MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

AK47HUN
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.06.12. 20:45
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: AK47HUN »

Szevasztok!Érdekelne az Mx csak az a gondom hogy nem tudom kiszámolni hogy mennyi lenne a profitom .Tud valaki ebben segíteni?Mindent értek viszont ezt nem tudom kiszámolni és így meg nem szállok be hogy azt sem tudom mennyit fogok ezzel keresni.Köszönöm!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

AK47HUN írta:Szevasztok!Érdekelne az Mx csak az a gondom hogy nem tudom kiszámolni hogy mennyi lenne a profitom .Tud valaki ebben segíteni?Mindent értek viszont ezt nem tudom kiszámolni és így meg nem szállok be hogy azt sem tudom mennyit fogok ezzel keresni.Köszönöm!
a lényeg, a többi sallang

Kép
AK47HUN
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.06.12. 20:45
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: AK47HUN »

Én azt a sallangot azért meghallgatnám mert nem 5$ lenne a beszállóm.zoltanpasztor5@gmail.com ra írj hogyha tudsz nekem segíteni hogy az 1000 dollárból folyamatos visszaforgatással mennyi tőkém lessz a 3. Ciklus vége után .Köszönöm!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

AK47HUN írta:Én azt a sallangot azért meghallgatnám mert nem 5$ lenne a beszállóm.zoltanpasztor5@gmail.com ra írj hogyha tudsz nekem segíteni hogy az 1000 dollárból folyamatos visszaforgatással mennyi tőkém lessz a 3. Ciklus vége után .Köszönöm!
ok, írok még a mai napon
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Tibor Farkas Janus Nowak:FRISSÍTÉS: (MÉG EGYSZER): A megosztási script hiba 100%-ban nem volt javítható. A BTC megosztás nem lehetséges. Néhány tag vásárolt EUR hirdetési csomagot rosszul kiosztott megosztási részesedéssel. A hirdetési csomagok törlésre kerültek. A mínuszos egyenlegek 0-ra lettek beállítva néhány fióknál.Néhány hirdetési csomag 107.5%-nál lejártak. De néhány 112.5%-nál.EZ ÍGY FOG MARADNI! Nem fogok játszani az adatbázissal, 0.125 Cent miatt!A következő megosztási futtatás probléma nélkül fog működni. Mivel a megosztási részesedés nem garantált, nem fogok megválaszaolni egyetlen jegyet sem, vagy bejegyzést tenni ebben a kérdésben. Nem tudom rekonstruálni az utolsó megosztást 100%-ban. Tehát egy vágást kell csinálnunk és felejtsétek el az adatbázis hibákat.A VERIFIKÁLÁSSALKAPCSOLATBAN:ISMÉT: NEM MEGENGEDETT A KIFIZETÉS amíg a verifikációs modul látható a profil oldalatokon. Egy fontos scriptre várok és tájékoztatni foglak benneteket, ha lehetséges, hogy ellenőrizzétek az ID-kat.Elküldve:12:14
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

luci írta:
doqxstudio írta:
pimmi írta:hiba az oldalon...De ne aggódj! Janus majd megcsinálja
ettől félek egy kicsit! :D
pimmi írta:
Tibor Farkas Janus Nowak:FRISSÍTÉS: (MÉG EGYSZER): A megosztási script hiba 100%-ban nem volt javítható. A BTC megosztás nem lehetséges. Néhány tag vásárolt EUR hirdetési csomagot rosszul kiosztott megosztási részesedéssel. A hirdetési csomagok törlésre kerültek. A mínuszos egyenlegek 0-ra lettek beállítva néhány fióknál.Néhány hirdetési csomag 107.5%-nál lejártak. De néhány 112.5%-nál.EZ ÍGY FOG MARADNI! Nem fogok játszani az adatbázissal, 0.125 Cent miatt!A következő megosztási futtatás probléma nélkül fog működni. Mivel a megosztási részesedés nem garantált, nem fogok megválaszaolni egyetlen jegyet sem, vagy bejegyzést tenni ebben a kérdésben. Nem tudom rekonstruálni az utolsó megosztást 100%-ban. Tehát egy vágást kell csinálnunk és felejtsétek el az adatbázis hibákat...Elküldve:12:14
így legyen 5-ösöm a lottón! :no:
"Nem fogok játszani az adatbázissal, 0.125 Cent miatt!" ez egy erős csúsztatás, mert nyilván több egyenlegen mutatkozik ez az eltérés, tehát annyiszor 12 és fél cent. (pl. 70000 felhasználónál ez $8,750 :oops: )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára doqxstudio 2016.11.22. 21:21-kor.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

AK47HUN írta:Szevasztok!Érdekelne az Mx csak az a gondom hogy nem tudom kiszámolni hogy mennyi lenne a profitom .Tud valaki ebben segíteni?Mindent értek viszont ezt nem tudom kiszámolni és így meg nem szállok be hogy azt sem tudom mennyit fogok ezzel keresni.Köszönöm!
én már nem szállnék be, ha most kellene kezdeni! semennyivel.
Kép
AmperChild
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.05.22. 19:16
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: AmperChild »

doqxstudio írta:
luci írta:
doqxstudio írta: ettől félek egy kicsit! :D
pimmi írta:
így legyen 5-ösöm a lottón! :no:
"Nem fogok játszani az adatbázissal, 0.125 Cent miatt!" ez egy erős csúsztatás, mert nyilván több egyenlegen mutatkozik ez az eltérés, tehát annyiszor 12 és fél cent. (pl. 70000 felhasználónál ez $8,750 :oops: )
Azt azért vedd figyelembe, hogy ez nem mindenkinek volt rossz aki 112.5%-ot kapott az profitált.
Ami nekem a szövegből jött le az, hogy csak eurós adpackoknál volt ilyen ami nincs mindenkinek.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

így legyen 5-ösöm a lottón! :no:
"Nem fogok játszani az adatbázissal, 0.125 Cent miatt!" ez egy erős csúsztatás, mert nyilván több egyenlegen mutatkozik ez az eltérés, tehát annyiszor 12 és fél cent. (pl. 70000 felhasználónál ez $8,750 :oops: )
rossz hírem van nem lesz ötösöd, :D

Jó hír a síró mx world tagoknak...
Most mi megjavítjuk a másik adpacks alapvető már aktiválva a baleset után ma estétől).
Janus Nowak
:good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nem tudom hányadik, nagyon gyors, még meg sem nyilt a levelezésem szinte..

The amount of 25 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U1365797->Uxx2290. Memo: API Payment. 35478.. Date: 07:31 23.11.16. Batch: 191876xx
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

AmperChild írta:
doqxstudio írta:
luci írta:
így legyen 5-ösöm a lottón! :no:
"Nem fogok játszani az adatbázissal, 0.125 Cent miatt!" ez egy erős csúsztatás, mert nyilván több egyenlegen mutatkozik ez az eltérés, tehát annyiszor 12 és fél cent. (pl. 70000 felhasználónál ez $8,750 :oops: )
Azt azért vedd figyelembe, hogy ez nem mindenkinek volt rossz aki 112.5%-ot kapott az profitált.
Ami nekem a szövegből jött le az, hogy csak eurós adpackoknál volt ilyen ami nincs mindenkinek.
ez azért akkor is trehányság! :)
Kép
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

ez azért akkor is trehányság! :)
2 vel ez előtt írtam hogy kijavítják....
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok.

Segítséget kérnék.Milyen email címre kell küldeni a pénzt?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

pimmi írta:
ez azért akkor is trehányság! :)
2 vel ez előtt írtam hogy kijavítják....
olvastam: trehányság ilyet közzétenni, inkább hazudjon valamilyen hihetőt!
Kép
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Viti2012 írta:Sziasztok.

Segítséget kérnék.Milyen email címre kell küldeni a pénzt?
nem emailre kell, a profilban van egy ilyen és ott kell fizetni, de egyenlőre ne fizess, hiba a rendszerben sokaknak nem fogadja el a feltöltött doksit fizetés után, és huzavona, tiket stb... ha okés lesz beírom ide....
Kép
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Szia.

Csak ami internetes bank, azon vagy nincs pénzem vagy nem ismerem.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Viti2012 írta:Szia.

Csak ami internetes bank, azon vagy nincs pénzem vagy nem ismerem.
akkor nem értelek, ha nincs pénzed akkor hogy akarsz fizetni, akár emailre akár máshogy? ha meg van és nem ismered, a rendszer automat átirányít, ott csak a jelszót beírod és leemeli, írj rám priv segítek, ide valamelyik online bank kell amiket támogat és arról kell fizetni.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Viti2012 írta:Pénzem van de a Payzán.
ok, akkor átirányít oda leveszi te beírod a pin -t és ennyi de még ne mert nem okés...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Megy a verifikáció, ami kell: 600 dpi, szig, vagy mrz kódos akármi, 1, és 2.oldala , a lényeg olyan doksi legyen amin látszik az úgynevezett mrz kód, ezt manual is be lehet írni,
Mrz kód:
Kép
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Nos a "sima" kártyás személyi hátoldalán nem MRZ kód látható ? Te mit töltöttél fel ?
én konkrétan semmit :D fura, de befizettem, és verifi let,,,,, szóval amit írtam a facen írtak alapján tettem, de reffek elmondása, és a skype csoportban írtak alapján a kártyás személyi a nyerő.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Ezt a vericálást most kell megcsinálni vagy ráér késöbb is? Nem lesz belöle gond?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

deejayfly írta:Ezt a vericálást most kell megcsinálni vagy ráér késöbb is? Nem lesz belöle gond?
nélküle csak kifizut nem kérhetsz..
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Van olyan iroda, ahol a hitelesítés ellenére sincs meg a kifizu gomb... :? szerintem ha tudtok még várjatok...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég