T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform (volt PowerAdCash)

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.12.11. 13:30

koporta írta:NA ez a hulladek is elkezdte felfuggeszteni a becsuletes embereket

Előbb tárgyalj az adminnal,ne ítélj előre ;-)) (elhiszem,h elsőre mérges vagy)

Amúgy miért tíltott ki?

nehagydkiezt
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: nehagydkiezt » 2016.12.11. 14:43

Bárcsak ilyen becsületes lenne minden hasonló oldal mint ez a hulladék :D !
Ha a sok okos ember ide rakná a pénzét és itt hirdetne (nem a csak pár hónapig vagy 1 évig jól működő és 2020-ig garantáltan jól működő kamu ígéretekkel teli egyéb helyekre) akkor meg lehetne sokszorozni az aktív taglétszámot és vele együtt a nyereségmegosztást is :!: A t4eo legalább becsülettel fizet és nem nyeli be a pénzeket, igaz, hogy lassú a megtérülés de ezen lehetne gyorsítani :!:
:good:
Kép

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2016.12.11. 14:58

koporta nyomatékosan felhívom figyelmed a normális nyelvhasználatra, ez a stílus, ez a megnyilvánulás az oldalon NEM elfogadott!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2016.12.11. 15:21

xenosz2 írta:

Előbb tárgyalj az adminnal,ne ítélj előre ;-)) (elhiszem,h elsőre mérges vagy)

Amúgy miért tíltott ki?

szerintem elrontotta a belépési jelszót. ilyenkor a fiók automatikusan (kb. 10 percre) átmenetileg felfüggesztésre kerül. én is jártam már így.
Kép

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.12.11. 16:46

xenosz2 írta:
Tisztában vagyok vele, hogy mennyien képesek aprópénzért kattintgatni, ahogy azzal is tisztában vagyok, hogy ezen tagok milyen kis százalékának érdemes egyáltalán hirdetni, hiszen legtöbbjüknek nincs arra pénze, hogy bárhol is költsön belőle. Persze ők szívesen csatlakoznak más PTC oldalakra, ahol kattintgatják a hirdetéseket, de egy idő után ezek az emberek mind belefáradnak ebbe, a sok csaló miatt. Persze azt is tudom, hogy folyamatosan cserélődnek, de véleményem szerint és tapasztalataim alapján sokkal nagyobb érték van abban, ha a hirdetéseket olyan tagok (is) megnézik, akik szívesen költenek pénzt akár sima vásárlásra, akár egy másik bevételmegosztó vagy hasonló programban.

Ezek szerint te neked egy kisebb,de vásárolni hajlandó tagság kell. Ez ellentmond,annak,hogy a hirdetők akkor jönnek,ha van sok tag. Vagyis,azért nincs 0.001$ ptc,mert ne a "zombik" nézegessék,akik aztán nem vesznek semmit,csak kiveszik a pénzt....
Látod,te is pénzt akarsz valójában. Vásárlóréteget és Hirdetőket. Csakhogy amíg ez nincs,addig vegetál az oldal,az aktívak inaktívak lesznek és a tagság nem nő. Azok a hírdetők,akiknek látogatottság kell nem fognak hirdetni. Te viszont azt várod előbb legyenek hirdetők,amiket mi is szerzünk Reklámozzuk az oldalt,hátha akad belőle hirdető,befektető viszont ebből nekünk nincs bevétel csak meló és kiadás.
Nem csökkented a minimumot,nincsenek kereseti lehetőségek,amivel belátható időn belül pénzt lehet kivenni (piaci alapon. nem ingyen pénzről beszélek.tehát olcsó hirdetés-->több néző--->elérhetőbb minimum),így a saját érdeked mellett nem gondolsz a kicsikre akiktől támogatást vársz. Mert ők a jelenlegi helyzetben nem nagyon keresnek ,de kiadásuk és idejükbe kerül az összefogás. ha legalább némi kereset lenne,akkor eredményesebben lehetne hirdetni,aktívabb tagok lennének és köztük potenciális hirdető. így viszont a tagságnak kvázi tulajdonostársnak kell lennie ... Ez nem ördögtől való,de a feltételeket is ehhez kéne szabni. Tehát nem egyből minőségi oldalt (kisebb fizetőképes) akarni,hanem előbb fel kell futtatni,majd úgy változtatni a szabályokat,hogy a zombik kirostálódjanak.vagy valami ilyesmi. :)

Te nagyon nem érted mik az én szándékaim attól tartok. Most leírom neked még egyszer (és remélem utoljára), hogy azért nincs és nem is lesz $0.001-os PTC hirdetés a T4eo-n, mert semmi értelme. Mert én nem akarok "zombit" csinálni az emberekből, hogy a szavaiddal éljek, mivel annak szintén semmi értelme. Egyetlen PTC oldal sem azért indult be, mert $0.001-os PTC hirdetések voltak rajta és azt örömmel kattintgatták volna a tagok. Ha ezt hiszed, akkor nagyon nem érted ezeknek a működését.
Én azt szeretném, hogy a PTC hirdetéseknek legyen értéke, vagyis akkor vásárolják a hirdetők, amikor gyorsan akarnak új látogatókat szerezni az oldalukra, és éppen ezért legyen a hirdetések kattértéke is olyan mértékű, amit szívesen lekattintanak a tagok, azok is akik egyébként a $0.001-os hirdetéseket is lekattintanák. De nyilván nekik se mindegy, hogy 1 hirdetést néznek meg ugyanannyi idő alatt ugyanannyi pénzért, vagy 10-et. És ha ez a rendszer szépen beindulna, akkor mindenki örömmel kattintaná a PTC hirdetéseket és talán örömmel vásárolna is időnként abból a pénzből, amit megkeresett.

Azt írod "Látod,te is pénzt akarsz valójában.", de most őszintén, szerinted mi másért hoztam volna létre ezt az oldalt? Saját vagy mások szórakoztatására? Igen, pénzt szeretnék vele keresni, de nem úgy, mint a számtalan csaló, akiknek csak az a szándéka, hogy lehetőleg minél több embert lehúzzanak.

xenosz2 írta:így a saját érdeked mellett nem gondolsz a kicsikre akiktől támogatást vársz. Mert ők a jelenlegi helyzetben nem nagyon keresnek ,de kiadásuk és idejükbe kerül az összefogás.

Én egy éve dolgozok úgy ezen az oldalon, hogy nemcsak hogy nem keresek vele semmit, de folyamatosan kiadásom van vele. És itt most nem aprópénzről beszélek, hanem 7 számjegyű összegekről. Szóval felejtsük már el ezt az önsajnálatot, és ahelyett, hogy egyfolytában azt keresitek mit csinálok rosszul, próbáljunk már meg arra koncentrálni, hogy miként lehetne előrevinni ezt az üzletet közös erővel, hogy végre mindenki keressen vele, aki tenni is akar érte.

Több változtatást is eszközöltem már amit kértetek, szóval most már igazán eljuthatnánk arra a szintre, amikor nem csak tőlem várjátok el folyamatosan, hogy mit változtassak még. Most például bizonyára észrevettétek, hogy megjelent egy magyar hirdetés az oldalon több formában is. Ez azért van, mert egy ismerősömmel megegyeztem, hogy ingyen csinálok neki egy weboldalt, ha a készítésre fordítandó összeget elhirdeti a T4eo-n. Ezt nem egyszerre fogja megtenni, hanem kisebb részletekben, de szerintem már ez is nagyon jó.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.12.11. 16:56

Minden bizonnyal így van kedves koporta. Gondolom írtál a supportnak és megkérdezted mi lehet a probléma. Ja, hogy nem tetted? Akkor mégis honnan tudjuk mi a problémád és hogyan reagáljunk rá?
Nekem ha valamilyen problémám akad egy oldallal, egyből írok nekik. Ráadásul jelen esetben ezt magyarul is megteheted.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Most a T4eo-n

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.12.13. 08:05

Kép

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.12.13. 09:29

Létrehoztam egy hivatalos magyar nyelvű támogató csoportot: https://www.facebook.com/groups/385743425104551/

koporta
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: koporta » 2016.12.13. 15:29

Sziasztok elnezest szeretnek kerni ha valakit megbantottam mérgemben

valo igaz nem irtam sehova de már tobbet nem is fogok irni az olyan oldalaknak akik jogtalanul felfuggesztik az embereket

nem fogok konyorogni senkinek koltsek arra a nehezen ossze kattingolt pénzt amire én gondolom

ami van az egyenlegemen koltse az admin az oldal fentartasara sok szerencset hozza

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.12.13. 15:49

koporta írta:Sziasztok elnezest szeretnek kerni ha valakit megbantottam mérgemben

valo igaz nem irtam sehova de már tobbet nem is fogok irni az olyan oldalaknak akik jogtalanul felfuggesztik az embereket

nem fogok konyorogni senkinek koltsek arra a nehezen ossze kattingolt pénzt amire én gondolom

ami van az egyenlegemen koltse az admin az oldal fentartasara sok szerencset hozza

Nem kell elnézést kérned (legalábbis tőlem nem, mert nem veszem magamra az ilyeneket) és köszönjük a támogatást ;) De most tényleg nem tudod értelmezni a hozzászólásokat a bejegyzésed után? Vagy csak elvakít a düh. Senki nem függesztett fel, Te függesztetted fel saját magad azzal, hogy 5-ször hibás belépési adatokat adtál meg. De ez a felfüggesztés mindössze 3 percig tart (leginkább a fiókod védelme érdekében), és utána újra próbálkozhatsz. Ha meg elfelejtetted a jelszavad, akkor tudsz újat megadni. Persze tudom, könnyebb szitkozódni ;)

koporta
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: koporta » 2016.12.13. 16:22

hello gyors volt a valasz 5-szor biztos nem adtam rossz adatokat nem most kezdtem

de zarjuk le jo munkat

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pborisz » 2016.12.13. 16:53

koporta írta:hello gyors volt a valasz 5-szor biztos nem adtam rossz adatokat nem most kezdtem

de zarjuk le jo munkat

Mivel én vagyok az admin (ha ez esetleg eddig nem tűnt fel), én csak azt tudom írni amit látok. 5 hibás bejelentkezési kísérlet volt a felhasználóneveddel.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: xenosz2 » 2016.12.13. 18:16

vagy valaki megpróbálta feltörni,vagy caps lockot nyomott koporta,vagy rossz billentyűt. sztem nem ér az egész ennyit koporta. ha be tudsz jutni nem kell ebből nagy ügyet csinálni. lazíts :good:

luci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: luci » 2016.12.15. 06:36

nehagydkiezt írta:Bárcsak ilyen becsületes lenne minden hasonló oldal mint ez a hulladék :D !
Ha a sok okos ember ide rakná a pénzét és itt hirdetne (nem a csak pár hónapig vagy 1 évig jól működő és 2020-ig garantáltan jól működő kamu ígéretekkel teli egyéb helyekre) akkor meg lehetne sokszorozni az aktív taglétszámot és vele együtt a nyereségmegosztást is :!: A t4eo legalább becsülettel fizet és nem nyeli be a pénzeket, igaz, hogy lassú a megtérülés de ezen lehetne gyorsítani :!:
:good:
Kép

:clap: Egyetertek!
Hajra T4eo! :good:

chatMagus
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: chatMagus » 2017.01.04. 07:17

koporta írta:Sziasztok elnezest szeretnek kerni ha valakit megbantottam mérgemben

Szia!

Én nem keverném össze ezt

A bejelentkezés átmenetileg felfüggesztve ebbe a fiókba

ezzel

Ez a fiók fel van függesztve. Lépj kapcsolatba velünk.

Illetve ha az oldalt angol nyelven használod, akkor ezt

Login request temporarily suspended to this account

ezzel

This account has been suspended. Please contact us.

mert szerintem egyértelmű a különbség... :innocent:

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.01.08. 12:36

t4eo.jpg
t4eo.jpg (14.6 KiB) Megtekintve 844 alkalommal

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.01.11. 12:53

Ma délben 6db azonnal fizető hirdetés várta, hogy lekattoljam! :good:

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.01.12. 12:58

t4eo2.jpg
t4eo2.jpg (16.55 KiB) Megtekintve 716 alkalommal

rasim
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: rasim » 2017.01.12. 16:00

Mire en este fele gephez kerulok ezekbol altalaban jo ha ketto marad.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2017.02.01. 14:39

Az oldal jelenleg nem elérhető (nekem). Történt valami? Ki mit tud? Köszönöm!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2017.02.01. 14:43

érdekes, telón bejön és gond nélkül fut, gépen meg irtó lassú, de ott is bejön...

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2017.02.01. 14:54

Nálam sem tölt be.

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: harmonia » 2017.02.01. 15:17

Nálam rendesen működik az oldal! A hirdetések is úgy futnak mint máskor. :good:

t4eo3.jpg
t4eo3.jpg (6.38 KiB) Megtekintve 563 alkalommal

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2017.02.01. 15:22

Már jó nálam is.

rasim
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: rasim » 2017.02.03. 20:14

Kép

Hamar megjött, köszönöm!

Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Jimbo75 » 2017.02.12. 06:56

1-2 napja nem kapok részesedést, pedig minden nap kvalifikálom a pozíciókat. Van valami oka?
Mondjuk annyira nem gáz, mert kb. 458796215 nap alatt térülne meg a csomag, csak érdekelne a dolog.

doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: doqxstudio » 2017.02.12. 08:32

ügyfélszolgálatnak írtál már ez ügyben és nem válaszoltak? azért forultál ide?
Kép

Vissza: “Profitmegosztó oldalak”