenntebb említetteknek. Nyílván ez egy hosszabb folyamat vége lehetne,ahol a nagyszámú tagság ,az oldal országos ismertsége és a hirdetők felkutatásának módszereinek megtalálása után alakulna ki ez. Izgalmas lenne. Szerintem segítene a feltörekvő kis üzleteknek,hogy viszonylag olcsó hirdetéssel felkeltsék a figyelmet magukra,akkor is,ha nincs sok pénzük a marketingre és van egy jó termékük,szolgáltatásuk,boltjuk. Én látok benne fantáziát. Sőt. felüdülés lenne a kattolóknak,ha nem az angol nyelvű,vagy az unalmasan ismétlödő "üzleti" oldalakat kell nézniük csak.

Látom kezded kapiskálni mit is szeretnék :) Hajrá, indulhat a munka ;)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 12:18

Andonika írta:Ebben én is látok fantáziát, bár valószínűleg nem egyszerű a kivitelezése. De mint kézműves látok ebben lehetőséget.

Akkor ne tartson vissza semmi attól, hogy hirdess :) Ha csak azon múlik, akkor vállaljuk egy splash oldal vagy valami egyszerű weboldal elkészítését is. Igazából ez is benne van a terveimben, hogy ilyen szolgáltatással is segítsük hirdetőinket.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.25. 13:21

pborisz írta:
Andonika írta:Ebben én is látok fantáziát, bár valószínűleg nem egyszerű a kivitelezése. De mint kézműves látok ebben lehetőséget.

Akkor ne tartson vissza semmi attól, hogy hirdess :) Ha csak azon múlik, akkor vállaljuk egy splash oldal vagy valami egyszerű weboldal elkészítését is. Igazából ez is benne van a terveimben, hogy ilyen szolgáltatással is segítsük hirdetőinket.

Ez remek lenne.Akár egy sablonweboldal is jó lenne,ahol minimális,de alapvető infókkal lehetne reklámozni egy "boltot" és akkor nem kéne egyedien programozni,hanem lenne sablon. lenne pár menü és nem kellene hozzá még akár alapszintű programozási tudás sem,csak beírni szövegeket,és linkeket beilleszteni.
Az a gond a mai oldalakkal,vagy inygenes lehetőségekkel,hogy
- tele van videokártyaigényes animációval,flash stb tartalommal.
- túl sok menü (túl sokat kell barangolni,h átnézzem)
- vagy felesleges külső reklámok (esetleg sok helyet foglaló)
- hatalmas háttérkép a képernyő felső részén ,így a valódi tartalom nagyon lennt kezdődik.
- ízléstelen design

Sajnos nagyon elterjedtek ezek - ha jól sejtem,akkor reszponzívnak nevezett - weboldal förmedvények felesleges nagy helyet foglaló design elemekkel.
Ilyen helyett vissza lehetne térni a klasszikus kevés memóriát fogyasztó szimpla oldalra,ahol csak a legszükségesebb képek,animációk lennének,ugyanakkor szép designnal (úgy értve szép betűstílus , ízléses háttérrel,vagy épp egyszínű)
csak a legszükségesebb menükkel.

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2016.11.25. 16:13

Sziasztok! :D

Olvasgatva a hozzászólásokat igazat kell adjak Zsoltnak abban, hogy a legtöbb tag tőle várja el a T4eo fellendítését!

Sokszor olvasom emberek véleményét arról, az a legnagyobb baj a T4eo-val, hogy kevés a visszaosztás és ezáltal túl hosszú idő mire kifutnak a csomagok. Ezért inkább nem is regisztrálnak, vagy ha regisztrálnak akkor sem lesznek aktívak, mivel még mindíg befektető és profitmegosztó oldalként tekintenek a T4eo-ra.
De kérdezem Én, erről csak az Admin tehet mi tagok nem?

Szerintem a már meglévő aktív tagok nélkül nehéz lesz lendületet adni az oldalnak. Ehhez mi is kellünk!

Néha a hétköznapokban is szoktuk mondani: - "Egy fecske nem csinál nyarat!"
Zsolt sem tud csodát tenni egyedül, csak velünk együtt!

Higgyétek el, csak akkor jutunk előrébb ha összefogunk! :aw:

Ha nem vesz senki hirdetési krediteket és bónusz csomagokat, honnan, miből legyen az oldalnak bevétele?
Ha csak kevesen hirdetjük a T4eot, hogyan várhatjuk el, hogy minél több új tag csatlakozzon az oldalhoz és adjon fel hirdetést vagy vásároljon bónusz csomagokat?

Úgylátom Zsolt nagyon pozitívan áll a dolgokhoz, a javasolt ötleteinket figyelembe veszi és ha lehet megvalósítja azokat. Köszönet érte! :)

Én 2014.10.15.-én regisztráltam a T4eo előtti programba (PAC) "Boguli" ajánlására.
Jelenleg 269 aktív bónusz csomagom van. :clap:

Ebben az elmúl 2 évben folyamatosan aktív voltam, mert tetszik a program amit Zsolt megálmodott és hiszek benne, hogy egyszer végre úgy fog működni ahogy kell. :good:

Én ha tehetném minden nap vennék bónusz csomagot, de ezt még nem áll módomban megtenni.
Addig is azzal segítem az oldalt, hogy az összes megkeresett pénzemet visszaforgatom és vagy bónusz csomagot veszek vagy 1 napos tagságot.
Na és persze néha hirdetem is, bár nem olyan gyakran mint kellene.

Amikor eddig tagságot vettem majdnem minden alkalommal kaptam DR-t is. Sajnos az ajándék DR-ekből eddig egyik sem aktív, de ez a későbbiekben bármikor megváltozhat.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.11.25. 19:03

xenosz2 írta:Ez remek lenne.Akár egy sablonweboldal is jó lenne,ahol minimális,de alapvető infókkal lehetne reklámozni egy "boltot" és akkor nem kéne egyedien programozni,hanem lenne sablon. lenne pár menü és nem kellene hozzá még akár alapszintű programozási tudás sem,csak beírni szövegeket,és linkeket beilleszteni.
- hatalmas háttérkép a képernyő felső részén ,így a valódi tartalom nagyon lennt kezdődik.
- ízléstelen design

Sajnos nagyon elterjedtek ezek - ha jól sejtem,akkor reszponzívnak nevezett - weboldal förmedvények felesleges nagy helyet foglaló design elemekkel.
Ilyen helyett vissza lehetne térni a klasszikus kevés memóriát fogyasztó szimpla oldalra,ahol csak a legszükségesebb képek,animációk lennének,ugyanakkor szép designnal (úgy értve szép betűstílus , ízléses háttérrel,vagy épp egyszínű)

Most már csak kellene valaki, aki ezt megcsinálná. Anno kiírtam egy "pályázatot" a blogon, hogy erre munkára keresek embert, de nem túl sok jelentkező volt. De aki ilyennel foglalkozik, az akár már el is kezdhetné hirdetni magát a T4eo-n ;)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.26. 17:56

Tisztában vagyok vele, hogy mennyien képesek aprópénzért kattintgatni, ahogy azzal is tisztában vagyok, hogy ezen tagok milyen kis százalékának érdemes egyáltalán hirdetni, hiszen legtöbbjüknek nincs arra pénze, hogy bárhol is költsön belőle. Persze ők szívesen csatlakoznak más PTC oldalakra, ahol kattintgatják a hirdetéseket, de egy idő után ezek az emberek mind belefáradnak ebbe, a sok csaló miatt. Persze azt is tudom, hogy folyamatosan cserélődnek, de véleményem szerint és tapasztalataim alapján sokkal nagyobb érték van abban, ha a hirdetéseket olyan tagok (is) megnézik, akik szívesen költenek pénzt akár sima vásárlásra, akár egy másik bevételmegosztó vagy hasonló programban.

Ezek szerint te neked egy kisebb,de vásárolni hajlandó tagság kell. Ez ellentmond,annak,hogy a hirdetők akkor jönnek,ha van sok tag. Vagyis,azért nincs 0.001$ ptc,mert ne a "zombik" nézegessék,akik aztán nem vesznek semmit,csak kiveszik a pénzt....
Látod,te is pénzt akarsz valójában. Vásárlóréteget és Hirdetőket. Csakhogy amíg ez nincs,addig vegetál az oldal,az aktívak inaktívak lesznek és a tagság nem nő. Azok a hírdetők,akiknek látogatottság kell nem fognak hirdetni. Te viszont azt várod előbb legyenek hirdetők,amiket mi is szerzünk Reklámozzuk az oldalt,hátha akad belőle hirdető,befektető viszont ebből nekünk nincs bevétel csak meló és kiadás.
Nem csökkented a minimumot,nincsenek kereseti lehetőségek,amivel belátható időn belül pénzt lehet kivenni (piaci alapon. nem ingyen pénzről beszélek.tehát olcsó hirdetés-->több néző--->elérhetőbb minimum),így a saját érdeked mellett nem gondolsz a kicsikre akiktől támogatást vársz. Mert ők a jelenlegi helyzetben nem nagyon keresnek ,de kiadásuk és idejükbe kerül az összefogás. ha legalább némi kereset lenne,akkor eredményesebben lehetne hirdetni,aktívabb tagok lennének és köztük potenciális hirdető. így viszont a tagságnak kvázi tulajdonostársnak kell lennie ... Ez nem ördögtől való,de a feltételeket is ehhez kéne szabni. Tehát nem egyből minőségi oldalt (kisebb fizetőképes) akarni,hanem előbb fel kell futtatni,majd úgy változtatni a szabályokat,hogy a zombik kirostálódjanak.vagy valami ilyesmi. :)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.27. 12:13

xenosz2 írta:
pborisz írta:
xenosz2 írta:A ptc után az ingyeneseknek is járhatna pénz . Nem nagy százalékra gondolok,de valamit mégis 5-10%

Ez az opció azért nem jöhet szóba nálam, mert ha ezt lehetővé tenném, hamarosan megjelennének a csalók, mivel lenne miért csalni. Ha van ingyen pénz, máris megéri robotot írni a szkriptre. Szóval ezzel a hirdetőknek okoznék kárt, amit nyilván nem szeretnék, másrészt azt se szeretném, hogy az időm nagy részét azzal töltsem, hogy kiszűrjem a csalókat.

xenosz2 írta:A másik a meghívottak utáni egyszeri jutalomösszeg bevezetése. így még nem aktív meghívottnál is lenne némi bevétele a hirdetőnek.

Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan :)

így viszont nincs motiválva a tag,hogy hirdesse az oldalt. ezek nélkül marad az "összefogás",vagyis hirdessünk Mi,hogy legyen visszaosztás. Szerezzünk Mi tagokat ,hirdetőt,vásárlót,hogy növekedjen az oldal. ez egy nagyon nagyon lassú folyamat,ha egyáltalán folyamatnak lehet nevezni. se kereset,se több pénzkereseti lehetőség,se alacsony minimum. 1-2 olcsóbb hirdetési forma mellett,ami nem elég. A szörf ,mint minőségi reklám megfelelő,ahogy a ptc is az lenne,ha olcsó lenne. De a szörf nem pénzkereset és jelenleg az ára is magas,így kevesen használnák,most is azért,mert kötelező megnézni 10-et a ptchez.
ha jól belegondolunk,akkor a kötelezőség is a hirdetők ellen szól,hisz nem önszántukból nézik a tagok...

nagyon negatív lett az írásom elismerem. viszont még mindig nem látom,hogy lehetne tagságot,hirdetőket,vásárlókat szerezni úgy,hogy az ne ütközzön valami olyan falba,ahol megreked a dolog.

Mert:
- tagság pénzt szeretne keresni,de nincs kereset.
- hirdető nézettséget,feliratkozókat,sásárlókat akar,de kevés a tagság.
- vásárló visszaosztást akar,de az alacsony

ha hozok is tagot,vásárlót inaktív lesz.ha hozok is hirdetőt az csak ideig óráig lesz megoldás,hisz egy idő után elfogy a kredit,újabb hirdetők híjján marad a régi állapot.

egy esetben tudnánk Mi segíteni könnyen. Vásárlunk hirdetést,és Mi feliratkozunk,vásárlunk egymás hirdetéseire,-ben.

De miért pont a Te oldaladon tegyük ezt? Ezt magunk közt is meg tudjuk csinálni itt a netbizniszen,vagy a refback oldalakon,vagy a nem nyílvános közösségi tereken (amiből biztos szép számmal vannak)
Mert ugye t4eon,nincs fórum,nincs chat,legfelejebb személyes üzenet rész,ami kevés. Pld. ptcajánlatokon sem volt nagy kereset,de volt chat. A refback része pld kifejezetten alacsony jutalékot adott más refbackhez képest mégis iszonyú népszerű volt,mert volt chat,ahol közösség volt,mert tudtál pontokért PTSU ajánlatokat tenni a többieknek. Az admin meg szépen keresett a nagyszámú feliratkozóból a ptc oldalakon,mivel a marzs a fennt említett ok miatt nagy volt.

Olyan rendszer kell,ami akkor is üzemel,ha épp nincs komolyabb hirdető

ilyen rendszer pld cashtravel, Scarlet clicks,GPT planet,Clixsense,neobux,successbux stb

Fenntartja magát anélkül,hogy üresjárat lenne,hisz a rosszabb időkben is van olyan elem,amiért érdemes kattolni,használni.
Pld. alacsony minimum,vagy grid nyeremények,vagy egyéb pénzkereseti lehetőségek pld survey

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2016.11.27. 12:45

Én is sajnos azt látom hogy az oldal gödörbe került, s azt hogy ha hirdetjük is az oldalt, ahogy xenosz írta, ha tulajdonképpen az új regisztrált tag semmi oldalról nem talál pozitívumot az oldalban, ésszerű, nem fog maradni. PTC kereset 0.5-1.5 cent, ha vesz sok (és itt értsd mondjuk 100-200) csomagot azaz beletesz pénzt, arra - az utóbbi idők visszaosztását figyelembe véve - kap 0-1.5 centet. És itt a vége. 200 pénzt betéve a napi keresete így optimális esetben 3 cent. Na most ilyen kilátással és napi kötelezettséggel nem lesz új tag, tényleg csak a nagyon-nagyon-nagyon fanatikusak fogják csinálni. De ezt szerintem mindenki megérti. Amíg az oldal nem fog relatíve jó kereseti lehetőség lenni (pl. PTC téren saját kattintásból, melyek értéke lehet kisebb-nagyobb ... összességében mondjuk 4-6 cent) addig tagokat találni az oldalra lehetetlen, és nem is fog tudni működni. Itt nem arról van szó, hogy kimagasló kereseti lehetőségek legyenek, nem rosszul értelmezni ezt, viszont hogy értelme legyen, odáig el kell menni, s ezt ha más nem hirdet akkor ezt az Adminnak kell bevállalnia, fedeznie a költségeit. Ha hozunk ide referáltakat, s azt semmivel nem tudjuk itt tartani, belőlük a későbbiekben sem fogunk egyetlen centet sem látni. ... hoztam kb. 50 tagot az oldalra, egyetlen egy sem kattintja, egy fillér jutalékom nem lett belőle, viszont vagy 50 USD költségem volt már.

Nem bántásként értelmezni az írottakat, mint őszinte véleményt olvasni!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.27. 13:54

Hát igen. Összességében a különböző felek érdekeinek összhangban kell lennie. Ez egy üzlet a piac lényege. A két szép szemedért csak nagyon kevesen lesznek hajlandóak pénzt,időt betenni erre nem lehet építeni. Itt nem arról van szó,hogy az admintól várjuk a megoldást mindenre,de legalább a saját oldaláról a feltételek biztosítását,hogy nekünk is megérje ,vagy legalábbis ne legyen belőle plusz kiadásunk,mert jelenleg ezt várja tőlünk.
Azzal vitatkoznék,hogy az adminnak kell saját hirdetéseket betennie kipótolni a keresetet,vagy legalábbis ezt bizonyos mérték felett nem is lehet elvárás,hisz ez is piacidegen lenne. a jelenlegi kereste is elég lenne ptcből,ha 1$ lenne a minimum pld,vagy lenne más lehetőség szörf nyeremény,grid,video,survey,minutestaff stb vagy olcsó lenne a hirdetés.

Én pld hajlandó vagyok olyan oldalakon kattolni,ahol 1 cent körül van a kereset 10-20 hirdetésből,de hozzá 10 cent vagy 1$ max 2$ a kikérhető összeg függően attól,hogy milyen megbízható.
Donkeymailsen pld 60-90 oldalt megnézek a forgalomcsere részen,ahol van random nyeremény 0.001$ cent általában,de kredit,vagy néha nagyobb nyeremény is vcan 0.0025 vagy 0.005 ritkábban,de tudom,hogy kifizeti fee nélkül 1$tól...
és ott van ptc is,meg e-mail is.

Forgalomcsere oldalként is lehetne használni a t4eo-t,de az ugye pénzmentes. Fókuszban tartással nem lenne sokkal több nézője. Sehol nincs ilyen fókusz forgalomcsere részen ,csak itt.Igaz ezzel minőségibb. szörfdíjakkal lehet,hogy népszerűbb lenne.

Mi ebben a helyzetben tagok azt tehetnénk,hogy a megnézett hirdetésekre feliratkozunk,ezzel növeljük a minőséget.
Kár,hogy az ember ideje véges és nem lehet minden új lehetőségre ezt megtenni. Nekem is most több munkám van a valódi életben így igazából pár stabil oldalt kivéve már nem is kattolok. Nincs rá annyi időm egyszerűen. Neobuxon .vagy Ayuwagen sokat töltök mert ott van biztos pénz,így a többire semmi sem marad...
olyan oldalba szívesen fektetnék,ahol megtérül a pénzem,de a helyzet,hogy a reklámozott revshare oldalak pld egytől egyig csalók lesznek, ugyanez a tippmixes,pokerrobotos hasonlo oldalakkal... tehát itt sincs olyan lehetőség,amit nyugodt szívvel lehetne reklámozni nagyon. :? :(

Visszatérve az itt üdvözölt ötletre,hogy valódi cégeket,magánszemélyeket vonjunk be ,mint hirdető ez jó ötlet,csak ehhez nagyobb meló kell. kedvező hirdetési díj,tagság aki megnézi és elérhető kifizetési minimum.

megint negatív lett nagyon. Lehet rosszul látok egy-két dolgot...

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.11.28. 11:19

Hogy valami pozitívat is írjak
A szörf kredit ára most 1.5$ 1000 megtekintés,ami elég korrekt ár úgy gondolom. :good:

chatMagus
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: chatMagus » 2016.11.29. 07:02

xenosz2 írta:Ez remek lenne.Akár egy sablonweboldal is jó lenne,ahol minimális,de alapvető infókkal lehetne reklámozni egy "boltot" és akkor nem kéne egyedien programozni,hanem lenne sablon. lenne pár menü és nem kellene hozzá még akár alapszintű programozási tudás sem,csak beírni szövegeket,és linkeket beilleszteni.
- ízléstelen design

Üdv.

Responsive az a weboldal, ami a böngésző méretéhez igazodik, tehát monitoron, és mobilon is megtekinthető, mint pl a T4eo. :)
Ennek semmi köze a háttérhez, meg ahhoz, hogy hol kezdődik a tartalom.

A sablon weboldal kivitelezésében a "komoly" munka sokkal inkább a felhasználóbarát, egyszerű és átlátható, könnyen kezelhető szerkesztő felület elkészítése, illetve az általad említett problémák felhasználók általi belezsúfolásának megakadályozása, mert ha hiszed, ha nem, azt nem az ingyenes lehetőségek kényszerítik ki, hanem az azt használó felhasználók teszik bele.

Egyszer már elkezdtem egy ilyet, de zsákutcába futottam vele anno. Lehet felelevenítem a dolgot, de abból idén sajnos már biztosan nem lesz eredmény időhiány miatt...

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2016.11.29. 07:51

hááát, nem 'tom van-e igazán értelme ilyennel vesződni. ott van az EH4U splash oldala, ami szerintem pont megfelel annak, amit xenosz szeretne (az aláírásomban megnézhetitek!), de az általa használt emoneyspace is egyszerű.
Kép

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.12.01. 14:14

chatMagus írta:Üdv.

Responsive az a weboldal, ami a böngésző méretéhez igazodik, tehát monitoron, és mobilon is megtekinthető, mint pl a T4eo. :)
Ennek semmi köze a háttérhez, meg ahhoz, hogy hol kezdődik a tartalom.

A sablon weboldal kivitelezésében a "komoly" munka sokkal inkább a felhasználóbarát, egyszerű és átlátható, könnyen kezelhető szerkesztő felület elkészítése, illetve az általad említett problémák felhasználók általi belezsúfolásának megakadályozása, mert ha hiszed, ha nem, azt nem az ingyenes lehetőségek kényszerítik ki, hanem az azt használó felhasználók teszik bele.

Egyszer már elkezdtem egy ilyet, de zsákutcába futottam vele anno. Lehet felelevenítem a dolgot, de abból idén sajnos már biztosan nem lesz eredmény időhiány miatt...

Hello!
Akkor maximum a memóriaigényben lehet,de talán abban sem. Olyan oldalakra gondoltam,ahol észrevehetően dinamikus az oldal tartalma,tehát a szövegek ,képek a görgetéssel ugrálnak úsznak be ,vagy ki,,vagyis nem egy sima újságoldal szerint működnek,ahol statikus minden és talán emiatt nehezebben megy régebbi gépeken,mint az enyém. Talán nem vagyok egyedül. :)

Régebben próbáltam pld ucozt weblapszerkesztésre,de még ott is a tartalmak (bannerek,képek,szöveg stb) a kivánt arányú megjelenítése,ahogy akarta az ember nem volt egyszerű. Olyan kéne,ahol már a szerkesztés fázisában is azt látod,amit végül kapsz,tehát előnézet se kell hozzá,és ha szöveget írsz,akkor az lesz,ha abannert teszel be,akkor oda kerül,ahova szerkeszted a képekkel is,és lehetőleg ez is kód beillesztése nélkül. Lehet ez naivitás.:)
Nekem pld BB kóddal sokkal könnyebben megy egy oldal kialakítása,igaz annak meg az a hátránya,hogy nem lehet tördelni oldalirányba,vagy nagyon nehéz. html bármilyen egyszerű is első nézésre,ahhoz is azért kell bizonyos jártasság...

egyébként a t4eo külalakban,designban,átláthatóságban,kilakításban közel jár egy ideális weboldalhoz.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.12.01. 14:21

doqxstudio írta:hááát, nem 'tom van-e igazán értelme ilyennel vesződni. ott van az EH4U splash oldala, ami szerintem pont megfelel annak, amit xenosz szeretne (az aláírásomban megnézhetitek!), de az általa használt emoneyspace is egyszerű.

valódi weboldlara gondoltam, nem splash oldalra,ahol egy oldalad van csupán. eh4u egy szimpla html-es oldal tördelés nélkül egy üres lap. ems ugyanaz,csak bb kódban. bár ezeket egyszerű szerkeszteni,de lehetne még egyszerűbben. ems-en pld,ha már elég sok a tartalom igencsak nézni kell.h hol változtatsz.

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2016.12.01. 23:14

xenosz2 írta:
doqxstudio írta:hááát, nem 'tom van-e igazán értelme ilyennel vesződni. ott van az EH4U splash oldala, ami szerintem pont megfelel annak, amit xenosz szeretne (az aláírásomban megnézhetitek!), de az általa használt emoneyspace is egyszerű.

valódi weboldlara gondoltam, nem splash oldalra,ahol egy oldalad van csupán. eh4u egy szimpla html-es oldal tördelés nélkül egy üres lap. ems ugyanaz,csak bb kódban. bár ezeket egyszerű szerkeszteni,de lehetne még egyszerűbben. ems-en pld,ha már elég sok a tartalom igencsak nézni kell.h hol változtatsz.

az EH4U-n 3 splash-t készíthetsz ingyenesként és, ha egymásba ágyazod őket, akkor, már weboldal-szerűbb.
Kép

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.12.02. 12:03

doqxstudio írta:
az EH4U-n 3 splash-t készíthetsz ingyenesként és, ha egymásba ágyazod őket, akkor, már weboldal-szerűbb.

kis ötletességgel meg lehet oldani:) . ems vagy eh4u a kezdőoldal és linkek vagy bannerekkel átírányítva youtubre,facebookra, fórumra akár saját keresztbe kasul,de ez elég barkácsmódszer. egy önálló weblap bizalomgerjesztőbb.

koporta
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: koporta » 2016.12.11. 12:53

NA ez a hulladek is elkezdte felfuggeszteni a becsuletes embereket

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2016.12.11. 13:21

Már milyen hulladék?

Vissza: “Profitmegosztó oldalak”