T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.06.19. 11:40

Mikorra várható, hogy megszűnik a fókusz a T4eo-n levő hirdetéseken?
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
T4eo – Traffic Exchange, PTC
ClixSense - Kérdőíves oldal

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.06.19. 12:29

Verda írta:
2018.06.11. 09:24
Látom a T4eo kezd szépen feljönni a rotate4all Top traffic sources listáján. :)

Nekem egy olyan javaslatom lenne a T4eo fejlesztésével kapcsolatban, hogy a megtekintett oldalt lehessen megnyitni új lapon. Rendkívül elszomorító, hogy megtetszik egy hirdetett oldal és nem tudom megnyitni új lapon és elmenteni a könyvjelzők közé. Meg lehet azt tenni, hogy a vélemények oldalra átsuhan az ember és onnan halássza be a webcímet, de akkor oda a deep link (szóval, például ha valaki a referral-linkjét hirdetni, akkor később nem valószínű, hogy be tudok regisztrálni alá...).
Ezt anno én is felvetettem. A válasz az volt,hogy a "hirdetés jelentése" részen keressem ki,ami jó megoldás,csakhát ha lenne egyszerűbb,akkor az még jobb lenne. ilyen apróságokon múlik,hogy a felhasználó megbarátkozzon a programmal. A lehető leglogikusabbnak, és egyszerűbbnek kell lenni.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.20. 19:55

Jelenleg nálam itt T4EO-on a legjobb PTP Valid-Invalid arány. Alig van invalid, de még ennyi sem lesz, mert mobil eszközön történő megjelenést letiltom, eddig nem is tudom miért engedtem. TE hirdetések száma alakul, de lesz ez még több is.
Most már csak legyen sok látogató, mert az még sajnos elég kevéske.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.06.20. 21:29

Nem tudom, hogy itt van-e közöttünk az a Felhasználó aki belépő oldal hirdetésként a Rotate4all-t hirdeti 0,10 dollárért, kérdezném Tőle, hogy ez így nyereséges? Mennyi látogató érkezik rá naponta átlagosan? :?

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.06.23. 11:06

xenosz2 írta:
2018.06.19. 12:29
Verda írta:
2018.06.11. 09:24
Látom a T4eo kezd szépen feljönni a rotate4all Top traffic sources listáján. :)

Nekem egy olyan javaslatom lenne a T4eo fejlesztésével kapcsolatban, hogy a megtekintett oldalt lehessen megnyitni új lapon. Rendkívül elszomorító, hogy megtetszik egy hirdetett oldal és nem tudom megnyitni új lapon és elmenteni a könyvjelzők közé. Meg lehet azt tenni, hogy a vélemények oldalra átsuhan az ember és onnan halássza be a webcímet, de akkor oda a deep link (szóval, például ha valaki a referral-linkjét hirdetni, akkor később nem valószínű, hogy be tudok regisztrálni alá...).
Ezt anno én is felvetettem. A válasz az volt,hogy a "hirdetés jelentése" részen keressem ki,ami jó megoldás,csakhát ha lenne egyszerűbb,akkor az még jobb lenne. ilyen apróságokon múlik,hogy a felhasználó megbarátkozzon a programmal. A lehető leglogikusabbnak, és egyszerűbbnek kell lenni.
Nem jó megoldás, mert nem deep linket ad. :innocent: Ha deep linket adna, akkor megfelelne az általad leírt verzió is, amit válaszban kaptál.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.06.28. 09:16

A "hirdetés jelentése" részen ott látható a deep link ahogy xenosz2 is írja, csak hát ezt kevesen tudják, mert miért is keresnék ott a felhasználók a linket. De aki ezt eddig nem tudta és érdekli az adott hirdetés, ott megtalálja az reklámozott oldal deep linket. :)

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.07.02. 12:55

Sziasztok! :)
Új vagyok itt a fórumon és magában az oldalra is a napokban regisztráltam. Azt szeretném kérdezni, hogy share-t pontosabban ahogy itt van nevezve bónusz csomagot azt mikor lehet vásárolni, vagy csak időközönként? Most ezt írja a vásárlásnál: "Jelenleg nincsenek csomagok, nézz vissza késöbb" Azt olvastam a topic inditó leírásában, hogyan lehet az oldalon pénzt keresni és a működését is. Köszönöm ha valaki tud segíteni. :)

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.07.02. 14:01

Attila írta:
2018.06.28. 09:16
A "hirdetés jelentése" részen ott látható a deep link ahogy xenosz2 is írja, csak hát ezt kevesen tudják, mert miért is keresnék ott a felhasználók a linket. De aki ezt eddig nem tudta és érdekli az adott hirdetés, ott megtalálja az reklámozott oldal deep linket. :)
Na, megvan, rossz helyen kerestem eddig. :D

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.02. 17:41

katka87 írta:
2018.07.02. 12:55
Új vagyok itt a fórumon és magában az oldalra is a napokban regisztráltam. Azt szeretném kérdezni, hogy share-t pontosabban ahogy itt van nevezve bónusz csomagot azt mikor lehet vásárolni, vagy csak időközönként? Most ezt írja a vásárlásnál: "Jelenleg nincsenek csomagok, nézz vissza késöbb" Azt olvastam a topic inditó leírásában, hogyan lehet az oldalon pénzt keresni és a működését is. Köszönöm ha valaki tud segíteni. :)
Szia! A revshare része szünetel az oldalnak. Talán egyszer majd még működni fog. Igen, hát így enyhén szólva elég megtévesztő már a T4EO nyitó oldala is annak aki éppen rátalál az oldalra és nem ismeri, mert ott a bevételmegosztás is szerepel igen részletesen leírva.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.07.02. 19:54

Igaz, sok közöm nincsen hozzá, de az oldal aktuális helyzetét, jelenlegi változásokat a Topic nyitó is megírhatná vagy kiegészíthetné a mostani helyzettel a több éve leírtakat. Mondjuk ahogy látom erre sok esély nincs, mert 2016. decemberben volt utoljára aktív a fórumon. :unsure:

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.07.04. 10:49

kovy írta:
2018.07.02. 17:41
katka87 írta:
2018.07.02. 12:55
Szia! A revshare része szünetel az oldalnak. Talán egyszer majd még működni fog. Igen, hát így enyhén szólva elég megtévesztő már a T4EO nyitó oldala is annak aki éppen rátalál az oldalra és nem ismeri, mert ott a bevételmegosztás is szerepel igen részletesen leírva.
Szia Kovy
Köszönöm a választ. Nagyon sajnálom, hogy nem működik az oldal profitmegosztó része. :(

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.04. 11:03

A jelenlegi bevételek mellett értelmetlen lenne a bevételmegosztás. Így is jó sok adóssága van az oldalnak, előbb ezt kéne kifizetni. Jelenleg leginkább úgy lehet keresni az oldallal, ha a PTP linkedet hirdeted. Ez növeli a forgalmat is, és így talán egyszer beindulhat majd.
Egyébként szerintem bekövetkezett az, amit előre sejtettünk. Nálam legalábbis gyorsabban gyűlnek a kreditek, mint ahogy fogynak. De legalább van némi forgalom, meg hirdetnek is néha. Kérdés, hogy meddig tart ez ki, ha minden marad így.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.04. 14:08

A surf hirdetési árak lejjebb mentek,de épphogy a megtérülés felett van rajta a PTP kereset. A PTC ára is lejjebb ment,de se a fókusz nem tünt el,se a kikérés nem lett alacsonyabb. így ez kevés, bár az admin még nem nyilatkozott mikorra tervezi ezeket. Jelenleg a kivárás van.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.04. 15:32

Ha jól emlékszem régen volt, hogy jött az oldaltól email akciókról stb... Szerintem most is érdemes lenne az Adminnak kiküldeni a tagok felé az új árakról, meg a oldal híreibe leírni, mert szerintem rajtunk kívül itt akik szoktunk egy páran hozzászólni a témához nem igazán tudnak róla. Amúgy PTP-re kitűnő lenne az oldal több látogatóval.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.04. 16:03

Sziasztok!

Ha valaki vissza olvassa a hozzászólásokat, akkor láthatja, hogy "csak a felesleges köröket futjátok". :(

Nagyon sok infó volt olvasható segítő szándékkal.
Sajnos nem sok valósult meg belőle.

Admin megírta az ő álláspontját is, hogy lényegében nem tud és nem is szeretne az oldalon változtatni, mert nincs rá pénz!
Kellenének olyan beállítások és programok, amelyek jelenleg nem állnak rendelkezésre, és nincs programozója - (Senki nem fog,nem akar, és nem is szeretne ingyen dolgozni) -
a szerver nem igazán alkalmas nagyobb fejlesztésekre.

Innentől kezdve már csak rajta áll a dolog. hogy dönt az oldallal kapcsolatban, érdemes-e tovább megtartani és így fizetnie az oldallal kapcsolatos költségeket vagy ..... :?

Minden esetre nagyon tisztelem a megmaradt tagokat, hogy még így sem adták fel a reményt, és vésőkig kitartanak az oldal mellett. :)

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.07.04. 16:12

Lencsi írta:
2018.07.04. 16:03
Sziasztok!

Ha valaki vissza olvassa a hozzászólásokat, akkor láthatja, hogy "csak a felesleges köröket futjátok". :(

Admin megírta az ő álláspontját is, hogy lényegében nem tud és nem is szeretne az oldalon változtatni, mert nincs rá pénz!
Kellenének olyan beállítások és programok, amelyek jelenleg nem állnak rendelkezésre, és nincs programozója - (Senki nem fog,nem akar, és nem is szeretne ingyen dolgozni) -

Innentől kezdve már csak rajta áll a dolog. hogy dönt az oldallal kapcsolatban, érdemes-e tovább megtartani és így fizetnie az oldallal kapcsolatos költségeket vagy ..... :?

Minden esetre nagyon tisztelem a megmaradt tagokat, hogy még így sem adták fel a reményt, és vésőkig kitartanak az oldal mellett. :)
Azért az nem teljesen így van. Én itt a topicban (vissza is nézheted) legalább 1x felajánlottam, hogy igaz nem vagyok profi inkább majdnem kezdőnek mondanám magam mivel 0-ról nem tudok megírni webet. De fel ajánlottam, hogy amit tudok módosítást elvégzek az oldalon, ha szeretné. Erre semmi reakció nem volt részéről sem. Pedig én ingyen ajánlottam fel, hogy segítsek egy közösségen. De hát ez van.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.04. 16:22

Igazad van, tényleg felajánlottad a segítségedet.
Elnézést kérek tőled. Bocsánat. :aw:
De igaz az a mondás is - csak annak lehet segíteni, aki meg is engedi! :(

Hozzászólásomban ez is benne volt
"Nagyon sok infó volt olvasható segítő szándékkal.
Sajnos nem sok valósult meg belőle". :?

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.07.04. 17:56

Semmi baj, nézem a pozitív oldalát több szabadidőm marad.
Amúgy pedig egész jó lenne az oldal... tényleg egy kis át alakítás sokat dobna rajta + valami hirdetés,akár bizonylatokkal stb.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.04. 20:57

raptor666 írta:
2018.07.04. 16:12
Lencsi írta:
2018.07.04. 16:03
Sziasztok!

Azért az nem teljesen így van. Én itt a topicban (vissza is nézheted) legalább 1x felajánlottam, hogy igaz nem vagyok profi inkább majdnem kezdőnek mondanám magam mivel 0-ról nem tudok megírni webet. De fel ajánlottam, hogy amit tudok módosítást elvégzek az oldalon, ha szeretné. Erre semmi reakció nem volt részéről sem. Pedig én ingyen ajánlottam fel, hogy segítsek egy közösségen. De hát ez van.
Lehet hogy neked konkrétan nem válaszoltam raptor666, de azt írtam itt a fórumon, hogy ennek a szkriptnek egyáltalán nem egyszerű a programja. Olyan szinten nem, hogy még annak a programozónak is újra bele kellene ásnia magát aki írta. Én is értek a programozáshoz és amibe tudok bele is nyúlok, de egy ilyen szintű szkript már nekem is feladja a leckét. Nem véletlen, hogy nehéz olyan programozót találni aki bele tud nyúlni.
A szerver pedig elég jó azzal sosem volt gond.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.04. 20:59

xenosz2 írta:
2018.07.04. 14:08
se a fókusz nem tünt el,se a kikérés nem lett alacsonyabb. így ez kevés, bár az admin még nem nyilatkozott mikorra tervezi ezeket. Jelenleg a kivárás van.
Én már elmondtam, hogy ezeket a változtatásokat nem tudom eszközölni, legalábbis egyelőre biztos nem és az okát is leírtam.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.07.04. 21:20

Rendben, ahogy gondolod! Nekem mindegy.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.05. 06:32

Kedves Admin!

Értem én a gondolataidat. ..De...
Nézzük más szemmel is az oldalt egy kicsit.
https://t4eo.com/amit-kinalunk
Ha egy új tag meglátja az oldalt regisztráció után szembesül a tényekkel, hogy amit a nyitó oldalon talál az nem fedi a valóságot, félrevezette hamar nagyon csalódott lesz, és úgy érzi " na engem megint becsaptak"
Az oldalon történt változásokról értesítés nem érkezett., fórum nincs....
Jutalom pozíció és 1 centes linkek már a múlté.
A kattértékek már ha vannak az 0.001-t ér.

Ami jelenleg az oldalon használható az a szörf rész.
Ingyen van, a hirdetések megnézésért krediteket kapunk, amit elhirdethetünk az oldalon.
Kereset az oldalon minimálisra csökkent.

Úgy gondolom, hogy az oldal jelenlegi formában nem tartható fent, nincs ami vonzza az új tagokat, a régi tagok bizalmát sem fogja visszahozni, hogy vásároljanak valamit az oldalon, ha nincs meg még a reménye sem arra, hogy befektetett pénze valamilyen formában megtérül.

Már pedig ha egy oldalon nincs bevétel, nincs miből fizetnie, csak tovább halassza a felhalmozódott kikéréseket, annak előbb-utóbb nem lesz jó vége, belekerül egy olyan "mókuskerékbe, amiiből nem tud kijönni és nincs visszaút.

Mi értelme van akkor az egésznek? :?

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.05. 09:38

Igen, hát elég nehéz eset még az oldal reklámozása is. Sok helyen van kreditem hirdetésre, szoktam is hirdetni az oldalt(regisztráltak is egy páran) csak az a gond amit az előttem szóló Lencsi is írt, hogy ebben az állapotban az egész egy megtévesztés egy új tag számára ha regisztrál(bevételmegosztás nincs, szünetel, az oldalon feltüntetett 1 centes hirdetés nincs..) így aztán sok vonzó dolog nem igazán maradt az oldalon amiért maradna az új felhasználó mert az azért látszik, hogy a felhasználók száma ha nem is gyorsan de mindig növekszik a mai napig.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.09. 10:08

Tegnap már közel 90 hirdetést tudtam megnézni a TE részen, ennyi nem volt még az oldal indulásánál sem. :)
Viszont valahogy ösztönözni kellene a tagokat, hogy több hirdetést nézzenek meg, mert átlagosan csak kb 35-40 látogató érkezik naponta egy hirdetésre ami igen kevés. Ha veszek 10000 surf kreditet az kitart így Húsvétig! :D
Az azonnal fizető link(PTC) ára meg szerintem véletlen nem lett jól beállítva, mert 200 az 0,28-ba kerül, a 400 pedig 0,90-be. A 3x200 olcsóbb mint a 400. Ez csak egy észrevétel. :)

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.09. 10:30

Az a baj, hogy 1:1 aránnyal ez sem oldaná meg a helyzetet, mert ha valaki megnéz egy hirdetést, azzal létre is hoz egyet. Szerintem vissza kéne venni 2:1-re.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.09. 10:38

Így van Pisti. Bő 2 napra elég pl a tegnap gyűjtött kreditem. (1 feladott hirdetésnél persze.) Én vásárolnék kreditet, de összejön vásárlás nélkül is. Így nem sok vásárlás várható szerintem. :unsure:

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.07.09. 16:43

Nekem pont annyi kredit gyűlik össze, hogy a két linkemet hirdetni tudjam. (Napi 60-80 kredit, ami éppen-hogy fedezi a napi kb. 30-30 látogatót.) A jelenlegi helyzet mellett, ha 2:1-es lesz az arány, akkor sajnos csak 1 linket tudnék normálisan hirdetni.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.09. 17:34

Az a gond, hogy csak 30-40 aktív tag van, annyi a látogatottság 1 hirdetésre átlagosan. :?

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.07.09. 17:44

kovy írta:
2018.07.09. 17:34
Az a gond, hogy csak 30-40 aktív tag van, annyi a látogatottság 1 hirdetésre átlagosan. :?
Ez így Kovy ebben a formában azért nem igaz. Nem sok aktív tag van sajnos, de nem is 30-40! Valaki csak napi 5-10 hirdetést néz meg, ezért nem kerül sorra így értelemszerűen mondjuk mind a 80 db TE hirdetés.
Tegnap pl a PTC hirdetésemet 117-en látták, ezek szerint ennyi aktív felhasználó volt, mivel 24 óra alatt csak egyszer tekinthető meg a hirdetés. Nos a 117 is nagyon kevés az 5 ezer feletti tagsághoz képest, de nem 30-40 akkor sem ahogy írod.

Válasz küldése