T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.31. 12:13

Egyetértek, hogy az sem jó, ta túl olcsó a surf kredit, főleg, ha 1:1 arányú a szörfölés. De szerintem ki lehetne próbálni, hogy levinni a hatodára az árakat. Aztán ha túl sokan vesznek, akkor feljebb lehet vinni, de szerintem inkább a surf ratio-t kéne majd visszaállítani. Így 1000 kredit vásárlása esetén pont megtérülne, afölött pedig már profitos lenne (rotate4all unique visit esetén).
Egyébként, ha jól gondolom, itt minden megtekintés egyedi. Ezt is lehetne módosítani, mert pl. r4all-nál még a 13. megtekintés után is fizet valamennyit. Legjobb lenne, ha be lehetne majd állítani, mint az EasyHits4U-n. Egyes TE oldalakon szerintem az van, hogy akárhányszor meg lehet nézni egy hirdetést, mert sosem fogynak el. Ezt azért nem kell.
Ha már lesz forgalom, és nem csak 10-20 oldalt lehet majd megnézni naponta, akkor szerintem az kéne, hogy mondjuk 25-50 oldalanként adjon plusz krediteket. De lehet akár banner vagy szöveges hirdetés, vagy később pénznyeremény is.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.31. 12:25

pborisz írta:
2018.05.30. 18:19
pisti87 írta:
2018.05.29. 19:39
A splash oldalak nem elérhetők. Ezen lehet változtatni?
Igen, azok valamiért eltűntek. A programozó szerverén voltak és valami okból törölhette vagy nem tudom mi lett velük. Majd kitalálok valami megoldást rá, meg gondolom úgyis valami új oldal kellene, ahol ezt a ptp-s dolgot hirdetnénk. Erre jöhet esetleg javaslat, hogy mi legyen rajta.
Igen, az jó lenne. Esetleg új banner is jöhetne, vagy a meglévőt módosítani kéne. Lehetne mondjuk valami ilyesmi felirat: "Promote your PTP link effectively for free!" Vagy akár: "Receive only valid hits to your PTP link!" Ehhez persze az kéne, hogy tényleg ne legyen invalid egy látogatás se. Erre szerintem felfigyelnének. Aztán lehetne hirdetni TE oldalakon, vagy akár magán a rotate4all-on, ha már lesz miből.
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.05.31. 16:07

pborisz írta:
2018.05.31. 04:58
Szerintem egyoldalúan látod a dolgot és általánosítasz. De ebbe inkább ne menjünk most bele, mert az nem visz előbbre.

Első körben arra várnám a válaszokat, hogy a szörf kreditek árát mennyire csökkentsük le. Eddig csak egy válasz érkezett.
OFF
A piacnak mindig igaza van. Ha tőzsdézel tudhatod :) Ha elvárásokat fogalmazol meg a felhasználók felé tuti a kudarc...

ON

Ha nem lehet a surffel keresni,akkor lehet egészen olcsó,h sok menjen be a rendszerbe. Én azt pártolnám,hogy legye valami kis állandó kereset is, mert a jelenlegi piacon ez vonzó lenne. Nem fog mindenki ptp linkeket hirdetni. kellenek a kattolók is. csupán a kredit nem biztos,h vonzó. ha az lenne,akkor most is lenne rajta forgalom. A ptc hirdetés árakat, és a klikkértéket kell úgy belőni,hogy azt függetlenül is hazsználják. a legjobb,ha többféle hirdetési ár, többféle klikkérték lenne rajta.
most 2.2$ 1000klikk, de ezen neked nincs haszon szinte. A 2.2$os ár meg azért nem vonzó ezen a kis piacon... Jóval olcsóbb is lehetne,hogy jóval több kredited kaphasson a pénzéért. aki akar ezen az áron,vagy többért azoknak is legyen alternatíva többféle árral. Aki támogatni akarja az oldalt, azért az 1000 kredittől jóval többet szeretne,hiszen az szinte semmi, így támogató se nagyon lesz max az első napokban páran,de ha rájönnek,h egyáltalán nem éri meg nem fog többet támogatni. Senkinek nem jó.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.05.31. 16:51

Lehet majd érdemes lenne kiküldeni egy körlevet, az árak csökkentéséről, változásokról vagy ha még lesz valami újítás esetleg akkor arról. Hátha ebből a több ezer regisztrált tagból "páran" visszatérnének. :) Sajnos a sok kredit kevés látogatóval még nem túl sokat ér.
Hajrá!

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.31. 17:52

A kifizetést megkaptam kb. két hét után:

Kép

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.05.31. 18:45

Jó napokat! 20-25 cent/1000 surf kredit szerintem reális ár lenne. Megvárom a végleges árat és veszek is egy pár ezret a hirdetéseimhez. Kör email jó ötlet szerintem is, meg a friss híreinknél is ha láthatóak lesznek a változások.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.01. 12:11

35 cent 1000 surf kredit. Most ennyire állítottam. Nemsokára írok is róla az oldalon, csak írtam ma a programozónak a splash oldalak kapcsán és várom a visszajelzését.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.01. 14:44

Napok óta figyelem a beszélgetéseteket.
Érdeklődni szeretnék, hogy az oldalon történt változások mennyire érintik az egyszerű "mezei kattolókat"?
Mennyi lesz a kattintási érték, kikérési minimum?
Jó lenne alacsonyabb kikérési minimum, mert az 5$ igencsak magas a mostani ptc világban.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.01. 17:06

A kattérték 0.002$ jelenleg a PTC hirdetéseknél (már amikor vannak). A kifizetési minimumot pedig sajnos nem tudom lejjebb vinni, mert az a jelenlegi helyzetben nem igazán tenne jót.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.01. 17:08

xenosz2 írta:
2018.05.31. 16:07
A ptc hirdetés árakat, és a klikkértéket kell úgy belőni,hogy azt függetlenül is hazsználják. a legjobb,ha többféle hirdetési ár, többféle klikkérték lenne rajta.
most 2.2$ 1000klikk, de ezen neked nincs haszon szinte. A 2.2$os ár meg azért nem vonzó ezen a kis piacon... Jóval olcsóbb is lehetne,hogy jóval több kredited kaphasson a pénzéért. aki akar ezen az áron,vagy többért azoknak is legyen alternatíva többféle árral. Aki támogatni akarja az oldalt, azért az 1000 kredittől jóval többet szeretne,hiszen az szinte semmi, így támogató se nagyon lesz max az első napokban páran,de ha rájönnek,h egyáltalán nem éri meg nem fog többet támogatni. Senkinek nem jó.
Már többször írtam, hogy a szkript nem alkalmas arra, hogy többféle ptc hirdetést kínáljon. Ezzel nem tudok mit csinálni.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.01. 18:44

pborisz írta:
2018.06.01. 17:06
A kattérték 0.002$ jelenleg a PTC hirdetéseknél (már amikor vannak). A kifizetési minimumot pedig sajnos nem tudom lejjebb vinni, mert az a jelenlegi helyzetben nem igazán tenne jót.
Értem én, csak ha alacsony a napi kereset , senki nem fog az oldalon maradni és kattolni, mert mire elérné a minimumot addigra "beleőszül", feladja és inkább tovább lép vagy neki se áll az oldalnak.
:?
Tudom, hogy olyan megoldás nincs ami mindenkinek megfelelne.
Hiába adnék fel hirdetést (már ha van mit hirdetni), ha senki nem nézi meg, és nem kattolja le. :(

luci
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: luci » 2018.06.01. 20:05

Admin írta:
2018.05.29. 19:51
Ez így igaz ahogy pisti87 írta ... és ott is mi a lényeg, hogy legyen forgalom, az hogy érhető el ... ha a tag abban érdekelt hogy effektíve Ő maga szörfölje le az oldalakat ... ezt hogy lehet elérni ... NEM!!! úgy hogy fizetek azt jön a forgalom, mert ha mindenki "Csak" befizet, abból 0 forgalom van!!! Az kell hogy olyan tagok jöjjenek akik hajlandóak szörfölni, az generál egyedül csak forgalmat (nem pénzben mérhető forgalmat, hanem megtekintés forgalmat). Ha ez nincs, megint jön a zsákutca, fizetnek hogy legyen forgalom (az nem lesz) így nem lesz attraktív az oldal hirdetés és PTP szempontból és ismét befutunk egy zsákutcába, ahonnan csak hátrafelé (vissza lépve) tudunk majd ismételten kijönni.
Ezért lenne jó ha a kreditek megszerzése és elhirdetése lenne a tag elsődleges szempontja. Az hogy pénzért vesz forgalmat érje meg, de ne legyen az annyira vonzó hogy mindenkinek az legyen a cél hogy nulla munkával beteszek 5 USD-t és PTP részről meg kiveszek 6 USD-t, mert akkor senki nem fog semmit szörfölni, majd mindannyian sorba állunk és várjuk azt az 1-2-5 aktív tagot hogy hozzon napi 1-2-5 kattintást a hirdetésünkre (ugye ez nem túl jó cél???) Az kell hogy cél legyen hogy mondjuk legyen napi 100-200 oldalmegtekintés naponta az embernek a PTP hirdetésére (lehetőleg persze unique) és akkor arra már lehet tovább építkezni.

És amit pisti87 írt ... "Jelenleg gyakorlatilag nincs olyan TE oldal, ami normálisan használható lenne PTP-re, az egyéb hirdetési formák pedig általában túl drágák, nem éri meg. Ezt ki lehetne használni, mindenkinek megérné. Minden adott hozzá, csak forgalom kéne" ... most írtam le hogy tudnánk forgalmat elérni ... csakis aktív tagokkal, NEM "pénzeszsákokkal".
Egyetertek es remelem valoravalik ezert regisztraltam ujra!

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.01. 22:30

pborisz írta:
2018.06.01. 17:06
Pedig az egész láncolat összefügg egymással . Ha egy láncszem nem megfelelő,akkor nem működik.:(
Úgy érted nincs pénz a kifizetésekre?
Ha a PTC oldalon ilyen akadályok vannak,akkor a surf részen kell ezt pótolni. Ott akkor viszont a hirdetési árnak olyannak kell lennie,hogy lehessen PTP-zni plusz legyen rajta fix kereset ,h kattolja az is,aki nem ptp-zik. a rotate4all ptp-re kell optimalizálni a hirdetési árakat. legyen rajta egy minimális kereset is 5-10 cent 1000 oldalanként,h mégis legyen valami, ehhez viszont alacsony minimum lenne jó 1-2$ . Sztem ebben az esetben lenne elég hirdető ptp-ző részről,de ha elég olcsó a hirdetés,akkor másoknak sem okozna gondot kiadni pár dollárt egy 10 ezres vagy több kreditszámra.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.02. 06:12

xenosz2 írta:
2018.06.01. 22:30
Nyilván, hiszen az oldal költségei állandóak, azok attól nem szűntek meg, hogy nincs rajta forgalom. Gondolj bele, ha most levinném 2-3$-ra a minimumot, hirtelen akár ezer dollár kifizetést kérhetnének a tagok.
xenosz2 írta:
Ha a PTC oldalon ilyen akadályok vannak,akkor a surf részen kell ezt pótolni. Ott akkor viszont a hirdetési árnak olyannak kell lennie,hogy lehessen PTP-zni
Ezt már többször írtad, hogy legyen olcsó. Egyszer akár pontosan is meghatározhatnád, hogy mennyire gondolsz ;) Én nem ptp-zek, fogalmam sincs mennyi lenne a jó.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.02. 09:35

Szia Pborisz! 0,25 dollárt kapunk 1000 egyedi látogatóért.(pl Rotate4all)
Aki kimondottan a PTP-hez akar kreditet vásárolni annak sajnos a 0,35/1000 kredit ár is sok, persze más jellegű oldal hirdetéséhez ez már baráti ár.
Annak viszont azért örülök, hogy ma 4 PTC hirdetés is elérhető volt, ez is már valami.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.02. 10:24

kovy írta:
2018.06.02. 09:35
Szia Pborisz! 0,25 dollárt kapunk 1000 egyedi látogatóért.(pl Rotate4all)
Aki kimondottan a PTP-hez akar kreditet vásárolni annak sajnos a 0,35/1000 kredit ár is sok, persze más jellegű oldal hirdetéséhez ez már baráti ár.
Annak viszont azért örülök, hogy ma 4 PTC hirdetés is elérhető volt, ez is már valami.
most is 0.25$ 10 ezer kredit
A 0.25 inkább 0.2 ,mert mikor még régebben r4all -oztam kb a 80% volt az elszámolt a ptp oldal felől. Lehet azt csinálni,hogy legyen 0.2, de akkor az csak támogatásként fogható fel, vagy legyen mondjuk 0.15 és akkor keresni is lehet rajta egy keveset.
Ilyen árért már százezres nagyságrendben lenne kredit a rendszerben.
A kereset a surfön meg legyen ,amit írtam 5-10 cent. Ha 15 cent lenne a hirdetés,akkor 5-6-7 cent, vagy ezen lehet vitatkozni. így azok nem jönnének,akik "meggazdagodni" akarnak,bár lehet vitatkozni,hogy mi az a kereset,ami egyáltalán lenne vonzó ,mikortól érné meg és mikortól már túl vonzó. Ilyen kereset mellett és a forgalom emelése érdekében a fókuszt valószínűleg ki kell venni. 500-1000 oldalt senki nem fog előtérben tartani, viszont a forgalom sokkal fontosabb cél most, mint a minőségi nézettség. Egyébként is egyszer úgyis megnézi az elején.
Természetesen ilyen árak mellett arra kell törekedni,hogy legalább 5-10 ezer krediteket vegyenek,ami gyors bevétel is, de nem is kerül sokba a felhasználónak sem.
Tulajdonképpen a surf részen megszünne a forgalomcsere, hisz teljes mértékben a hirdetők tartanák fenn azt, nem lenne benne ingyen kredit. Ne is legyen. 1:1 legyen mindenkinek, ne legyen osztogatás ezen felül.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.06.02. 10:36

Nagyjából xenosz előbbi leírásával egyetértek ... 1:1 arány szerintem az már teljesen korrekt, attól több (nyilván nekünk jó lenne, de természetesen a másik oldalt is figyelembe kell venni).

4-5-6 cent kereset szörf részen az is egy olyan határ ami alatt nem tartom ésszerűnek, felette nyilván egyre jobb, de itt is van másik oldal.

Az is szerintem lehet, hogy kredit vásárlásánál relatíve sok kreditet lehessen venni "csak" ... itt a befizetésekből levonandó banki költségek miatt.

Szerintem kezd kirajzolódni a dolog.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.02. 10:45

pborisz írta:
2018.06.02. 06:12
xenosz2 írta:
Nyilván, hiszen az oldal költségei állandóak, azok attól nem szűntek meg, hogy nincs rajta forgalom. Gondolj bele, ha most levinném 2-3$-ra a minimumot, hirtelen akár ezer dollár kifizetést kérhetnének a tagok.
xenosz2 írta:
Ha a PTC oldalon ilyen akadályok vannak,akkor a surf részen kell ezt pótolni. Ott akkor viszont a hirdetési árnak olyannak kell lennie,hogy lehessen PTP-zni
Ezt már többször írtad, hogy legyen olcsó. Egyszer akár pontosan is meghatározhatnád, hogy mennyire gondolsz ;) Én nem ptp-zek, fogalmam sincs mennyi lenne a jó.
Akkor itt valami nem jó irányba ment,mert tartaléknak kéne lennie korábbról :?
- meg kell szüntetni a jutalompoziciót
- az arra kifizetendő pénzeket be kéne fagyasztani, bár már ugye most sem nagyon megy rá pénz.Nulláról indulni,amíg egyéb részen nem jön elég pénz. Ehhez gyors bevételek kellenek. Ezt az olcsó hirdetési árakkal lehet elérni és a kifizetések mértékének ehhez igazításával. Minél többen hirdetnek,annál jobb.
- Az ingyen kreditek,ajándékok teljes megszüntetése. Csak olyan kredit legyen a rendszerben,amiért fizettek.
- A minimum levitele 2 max 3 dollárra.

Kár,hogy a ptc-t nem lehet finomítani programozó híjján, így viszont el kéne gondolkozni, hogy még tovább kéne csökkenteni az ottani klikkértéket együtt a hirdetési árral. A kattolót rá lehet vezetni,hogy érdemes 0.0005 körüli értékkel kattolni így viszont a hirdetési ár lehetne olcsóbb 1-1.5$ körül. Több hirdető lenne. ha a minimum 2-3 lenne lekattolnák,mivel surf részen is keresehetnek plusz.

Ha ez meglenne,akkor még az összefogásról is lehet beszélni, hogy az első hirdetők folymaatosan tegyenek be pénzt, hirdetést és kattoljanak sokat a forgalomért,és persze hirdetni más oldalakon, fórumokon.

A refjutalékon is lehet gondolkozni, a refgyűjtő versenyről, de alapvetően ott se legyen sok kiáramló pénz, vagy kredit. Talán a refek szörfölése, befizetései ,aktivitása) után lehetne jutalék,de nem sok épphogy valami ,h ne veszélyeztesse a hirdetési marzsokon keletkezett hasznot. Itt is lehetne összefogás,hogy hirdessünk a profitból, vag más oldalakon szerzett profitból. Persze elvárni nem lehet mindnekitől nyílván. Meg kell nézni,hol lehet inygen hirdetni. pld más TE oldalakon szerzett kreditekből. Fórumozni, kifizetési bizonylatokat megosztani. EMS ,Talkptc-n...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2018.06.02. 11:00-kor.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.02. 10:55

Xenosz, hát egyenlőre az 1000 kredit az 0,35 dollárba kerül. Igen a 10000 az 2,5 dollár, ha az lebontjuk akkor kijön a 0,25/1000 kredit. De még az is magas ár a PTP-hez, amúgy persze korrekt. A PTC ára is lehetne esetleg 1,25 dollár/1000 kredit és 0,001 értékű. Az már szerintem teljesen mindegy, hogy 0,001 vagy 0,002 az értéke.
Amúgy egyet értek az általad leírtakkal! :)

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.02. 11:26

A csomagok befagyasztásáról szerintem meg kéne kérdezni a befektetőket. Én benne lennék - bár én is elég sokat fektettem be magamhoz képest -, de akkor a bevételt be kéne fektetni valami jó helyre, illetve el kéne gondolkodni egyéb bevételi források bevezetésén, mert különben sosem lesz visszafizetve. Persze csak miután a TE részt átalakítottuk, és megnöveltük az aktív tagok számát. Utána lehetne pl. több bannert, esetleg fix hirdetéseket elhelyezni. Offerwall-okkal, PTSU-val is lehetne próbálkozni. Az utóbbit meg lehetne csinálni normálisan, úgy, hogy ha valaki pl. csalni próbál, nem is regisztrál, akkor büntetést kelljen fizetnie (levonás az egyenlegből). Utólag persze lehessen tisztázni, hogy kinek van igaza. Aztán a Neobux-on meg a Clixsense-en vannak a FigureEight (régebben CrowdFlower) munkák, illetve kérdőívek. Ott viszont nem lehet befektetni, illetve nem érdemes. Szóval van egy csomó dolog, amit lehetne jobban csinálni. Persze tudom, hogy ez munkával jár, illetve pénzbe kerül. A TE résszel kéne kezdeni, aztán fokozatosan bevezetni a többi újítást.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.02. 12:04

Tagságot kell szerezni. Olyat,aki nem fog lelépni. Ezért célszerű a feltételeket olyanra alakítani már kezdetben,ami később nem szigorodik.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.02. 16:49

kovy írta:
2018.06.02. 10:55
Xenosz, hát egyenlőre az 1000 kredit az 0,35 dollárba kerül. Igen a 10000 az 2,5 dollár, ha az lebontjuk akkor kijön a 0,25/1000 kredit. De még az is magas ár a PTP-hez, amúgy persze korrekt. A PTC ára is lehetne esetleg 1,25 dollár/1000 kredit és 0,001 értékű. Az már szerintem teljesen mindegy, hogy 0,001 vagy 0,002 az értéke.
Amúgy egyet értek az általad leírtakkal! :)
Azért szerencsésebb nagyobb haszont (százalékosan) tenni az 1000 kredit ára és az 1000 megtekintés utáni kifizetés közt , mert ha túl kicsi,akkor az admin is bele fog őszülni, míg abból szemmel látható profit lesz + a banki költségeket is nézni kell. Ezért jobb,ha ezek a számok mindkét oldalról kisebbek, mert hirdetőt sokkal nehezebb találni, mint rászoktatni a kattolókat a fenntartható hirdetések kattolására . A felhasználók olyanok, mint a gyerekek, már elnézést a hasonlatért :) A gyerek is mindent akar,ezért rá kell vezetni a helyes gondolkodásra, h ne legyen mohó, elégedjen meg azzal,amit a "szülő" ki tud gazdálkodni. Egy idő után elfogadja ezt a helyzetet,ha látja,hogy mindenkinek jó és stabil oldal az eredménye. 1.25$ bevétel és 1$ bevétel közt 25 cent van csak. A hirdetés olcsó,de az admin alig keres valamit,amiből először az oldal fenntartására is kell költenie, mielőtt profit lenne belőle.Ezért kell nézni az admin érdekeit is.
Az első napokban hetekben nem biztos,hogy nagy lesz a bevétel,mivel kicsi a tagság még,de idővel egyre nagyobb tagság egyre többet költhet, beindul a profit emelkedése, az oldal beindulása és a "minden kredit mögött legyen befizetés" elve miatt nem kerülhet megint negatív spirálba.
Ez munka az admin és türelem/megértés és munka a felhasználók részéről is. Fő,hogy a tagok megértsék, hogy az oldal hirdetési oldal és szerény kereseti hely nem a könnyű meggazdagodás helye. Akik ezt megértik maradnak.
Idővel a profitból lehet az oldalt fejleszteni is, programozót fizetni.
Én a PTC-ból jövök és ott általánosan elfogadott értékek a 0.0005 körüli hirdetés értékek, van ahol még kisebb is van 0.0002 vagy 0.0001. pld cashtravel, cashons, heedyou, successbux ilyenek vagy ilyenek voltak. A 0.001 az az érték,ami se nem túl alacsony,se nem túl magas. Ha sok van belőlük annál jobban lekattolják őket, még a kisebbeket is.
Ami teljesen felesleges,és értelmetlen, ami az üzletnek a lehető legrosszabb hogy fix hirdetéseket tegyünk be fedezet nélkül. Még nagyobb felelőtlenség,ha 0.002 vagy magasabb értékkel tesszük be,hogy jöjjenek új tagok. Előbb-utóbb a növekvő tagság miatt megnő a kiadás és amikor visszavesszük,akkor csak elégedetlenséget szül. Butaság. Minden hirtelen és nagyobb értékű változtatás komoly kockázat,ezért ezt kerülni kell. Már az elején legyenek tisztázva a feltételek és később legfeljebb apróbb változtatásokat kell eszközölni.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.06.02. 21:56

xenosz régi tapasztalt róka, megéri odafigyelni a mondandójára!!! Én továbbra is osztom amit leírt és "vizionál".
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.03. 11:44

skamasz írta:
2018.06.03. 07:58
Egy dolgot azért lehagytok a számolgatásban, mégpedig a külső bevételi forrásokat. Azon csodálkozom hogy egyetlen banner vagy popup nincs az oldalon tehát egyből meglehetne növelni a bevételt mindenféle nehézség nélkül.
Én utaltam rá, de ehhez is előbb a tagok számát és a forgalmat kéne növelni. Popup szerintem inkább ne legyen, a PTC oldalak újabban tele vannak vele. Vagy 4-5 captchát kell megoldani, mire eljutsz a hirdetéshez, meg még utána 3-4-szer a hirdetésre kattintani, hogy az jöjjön be, amiért pénzt is kapsz. Ez nem hiányzik, elég nehézkessé teszi a használatukat. Ezzel is ki lehetne tűnni a tömegből.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.03. 19:02

rotate4all statisztika
t4eo r4all.jpg
90% felett van a valid ez alapján

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.03. 19:30

Itt egy részletesebb statisztika is:

Kép

Mint látható, az a kevés invalid is a túl kicsi ablakméret miatt van leginkább, mivel a mobil eszközöket ki lehet zárni. Az kéne, hogy 850x450-nél ne lehessen kisebbre állítani. De itt van minden, amit tudni kell:
https://www.rotate4all.com/ptp/terms
Akár lehetne teljesen ehhez igazítani mindent, pl. hogy max. 13 megjelenést engedélyezzen (vagy inkább csak 9-et?), ha ki van kapcsolva a unique traffic.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.04. 08:47

skamasz írta:
2018.06.03. 07:58
Egy dolgot azért lehagytok a számolgatásban, mégpedig a külső bevételi forrásokat. Azon csodálkozom hogy egyetlen banner vagy popup nincs az oldalon tehát egyből meglehetne növelni a bevételt mindenféle nehézség nélkül.
Banner van a vezérlőpulton egy nagy. De jó ötlet,hogy a surf hirdetések felső részénél, vagy az egy nagy helyett több is lehetne. Kettő elférne egymás mellett, vagy egymás alatt a vezérlőpultnál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2018.06.05. 22:02-kor.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.04. 09:04

Viszont aki kreditekért akar kattolni és nem csak pénzért az most csak a pénzből tehetné meg, mivel egyszerre nincs értelme pénzt is, meg kreditet adni a surfölésért. Az dupla kereset lenne.
Vagy pénzért teszi és vesz a keresetből kreditet, vagy máshogy nem. ha 5 centet adunk és 15 be kerül a hirdetés,akkor 1:3 az arány,de lehet más arány is, akár 1:2 ,ha 7.5 felet fizetünk. kezdetben talán jobb az 1:3 és később lehet emelni,ha jól alakulnak a dolgok....
de lehet ez csak nekem volt probléma :D

gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gabi05m » 2018.06.04. 15:34

Vagy meg lehet adni a választás lehetőségét a felhasználóknak. Aki kreditért akar szörfölni az szörföljön kreditért, aki pénzért, az szörföljön pénzért. Mindent meglehet oldani és minél több elérhető opció van, annál több felhasználó igényét elégíti ki az oldal.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.05. 19:36

Látom pörögtök srácok :) Nos, nagyon jó ötletek hangzottak el, de sajnos eléggé behatároltak a lehetőségeink egyelőre, mivel a programozó még csak válaszra sem méltat. Pedig látom, hogy olvasta a kérésemet a messengeren, de valamiért válaszolni nem akar. Éppen ezért azt nem tudom megoldani, hogy a szörfölésért x oldalanként fizessünk. A fókuszt se tudom levenni, esetleg annyit tudok csinálni, hogy az időt visszaveszem 1-2 másodpercre.
Jutalompozíciók megszüntetése fölösleges, hiszen amíg nincs érdemi bevétel, ami meghaladja a költségeinket, addig úgysem osztunk meg semmit. De egyébként se jutna eszembe olyan, hogy elvegyem a tagoktól a tulajdonukat. Bár nem egyértelmű, hogy mit értesz megszüntetés alatt xenosz2.
PTC hirdetés árát és a kattértéket vehetjük lejjebb. Ha jól látom a 0.001 értéket preferáljátok itt többen. Szóval akkor visszaveszem erre.

Válasz küldése