T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.02. 09:35

Szia Pborisz! 0,25 dollárt kapunk 1000 egyedi látogatóért.(pl Rotate4all)
Aki kimondottan a PTP-hez akar kreditet vásárolni annak sajnos a 0,35/1000 kredit ár is sok, persze más jellegű oldal hirdetéséhez ez már baráti ár.
Annak viszont azért örülök, hogy ma 4 PTC hirdetés is elérhető volt, ez is már valami.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.02. 10:24

kovy írta:
2018.06.02. 09:35
Szia Pborisz! 0,25 dollárt kapunk 1000 egyedi látogatóért.(pl Rotate4all)
Aki kimondottan a PTP-hez akar kreditet vásárolni annak sajnos a 0,35/1000 kredit ár is sok, persze más jellegű oldal hirdetéséhez ez már baráti ár.
Annak viszont azért örülök, hogy ma 4 PTC hirdetés is elérhető volt, ez is már valami.
most is 0.25$ 10 ezer kredit
A 0.25 inkább 0.2 ,mert mikor még régebben r4all -oztam kb a 80% volt az elszámolt a ptp oldal felől. Lehet azt csinálni,hogy legyen 0.2, de akkor az csak támogatásként fogható fel, vagy legyen mondjuk 0.15 és akkor keresni is lehet rajta egy keveset.
Ilyen árért már százezres nagyságrendben lenne kredit a rendszerben.
A kereset a surfön meg legyen ,amit írtam 5-10 cent. Ha 15 cent lenne a hirdetés,akkor 5-6-7 cent, vagy ezen lehet vitatkozni. így azok nem jönnének,akik "meggazdagodni" akarnak,bár lehet vitatkozni,hogy mi az a kereset,ami egyáltalán lenne vonzó ,mikortól érné meg és mikortól már túl vonzó. Ilyen kereset mellett és a forgalom emelése érdekében a fókuszt valószínűleg ki kell venni. 500-1000 oldalt senki nem fog előtérben tartani, viszont a forgalom sokkal fontosabb cél most, mint a minőségi nézettség. Egyébként is egyszer úgyis megnézi az elején.
Természetesen ilyen árak mellett arra kell törekedni,hogy legalább 5-10 ezer krediteket vegyenek,ami gyors bevétel is, de nem is kerül sokba a felhasználónak sem.
Tulajdonképpen a surf részen megszünne a forgalomcsere, hisz teljes mértékben a hirdetők tartanák fenn azt, nem lenne benne ingyen kredit. Ne is legyen. 1:1 legyen mindenkinek, ne legyen osztogatás ezen felül.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.06.02. 10:36

Nagyjából xenosz előbbi leírásával egyetértek ... 1:1 arány szerintem az már teljesen korrekt, attól több (nyilván nekünk jó lenne, de természetesen a másik oldalt is figyelembe kell venni).

4-5-6 cent kereset szörf részen az is egy olyan határ ami alatt nem tartom ésszerűnek, felette nyilván egyre jobb, de itt is van másik oldal.

Az is szerintem lehet, hogy kredit vásárlásánál relatíve sok kreditet lehessen venni "csak" ... itt a befizetésekből levonandó banki költségek miatt.

Szerintem kezd kirajzolódni a dolog.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.02. 10:45

pborisz írta:
2018.06.02. 06:12
xenosz2 írta:
2018.06.01. 22:30
Úgy érted nincs pénz a kifizetésekre?
Nyilván, hiszen az oldal költségei állandóak, azok attól nem szűntek meg, hogy nincs rajta forgalom. Gondolj bele, ha most levinném 2-3$-ra a minimumot, hirtelen akár ezer dollár kifizetést kérhetnének a tagok.
xenosz2 írta:
2018.06.01. 22:30
Ha a PTC oldalon ilyen akadályok vannak,akkor a surf részen kell ezt pótolni. Ott akkor viszont a hirdetési árnak olyannak kell lennie,hogy lehessen PTP-zni
Ezt már többször írtad, hogy legyen olcsó. Egyszer akár pontosan is meghatározhatnád, hogy mennyire gondolsz ;) Én nem ptp-zek, fogalmam sincs mennyi lenne a jó.
Akkor itt valami nem jó irányba ment,mert tartaléknak kéne lennie korábbról :?
- meg kell szüntetni a jutalompoziciót
- az arra kifizetendő pénzeket be kéne fagyasztani, bár már ugye most sem nagyon megy rá pénz.Nulláról indulni,amíg egyéb részen nem jön elég pénz. Ehhez gyors bevételek kellenek. Ezt az olcsó hirdetési árakkal lehet elérni és a kifizetések mértékének ehhez igazításával. Minél többen hirdetnek,annál jobb.
- Az ingyen kreditek,ajándékok teljes megszüntetése. Csak olyan kredit legyen a rendszerben,amiért fizettek.
- A minimum levitele 2 max 3 dollárra.

Kár,hogy a ptc-t nem lehet finomítani programozó híjján, így viszont el kéne gondolkozni, hogy még tovább kéne csökkenteni az ottani klikkértéket együtt a hirdetési árral. A kattolót rá lehet vezetni,hogy érdemes 0.0005 körüli értékkel kattolni így viszont a hirdetési ár lehetne olcsóbb 1-1.5$ körül. Több hirdető lenne. ha a minimum 2-3 lenne lekattolnák,mivel surf részen is keresehetnek plusz.

Ha ez meglenne,akkor még az összefogásról is lehet beszélni, hogy az első hirdetők folymaatosan tegyenek be pénzt, hirdetést és kattoljanak sokat a forgalomért,és persze hirdetni más oldalakon, fórumokon.

A refjutalékon is lehet gondolkozni, a refgyűjtő versenyről, de alapvetően ott se legyen sok kiáramló pénz, vagy kredit. Talán a refek szörfölése, befizetései ,aktivitása) után lehetne jutalék,de nem sok épphogy valami ,h ne veszélyeztesse a hirdetési marzsokon keletkezett hasznot. Itt is lehetne összefogás,hogy hirdessünk a profitból, vag más oldalakon szerzett profitból. Persze elvárni nem lehet mindnekitől nyílván. Meg kell nézni,hol lehet inygen hirdetni. pld más TE oldalakon szerzett kreditekből. Fórumozni, kifizetési bizonylatokat megosztani. EMS ,Talkptc-n...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2018.06.02. 11:00-kor.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.02. 10:55

Xenosz, hát egyenlőre az 1000 kredit az 0,35 dollárba kerül. Igen a 10000 az 2,5 dollár, ha az lebontjuk akkor kijön a 0,25/1000 kredit. De még az is magas ár a PTP-hez, amúgy persze korrekt. A PTC ára is lehetne esetleg 1,25 dollár/1000 kredit és 0,001 értékű. Az már szerintem teljesen mindegy, hogy 0,001 vagy 0,002 az értéke.
Amúgy egyet értek az általad leírtakkal! :)

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.02. 11:26

A csomagok befagyasztásáról szerintem meg kéne kérdezni a befektetőket. Én benne lennék - bár én is elég sokat fektettem be magamhoz képest -, de akkor a bevételt be kéne fektetni valami jó helyre, illetve el kéne gondolkodni egyéb bevételi források bevezetésén, mert különben sosem lesz visszafizetve. Persze csak miután a TE részt átalakítottuk, és megnöveltük az aktív tagok számát. Utána lehetne pl. több bannert, esetleg fix hirdetéseket elhelyezni. Offerwall-okkal, PTSU-val is lehetne próbálkozni. Az utóbbit meg lehetne csinálni normálisan, úgy, hogy ha valaki pl. csalni próbál, nem is regisztrál, akkor büntetést kelljen fizetnie (levonás az egyenlegből). Utólag persze lehessen tisztázni, hogy kinek van igaza. Aztán a Neobux-on meg a Clixsense-en vannak a FigureEight (régebben CrowdFlower) munkák, illetve kérdőívek. Ott viszont nem lehet befektetni, illetve nem érdemes. Szóval van egy csomó dolog, amit lehetne jobban csinálni. Persze tudom, hogy ez munkával jár, illetve pénzbe kerül. A TE résszel kéne kezdeni, aztán fokozatosan bevezetni a többi újítást.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.02. 12:04

Tagságot kell szerezni. Olyat,aki nem fog lelépni. Ezért célszerű a feltételeket olyanra alakítani már kezdetben,ami később nem szigorodik.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.02. 16:49

kovy írta:
2018.06.02. 10:55
Xenosz, hát egyenlőre az 1000 kredit az 0,35 dollárba kerül. Igen a 10000 az 2,5 dollár, ha az lebontjuk akkor kijön a 0,25/1000 kredit. De még az is magas ár a PTP-hez, amúgy persze korrekt. A PTC ára is lehetne esetleg 1,25 dollár/1000 kredit és 0,001 értékű. Az már szerintem teljesen mindegy, hogy 0,001 vagy 0,002 az értéke.
Amúgy egyet értek az általad leírtakkal! :)
Azért szerencsésebb nagyobb haszont (százalékosan) tenni az 1000 kredit ára és az 1000 megtekintés utáni kifizetés közt , mert ha túl kicsi,akkor az admin is bele fog őszülni, míg abból szemmel látható profit lesz + a banki költségeket is nézni kell. Ezért jobb,ha ezek a számok mindkét oldalról kisebbek, mert hirdetőt sokkal nehezebb találni, mint rászoktatni a kattolókat a fenntartható hirdetések kattolására . A felhasználók olyanok, mint a gyerekek, már elnézést a hasonlatért :) A gyerek is mindent akar,ezért rá kell vezetni a helyes gondolkodásra, h ne legyen mohó, elégedjen meg azzal,amit a "szülő" ki tud gazdálkodni. Egy idő után elfogadja ezt a helyzetet,ha látja,hogy mindenkinek jó és stabil oldal az eredménye. 1.25$ bevétel és 1$ bevétel közt 25 cent van csak. A hirdetés olcsó,de az admin alig keres valamit,amiből először az oldal fenntartására is kell költenie, mielőtt profit lenne belőle.Ezért kell nézni az admin érdekeit is.
Az első napokban hetekben nem biztos,hogy nagy lesz a bevétel,mivel kicsi a tagság még,de idővel egyre nagyobb tagság egyre többet költhet, beindul a profit emelkedése, az oldal beindulása és a "minden kredit mögött legyen befizetés" elve miatt nem kerülhet megint negatív spirálba.
Ez munka az admin és türelem/megértés és munka a felhasználók részéről is. Fő,hogy a tagok megértsék, hogy az oldal hirdetési oldal és szerény kereseti hely nem a könnyű meggazdagodás helye. Akik ezt megértik maradnak.
Idővel a profitból lehet az oldalt fejleszteni is, programozót fizetni.
Én a PTC-ból jövök és ott általánosan elfogadott értékek a 0.0005 körüli hirdetés értékek, van ahol még kisebb is van 0.0002 vagy 0.0001. pld cashtravel, cashons, heedyou, successbux ilyenek vagy ilyenek voltak. A 0.001 az az érték,ami se nem túl alacsony,se nem túl magas. Ha sok van belőlük annál jobban lekattolják őket, még a kisebbeket is.
Ami teljesen felesleges,és értelmetlen, ami az üzletnek a lehető legrosszabb hogy fix hirdetéseket tegyünk be fedezet nélkül. Még nagyobb felelőtlenség,ha 0.002 vagy magasabb értékkel tesszük be,hogy jöjjenek új tagok. Előbb-utóbb a növekvő tagság miatt megnő a kiadás és amikor visszavesszük,akkor csak elégedetlenséget szül. Butaság. Minden hirtelen és nagyobb értékű változtatás komoly kockázat,ezért ezt kerülni kell. Már az elején legyenek tisztázva a feltételek és később legfeljebb apróbb változtatásokat kell eszközölni.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.06.02. 21:56

xenosz régi tapasztalt róka, megéri odafigyelni a mondandójára!!! Én továbbra is osztom amit leírt és "vizionál".
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.06.03. 07:58

Egy dolgot azért lehagytok a számolgatásban, mégpedig a külső bevételi forrásokat. Azon csodálkozom hogy egyetlen banner vagy popup nincs az oldalon tehát egyből meglehetne növelni a bevételt mindenféle nehézség nélkül.
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.03. 11:44

skamasz írta:
2018.06.03. 07:58
Egy dolgot azért lehagytok a számolgatásban, mégpedig a külső bevételi forrásokat. Azon csodálkozom hogy egyetlen banner vagy popup nincs az oldalon tehát egyből meglehetne növelni a bevételt mindenféle nehézség nélkül.
Én utaltam rá, de ehhez is előbb a tagok számát és a forgalmat kéne növelni. Popup szerintem inkább ne legyen, a PTC oldalak újabban tele vannak vele. Vagy 4-5 captchát kell megoldani, mire eljutsz a hirdetéshez, meg még utána 3-4-szer a hirdetésre kattintani, hogy az jöjjön be, amiért pénzt is kapsz. Ez nem hiányzik, elég nehézkessé teszi a használatukat. Ezzel is ki lehetne tűnni a tömegből.
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.03. 19:02

rotate4all statisztika
t4eo r4all.jpg
90% felett van a valid ez alapján

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.03. 19:30

Itt egy részletesebb statisztika is:

Kép

Mint látható, az a kevés invalid is a túl kicsi ablakméret miatt van leginkább, mivel a mobil eszközöket ki lehet zárni. Az kéne, hogy 850x450-nél ne lehessen kisebbre állítani. De itt van minden, amit tudni kell:
https://www.rotate4all.com/ptp/terms
Akár lehetne teljesen ehhez igazítani mindent, pl. hogy max. 13 megjelenést engedélyezzen (vagy inkább csak 9-et?), ha ki van kapcsolva a unique traffic.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.04. 08:47

skamasz írta:
2018.06.03. 07:58
Banner van a vezérlőpulton egy nagy. De jó ötlet,hogy a surf hirdetések felső részénél, vagy az egy nagy helyett több is lehetne. Kettő elférne egymás mellett, vagy egymás alatt a vezérlőpultnál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2018.06.05. 22:02-kor.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.04. 09:04

Viszont aki kreditekért akar kattolni és nem csak pénzért az most csak a pénzből tehetné meg, mivel egyszerre nincs értelme pénzt is, meg kreditet adni a surfölésért. Az dupla kereset lenne.
Vagy pénzért teszi és vesz a keresetből kreditet, vagy máshogy nem. ha 5 centet adunk és 15 be kerül a hirdetés,akkor 1:3 az arány,de lehet más arány is, akár 1:2 ,ha 7.5 felet fizetünk. kezdetben talán jobb az 1:3 és később lehet emelni,ha jól alakulnak a dolgok....
de lehet ez csak nekem volt probléma :D

gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gabi05m » 2018.06.04. 15:34

Vagy meg lehet adni a választás lehetőségét a felhasználóknak. Aki kreditért akar szörfölni az szörföljön kreditért, aki pénzért, az szörföljön pénzért. Mindent meglehet oldani és minél több elérhető opció van, annál több felhasználó igényét elégíti ki az oldal.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.05. 19:36

Látom pörögtök srácok :) Nos, nagyon jó ötletek hangzottak el, de sajnos eléggé behatároltak a lehetőségeink egyelőre, mivel a programozó még csak válaszra sem méltat. Pedig látom, hogy olvasta a kérésemet a messengeren, de valamiért válaszolni nem akar. Éppen ezért azt nem tudom megoldani, hogy a szörfölésért x oldalanként fizessünk. A fókuszt se tudom levenni, esetleg annyit tudok csinálni, hogy az időt visszaveszem 1-2 másodpercre.
Jutalompozíciók megszüntetése fölösleges, hiszen amíg nincs érdemi bevétel, ami meghaladja a költségeinket, addig úgysem osztunk meg semmit. De egyébként se jutna eszembe olyan, hogy elvegyem a tagoktól a tulajdonukat. Bár nem egyértelmű, hogy mit értesz megszüntetés alatt xenosz2.
PTC hirdetés árát és a kattértéket vehetjük lejjebb. Ha jól látom a 0.001 értéket preferáljátok itt többen. Szóval akkor visszaveszem erre.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gabi05m » 2018.06.05. 19:58

Ha nem válaszol a programozó, miért nem keresel új programozót, aki nem lusta a munkához?

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.05. 22:25

pborisz írta:
2018.06.05. 19:36
Éppen ezért azt nem tudom megoldani, hogy a szörfölésért x oldalanként fizessünk. A fókuszt se tudom levenni, esetleg annyit tudok csinálni, hogy az időt visszaveszem 1-2 másodpercre.
Jutalompozíciók megszüntetése fölösleges, hiszen amíg nincs érdemi bevétel, ami meghaladja a költségeinket, addig úgysem osztunk meg semmit. De egyébként se jutna eszembe olyan, hogy elvegyem a tagoktól a tulajdonukat. Bár nem egyértelmű, hogy mit értesz megszüntetés alatt xenosz2.
PTC hirdetés árát és a kattértéket vehetjük lejjebb. Ha jól látom a 0.001 értéket preferáljátok itt többen. Szóval akkor visszaveszem erre.
Akkor minden oldal után lehetne fizetni :) Levenni az időt a PTP miatt nem lehet, mert ott 3mp (ha jól emlékszem) a minimum elvárás,h kapjunk rá elszámolást. A fókusz sajnos korlátozni fogja az aktivitást sztem, még az is előfordulhat,hogy így nem fogja megérni...
A jutalompozíció megszüntetése alatt értem,hogy ne lehessen újat venni mostantól. A bejövő bevételeket pedig erre egy ideig ne fizess, vagyis fagyaszd be, amíg az nem nő/halmozódik meg olyan mértékben ,hogy abból kényelmesen ki tudd fizetni az üzemeltetési ,és a surf/ptc-n keletkezett kifizetési kötelezettségeidet. Be kell látni ez bukás lett és nincs reális alapja,ami az oldal elhalását eredményezte.
A ptc-nél én személy szerint a 0.001-et is sokallom, márpedig azért, mert a hirdetési ár,ami jelenleg 2.2$/1000 még így is sok sztem. Az is igaz,h ez a jeenlegi forgalom mellett is kitart pár napig ...én úgy érzem egy 1.2$-1.5$ 0.005- 0.007 jobb lenne, bár azon kisebb a haszon ez igaz...de talán jobban is pörögne a vásárlás. De lehet először 0.001 és a 2.2$ meglátjuk hogy fogy..ha nem fogy eléggé lehet csökkenteni,ha fogy,akkor maradhat.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.05. 22:29

gabi05m írta:
2018.06.05. 19:58
Ha nem válaszol a programozó, miért nem keresel új programozót, aki nem lusta a munkához?
Márpedig muszáj lesz legalább az alapvető változtatásokat meglépni,h hatékony legyen az oldal.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.05. 22:33

A rotate4all-hoz legalább 4 másodperces kell, hogy legyen a surf idő.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.06. 19:02

xenosz2 írta:
2018.06.05. 22:25
A ptc-nél én személy szerint a 0.001-et is sokallom, márpedig azért, mert a hirdetési ár,ami jelenleg 2.2$/1000 még így is sok sztem. Az is igaz,h ez a jeenlegi forgalom mellett is kitart pár napig ...én úgy érzem egy 1.2$-1.5$ 0.005- 0.007 jobb lenne, bár azon kisebb a haszon ez igaz...de talán jobban is pörögne a vásárlás. De lehet először 0.001 és a 2.2$ meglátjuk hogy fogy..ha nem fogy eléggé lehet csökkenteni,ha fogy,akkor maradhat.
PTC-nél az ár most $1.25/1000 kredit és 0.001-et fizet. Ezzel a profit szinte semmi, de először várjuk meg, hogy növeli-e ez a forgalmat. Ha nem, akkor tök mindegy mennyit állítok be.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.06. 19:04

gabi05m írta:
2018.06.05. 19:58
Az a baj, hogy egy ilyen szintű programnál egy új programozónak csak az napokba telne, mire átlátná a programot. De egyébként se olyan egyszerű programozót találni sajnos ilyen szintű munkához. Nyilván próbáltam már keresni.

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2018.06.06. 19:54

Ugye vicceltek? 0.0002 átlag jön össze kattintásonként(?), a többit ne is említsük. Ezt egy átlagos ptc-ző nem fogja csinálni, és ne meséljétek be kedves tanácsadók, hogy ti ezt csináljátok is. Túl sok idő kell ehhez. Csak forgalomért meg azért nem éri meg, mert alig jár valaki az oldalra. Erre elmegy a maradék is, ez 100%.
Mezeinek tartom magam, de :o :? :rofl:

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.06.06. 20:13

Most jártam az oldalon, két db 0.001-es reklám volt az oldalon, a kikérési minimum 5$!!!
Számoljon mindenki utána egy kicsit, hogy hány nap is kellene egy kikérés eléréshez? :?
Van olyan aki csak a PTC szeretetéért ezt végigcsinálja? :o
Hogy merjem így ajánlani?
Vagy ti csak kattolni szeretnétek, ingyen krediteket gyűjteni, és kattolni végtelenségig?
Csak a forgalomért csinálni? De pénzt nem kapni? Ha elfogadjátok így, akkor ne reklamáljatok, ha nem kaptok kifizetést munkátokért cserébe!
A "nagy oldalakon" - Neobux" el lehet talán fogadni a 0.001-et, mert nem 2-5 reklámot ad naponta, instant kifizet, és több éves tapasztalattal rendelkezik...
Még azoknak is elmegy a kedve, kitartása az egésztől, aki "fertőzöttként" még gazdagítja a kattvilágot! :(

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.06. 20:54

Ezért kell mindent egyszerre megváltoztatni. Hiába van olcsó hirdetés,ha magas a minimum, és a többi...ez egy logikai láncolat.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.06.07. 05:37

Na látod xenosz2 én pontosan erre utaltam, amikor azt írtad nekem, hogy "Sosem a tagokkal van baj,sose a tagok a hibásak". Amikor napi 0.5-1% volt a visszaosztás anno, akkor is ment a panaszkodás, hogy az milyen kevés, mert más oldalak 2 vagy több százalékot adnak. És volt olyan is, amikor napi 7-8 vagy akár 10 db $0.01-es ptc hirdetés volt az oldalon. De érdekes módon akkor se tolongott nagy tömeg a fórumokon, hogy hú milyen jó ez a t4eo, gyertek oda. Pedig ha akkor kicsit többen ajánlották volna és nem 5000 tag jön össze hanem mondjuk 50.000, akkor talán kicsit más lenne a helyzet ma. De érdekes módon az sose jó ami éppen van, mindig valami más kellene. Az ember már csak ilyen...

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.06.07. 08:29

Szerintem ne próbáljunk egyszerre mindent megoldani. Foglalkozzunk egyelőre csak a TE részével, mert azt lehet a legkönnyebben, legkevesebb pénzből megcsinálni. A PTC már nehezebb ügy, a rev. share még inkább. De ha már lesznek tagok, akik rendszeresen használják az oldalt, az is könnyebb lesz. Nyilván, aki csak PTC-zni akar, az nem ide fog jönni, egyelőre. De ha lesz forgalom, akkor nagyobb eséllyel találnak ide hirdetők, és vesznek hirdetést. Egyébként ha majd lenne pl. PTSU vagy más pénzkereseti lehetőség, akkor egész más lenne a helyzet, a kikérési minimumot sem kéne nagyon levinni.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.07. 10:05

pborisz írta:
2018.06.07. 05:37
Na látod xenosz2 én pontosan erre utaltam, amikor azt írtad nekem, hogy "Sosem a tagokkal van baj,sose a tagok a hibásak". Amikor napi 0.5-1% volt a visszaosztás anno, akkor is ment a panaszkodás, hogy az milyen kevés, mert más oldalak 2 vagy több százalékot adnak. És volt olyan is, amikor napi 7-8 vagy akár 10 db $0.01-es ptc hirdetés volt az oldalon. De érdekes módon akkor se tolongott nagy tömeg a fórumokon, hogy hú milyen jó ez a t4eo, gyertek oda. Pedig ha akkor kicsit többen ajánlották volna és nem 5000 tag jön össze hanem mondjuk 50.000, akkor talán kicsit más lenne a helyzet ma. De érdekes módon az sose jó ami éppen van, mindig valami más kellene. Az ember már csak ilyen...
Értem már mire céloztál,de sztem nem azt kell nézni,hogy panaszkodnak,hanem azt ,hogy van-e igazság-e benne és,ha igen,akkor változtatni. Indokolatlanul panaszkodók is mindig vannak, nem kell velük túl sokat foglalkozni, max válaszolsz nekik,ha nem érti meg hagyni kell őket. Mondjuk ezt írtam is,hogy az adminnak megfelelően kell kommunikálni a tagokkal és akkor kevesebb a félreértés. Arrogánsan végképp nem szabad. Aláírom,hogy ez NEM KÖNNYŰ. :) viszont szükséges ,hogy a tagság érezze,hogy az ővé is az oldal nemcsak az adminé. A program a tagokért van. A tagokat kiszolgálni és irányítani, tájékoztatni, kérdezni kell, mint egy jól működő vállalatnál. Mivel te nem vagy monopol helyzetben nem teheted meg,hogy nem foglalkozol velük normálisan.
A tagok meg a befektetéssel, a kattintásaikkal,az oldal hirdetésével "szavaznak". Hogy miért csak 5000 tag jött össze ennek is megvan az oka. Talán a magas minimum, talán a lassú visszaosztás vagy más okok, és azok együttvéve.
pld amikor 1 centesek voltak a PTC részen és lejjebb veszed a minimumot, könnyebb lett volna hirdetni, többen jöttek volna, beindult volna a láncreakció is lehet... (kérdés volt-e reális alapja az 1 centes hirdetéseknek. nem valószínű)
Egyébként meg igazuk is lett, mert a visszaosztás teljesen leállt. Erre írtam,hogy kudarc lett és ennek csak Te vagy a felelőse, mert a tagok valami miatt nem voltak partnerek és nem hiszem h azért ,mert gonoszak és buták voltak. NEM ÉRTE MEG nekik valami miatt. Ha erre figyelsz,akkor nem hal meg a koncepció vagy kevesebb lett volna az esélye.
Ezért mondom,hogy meg kell szüntetni a jutalompozíciót,ami már eleve egy lehetetlen vállalkozás volt. Hirdetési csomagot árultál úgy,hogy tisztában kellettél legyél vele,hogy akármit mondasz, úgyis befektetésként fogják majd fel.
A hirdetésekből akartad kitermelni,ami nagy rizikó, tehát már eleve el sem kellett volna ezt indítani. Ha szétnézel a piacon mindegyik megbukott,miért pont nálad működött volna?

Nem azon kell gondolkodni,h miért nem ment,és a felelősséget áttolni, hanem azzal kell törődni,hogy hogyan lehetne reálisabb, hatékonyabb az oldal kialakítása,hogy vonzó legyen és profitábilis. És miért nem vált be,amit gondoltam. Ezért vázoltam fel egy koncepciót korábban,ami sajnos csak akkor működik,ha minden eleme jól van kalibrálva. Hiába vagyok makkegézséges,de ha a májam, vagy a tüdőm beteg lesz,akkor nem leszek jól. Kihat az egész testemre.

surf kereset,surf hirdetési árak, fókusz megszüntetése, ptc kereset,ptc hirdetési árak minimum kifizetés nagysága ezek összefüggenek egytől egyig, tehát egyben kell őket kialakítani,hogy egymást erősítsék és ne gyengítsék.

Az oldal programozása is nagy akadály. Lehet ez fogja az egészet megfojtani. Ahol ez akadály azt a programot nem lehet komolyan venni már elnézést. Akkor viszont olyan előregyártott scriptet kell venni,amit lehet könnyen alakítani ,vagy profi támogatás jár hozzá nem bajlódni ezzel. Kár lenne, mert ez jól néz ki.

Inkább azon kéne agyalni,hogy lehet egy összefüggő egységet alkotni,ami működik kis létszámmal kezdetben és nagyobbal is.

Szóval sok oka lehet,h nem megy valami,ennek az okát kell mindig keresni és gondolkozni a fejlesztésen.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.07. 10:16

pisti87 írta:
2018.06.07. 08:29
Szerintem ne próbáljunk egyszerre mindent megoldani. Foglalkozzunk egyelőre csak a TE részével, mert azt lehet a legkönnyebben, legkevesebb pénzből megcsinálni. A PTC már nehezebb ügy, a rev. share még inkább. De ha már lesznek tagok, akik rendszeresen használják az oldalt, az is könnyebb lesz. Nyilván, aki csak PTC-zni akar, az nem ide fog jönni, egyelőre. De ha lesz forgalom, akkor nagyobb eséllyel találnak ide hirdetők, és vesznek hirdetést. Egyébként ha majd lenne pl. PTSU vagy más pénzkereseti lehetőség, akkor egész más lenne a helyzet, a kikérési minimumot sem kéne nagyon levinni.
nem látom,h a revshare mitől működne? ha van az adminnak olyna külső befektetése,ahol ezt fialtatja,akkor esetleg...amúgy rizikós és előbb-útóbb nem fenntartható. nem kell. akkor már sokkal becsületesebb,ha egy befektetői oldal erre,ahol le van írva mibe megy a befektetés,de az másik üzleti modell.

Sztem is a TE rész lenne a húzóágazat. onnan jönne a forgalom az oldalnak, a kereset egy része a tagoknak kattintásból, ptp-ből.
A ptc is fontos pld arra,hogy elérhetőbb legyen a minimum.
a minimumnak feltétlenül alacsonynak kell lennie, a keresetet figyelembe véve.
Irreális elképzelés,hogy csak minimum 4 hónap,vagy több aktivitással elérhető minimum vonzó lesz. Én kb 100 nap felett nem tartok vonzónak a minimumot.

Válasz küldése