MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Rengeteg ptc, most... :good:
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

pimmi írta:Rengeteg ptc, most... :good:
Kösz, hogy szóltál :good:....csak nekem mind hibás :rofl:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nyilván ennyi embernél sokat nem ér. 2centest felesleges is elkezdeni, atöbbit meg lehet próbálni.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Legalább van, eddig nem volt, ez az egyik új szabály miatt van amit a videóban mondanak is, remélem lesz is... :good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát a nagyok 80% a semmit nem ér,a 0,001-sekkel meg néhány 100év és halad az ember. :D revidiálom magam, azok se érnek lófütyit se. :D Mire betölt már régen nincs is ott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patrasz 2016.09.07. 17:15-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Nyilván ennyi embernél sokat nem ér. 2centest felesleges is elkezdeni, atöbbit meg lehet próbálni.
szép, és nem tüntek el eddig, mindjárt végzek...

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Aha az eltünést arra értettem hogy kiírja hogy hibás ergo a kakának adtál egy pofont megint.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Aha az eltünést arra értettem hogy kiírja hogy hibás ergo a kakának adtál egy pofont megint.
Hu, de negatív vagy... :rofl: :DD egyébként neked mindegy, nem? mert a fél dodo se mozgatott, :DD
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem hanem realista vagyok, te megbízol benne mert ki bírtál belőle szedni 75-100$-árt. De mondom MX egyház épül már és várják a hívőket is $-ral a zsebekben. LZS lesz a püspöke az fix.

Amúgy meg ha tudni akarod azért figyelem hogy akiket bepaliztak azoknak van-e esély kiszedni még a pénzük kicsiny részét valahogyan. Mondjuk az piszok nagy segítség lesz nekik ha napont 3-4 centet kattitanak még mellé. :rofl: Nagyon nagy megoldás.

Egyébként eltűnnek a reklámok 5-10percben belül, addig tartanak ki kb.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Nem hanem realista vagyok, te megbízol benne mert ki bírtál belőle szedni 75-100$-árt. De mondom MX egyház épül már és várják a hívőket is $-ral a zsebekben. LZS lesz a püspöke az fix.

Amúgy meg ha tudni akarod azért figyelem hogy akiket bepaliztak azoknak van-e esély kiszedni még a pénzük kicsiny részét valahogyan. Mondjuk az piszok nagy segítség lesz nekik ha napont 3-4 centet kattitanak még mellé. :rofl: Nagyon nagy megoldás.
Nem hiszem hogy ha írom hogy van ptc az megbízás lenne bármiben is ,,? az meg hogy te mit figyelsz nagyjábol hidegen hagy azt figyelsz amit akarsz :D :triniti: de a negatív komment elmegy ha egy oldal scam, de te most már egy kicsit túlzásba viszed, ezt gondolom, :!: Ilyen semmi sem jó alapon, mikor neked nem is kell pénz.. ;)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát pimmi további szép napot, sajnos elvakultakkal nem tudok értelmesen beszélni, mást tudnék de az nem ide tartozik, az olyan twd szintű megoldás lenne. :no:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Hát pimmi további szép napot, sajnos elvakultakkal nem tudok értelmesen beszélni, mást tudnék de az nem ide tartozik, az olyan twd szintű megoldás lenne. :no:
Szerintem te mással se biztos hogy tudsz, ahogy a máshol írt szövegeid olvastam, de még most sem értem mi az elvakultság a ptc "riadón"?, és egyébként mi lenne az amit tennél, ha már belekezdtél :?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Szerintem nem ismersz, tobábbi időt az éltemből nem fecsérlek arra hogy veled foglakozzak. twd meg ne akard megtudni, nagyon fájna. Kommunikáció off.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Szerintem nem ismersz, tobábbi időt az éltemből nem fecsérlek arra hogy veled foglakozzak. twd meg ne akard megtudni, nagyon fájna. Kommunikáció off.
Nem is nagy baj , hogy nem ismerlek, de szerintem te nem egészen vagy tiszta, egyszer azzal jössz hogy neked nem kell fél dolcsi, most meg kattolnád a 2 centest, elég nevetséges egy valaki vagy. :rofl:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.09.07. 17:47-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Grat:

2016-09-07 Gyorgyne Virag Magyarország FREE Millionaire Adpack - Congratulations! :good:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

lazíccsál patrasz! :good:
egy idős pedagógus hölgy mondta, h sok embert nem lehet visszatartani a csapdától, ami felé tart. tétlenül és TÜRELEMMEL kell nézni, ahogy közelít felé és hagyni kell őt beleesni, mert úgy is csak ebből tanul... :aw:
Kép
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Sok új dolog jön!
addig is...

Európai Turné James Lee Valentine és janus Nowak:
Szombaton, szeptember 17, 2016, 15:00 Wroclaw (pl)
Kedd, szeptember 20, 2016, 16:00 Budapest (hu)
Péntek, 23 szeptember 2016, 15:00 Praha (CZ)
Kedd, szeptember 27, 2016, 16:00 London (en)
:good:
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Na ennyit nekem nem ér, hogy benzint, vagy vonatjegyet költsek rá. Tudok én szövegelni, csak győzze hallgatni valaki. Már nincs is tolongás és több száz jelentkező a chaton sem. Én is ülök a babéromon, két kikéréssel a hátam mögött. Berakni eszem ágába sincs, de a bentivel eljátszogatok egy kicsit.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Gisell írta:Na ennyit nekem nem ér, hogy benzint, vagy vonatjegyet költsek rá. Tudok én szövegelni, csak győzze hallgatni valaki. Már nincs is tolongás és több száz jelentkező a chaton sem. Én is ülök a babéromon, két kikéréssel a hátam mögött. Berakni eszem ágába sincs, de a bentivel eljátszogatok egy kicsit.
Mondjuk mikor még tolongtak, már akkor sem értettem miért akarnak találkozni velük, mit gondoltak, mi lesz ott? :unsure:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

2016-09-10 Magdolna Papp Hungary FREE Millionaire Adpack - Congratulations! :good:

Este konfi! http://login.meetcheap.com/conference,53268460

Konfi menetrend : Kedd-Csütörtök-Szombat 20.30
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

ptc..........2, 30 sec 13, 15 sec sikerült megcsinálni :good:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: jerdei »

érdekes változások jönnek,

5$-os "egyszeri díj" .. :bad:
személyi feltöltése azonosításhoz... meg ilyen finomságok..

RISSÍTÉS: Készülj arra, hogy ellenőrzés révén képes leszel pénzt kikérni az MX fiókodból. Így kérjük, szkenneld be a dokumentumokat (mindkét oldalát) megfelelő minőségben (vagy készíts róla fotót, de ne legyen rajta vaku, és ne legyen árnyékolt). A hét végére elkészül egy speciális oldal az MX fiókodon, ahova feltöltheted a 2 file-t (mindkét oldal) és megfizetheted az $5-os díjat (díjat kell fizetnünk a dokumentumok hitelesítésért). Miután a számla kifizetésre kerül, 24-48 órán belül elfogadásra kerülnek a dokumentumok. (amennyiben valósak és nem hamisítványok).

Kérjük, vedd figyelembe, hogy nekünk VALÓS pénzre van szükségünk tőled (nem a fiókegyenlegedről, vagy a Hirdetési költségkeret egyenlegedről) hanem a Payza/STP/PM egyenlegedről, mert nekünk meg kell vásárolnunk a hitelesítést egy külső cégtől, és VALÓS pénzt kell kiadnunk érte. A teljesen ellenőrzött fiókkal képes leszel pénzt kikérni akár $1000 naponta. (Hitelesítés nélkül: semmit)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

5$-os "egyszeri díj" .. :bad:
személyi feltöltése azonosításhoz... meg ilyen finomságok..
Még nem hivatalos , várjuk ki a végét...
Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.05.08. 09:20
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Attila »

Mindenesetre vicc, hogy szinte minden napra van valami "fantasztikus" változás, új dolog, bejelentés.... :angry: :bad:
Ha tényleg be kell fizetni ez miatt, akkor inkább elhirdetem egy egyenlegemen lévő pénzt, és törlöm magam.....
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jerdei írta:Kérjük, vedd figyelembe, hogy nekünk VALÓS pénzre van szükségünk tőled (nem a fiókegyenlegedről, vagy a Hirdetési költségkeret egyenlegedről) hanem a Payza/STP/PM egyenlegedről, mert nekünk meg kell vásárolnunk a hitelesítést egy külső cégtől, és VALÓS pénzt kell kiadnunk érte.
ezek szerint a fiókegyenlegen lévő pénz NEM VALÓS! :lol:
egyébként nem ez az $5 a nagy gáz, hanem az iratok feltöltésének kényszere. ez már a vég közepe...
Kép
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

doqxstudio írta:
jerdei írta:Kérjük, vedd figyelembe, hogy nekünk VALÓS pénzre van szükségünk tőled (nem a fiókegyenlegedről, vagy a Hirdetési költségkeret egyenlegedről) hanem a Payza/STP/PM egyenlegedről, mert nekünk meg kell vásárolnunk a hitelesítést egy külső cégtől, és VALÓS pénzt kell kiadnunk érte.
ezek szerint a fiókegyenlegen lévő pénz NEM VALÓS! :lol:
egyébként nem ez az $5 a nagy gáz, hanem az iratok feltöltésének kényszere. ez már a vég közepe...
Mit is ellenőriz :? mikor már nincs free kereset.. :? :!:
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: Wombation »

Ne háborogjatok, hanem mondjatok IGENT a sikerre! :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:A legújabb :
Kép
mxrev.JPG
grat.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ez lesz az új oldal, https://mx.world/?r=multilevel belépni betudsz de csak szörföni enged még, párhuzamosan fut a 2 oldal még ez nem lesz teljesen kész. :good:
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre!

Hozzászólás Szerző: luci »

pimmi írta:Ez lesz az új oldal, https://mx.world/?r=multilevel belépni betudsz de csak szörföni enged még, párhuzamosan fut a 2 oldal még ez nem lesz teljesen kész. :good:
Mirol van szo?Kerlek tajekoztass mert nem ertek semmit koszi!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég