T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.18. 08:47

Kedves Gisell, én ilyen "komoly" számolásokba nem megyek bele, de az Te is tudod, hogy ezt az oldalt mondjuk a Neo-val sok értelme nincs összehasonlítani semmi téren, alapból ez nem PTC oldal nem is volt az soha sem, meg szerintem nem is lesz az attól függetlenül, hogy a bevételmegosztó része nem működik. Én krediteket gyűjtök és hirdetem az oldalaimat(PTP, és egyéb programok) Most 6 elérhető PTC van, remélem nem zavar senkit, hogy megemlítettem. :lol:

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.18. 08:59

A PTC hirdetések értéke azért lett alacsonyabb, mert előtte nem vett szinte senki, így meg legalább van némi bevétele az oldalnak. Ha lesz forgalom, talán lehet majd újra magasabb értékű, és valószínűleg több is lesz, így jobban meg fogja érni annak, aki csak azért foglalkozik az oldallal. De ez majd a sokadig lépés lenne, egyelőre nem ott tartunk. Azt is leírtuk egy párszor, hogy jelenleg nem a PTC-zőknek kedvez az oldal.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.18. 09:07

Gisell írta:
2018.07.17. 20:38
Kovy a hirdetés értékét is látod? Ugyanannyi mint ami régebben volt, csak most már még kevesebbet ér.
Egy kattintás kb 0.0003-ra jön ki, ha délután lépsz fel. Azt is számold fel, amiket pluszban lekattolsz, belépő stb.. Ha ezt időben is veszed, átkattintás, captcha stb. Ennyi idővel a neob.on is végzel, és közben el is léphetsz az oldalról.
Vagy én látom rosszul?
Én most egyetértek kovy-val is,de ez az ő nézőpontja, mert hirdet. Az olyanoknak, mint Gisell, akik keresni akarnak annak még ez kevés változás. Sztem nem a ptc értékével van baj,hanem azzal,h a surfért nem jár pénz, vagy nincs egyéb kereset. Értelme a mostani növekedésnek, csak akkor lesz, ha mindenki megtalálja a számítását különben el fog halni.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.18. 12:59

xenosz2 írta:
2018.07.18. 09:07
Gisell írta:
Kovy a hirdetés értékét is látod? Ugyanannyi mint ami régebben volt, csak most már még kevesebbet ér.
Egy kattintás kb 0.0003-ra jön ki, ha délután lépsz fel. Azt is számold fel, amiket pluszban lekattolsz, belépő stb.. Ha ezt időben is veszed, átkattintás, captcha stb. Ennyi idővel a neob.on is végzel, és közben el is léphetsz az oldalról.
Vagy én látom rosszul?
Én most egyetértek kovy-val is,de ez az ő nézőpontja, mert hirdet. Az olyanoknak, mint Gisell, akik keresni akarnak annak még ez kevés változás. Sztem nem a ptc értékével van baj,hanem azzal,h a surfért nem jár pénz, vagy nincs egyéb kereset. Értelme a mostani növekedésnek, csak akkor lesz, ha mindenki megtalálja a számítását különben el fog halni.
Természetesen annak én is nagyon örülnék ha a surfért járna valamennyi pénz, pl 500 vagy 1000 megnézett hirdetés után vagy akár minden megnézett oldal után egy kisebb összeg, ez biztos erősen ösztönözné a meglévő és majd az új tagokat is, hogy aktívan használják a TE részt. Akár lehetne 2:1 ratio és mellette egy kis pénz kereseti lehetőség. ;)
Meg nagyon várok egy két új promóciós cuccot, mert a jelenlegi bannerek, kezdőoldalak nem igazán használhatóak hirdetésre.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.07.18. 14:25

kovy írta:
2018.07.18. 12:59
xenosz2 írta:
2018.07.18. 09:07
Gisell írta:
Vagy én látom rosszul?
Természetesen annak én is nagyon örülnék ha a surfért járna valamennyi pénz, pl 500 vagy 1000 megnézett hirdetés után vagy akár minden megnézett oldal után egy kisebb összeg, ez biztos erősen ösztönözné a meglévő és majd az új tagokat is, hogy aktívan használják a TE részt. Akár lehetne 2:1 ratio és mellette egy kis pénz kereseti lehetőség. ;)
Meg nagyon várok egy két új promóciós cuccot, mert a jelenlegi bannerek, kezdőoldalak nem igazán használhatóak hirdetésre.
Nyilvánvaló, hogy a PTC hirdetések értéke csökkent, mivel kb 1/5-e az ára a régihez képest. Így azért láthatóan többen vásárolnak az eddigiek alapján hirdetést a felhasználók közül. :)

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.19. 22:28

Szerintem jó lenne ha a PTC hirdetések értéke különböző lenne. Pl a mostani 0,001 mellett ami ha jól tudom 5 másodperces, lehetne mondjuk 0,003 vagy 0,005 vagy akár 0,01 értékű hirdetés is, természetesen az ár és a hirdetés ideje(mp) arányosan hozzá állítva. Ezt nagyon sok helyen alkalmazzák, véleményem szerint a hirdetőnek, a tagoknak és az Adminnak is jó lehetőség.
Bevételi forrás lehetne még a banner hirdetés(több helyen az oldalon, több méretben) hogy ne csak az az egy fix banner hirdetési lehetőség legyen elérhető. Egy kis nyár esti ötleteim voltak ezek a lehetőségek! :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.21. 09:31

kovy írta:
2018.07.19. 22:28
Szerintem jó lenne ha a PTC hirdetések értéke különböző lenne. Pl a mostani 0,001 mellett ami ha jól tudom 5 másodperces, lehetne mondjuk 0,003 vagy 0,005 vagy akár 0,01 értékű hirdetés is, természetesen az ár és a hirdetés ideje(mp) arányosan hozzá állítva. Ezt nagyon sok helyen alkalmazzák, véleményem szerint a hirdetőnek, a tagoknak és az Adminnak is jó lehetőség.
Bevételi forrás lehetne még a banner hirdetés(több helyen az oldalon, több méretben) hogy ne csak az az egy fix banner hirdetési lehetőség legyen elérhető. Egy kis nyár esti ötleteim voltak ezek a lehetőségek! :)
Ezekről csak akkor van értelme gondolkodni, ha már olyan sok hirdetést vásárolnának, ami indokolná a bővítést. Egyelőre ilyen helyzet még nem állt elő sajnos. Az viszont nyilvánvaló tény, hogy a csökkentések után sokkal többen vásároltak hirdetést, szóval mindenképpen jó irányba mozdultunk el.

A splash oldalakat is rendbe szedtem kicsit a múlt héten, mert nem úgy jelentek meg ahogy kellett volna. Amint időm engedi csinálok egy újat is amivel most érdemes lehet hirdetni.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.23. 15:47

Már van is konkurencia: Earnmoneyusing. Nagyon alacsony hirdetési árak, 1:1 arányú szörf, és az ablakméret probléma is meg van oldva, amit javasoltam. Láthatóan, és nem is titkoltan a PTP hirdetés támogatását célozták meg...
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.24. 17:55

Azt nem tudom, hogy kivitelezhető-e, vagy az Adminnak mi a véleménye erről, de én biztosan levenném egyenlőre a főoldalról a "Megosztjuk veled bevételeinket" részt és ezt: https://t4eo.com/amit-kinalunk .Amúgy ez a leírás profi módon megvan csinálva, csak az itt leírtakból túl sok minden jelenleg nem aktuális. Egyszer hátha az lesz újra!

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.24. 20:16

kovy írta:
2018.07.24. 17:55
Azt nem tudom, hogy kivitelezhető-e, vagy az Adminnak mi a véleménye erről, de én biztosan levenném egyenlőre a főoldalról a "Megosztjuk veled bevételeinket" részt és ezt: https://t4eo.com/amit-kinalunk .Amúgy ez a leírás profi módon megvan csinálva, csak az itt leírtakból túl sok minden jelenleg nem aktuális. Egyszer hátha az lesz újra!
A ptc vásárlások már beindultak. Ha pld a surfért járna pénz ,akkor ott is megindulna az aktivítás és a hirdetések vásárlása. Akkor a csomagokért is beindulhatna a kifizetés idővel. Reméljük a programozó mielőbb elkezd dolgozni :)

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.24. 21:35

xenosz2 írta:
2018.07.24. 20:16
kovy írta:
2018.07.24. 17:55
A ptc vásárlások már beindultak. Ha pld a surfért járna pénz ,akkor ott is megindulna az aktivítás és a hirdetések vásárlása. Akkor a csomagokért is beindulhatna a kifizetés idővel. Reméljük a programozó mielőbb elkezd dolgozni :)
Reméljük a legjobbakat Xenosz! :) Én amit írok azt minden rossz szándék nélkül írom, azt kívánom, hogy induljon be újra minden ami elérhető az oldalon!

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 08:40

Azt írjátok, hogy a PTC vásárlások már beindultak... Hát nem is tudom...
Ha a megkeresett pénzt forgatják vissza a tagok vagy a szörfölésért járó krediteket és nem külső processzorról vásárolnak, akkor ott vagyunk ahonnan elindultunk.. nincs bevétele az oldalnak. :?

A másik... nem értek a PTP-hez, eddig nem éltem vele...
De ha egy oldal PTP linkjét hírdetem, akkor azt nem az adott oldalnak kell utána fizetnie?
Mert ha igen, akkor annak sincs sincs értelme, mert forgalmat generál ugyan, de pénzt nem, azután is kell fizetni.
Nő az egyenleg, de ki fogja kifizetni?
Ha nem jó a gondolatom, akkor elnézést kérek. :roll:

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.29. 09:03

A PTP link hirdetésnek az lenne a lényege, hogy a tagoknak pénzt generál (a PTP oldal egyenlegén), az oldalnak pedig forgalmat. Illetve hosszútávon pénzt is az oldalnak, mert a nagyobb forgalom több hirdetőt vonz. Amikor még az EasyHits4U $0.0003-at fizetett oldalanként, rengetegen használták, azóta visszaesett a forgalom. A rotate4all $0.00025-öt fizet minden unique látogatásért, tehát 1:1 arány és magas valid/invalid arány mellett majdnem ugyanazt lehet elérni egy TE oldalon, ha van forgalom. Csak jó lenne haladni tovább, mielőtt mások valósítják meg az ötletet. Persze lehet akkor is versenyezni, csak már nehezebb lesz eredményt elérni.
Amúgy szerintem a tagok egyenlegén nem sok pénz lehet $0.001 értékű hirdetések, és 0% visszaosztás mellett. Tehát a jelenlegi vásárlások valószínűleg külső egyenlegről kell, hogy történjenek. A szörf krediteket pedig nem lehet pénzre váltani.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 09:29

Köszönöm szépen a válaszodat, most már talán tisztábban látom a dolgokat. :)

Most már csak azt lenne jó tudni, hogy hol tart admin a programozóval?
Történt-e valamilyen fejlemény,előrelépés vagy érdemes lenne tovább evezni más oldalak felé? :?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.29. 09:41

pisti87 írta:
2018.07.29. 09:03
Amúgy szerintem a tagok egyenlegén nem sok pénz lehet $0.001 értékű hirdetések, és 0% visszaosztás mellett. Tehát a jelenlegi vásárlások valószínűleg külső egyenlegről kell, hogy történjenek. A szörf krediteket pedig nem lehet pénzre váltani.
A tagok egyenlegén elég sok pénz van, hiszen a T4eo már jó pár éve működik. De ha valaki az egyenlegéről vásárol az nyilván ugyanolyan bevétel, mintha külső processzorról vásárolna, hiszen ha nem vásárolná le, akkor ki kéne fizetnem azt az összeget előbb vagy utóbb. Természetesen külső processzorról is szoktak vásárolni, szóval külső bevétel is érkezik, csak ez még ugye elég karcsú. Éppen ezért egyelőre nincs szó komolyabb változtatásokról az oldalon, amihez a programozót fizetnem kéne.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.29. 10:14

Egyébként úgy emlékszem, annak idején a programozó ingyen, vagy legalábbis olcsón vállalta az oldal elkészítését, hiszen neki is érdeke volt, hogy egy jól működő program legyen a dologból. Ezek szerint ez azóta megváltozott, és/vagy túl elfoglalt lett ő is. Csak az a baj, hogy ez így egy körforgás, hiszen a jobb eredményekhez - véleményem szerint - változtatásokra lenne szükség az oldalon, a változtatásokhoz pedig eredményekre, pénzre. De hátha sikerül valahogy kikerülni ebből.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 10:49

Sajnos ez így egy ördögi kör....
Változásra nincs lehetőség, kifizetni biztosan nem fog/tud az oldal,reklámozni nincs értelme, mert a jelenlegi feltételekkel, problémákkal csak átverném, félrevezetném az embereket.
Csak akkor azt nem értem, mi értelme az egésznek?

Admin azt írja, hogy a tagok egyenlegén elég sok pénz van, mert az oldal évek óta működik.
A tagok kattolnak, gyűjtik a pénzt, de nem tartanak rá igényt, nem kell nekik? :?
Fura ez a világ...

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.29. 12:31

pisti87 írta:
2018.07.29. 10:14
Egyébként úgy emlékszem, annak idején a programozó ingyen, vagy legalábbis olcsón vállalta az oldal elkészítését, hiszen neki is érdeke volt, hogy egy jól működő program legyen a dologból.
Ezt nem tudom honnan vetted :) Elég komoly összeget fizettem a programozásért. Megnézném ki az aki egy ilyen szintű szkriptet ingyen megcsinálna.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.29. 12:36

Lencsi írta:
2018.07.29. 10:49
Változásra nincs lehetőség, kifizetni biztosan nem fog/tud az oldal,
Kedves Lencsi! Megkérlek, hogy valótlan dolgokat NE állíts, mert az a legkevésbé sem segít se az oldalnak se neked. Nem is értem honnan veszel olyat, hogy az oldal biztosan nem fizet ki. Hányan írtak eddig ilyenről?
A tagok egyenlegén pedig nyilván azért van "sok" pénz amit nem kértek ki, mert nyilván nem éri el a kifizetési minimumot.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.29. 13:03

pborisz írta:
2018.07.29. 12:31
Ezt nem tudom honnan vetted :) Elég komoly összeget fizettem a programozásért. Megnézném ki az aki egy ilyen szintű szkriptet ingyen megcsinálna.
Akkor valamit félreértettem. Mindenesetre tagja volt az oldalnak, úgy emlékszem. Na mindegy, akkor csak a hirdetésben lehet bízni, hátha lesznek új tagok, akik forgalmat generálnak és vásárolnak majd.

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.07.29. 20:58

Sziasztok :) Én azt szeretném kérdezni, hogy a bónusz csomag vásárlása mikor lesz majd elérhető? Vagy a bevételmegosztó részre már ne is várjak? :unsure:

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 21:11

pborisz írta:
2018.07.29. 12:36
Lencsi írta:
2018.07.29. 10:49
Változásra nincs lehetőség, kifizetni biztosan nem fog/tud az oldal,
Kedves Lencsi! Megkérlek, hogy valótlan dolgokat NE állíts, mert az a legkevésbé sem segít se az oldalnak se neked. Nem is értem honnan veszel olyat, hogy az oldal biztosan nem fizet ki. Hányan írtak eddig ilyenről?
A tagok egyenlegén pedig nyilván azért van "sok" pénz amit nem kértek ki, mert nyilván nem éri el a kifizetési minimumot.
Kedves Admin!

Tényleg nem írt olyat senki, hogy nem fizetett neki az oldal, csak késedelmes kifizetéseket.
De szerintem az sem mindegy, hogy mennyit késik az a bizonyos kifizetés. :?

Az oldal jelenlegi helyzetében tényleg nem jó , mert a PTC részt nem érdemes csinálni, max azért, hogy visszaforgassam a keresetemet.
A többi problémát már nem is említem, mert ezt már többször alaposan átbeszéltük.

Miért gondolja majdnem minden admin, hogy képes megtartani évekig a tagjait 0.001-es keresettel 5$-os minimummal mire összejönne talán egy kikérés? És szó nélkül kattoljon neki...Számolja csak ki mindenki, hogy napi pl 0.005-ös keresettel mennyi idő alatt érné el?
Mennyi munka, idő telik el vele?(most nem a pár perces munkára, kattolásra gondolok)

Jó lenne ha végre már nem csak arról beszélnénk, hogy mi a gond, hanem végre valaki azt is megírná, hogy sikerült neki egy kifizetést kapnia. :?
és jelezné nekünk ... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lencsi 2018.07.29. 21:39-kor.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 21:31

És egy utolsó gondolat:
Én úgy gondolom, hogy nem csak a vélemények, de a félrevezető információk sem tesznek jót az oldalnak, főleg nem az új tagok számára, amikor ezt a reklámot látja:
https://t4eo.com/amit-kinalunk :roll:
Nagy csalódás, ha az oldalra belépve nem ezt látja...tapasztalja

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.30. 05:10

Lencsi írta:
2018.07.29. 21:11
Miért gondolja majdnem minden admin, hogy képes megtartani évekig a tagjait 0.001-es keresettel 5$-os minimummal mire összejönne talán egy kikérés?
És Te miért gondolod, hogy én így gondolkodok? Nézz már vissza légy szíves, hogy mióta csökkentettem le a kattértéket ennyire. Még 2 hónap se telt el talán. És mondtam én valaha is olyat, hogy most már örökké így marad?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.30. 05:12

katka87 írta:
2018.07.29. 20:58
Sziasztok :) Én azt szeretném kérdezni, hogy a bónusz csomag vásárlása mikor lesz majd elérhető? Vagy a bevételmegosztó részre már ne is várjak? :unsure:
Szia katka, bónusz csomagot valószínűleg akkor lehet majd újra vásárolni, amikor a bevétel meghaladja a kifizetéseket és tudok visszaosztást adni. Hogy ez mikor következik be, azt előre nem tudom megmondani, de gyanús, hogy nem a nyári időszakban lesz.

Lencsi
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.30. 05:35

pborisz írta:
2018.07.30. 05:10
Lencsi írta:
2018.07.29. 21:11
Miért gondolja majdnem minden admin, hogy képes megtartani évekig a tagjait 0.001-es keresettel 5$-os minimummal mire összejönne talán egy kikérés?
És Te miért gondolod, hogy én így gondolkodok? Nézz már vissza légy szíves, hogy mióta csökkentettem le a kattértéket ennyire. Még 2 hónap se telt el talán. És mondtam én valaha is olyat, hogy most már örökké így marad?
Kedves Admin!

Nem mondtál semmi ilyet...

Én csak egyet látok, mert napi szinten csinálok PTC oldalakat, hogy a kattvilág nem úgy néz ki most már hónapok , sőt lassan évek óta, hogy fellendülőben lenne.
Csak egy szűk kör maradt aki kitartott a PTC mellett, mert elég nehéz megszokni, természetesnek venni azt, hogy munkákért cserébe nem kapunk kifizetést , hogy sok oldalon mire egy ingyenes tag elér egy kikérést addigra nem fizetővé válik, vagy eltűnik, vagy befektetést kér.
Ezek általános dolgok nem egy egy oldalra vonatkoznak, értendőek.
Ha az oldalon lenne fórum, akkor ott beszélhetnénk meg gondjainkat, problémáinkat.

Véleményemet eddig nem ártó, sértő, rossz akaróan írtam meg hanem segítő szándékkal.
Sajnálom ha még is így jött át. és ezért elnézést is kérek.

Sok sikert, kitartást az oldalnak, és a még megmaradt tagoknak is. :(

katka87
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: katka87 » 2018.07.30. 17:50

pborisz írta:
2018.07.30. 05:12
katka87 írta:
2018.07.29. 20:58
Szia katka, bónusz csomagot valószínűleg akkor lehet majd újra vásárolni, amikor a bevétel meghaladja a kifizetéseket és tudok visszaosztást adni. Hogy ez mikor következik be, azt előre nem tudom megmondani, de gyanús, hogy nem a nyári időszakban lesz.
Köszönöm a választ pborisz, akkor várok türelmesen. :) PayPal-t mint fizetőeszközt még mindig elfogadja az oldal?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.31. 06:20

katka87 írta:
2018.07.30. 17:50
PayPal-t mint fizetőeszközt még mindig elfogadja az oldal?
Igen :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.31. 06:26

Lencsi írta:
2018.07.30. 05:35
Én csak egyet látok, mert napi szinten csinálok PTC oldalakat, hogy a kattvilág nem úgy néz ki most már hónapok , sőt lassan évek óta, hogy fellendülőben lenne.
Látod pontosan ez az oka, hogy egyelőre nem szeretnék kapkodni semmivel és nincs szándékomban komolyabb összeget beletolni az oldal fejlesztésébe, hiszen az egész piac haldoklik. Így lényegében hirdetni is alig van mit. Bízok benne, hogy előbb vagy utóbb magához tér a piac és jön némi fellendülés, addig viszont csak az a terv, hogy működőképes maradjon az oldal.

Egyébként közben weboldalak készítésével is foglalkozok, szóval ha mást nem, az elkészített weboldalakat tudom majd hirdetni én is. De nyilván ez is idő, mivel nemrég kezdtem el vele foglalkozni.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.08.01. 12:21

Szerintem leginkább csak a hagyományos PTC van hanyatlóban, nem véletlenül igyekeznek azok is bevezetni más bevételi forrásokat. A PTP meg a Surf lehet, hogy maradni fog, vagy akár erősödni. Ezért is jobb szerintem, ha inkább azt helyezzük előtérbe. A ClixSense is elhagyta a PTC-t már régen, és azóta is működik, sőt - én legalábbis - több kérdőívet kapok, és gyakrabban tudok kifizetést kérni. Hirdetni pedig nemcsak PTC oldalt lehet, annyi régi, jól működő, illetve ígéretes oldal azért van, hogy legyen miből válogatni. Még több is, mint ami a jelenlegi forgalomnál elég.

Ha jól gondolom, akkor jelenleg a kötelező fókusz levétele, és/vagy a minimális ablakméret korlátozása is olyan összegbe kerülne, hogy nem érné meg a befektetést/kockázatot. Remélem azért lesz rá lehetőség a közeljövőben, mert ez talán jelentősen növelné a forgalmat, illetve a valid találatok számát maximalizálná PTP link hirdetése esetén.
Az új promóciós eszközök elkészültéig (és utána is) a PaidVerts-en lenne érdemes hirdetni, szerintem. Nemrég vettem ott néhány olcsó hirdetést, és jött is pár új referral. A leghatékonyabb a "Fixed Ads auction", ami kb. 14000 látogatást hozhat egyetlen nap alatt 4 $-ért, az "AdGrid fixed" pedig kb. 4000-et egy hét alatt 1 $-ért. Később pedig a rotate4all-on kellene, ha beindul, ott is olcsón lehet hirdetni.

Válasz küldése