RevenueCentralShare - 2* fizetett remek kis oldal!!! :)

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

RevenueCentralShare - 2* fizetett remek kis oldal!!! :)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Bemutatnék egy nagyon jó kis profitmegosztó oldalt, ami már lassan a 4. hónapját tapossa, folyamatosan fizet, és én magam is a 2. kifizetésemet kaptam meg nem rég. Nagy meglepetésemre most szembesültem azzal... hogy még nem írtam be ezt a remek kis oldalt, pedig azt hittem "behoztam" már ide régebben. Na de ami késik... :lol:

Kép

Hogy is kezdjem :D
Igazából felépítésében és működésében (nagy meglepetésre :D) hasonlít a Paidvertsre és társaira, szóval azt hiszem nem nagyon kell bemutatnom ezt a részét, de azért röviden... :D
Itt is hirdethetjük oldalainkat amivel pénzt is keresünk és pontok gyűjtésével léphetünk szintet ezáltal magasabb keresetet biztosítva magunknak.

De ami a lényeg.
- az oldalon 13 csoport található, és az első csoportba már 100 pontól bejuthatunk :!: .
- 1$ hirdetési csomagért 1474 RP Pontot kapunk (1 RP =0.001$ felel meg) Azaz 1$-ra 1.4774$ kapunk vissza.
- Hétvégén is van osztás :!: !!! Még ha kicsit kevesebb is mint hétköznap! :)
- Minden nap _csoportól függetlenül_ 10*10 (100) Rp pontot illetve nagyjából 0.04$ értékű "fix" hirdetést kattinthatunk le.

- napi kereset:
Ez minden nap változó. De itt egy táblázat hogy összesítve hány $-t osztott szét a rendszer az adott napokon, az adott tagságokra :) Ebből könnyen kiszámítható mennyi a napi kereset a csoportokba.
http://revenuecentral.net/cp/index/group-earnings
(kattints a dátumra, ahol beugrik egy ablak, itt részletesen írja melyik csoportba mennyien vannak és hogy mennyi az osztás 1 főre. A mai napon 20 cent volt + a 4 cent alap kereset! :)

- Kifizetési min: 3$

- Payza Perfect M., Advcash, Payeer, BTC, és Solid Trustra fizet!

- Ref jutalék 10% csomag vásárlás után, és 5% reklám kattintások után.

Van lehetőség további pénzkereseti lehetőségre is de ezeket még nem próbáltam... ezért ezekről sokat nem tudok mondani csak ami a FAQ-ba található...!!!!
- Kereskedhetünk részvényekkel az oldalon belül...
http://revenuecentral.net/cp/index/faq?id=33

- vásárolhatunk különféle hozamot kínáló "Sharek" közül is...
http://revenuecentral.net/cp/index/faq?id=32
Na ezt kipróbáltam... de ezt nem ajánlom senkinek... esetleg ez akkor térülne meg, ha biztosan tudnánk hogy az oldal működik 1-2 évig amire nicns garancia ugye, szóval ezt ne erőltesse senki mert marha kevés amit vissza oszt a rendszer :D

Én jelenleg a 4. csoportba vagyok és 23.000 RP ponttal rendelkezem.
Vásároltam 5000 RP pontért 0.005$ szűrőt...
A szűrő nekem nagyon megérte, hisz az nélkül eszméletlen sok kis reklámot kaptam amit rengeteg idő lekattintani :!:
Igaz amíg nem volt többet kerestem is. De ennyit megért mert így napi 15-20 reklámot kell csak lekattintanom :)

Összességében, nekem nagyon tetszik ez az oldal, és fizet is szépen. Lehet nem olyan amgas a kereset mint anno Paidvertsnél, de talán ezért is maradt stabil még mindig! Bár ahogy néztem a 6-7. csoportba is már napi 1$ a kereset azon felül meg ugrás szerűen nő :)
Még annyi mondanék... hogy Jelenleg Refverseny is zajlik, értékes pontokért :!:
Illetve a kifizetési bizonylatot kötelező feltölteni!
És egy saját észrevétel... a Payza elég szépen lecsapol mind befizetésnél mind kifizetésnél :rofl: :!: Én is sajnos a Payzat használtam eddig... de most fogok áttérni PM-re, mert sokkal olcsóbb ;-))

Köszönöm ha a linkemen regisztrálsz! :)
Kép

__sok sikert kívánok mindenkinek__
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2016.08.08. 23:29-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ___RevenueCentralShare___ 4* fizetett remek kis oldal!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nos pótolnám a kifizetéseket. De elírtam véletlen. 4 kifizetés helyett még csak 2-t értem el :)
Pár nap múlva reményeim szerint jön a 3. :)
Átlag kifizu idő 2-3 nap volt eddig! :)

Első kifizetésem:

Kép

Második:
Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2016.08.08. 23:10-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ___RevenueCentralShare___ 4* fizetett remek kis oldal!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

AmperChild köszönöm a reget.
De a refversenynek van egy hátul ütője... ahogy megtudtam Admintól :)
Csak azok a refek számítanak be a refversenybe... akik aktívak is :!: Ez azt jelenti hogy fizetett be külső prociról pénzt és vett is hirdetési csomagot. :) Kicsit túl szép is lenne, ha csak sima refverseny lenne. :)
Ezt nem írtam le a bemutatásban, mert nem akarok győzködni senkit a befizetésre az nem az én világom...
Majd mindenki maga eldönti fizet be vagy sem... persze aki ezt megteszi annak nagyon hálás leszek :roll:
De ha már felmerült a befizetés 2 gondolatot megosztanék :!:
Egyik ahogy írtam is a bemutatásba... aki befizetésre adná a fejét (de kifizetésnél is ugyan ez lesz...) annak egy kis infó, hogy mért is térek át én is PMre inkább.
Elég durva különbség van Payza és PM közt... 3*annyi a fee% illetve Payza van olyan kedves hogy még felszámol 60 centet is csak úgy :lol: Nem mellesleg PM min befizetés 2$, míg Payzan a minimum 5$.
Szóval ha van mód rá a PM-et erőltessétek inkább vagy a másik kettőt :D
Kép

A másik, hogy Add Founds-nál Account Balanca-ra állítsátok az egyenleget mert csak onnan lehet a hirdetési csomagot megvenni :)
Akinek kérdése van még az oldallal kapcsolatban írjon és próbálok segíteni :)
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: ___RevenueCentralShare___ 2* fizetett remek kis oldal!!!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok.

Nekem nincs ekkora szerencsém az oldallal. El értem a 3 dollárt. Innentől kezdve csak bajom van az oldallal,először is nem tudtam ki kérni mert a születési dátumomat nem fogadta. Pedig jól volt meg adva.Írtam levelet, a válasz küldjek személyes íratott. El küldtem. Ma meg kérnek jogosítvány vagy útlevél másolatát. Közben kaptam tőlük szép levelet, meg vádolnak minden féle csalással.Egy nap többször kattintok és robotot használok. Köszönöm nem kérek belőlük.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ___RevenueCentralShare___ 2* fizetett remek kis oldal!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nekem semmi bajom az oldallal :o
Azt leszámítva... hogy most akartam kikérni és a 3. kifizetés 10$ már. Bár ezt írta is az oldal, csak eddig nem tűnt fel, mivel első 3$ második 5$ harmadik és a többi 10$... és meg mindig pont ennyiket kértem ki :D Na de sebaj, így kicsit késik majd a 3. kifizetés de elég jól haladok az oldallal sztem hamarosan így is elérem a kifizetést remélhetőleg ha minden így marad.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ___RevenueCentralShare___ 2* fizetett remek kis oldal!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Továbbra is fizet 2-3 napon belül!! :)
Kép
Delcanto
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2015.09.22. 16:01
Kapcsolat:

Re: ___RevenueCentralShare___ 2* fizetett remek kis oldal!!!

Hozzászólás Szerző: Delcanto »

Laci írta:Továbbra is fizet 2-3 napon belül!! :)
Kép
Grat :) Ez jó hír, ugyan még egyelőre kissé távol állok az első kikéréstől, de így máris jobb kedvvel kattolom :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ___RevenueCentralShare___ 2* fizetett remek kis oldal!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na igen csak kaptam egy figyelmeztetést... amit egyik tagunk is :XD:
Nem nagyon értem mért... a reklámokat 24h alatt többször nézem meg címszóval. Hogy lehet többször megnézni egy reklámot mikor eltűnik amint láttam és csak más nap kapom meg újra? :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég