MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát ezzel nem feltétlen értek egyet patrasz :)
Nem biztos hogy ezzel a lépéssel többet vesztene az oldal mint azzal hogy akinek 3-4 accja volt az csak a free keresetet nyomta és nem vett Sharet...
Ha megszűnik a free kereset ezeket a csalókat már is kiszűrte. Illetve azokat is akik nem forgattak vissza az oldalba és csak a kikérésre gyúrtak... mivel mindent kikértek nem lesz Share-k nem bírják tovább vinni az oldalt.
És sztem akik eddig megbíztak az oldalban azok továbbra is megfognak, és akiknek több 100 share-k van azok sem fognak sztem tömegesen kikérni :)
Aztán majd meglátjuk mit hoz a jövő.. .:D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Laci a mekekülésnek mindig ugyanaz avége. Itt is az lesz.

Amúgy ez a faszi postolta:Janus Nowak- ez valami kis atyaúristen ebben nem ? :D

Nekem mindegy én 3 hete kezdtem, mondom felépítem lassan, de hogy én ebbe egy petákot is belerakjak már ebben aformában ki van zárva. :no:
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

patrasz írta:Laci a mekekülésnek mindig ugyanaz avége. Itt is az lesz.

Amúgy ez a faszi postolta:Janus Nowak- ez valami kis atyaúristen ebben nem ? :D

Nekem mindegy én 3 hete kezdtem, mondom felépítem lassan, de hogy én ebbe egy petákot is belerakjak már ebben aformában ki van zárva. :no:
A második ember!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Patrasz meglátjuk.
Bármi lesz a vége... 3 hónap alatt kirántottam az oldalból 25$-t és jelenleg 21 Sharem van (úgy hogy sok napon csak 20-30 rekit bírtam megnézni a melóm miatt). :clap:
Ha megy tovább **** jó... ha nem úgyis jó száj ízzel megyek tovább. :innocent: :)
(Amúgy meg melyik ptc oldallal keresek 25$-t 3 hónap alatt? Befektetés nélkül?)

Mellesleg most elérhető az oldal:)
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

"Mellesleg most elérhető az oldal:)"

De csak idáig 8)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Magyar facebook csoportban már ott van a fordítás a hírről a sok bulshit dumával együtt. :D
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

patrasz írta:Magyar facebook csoportban már ott van a fordítás a hírről a sok bulshit dumával együtt. :D

Bemásolhatnád ide is :PP
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

http://login.meetcheap.com/conference,53268460

Konfi menetrend : Kedd-Csütörtök-Szombat 20.30 :good:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.09.04. 17:18-kor.
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

Fantasztikus ez a google fordító :good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na akkor magyarosítsuk egy kicsit, de csak kicsit! :D

Janus Nowak - Update: FRISSÍTÉS: James és én már régóta beszélgettünk az 1/2 Centes milliomos kattintásokról (ami mellette szól és ellene).
Ami mellette szól:
1. A tagok a világ minden részéről $15.50 dollárt kereshetnek havonta és kikérhetik készpénzben, amint $25 dollár lesz az egyenlegükön.
2. A hirdetési kreditek nagyon gyorsan felhasználhatóak, így a hirdetők több és több látogatót kapnak rövid időn belül.
3. Az Alexa rangosunk naponta jobb-és jobbá válik. Ez több embert vonz az MXR számára, hogy hirdetést vásároljanak.
Ami ellene szól:
1. A cég költségvetése lecsökken, mivel ~$30.000 került kiadásra valós és valótlan (csaló) fiókok számára.
2. Formálisan csak az összes tagság közül néhányan kattintottak a speciális hirdetésekre. Különösen a "$15-os kereső" - re soha nem volt egyetlen kattintás sem a Külső megjelenésű hirdetésekre, például. Ismered a statisztikát.

3. Tovább nem származik bevétel az Adsensen keresztül az MXR számára.
4. A csalók vonzása, hogy csak felmarkolják a pénzt a semmiért a többszörös fiókokkal.
5. A forgalom hatástalanná válik annak ellenére, hogy oly sok "Kattints a pénzért" látogató van.
James és én beszélgettünk arról, hogy szabaduljunk meg a tagsági előfizetések csalóitól és a $15 dolláros vadászoktól, akiktől soha nem származik bevétel, csak viszik a pénzt. Azt is megvitattuk, hogy egy költséges módszert választva, minden fiókot le kell ellenőriznünk, hogy érvényesek-e (mi mindannyian nem akarunk kiadni pénzt a csalóknak).
Az ideiglenes döntésünk ez: mindent ahhoz tartani, mint amilyen jelenleg.
De most szembesüljünk a problémákkal:
Az utolsó két napban a túlterhelés következtében lelassult a szerverünk. (ezt ellenőriznem és javítanom kell, ha valami ezt teszi szükségessé...)
A fő kérdés:
A csalók részére kellene kiszolgáltatnunk a pénzünket? NEM!
Meg kellene szabadulnunk több ezer csalótól? IGEN!
Ki kellene véreztetnünk a pénzünket, vagy olyan dolgokra költenünk, amelyek sohasem fognak valós értéket adni a cégnek, és a hirdetőknek? NEM!

Mint ahogy még sok más dologgal lesz dolgunk itt a platformon, beleértve az üzleti eszközöket, egy speciális könyvtárat, ingyenes termékeket, több hirdetési dolgot, azonnali kifizetéseket (már bekapcsolva) és egy nagy névváltozásról a platformunk hosszú távú sikere érdekében, így elvesszük a 1/2 centes lehetőséget, mert jelenleg ez a leglogikusabb megoldás, hogy megszabaduljunk minden csalótól, és hogy megakadályozzuk az ellenőrzéssel egy külső vállalat által a valós egyéneket.
Természetesen tisztában vagyunk azzal, hogy ez egy mínusz a szegény tagok számára, akik csak kattintani akarnának a hirdetésekre, a napi $0.50 érdekében.
Azonban a másik oldaláról nézve, sok lehetőségünk van még a megtört tagok számára, hogy jutalékot keressenek.
James mindenki elméjét szeretné megnyitni, hogy megszabaduljon a $15-os célos gondolataitól, és elkezdeni az életüket megváltoztatni, a magatartásuk megváltoztatásával, hogy NAGY CÉLOKAT tűzzenek ki.
A 1/2 centes hirdetésenkénti kereset a következő megosztás alkalmával kerül kikapcsolásra.
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

Ja, igen....ezt is csakis a MI érdekünkben vezetik be :lol:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nem MX-et akarom védeni... de nem értem mire ez az irónia, gúnyolódás...
1., Tudtommal ez a program hosszú hónapokig csak befizetéssel működött, úgy tudtad csinálni az oldalt (javítsatok ki ha tévednék)
Ez a free kereset csak ajándék volt, és nem is most vezették ezt be... hanem 2-3 hónappal ezelőtt. Aki élt és kihasználta ezt a lehetőséget az szépen kereshetett (hogy kereshet-e tovább az majd kiderül) az oldallal, aki nem hát nem...
Rengeteg embert ismerek aki, ez idő alatt elérte a minimum 1db 25$-os kifizetést... Szóval ha vége is tényleg az oldalnak akkor is remek volt és jól jártunk. Mindenkinek adva volt a lehetőség 3 hónappal ezelőtt hogy csinálja :)

2., Senki, semmit nem tud a folytatásról, hogy mi a terve az Adminnak, csak ő maguk. Lehet hogy vége lesz tényleg... de mi van ha nem??? És tényleg kitalálnak vmi uj dolgot vagy csak 1 év múlva is fizetni fog...
Szeretem ezt az "én megmondtam előre" stílust :D
De még egyszer kiemelném hogy rajtam kívül több 100 tag megkapta a 25$-t :)

Azt meg főleg nem értem hogy Pimmivel mért is kell így viselkedni... ??
Amúgy sztem teljesen érthető Google fordítóval is a lényeg... én magam is így fordítottam a FB-on és csoda... de megértettem :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

A google fordítós dolog már csípőböl jön az embereknek, holott simán értette mindenki, a másik a kattért adott ingyen pénz, ez van, ennyi volt vagy nem, de érthető is, ha kivette valaki, ha visszaforgatta, egyikkel sem keresett a cég, csak kiadás neki, a visszaforgatásnál ha nem azonnal de később az, szóval ez egy ajándék volt, ezt sajnos nem igazán értik sokan vagy nem akarkják megérteni, de mondjuk szerintem sokkal jobb húzás lett volna külső csomag vásárláshoz kötni a 100 kattot, mert így akinek van több irodája, egyszerűen otthagyja, de ha mondjuk továbbmenne a 100 katt, akkor esetleg befizetne pár csomagra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.09.04. 18:01-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Teljes mértékben egyet értek... :)
Inkább örülni kellene hogy ez a lehetőség volt... és sokunk így tudott pénzhez jutni az oldalon (kifizetés vagy vissza forgatás formájában), nem pedig azonnal lehurrogni ;-))
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Aha, na ez baj hogy te sem érted a lényeget, bár ez nem rád vonatkozik. Ez volt a beetetős csali, ezért regiztek az emberek,így tudtak a nagy pénzt kivevők embereket becsalni maguk alá, így biztattak egyesek hogy vegyenek fel hitelt meg stb. na azok akiket bedumáltak ilyen dolgokba piszkosul megszívták most.

Végül is ez is egy sima piramis mint az összes többi, semmi más. (mondjuk ezt azért az elvakultakon kívül tudta mindenki eddig is.)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Aha, na ez baj hogy te sem érted a lényeget, bár ez nem rád vonatkozik. Ez volt a beetetős csali, ezért regiztek az emberek,így tudtak a nagy pénzt kivevők embereket becsalni maguk alá, így biztattak egyesek hogy vegyenek fel hitelt meg stb. na azok akiket bedumáltak ilyen dolgokba piszkosul megszívták most.

Végül is ez is egy sima piramis mint az összes többi, semmi más. (mondjuk ezt azért az elvakultakon kívül tudta mindenki eddig is.)
Ha rám gondoltál, nagyon is értem, de a nagypénzzel becsaltak, meg a hitelesek nem a napi 0,5 miatt szálltak be, ezt te se gondolod komolyan. Inkább az szívta meg aki kattolt pár csomit, most meg se ki se be...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.09.04. 18:12-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez lehet patrasz, és egyet is értek.
Na de aki egy ilyen oldalba (de szerintem bármilyen netes oldalba) annyi pénzt tesz be... és hitelt vesz fel, hát nem is tudom... nem normális és megérdemli? vagy nem tudom... :/
És amúgy aki nagy pénzel szált be az oldalba az a hozamért tette azt... az pedig sztem ugyan úgy menni fog tovább, és csak a free kereset szűnik meg (jelen pillanatban) :)
És most átlag free tagokról beszéltem... mint én vagy ahogy jól sejtem te is...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A nagy pénzek nem a befizetésekből származtak egyik tagnál sem hanem az ajánlói jutalékokból, hogy minnél több embert szívjon be a rendszerbe akik egy idő után már külső forrásból is toltak bele, na ez fog megszünni. Ergó drasztikus bevétel csökkenés lesz, ergo ez ki fog hatni a nagy pénzüekre is majd, ergo bedől . Hacsak nem variálnak valamit.
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

Ha valaki tud egy másik ilyesmi oldalt, az szóljon nekünk is! :!:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Ez a történet már kezd nagyon az elhiresült Zeekrewards-ra hasonlítani!

Aki ismerte azt a programot tudja mi lett a vége.
Sok ezer tag máig siratja a kölcsönökből betett pénzét! :angry: :argue:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na de Harmónia...
Ki az az értelmes ember aki kölcsönt vesz fel egy ilyenhez??? Persze én magamból indulok ki... de én ezt egyszerűen nem bírom elhinni... pedig tudom hogy van iylen ember aki ezt tette... de áááá az tényleg nem normális :unsure:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Laci írta:Na de Harmónia...
Ki az az értelmes ember aki kölcsönt vesz fel egy ilyenhez??? Persze én magamból indulok ki... de én ezt egyszerűen nem bírom elhinni... pedig tudom hogy van iylen ember aki ezt tette... de áááá az tényleg nem normális :unsure:
Hát nem, de van ilyen nem is egy szerintem...
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Aki bármely ilyen és ehhez hasonló oldal miatt hitelt vesz fel, azt hiszem nem érdemel több szót.... no comment

Na de itt van egy friss ropogós és instant akit érdekel:

https://s21.postimg.org/kg5hk9saf/MX2.jpg
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Keress min.15$/hó, nem kell beruházni!

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

én örülök hogy most történt ez és nem 1-2 hónap múlva... köszi a részletes infókat! vettem PTC hírdetéseket a dollárkáimból. :no: :lol:
Nekem az a megérzésem a hszek olvasása után hogy nem fog egy jó darabig behalni ...
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Én elnézést kérek a refjeiimtől, amiért az idejüket raboltam, és köszönöm nekik a pár forint jutalékot.
Szégyenlem magam, hogy (ingyenes) ígéretekkel idehoztam őket.
Köszönöm a munkájukat, a szabadidejüket.
Lehet menni a találkozóra
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

A véleményem az hogy direkt beetetés volt a 100 hirdetés, hiszen az Adsense hirdetéshez oltári forgalom lett pár hónap alatt, naponta többszöri belépéssel. Nem véletlen kezdték kérni, kattinsunk rá a hirdetésekre. Még én is tudom a parányi oldalkáimmal hogy ez tilos.
Ez volt a jó bevétel nekik, és annyi.
Nem Pimmy az oka ennek, hiszen ez előre tervezett volt, ekkora baki másként nem lehetett volna. Nem a bosszankodás mondatja velem, hanem a józan ész.
Volt befizetésem, kifizetésem, nincs veszteségem, ha úgy vesszük.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Gisell írta:A véleményem az hogy direkt beetetés volt a 100 hirdetés, hiszen az Adsense hirdetéshez oltári forgalom lett pár hónap alatt, naponta többszöri belépéssel. Nem véletlen kezdték kérni, kattinsunk rá a hirdetésekre. Még én is tudom a parányi oldalkáimmal hogy ez tilos.
Ez volt a jó bevétel nekik, és annyi.
Nem Pimmy az oka ennek, hiszen ez előre tervezett volt, ekkora baki másként nem lehetett volna. Nem a bosszankodás mondatja velem, hanem a józan ész.
Volt befizetésem, kifizetésem, nincs veszteségem, ha úgy vesszük.
Én nagyon remélem, hogy akik itt vannak velünk nem buknak -tak, azt hiszem érezte mindenki mi a helyes... :good:
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: luci »

Jo sokat dolgoztam a semmiert :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mivel csak 3 hete kezdtem nem tört meg, igaz napi 1órát minimum elvitt ez aköpedék, de hát ez van, több szabadidőm lesz legalább. :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég