LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Ebben a müsorban a havi profitból csak az tud megélni aki szánmtalan laikus és hiszékeny embert tud belerántani ebbe az MLM játszmába és a referáltak után egyre jobban szporódó jutalákokból hizik a számlája !Valójában a referáltak által befizetett kisebb-nagyobb összegek jutalékain nyerészkedik.Van sok olyan programhirdető aki maga nem is fizet be egy kani vasat sem egy programba / igy hát nem is áll kockázatban - nincs mit veszitenie/ hanem megvárja mig a hirdetéseire jónéhányan ráharapnak és a refesek után járó jutalákokat veszi fel vagy abból eszközöl valamilyen csomagvásárlást ! Pl: a skyway a mai napig sem fizetett a befektetöinek egyetelen cent osztalékot sem viszont a hálózatépitők akik egy csomó embert beléptettek a programba tisztességes jutalékokhoz jutottak már eddig is a referáltjaik révén.
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Már két bizonylatot is megosztottam veletek :) Mint már említettem, már nem akarok meggyőzni senkit, ( egyébként nem rendelkezem túl sok reffel... ) csak a boldogságomat jöttem vissza megosztani veletek,s aki akar változtatni az életminőségén az most megteheti. És nem.... nem kell laikus emberek hadait benyomni a rendszerbe.... Ha valaki tisztes összeget fektet be, meg tud élni továbbajánlás nélkül is. A LikesXL-nek megvannak a bevételi forrásai, ami nem csak az újak befizetett összegeiből tevődik össze ( reklámozás, aukciós oldal, online sportfogadás, és most jön az új nyílt forráskódú coin ) és még egyéb projektek.

Hmmm, bár így hogy ennyi negatív gondolatot/spekulációt olvasok tőletek elgondolkodtam azon hogy vajon én ezek alapján hinnék e benne... Lehetséges hogy nem mernék belevágni... Nekem sokat segített, hogy olyan embertől hallottam róla, akiben megbíztam.
Azért adjatok egy esélyt a LikesXL-nek, és magatoknak. Webinár keddenkét még mindig szokott lenni :)

Bővvebb infó : geriggh42@gmail.com
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mivel havi díj is van, itt csak akkor haladsz ha vagy bekamuzol egy rakat embert, vagy folyamatosan forgatsz vissza, de kis pénzzel ezt felesleges elkezdeni, nagy pénzt meg ebbe a piramisba aki berak, hát az piros-fekete kb.
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Rendben, gondold így, én elfogadom. Bár ez olyan mintha én a atomfizikáról mondanék véleményt, csak épp közöm sincs hozzá :)
Rette
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.05.30. 13:48
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: Rette »

nem akarok meggyőzni senkit, ( egyébként nem rendelkezem túl sok reffel... ) csak a boldogságomat jöttem vissza megosztani veletek,
1 éves "boldogság" ?
a bevételi forrásai, ami nem csak az újak befizetett összegeiből tevődik össze
Szóval csak abból értem én . ;)
Ha valaki tisztes összeget fektet be, meg tud élni továbbajánlás nélkül is.
Az mennyi ? 100-200ezer ? :clap:

Végül pedig ami a legjobban érdekel
Az új coin bevételi forrás ? :?
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: any »

aki akar változtatni az életminőségén az most megteheti.
Na pont ettől a dumától akadok ki :XD:

És ne haragudj de azzal a DECEMBERI kifizetéssel nem győztél meg hát az nem most volt..

Azóta lehet kék lett a fű az ég meg zöld :PP
Kép
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Elkészültek az új Magyar nyelvű videók!

Az új XPro hatalmas potenciál! Mi lett volna ha a bitcoin megjelenése elején 8 centért vásárolsz bitcoint ? Tudva, hogy milyen irányban halad, most megtennéd? :)

XPro:
https://www.youtube.com/watch?v=7xBkTfNU80c

LikesXL:
https://www.youtube.com/watch?v=xrqtS9473FE

Érdemes megnézni! A ti sikeretekért!

Személyes infó:
geriggh42@gmail.com
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég