AdsBiz

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kép
https://adsbiz.net/?ref=toscanaa13

Az oldal már több mint 1 éve jelen van, működik és fizet :!:

Itt is (mint általában) pontok gyűjtésével lehet csoportot lépni és haladni.
15 csoport található az oldalon:
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png (13.85 KiB) Megtekintve 4043 alkalommal
- 1 csomag ára 1$, ezért 3000 pontot kapunk, 150% profitot és 60 látogatást a hirdetett oldalunkon!

- Ingyenes tagként, csak bónusz pontokat gyűjthetünk, minden nap 5 db 10 pontos reklámot kapunk a Credit Ads menüpont alatt (így ezzel 50 pontot tudunk gyűjteni).

- Ha a pontokból már elértük az 1500 határt, akkor automatikusan feljebb kerülünk egy csoportal (Level1) és itt már részesülünk a pénzes napi osztásból is a Value Ads menüpont alatt.
(Mind a pont mind a pénzes hirdetések 30 mp-ek)

- refjutalék a szokásos 5% illetve csomag vásárlásnál 10%

- lett Proof menű rengeteg friss kifizetéssel!

- található még 0.0001 $ClixWall és OfferWall is az oldalon az Extra Ads menüpont alatt, a szokásos 0.0001$ hirdetésekkel.

- Kifizetési min 5$, befizetési min 1$.

- engedélyezett Bankok: PayPal, Payza, Perfect Money és STP (ha minden igaz PM fee csak 1% :))
Az utóbbi időben számos profitmegosztó oldal indúlt és ezeknek a 80-90%-ból nem igazán lett semmi. :)

Sajnos elhanyagoltam az oldat... és nem foglalkoztam vele jó pár hónapig. Úgy érzem nagy hiba volt :)
A régi egyenlegem megmaradt ami 3$ volt... ehhez most befizettem Payzaról 2-t így felléptem a 2-es csoportba...
Mai osztásom 0.1205$ volt!

Ha ki szeretnéd próbálni csatlakozz te is :)
Köszönöm :)

Kép
https://adsbiz.net/?ref=toscanaa13
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2016.05.12. 21:33-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Laci »

Azt elfelejtettem írni... hogy itt hétvégén is van osztás :)
Ma 13 db 0.005$ hirdetés várt :)
Screenshot_1.png
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Laci »

Azt elfelejtettem írni... hogy itt hétvégén is van osztás :)
Sajnos tegnap jött egy mail az Admintól, miszerint a vasárnapi osztásokat eltörli (beleértve a pontos illetve pénzes hirdetéseket is). Viszont a szombati nap még így is megmaradt... remélem meg is marad :).
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Laci »

Még egy kis infó az oldalról...
A hirdetéseket délután fele adja be általában... először a pontokat rá pár óra múlva pedig a pénzes hirdetéseket.
Arra figyelni kell, hogy úgy látszik a pénzes hirdetések hamar lejárnak, mert ma lekattintottam délután a pontos hirdetéseket de közbe jött valami és el kellett mennem itthonról... csak nem rég értem haza. A helyzet az hogy levonta a pontjaimat de már nincs pénzes hirdetésem. Szóval a mai napot benyaltam :D erre mindenképp oda kell figyelni ezek szerint :unsure:

Egyébként vannak az oldalon 0.001$ -os Flash hirdetések is. (Azt hiszem 10 db-t lehet kattintani belőle :))
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Laci »

A vasárnapi osztás elmaradása után újabb rossz hír... :unsure:
Free tagként az osztást az admin nagyon lelassította, mivel szerinte túl sok a free tag aki nem vásárolt csomagot és a pontos hirdetésekkel akar feljebb jutni (nem is értem miért baj ez... vagy mit gondolt :? )
Szóval free tagként a napi osztás 0.03-0.05$ körül van, de a baj ott van hogy a reklámok 0.0005$ értékűek lettek van amikor 50-80db 30 mp reklámmal. Aki viszont csomagot vesz annak az osztás 5-6 reklám kattintással meg lesz. Persze lehet hogy ez jót tesz hosszú távon az oldalnak és megindul ez miatt a vásárlás és az oldal is...
De részemről akkor itt vége. Nekem nincs mostanában se időm se idegzetem ennyi 30mp-es reklámot megnézni 3.5 centért :rofl: Befizetni meg nem terveztem ide elég oldalban csalódtam mostanában...
Kár érte mert nem volt olyan rossz oldal (eddig) mint azok többsége amik mostanában indultak. :rofl:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Laci gondolom te abbahagytad, de ha valaki tud róla új infót azt megköszönném!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen abba hagytam... nem is tudom már az okát (leállás, vagy elérhetetlenség vagy osztás hiánya miatt), de az az érzésem hogy nagy hiba volt :D
Most 1-2 hete kezdtem újra elővenni mivel rengeteg bizonylatot láttam fórumokon, blogokon és FBon is, Illetve már több mint 1 éve müködik (és fizet is) :!: :o
Sajnos szépen vissza estem de szép lassan építem vissza magam :) PB-m és egyenlegem is megmaradt... ami kiegészítve az elmúlt heti kattolásommal már 3$-t jelent.
Íme pár kifizu a Proofból és ez csak a mai... és csak az első oldal.
Kép

Talán érdemes vele foglalkozni (újra) :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Laci »

Annyira kedvet kaptam az oldalhoz... hogy a benn lévő 3$-hoz befizettem 2$-t Payzaról...
Ezzel felugrottam a 2-es csoportba.
Íme a ma esti osztásom...
Illetve szerkesztettem a topic nyitót is :!: :)

Kép

Összesen 0.1205$ összegben :clap:
Frankie1987
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015.01.30. 18:40
Kapcsolat:

Re: AdsBiz

Hozzászólás Szerző: Frankie1987 »

Sziasztok!

Fizet az oldal még valakinek?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég