MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Mivel csak 3 hete kezdtem nem tört meg, igaz napi 1órát minimum elvitt ez aköpedék, de hát ez van, több szabadidőm lesz legalább. :D
Azt szerintem mindenki tudta, hogy vagy eléri a minimumot, vagy nem, mielőtt ezt a free részt leállítják... ;-))
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: luci »

Hat nem ez nem vicces inkabb elszomorito :(
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Továbbgondolva... mi van ha ez a lépés nem hogy gyeníti de erősíti a céget, arra gondolok hogy a 100 kattos emberek akik pár csomit már összeszedtek, most esetleg befizetnek, csak azért hogy az eddigi ne vesszen kárba...!? :?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azok nagy marhák lesznek sajnos, de igen erre számít acég és ezekből lesznek kifizetve az emberkupecek majd.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Nekem 8, hogy meddig megy az oldal, csak menjen, a kifizetés tényleg instant, 2 perc alatt megjött:
payment - 01.jpg
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Azok akik eddig ingyenesen csinálták és most csak azért, hogy több csomagjuk legyen ezek után még hajlamdók befizetni tényleg nagy marhák lesznek! :?

Az MXR egy nagy lufi, ami mostantól szép lassan kifog pukkanni.

Mi marad utána? Megint sok-sok csalódott ember, akiket figyelmetlenségből, nemtörődömségből hamis ígéretekkel átvertek! :angry: :argue: :cry:
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: luci »

De nem is mukodik az oldal reggel ota es van a fo oldalon.En tuti hogy nem fizetek be.

Error 525 Ray ID: 2dd96c5e18ae0f69 • 2016-09-05 11:44:44 UTC
SSL handshake failed
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára luci 2016.09.05. 13:46-kor.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Egyébként nektek nem furcsa, hogy éppen akkor lett Instant a kifizetés amikor megszünt a 100 félcentes reki kattolásának lehetősége?
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

Szeretném megkérdezni a fórumtagokat, hogy ki lett ebből pikk-pakk milliomos, mint ahogy ezt hirdették ezek ;-)).......nem is kell válaszolni :no:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azok lettek milliomosk akik becsalták a sok embert maguk alá+bevitték őket a csilli-villi mátrixokba is, és ezálltal ők meg kipörögtek szépen. Pfej. :bad:

Ja és ez a Janus meg a másik seljet aki ezt kitalálta, és még konferenciákat szerveznek, na ott kellene kezét-lábát összetörni a nyakával együtt kb. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára patrasz 2016.09.05. 14:01-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Már megy az oldal,
ha milliomos nem is, de azért kiemelkedően lehetett ingyenesben keresni vele, még reffek nélkül is, a többihez képest, és nem kell ezt még temetni, az instant kifizu már rég tervben volt, csak eddig ellenőrizték pont a sok free multireg miatt, ez megszünt. :good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mellesleg most már minek van 25$-os kifizetési minimum? Ezt valahogy nem akarják levinni. Hagyjuk már piszók csaló mind a kettő féreg, év végén nem fog ez már menni most mondom.
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

Még korábban azon viccelődtünk, hogy a főféreg miért is lakik Ausztráliában...hát ezért....

Amúgy nem ebben a hónapban fog Magyarországra jönni beetetési szemináriumot tartani? :innocent:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Wombation írta:Még korábban azon viccelődtünk, hogy a főféreg miért is lakik Ausztráliában...hát ezért....

Amúgy nem ebben a hónapban fog Magyarországra jönni beetetési szemináriumot tartani? :innocent:
De most jön 20. án, de miért is főféreg, mert elvették az ingyenes részt, tudtuk hogy ez nem lesz örök, nincs ilyen sehol, még mindig fizet, szóval nem értem... :?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Mellesleg most már minek van 25$-os kifizetési minimum? Ezt valahogy nem akarják levinni. Hagyjuk már piszók csaló mind a kettő féreg, év végén nem fog ez már menni most mondom.
Neked nagyon a bögyödben van a cég, sajna későn szálltál be a klikkelésbe, ez van... ;-))
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

pimmi írta:
patrasz írta:Mellesleg most már minek van 25$-os kifizetési minimum? Ezt valahogy nem akarják levinni. Hagyjuk már piszók csaló mind a kettő féreg, év végén nem fog ez már menni most mondom.
Neked nagyon a bögyödben van a cég, sajna későn szálltál be a klikkelésbe, ez van... ;-))
Nekem pont tegnap lett meg a 10 dollár, vettem két csomagot, ami termeli a hatalmas lét...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

azonnali
The amount of 28 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U1365797->Uxxxx. Memo: API Payment. 17582.. Date: 13:44 05.09.16. Batch: 14xxx.

Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

patrasz írta:Azok lettek milliomosk akik becsalták a sok embert maguk alá+bevitték őket a csilli-villi mátrixokba is, és ezálltal ők meg kipörögtek szépen. Pfej. :bad:

Ja és ez a Janus meg a másik seljet aki ezt kitalálta, és még konferenciákat szerveznek, na ott kellene kezét-lábát összetörni a nyakával együtt kb. :D
Valószínűleg az MX csoport csilli-villi mátrix üzleteinek lelassulása (esetleg leállása) miatt indította el James az MXR-t és azért lett kitalálva az, hogy egy bizonyos ideig ingyenesen is lehessen benne pénzt keresni mert így tömegeket lehetett megmozgatni.

Az már eleve téves információként lett tovább adva, miszerint az MX csoport mátrix üzleteinek bevételéből is visszaosztanak az MXR-be. Ez egy baromság!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kezd komikus lenni kicsit ez a Topic... (én csak jókat nevettem most) :XD:
Sztem a 2 Adminon kívül... senki nem tud semmilyen infót jelenleg, és/vagy hogy mi lesz az oldallal (Scam lesz vagy majd működik és fizet tovább) Sztem értelmetlen ezen vitázni, mert egyik fél ezt a másik azt mondja :D. Pár nap, esetleg hét és kiderülnek mik az újítások. Aztán pár hét vagy hónap és kiderül meddig fog fizetni még :)
De az tény hogy itt ezen a ponton a hónapok óta "megszokott" MX-nek vége :)
Az én véleményem az... hogy ha az elmúlt 3 hónapot nézem (amióta csinálom) én örülök hogy csinálhattam és tagja voltam MX-nek.
Elértem 1 kifizetést, és 21 csomagot (az majd a jövő titka hogy ebből a 21 csomiból lesz-e még valami érdemleges dolog, és lesz-e 2. esetleg 3. kifizetésem is) :clap:
Ez a lehetőség sztem mindenkinek adott volt, hisz minden csapból (oldalon) az MX hirdetés folyt 1000-el. Pimi is hónapokkal ezelött írta ebben a topicban hogy van ez a lehetőség... Az más kérdés hogy valaki élt a free lehetőséggel és vki nem vagy csak későn kezdte... illetve olyan ember is van (FBon egyik csoportba rengeteg ilyen embert ismerek, és saját refjeim is jó példák erre...) aki csak ellinkeskedte ezt az időszakot hiába modntam nekik hogy ez a napi fél $ nem lesz örök... persze most ő nekik van a legnagyobb hangjuk mikor ők is simán elérhették volna a 25$-t ha kicsit is komoylan veszik az oldalt :D
Nem csak ismerek olyanokat akik beraktak lovét most meg várhatják hogy egyáltalán ki tudják-e majd szedni valaha. Pimmi te nem ismersz engem, ha azt hiszed nekem as zaros 0,5$ok hiányoznak. Dugja fel oda ahová gondolom.
Sztem a befizetős tagokat ne keverjük össze a Free tagokkal. A befizetés ugyan olyan kockázatos volt mint bármelyik hasonló oldalnál... míg a free tagok ingyen próbálhatták ki az oldalt, és még kereshettek is vele ha időben kezdték el és komolyan is vették. 1000 meg 1000 hasonló oldal van, de én nem nagyon ismerek még egyet ahol befizetés nélkül is el lehetett volna kezdeni a programot :?
Illetve az aki befektet (és nem csak MX-be hanem úgy általában) az saját felelősségre teszi, az ő döntése nem??? :?
Én is számtalan oldalba fizettem már be... volt ahol nagyon csúnyán megjártam. Vhol tanultam belőle és volt ahol ugyan abba a hibába bele estem... "ilyen ez a szakma".
Az jó patrasz ha neked nem számít :D Nekem nagyon jól jött az a 26$ :good:
Csak akkor nem értem ezt a felháborodásod...
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: luci »

Hogy mukodik azt nem igazan lehet ra mondani de tobbszoros kidobas utan nagy nehezen sikerul csomagokat vasarolnom a benti egyenlegbol tobb mint 1 $ jutit kellett hogy kapjal.
Mivel mas megoldast nincs arra hogy elerjem a kifizetesi minimumot igy evel a megoldassal par het mulva talan elerem ha meg fog fizetni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Laci írta:Sztem a 2 Adminon kívül... senki nem tud semmilyen infót jelenleg, és/vagy hogy mi lesz az oldallal (Scam lesz vagy majd működik és fizet tovább) Sztem értelmetlen ezen vitázni, mert egyik fél ezt a másik azt mondja :D. Pár nap, esetleg hét és kiderülnek mik az újítások. Aztán pár hét vagy hónap és kiderül meddig fog fizetni még :)
a rontó jellegű változások és ígérgetés a legtöbb (minden) esetben a vég kezdetét jelenti a programoknál. az instant kifizetés egy kicsit ellensúlyozza a dolgokat, ezen nincs mit vitázni, h baj van. :)
"ITT VANNAK AZ ELSŐ JÓ HÍREK: A tervezett tagsági, vagy előfizetési díj nem jelenik meg a platformunkon." hogy oda ne rohanjak! :D
"A következő 10 nap folyamán új fejlesztések fognak az oldalon megjelenni, új megjelenéssel, új bannarekkel,új eszközökkel, új termékekkel, stb...
maradj velünk..." ez kb azt jelenti, h még 10 napig tolja be a pénzt, aki csak bírja, h aztán le tudjon majd lépni vele mr MX. ;) 10 nap múlva jön majd az újabb ígéret: különböző problémákra hivatkozva csúsznak a dolgok.
Kép
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Még jó hogy valaki megmondta mi lesz, most már tudjuk... :o
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, érdemes tovább csinálni az oldalt? Hogyan tovább?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Az attól függ hogy mennyi csomagod van és hogy akarsz-e bele pénzt tolni.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Viti2012 írta:Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, érdemes tovább csinálni az oldalt? Hogyan tovább?
Szia, érdemes fizet, ha van reffed vagy csomagod, akkor meg egyértelmű, azt hogy hogy állsz az irodában te tudod, és azt is neked kell eldöntened hogy teszel e bele pénzt ha kell, nem tudom mi van bent, de nem is biztos hogy kell, hiszen pár csomaggal felépülhet, esetleg reffekkel, csak idő, az hogy tovább csinálni és nem tenni bele, arra azt mondom mindenképp, mert a napi 10 katt nem idő, szóval ez nem kérdés. :good:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Viti2012 írta:Tanácsot szeretnék kérni, érdemes tovább csinálni az oldalt? Hogyan tovább?
csináld tovább, ha van csomagod, de ne fizess be!
Kép
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Köszönöm a tanácsokat, sokat segítettek.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

doqxstudio írta:
Viti2012 írta:Tanácsot szeretnék kérni, érdemes tovább csinálni az oldalt? Hogyan tovább?
csináld tovább, ha van csomagod, de ne fizess be!
Csináld tovább ha van csomagod, de ha nincs és nem fizetsz be akkor ne, mert minek egyek ha nem lakok jól... :) :?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

profi videó. :no: :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég