LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Sziasztok!
Sokáig kutattam én is az interneten, hogy milyen pénzkeresési lehetőségeket kínálnak itt-ott. Őszintén szólva nagyon sokáig csak a vágy volt erős bennem, kipróbálni nem mertem egyiket sem mert én is hallottam történeteket elúszott pénzekről. Ráadásul szakértőnek sem mondhattam magam a területen. Annyi pénzem pedig nem volt hogy csak úgy random kipróbálgassam amiket találtam.
Végül egyik ismerősöm megkeresett a LikesXL lehetőségével. Természetesen szkeptikusan fogattam minden szavát hiszen annyira jól hangzott. Szerencsémre a cég ekkortájt tartott egy nyílt tájékozatót budapesten az Aquincum Hotel-ben Budapesten. Kapva kaptam az alkalmon és elmentem megnézni. Az előadást Olaszországból érkezett MasterCard egyik bizottsági tagja tartotta - természetesen tolmáccsal - és engem tetőtől talpig meggyőzött. Mivel ez egy befektetési lehetőség is, belepakoltam amim volt. Ez több mint fél éve történt, azóta nagyon sokat kerestem az oldalon és vettem ki pénzt.
A likesXL maga a SetimoAG leányvállalata ( bankkártyagyártó cég, ezért is van összefüggésben a MasterCard-al ) ahol reklám megnézzéssel ( ez a munka része, napi 4 perc ) és a befektetett pénzzel még több pénzt tudsz keresni. Ami nagyon tetszik benne hogy nagyon könnyen kezelhető felület, és mindent nagyon pontosan utána lehet nézni.

https://www.youtube.com/watch?v=7viNhipMek4

Nézzétek meg ezt a magyar prezentációt, ha tetszik nektek szívesen megosztom veletek minden tapasztalatomat és segítek minden további teendőben.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: Laci »

Szepen hangzik. Koszi a leirast en anno regeltem de sehol nem talaltam ertelmes, osszedett leiradt igy nem foglalkoztam vele es en se tettem bele penzt. Na de ha olyan sokat kerestel mar a programmal... akkor 1 2 kifizut is hozhatnal :)
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Itt láthatjátok, szerintem ez elég korrekt hogy ezt a bizonylatot megosztom, csak az új számlaegyenlegem vágtam ki. Igaz ez most csak 100 EUR, de a lényeg hogy megérkezett, és tökéletesen működik. Ahogy ígérik, ha elérek a csúcsig, (900 PR ahogy írták )lesz olyan 1500-2000 euróm, amit havonta vissza tudok hívni amellett hogy szinten tartom a bent álló egyenlegemet.

Ha kérhetlek bennetek, engedjétek meg hogy én legyetek a sponzorotok, s ezzel természetesen vállalok mindennemű segítséget is. https://www.likesxl.com/ref7360332 Ezzel a referencia linkel tudtok regisztrálni az eurós számlára :) Ha bármi kérdés van írjátok, válaszolok.

Üdv
Csatolmányok
likesxl kifizetés01.jpg
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Befektetés nélkül is el lehet kezdeni? Vagy minden kép be kell fizetni hogy pénzt is tudjak keresni?
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Befektetett pénz nélkül is lehetséges pénzt kereseni -> Jutalék. Ha találsz olyan embert aki aládregisztrál és tesz be pénzt, a tőle származó jutalékot tudod forgatni. Erre csak 1 példa : egyik ismerősöm csak 50 eurót fektetett be ( ez a minimum ) és talált pár ismerőst aki beszállt pénzel. Ő "munkával" akart tőkéhez jutni. Ez az 50 euró - közben eltelt 7 hónap - mára több mint 10.000 euróra ugrott. ( ebből kb 7.ezer euró a jutalék )

Azoknak akik regisztráltok pár tanács:
- nem érdemes regisztálni ha ezt követően pár napon belül nem teszel be pénzt. Ugyanis az elején ingyen megkapod a "gold" tagsági szintet ami 30 napig él, és ha elgendő pénzt teszel be, akkor a havi tagságokat sem kell majd zsebből kifizetni.
- a regelés után fel kell tölteni egy személyazonossági dokumentuom JPG formátumban a profilodba. Ez a lépés elengedhetetlen, tudniuk kell hogy létező személy vagy és nem vagy csaló/terrorista stb. Ez egy biztonsgái faktor. Születési hely/dátum név és igazolványkép. Ezeknek kell látszani hogy aztán el tudják fogadni. Én a jogsi első oldalát szoktam ajánlani.
- Ha ezzel megvagy jöhet az egyenleg feltöltése. Két opció van rá : bankkártyáról (mint egy online vásárlás qvázi ) és banki átutalással. Nagyobb összeget érdemes átutalással küldeni, mert az utalási költség itt jóval kevesebb.
- Ha feltöltötted a számládat, vegyél annak megfelelően PR csomagokat
- Ha ezzel is megvagy már csak annyi a teeendőd hogy megnézz 10 db hírdetést minden nap. Az utolsó hírdetést érdemes minden nap ugyanabban a fél órában megnézni amikor elsőnek megtetted, így elkerülhető a passzív státusz. A 10. hirdetés megtekintése után elindul egy 24 órás visszaszámlálás, mely mutatja meddig vagy aktív.
- Ha szorgalmas megteszed ezt minden nap, figyelemmel követheted ahogyan pénz gyűlik a számládon. Én azt tanácsolom hogy minden összegyűlt 50 eurót forgass vissza mindaddig amig ez el nem éri a maximális 900 PR csomagot. Így maximalizálható a havi profit mennyisége.
- Minden 50 euró meghozza a maga 120%-át s majd ezt követően nyugdíjba megy/lejár, ami azt jelenti hogy az már nem fog neked több pénzt keresni, dehát már +20-ot hozott neked. Nagyobb összegnél nyílván több a 20% :)

Ma 2016.08.10-én jelenleg naponta 55-60 eurót keresek - jutalékok nélkül - ami a folyamatos visszaforgatás miatt exponenciálisan ( a kamatos kamat elvén ) hétről hétre emelkedik.Én arra törekszem hogy elérjem a maximális csomagszámot, hogy aztán ki tudjam venni a havi 1500-2000 eurómat +jutalék .
Ha személyesen felveszed velem a kapcsolatot több részletet is leírok szivesen. Ha elakadtok és kérdésetek van, tegyétek fel, válaszolni fogok.
Továbbá hetente kedd vagy csütörtök 20:00-kor a magyarorszgái kapcsolattartó szokott tartani egy webkonferenciát ahol töviről hegyire elmond mindent az üzlettel kapcsolatosan. A Zoom nevű program - telefonról applikáció - segítségével lehet csatlakozni. A linket a likexl hivatalos facebook oldalára tölti fel fél órával a kezdés előtt.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

minden nagyon jól hangzik ,de túl nagy számokba beszélsz :? 10000 euró 50 euróból 7 hónap alatt? de ha csak a 3000 eurót számolom az is nagyon sok ami nem jutalék.............
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Elnézést ha súrolom az ingerküszöbödet, de az üzlet komolyságát tekintve, ezek a számok igenis megállják a helyüket. Azért írtam le mert saját magam tapasztaltam meg. Azt ugye mondanom sem kell, hogy a fentebb említett jutalékokhoz nem pár 100ezres befektetők kellenek. De kinek milyen az ismerettségi köre. Én csak 1300 eurós jutalékot tudtam összeszedni 6 hónap alatt... De nem kötelező szólni senkinek, az első magyarországi tag 3 hete érte el a maximális 900 PR csomagot, igaz ő 15.000 eurót rakott bele.
Sokat ki lehet hozni a likesXL-ből, de még mélységi szintek nélkül is elég korrekt pénzt fizetnek. Amit tapasztalok azt is írom le, se többet se kevesebbet. Boldog vagyok amiért úgy döntöttem február végén hogy belevágok. Látom a fényt az alagút végén =)
Ilyen hasonló érzést kívánok valamennyiőtöknek is!
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Itt az én accountum fizetési mutatója
Csatolmányok
ááááááááááááá.jpg
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

VariGyapi írta:Befektetett pénz nélkül is lehetséges pénzt kereseni -> Jutalék. Ha találsz olyan embert aki aládregisztrál és tesz be pénzt, a tőle származó jutalékot tudod forgatni. Erre csak 1 példa : egyik ismerősöm csak 50 eurót fektetett be ( ez a minimum ) és talált pár ismerőst aki beszállt pénzel. Ő "munkával" akart tőkéhez jutni. Ez az 50 euró - közben eltelt 7 hónap - mára több mint 10.000 euróra ugrott. ( ebből kb 7.ezer euró a jutalék )

Azoknak akik regisztráltok pár tanács:
- nem érdemes regisztálni ha ezt követően pár napon belül nem teszel be pénzt. Ugyanis az elején ingyen megkapod a "gold" tagsági szintet ami 30 napig él, és ha elgendő pénzt teszel be, akkor a havi tagságokat sem kell majd zsebből kifizetni.
- a regelés után fel kell tölteni egy személyazonossági dokumentuom JPG formátumban a profilodba. Ez a lépés elengedhetetlen, tudniuk kell hogy létező személy vagy és nem vagy csaló/terrorista stb. Ez egy biztonsgái faktor. Születési hely/dátum név és igazolványkép. Ezeknek kell látszani hogy aztán el tudják fogadni. Én a jogsi első oldalát szoktam ajánlani.
- Ha ezzel megvagy jöhet az egyenleg feltöltése. Két opció van rá : bankkártyáról (mint egy online vásárlás qvázi ) és banki átutalással. Nagyobb összeget érdemes átutalással küldeni, mert az utalási költség itt jóval kevesebb.
- Ha feltöltötted a számládat, vegyél annak megfelelően PR csomagokat
- Ha ezzel is megvagy már csak annyi a teeendőd hogy megnézz 10 db hírdetést minden nap. Az utolsó hírdetést érdemes minden nap ugyanabban a fél órában megnézni amikor elsőnek megtetted, így elkerülhető a passzív státusz. A 10. hirdetés megtekintése után elindul egy 24 órás visszaszámlálás, mely mutatja meddig vagy aktív.
- Ha szorgalmas megteszed ezt minden nap, figyelemmel követheted ahogyan pénz gyűlik a számládon. Én azt tanácsolom hogy minden összegyűlt 50 eurót forgass vissza mindaddig amig ez el nem éri a maximális 900 PR csomagot. Így maximalizálható a havi profit mennyisége.
- Minden 50 euró meghozza a maga 120%-át s majd ezt követően nyugdíjba megy/lejár, ami azt jelenti hogy az már nem fog neked több pénzt keresni, dehát már +20-ot hozott neked. Nagyobb összegnél nyílván több a 20% :)

Ma 2016.08.10-én jelenleg naponta 55-60 eurót keresek - jutalékok nélkül - ami a folyamatos visszaforgatás miatt exponenciálisan ( a kamatos kamat elvén ) hétről hétre emelkedik.Én arra törekszem hogy elérjem a maximális csomagszámot, hogy aztán ki tudjam venni a havi 1500-2000 eurómat +jutalék .
Ha személyesen felveszed velem a kapcsolatot több részletet is leírok szivesen. Ha elakadtok és kérdésetek van, tegyétek fel, válaszolni fogok.
Továbbá hetente kedd vagy csütörtök 20:00-kor a magyarorszgái kapcsolattartó szokott tartani egy webkonferenciát ahol töviről hegyire elmond mindent az üzlettel kapcsolatosan. A Zoom nevű program - telefonról applikáció - segítségével lehet csatlakozni. A linket a likexl hivatalos facebook oldalára tölti fel fél órával a kezdés előtt.
Köszönöm a választ. Sajnos ugy néz ki nem tudok be le kezdeni. 1,nincs elég pénzem 2, nincs olyan ismerősöm akit be tudnak hozzni :wacko:
sánti
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.08.12. 08:35
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: sánti »

Nos varigyapi megnéztem én ezt a likesXl-t..... Felcsigáztál... valami ilyesmit kerestem, ha ez tényleg úgy működik ahogy leírtad nagyon fogok örülni :D beregisztráltam, mindent úgy csinálok ahogy leírtad, de még remélem számíthatok a tanácsaidra. Annyi kérésem van, hogy kérlek küldd el nekem a webkonferencia linkjét nekem arra az elérhetőségre, amit privátban elküldök neked. Ha ott minden kétségemet eloszlatja az a valaki, akkor beugrok egy 4 számjegyű euróval. Előre is köszi.
urlshort
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.08.04. 12:46

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: urlshort »

Gondoltam, hogy ilyen nem létezik sajnos.
Ingyen pénz nincs, még akkor se ha befektetsz. Valószínűleg a kiíró reffeket akart gyűjteni, vagy érdekelt a cégben.
http://image.prntscr.com/image/04396870 ... ba27f5.png
http://image.prntscr.com/image/553bab01 ... 7feaae.png

http://ethanvanderbuilt.com/2016/02/01/ ... s-opinion/

A mastercard nem erősítette meg SEHOL, hogy állna bármilyen likesxl, vagy egybé hasonló oldal partnereként, üzemeltetőjeként. Nézzetek utána, vagy írjatok nekik emailt.
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Gondoltam hogy lesznek károgó tagok, ez szinte mindenhol várható már manapság.... De ha nem haragszotok nem foglalkoznék velük.

Nem csak reffeket szerettem volna gyűjteni ( persze megköszönöm ha hozzám regisztrálsz ) hanem megmutatni egy valódi online üzletet ami működik...
Közületek volt pár bátor ember aki élt a lehetőséggel és megkeresett. Meg is köszönték! ;)

Nos, a kiírásom óta eltelt némi idő, ami azt jelenti, hogy bő egy éve nézegetem a hirdetéseket, és kapok érte pénzt. Azóta elmélyült a kapcsolatom a céggel, és nagyon megfogott a cég emberségessége.

A webináriumokat továbbra is tartunk minden kedden 20:00 órától. Ha megkerestek az alábbi eléretőségen, mindenben a segítségetekre leszek : geriggh42@gmail.com

További kellemes időtöltést a népnek !

Ui: sánti, azóta sem kaptam tőled megkeresést, így nem tudtam linket küldeni! :(
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Köszönjük!(A nép nevében mondom!) :D
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Mennyi a min. befizetési összeg?
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Szia!

A minimum összeg amivel már aktív lehetsz az 10€. De ennyivel nem érdemes elkezdeni, mert élvezhetetlen. Arányaiban jók a számok, de ilyen kis összegnél számszerűsítve elhanyagolható.
Az én tanácsom az hogy egy minimum 100€ az amivel már megtapasztalod hogy érdemes többet is befektetni :)
Egyébként 500€-nál már egészen élvezhető :) De keress meg, szánj egy órácskát egy webinárra és meg fogod érteni mekkora potenciál van ebben az iparágban!
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Ésmennyi idő alatt térül meg a befektetés?
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Erre a kérdésre két féle módszerrel fogok válaszolni :

1. A befektetett tőke 122 nap alatt termeli ki a 110%-át. Ha nem forgatod vissza a megtermelt profitot akkor ezt a módszert 1 évben 4 alkalommal tudod megjátszani ami rögtök 146,41 % tehát a megkapod a tőkéd + 46,41%-ot.

2. Ha visszaforgatod a profitot és igyekszel elérni a plafont, a visszaforgatással az első évben megközelítőleg 80%-os tőkeemelkedést tudsz elérni.

Mindenki eldönti, hogy hogyan szeretné a pénzét forgatni.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Szia VariGyapi!

Azt írtad, hogy befizetni bankkártyával vagy banki átutalással lehet.
A kifizetéseket hova és hogyan fizetik ki? Na meg persze mennyi a kifizetési idő?
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Annyiban módosítanék h a bankkártyás befizetés megszűnt, mivel sokan visszaéltek vele. Mára maradt a BitCoin és a banki átutalás opció és a voucher.

Ami a kifizetést illeti, mára már nem utalnak ki bankszámlaszámra a következő okok miatt: sok felhasználó hibásan adta meg banki adatait és az összegek nem oda mentek ahová kellett volna, ami megint vissza kellett a bankoknak utalni stb... sok volt a banki költség az ilyen felhasználói hibákból.
Mára már egy letisztult rendszer működik.
4 opció létezik :
- Voucher
- BitCoin kifizetés
- EuropeCard-ra
- Illetve amit én is használok az a CASHCARD. Ez egy mastercard által kiállított prepayed bankártya amit a likesxl tagoknak készítenek. Itt a legkevesebb a banki költség, s pár óra alatt megérkezik rá a pénz. A díja 53€ ami minden költséget tartalmaz. Ezzel lehet fizetni bármelyik terminálnál illetve pénzt felvenni autómatából.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: any »

Azért kicsit utána olvastam és nagyon nem tetszik az amit találtam "It's a scam! i will make a facebookgroup or something and with a lot of likesxl members we go to the judge! This is stealing!" forrás https://hu-hu.facebook.com/likesxl/ ilyen és hozzá hasonló véleményeket találni. Többen írták nem fizet az igért profit elmarad nagyobb több ezer euro befektetés után hát elgondolkoztató :?
Kép
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Ehhez csak annyit írnék hogy az interneten meg tudod találni azt, amit látni akarsz.... kék a fű zöld az ég stb.

Én maximálisan tartom a hátam, akár személyesen is beszélgethetünk nem jövök zavarba.

Több alkalommal voltam kint Bécsben vezetői konferencián, személyesen ismerem az igazgatót, Kollár Petit, és én azt látom h egy végtelenül becsületes és jó szándékú ember. A cég olyan összegeket is kifizetett a múltban amit nem kellett volna, de mivel ez kényes téma az embereknél megtette.... az üzletpolitika itt valóban az h mi "befektetők" jó pénzt kapjunk.

Én boldog vagyok ezzel nap mint nap, - és még sokáig az is leszek - minden kétely nélkül ajánlom még most is.
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Nagy érdeklődéssel olvastam a Likes XL-ről szóló tájékoztatót és bejegyzéseket sőt a napokban még egy webkonfit is meghallgattam.Ezután irány a facebook és megnéztem ,hogy ott miket irogatnak róla.Hát nem annyira meggyőző minden mint amilyennek beállitják ugyanis bárki megnézheti, hogy 2017 jan. 3-án Ronald Stalk holland állampolgár arról panaszkodik, hogy többszöri próbálkozása ellenére sem utalták ki a pénzét amit vissza szeretett volna kapni BTC-ben a számlájára és már azzal fenygetőzik , hogy a birósághoz fordul és beperli a céget !
Egyébként a facebookon csak ugy özönlik a rengeteg reklám a nevezett cég részéről.Mi ez ha nem vérremenő harc az ügyfelekért hogy minél több pénzt fektessenek be, legyen miből kifizetni a korábban regisztráltakat. Továbbá több olyan bejegyzést is olvastam ahol arról panaszkodnak, hogy a jutalékot nem az igéretnek megfelelően számolták meg a visszutalásnál sokat vontak le stb. Elgondolkodtató !!!!
Aki halálra dicsér egy programot az rendszerint azért teszi mert minél több refest akar gyüjteni maga alá reménykedve abban, hogy a refek jutalákából gyorsabban dagad a számlája és ha bukik a program ő akkor is nyereséggel szálljon ki. És ha bukik a program mit tesz a sponzor ? Széttárja karjait és azt monja istenem én nem tehetek róla.Volt erre a közelmultban számtalan példa , hogy csak egyet emlitsek, MXrevshare sokezer embernek többezer dollárja ragadt benn !
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Rengeteg szponzor van olyan ahol csak beregizik az illető alá és letolja, rá se hederint többet azt mondja hogy csináld úgy ahogy akarod. Nagyon meg kell nézni hova regizik ki alá.
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Kotnyelesnek igaza van.Én is jártam már ugy, hogy egy bannerreklámon keresztül beregiztem egy programra és amikor beléptem a webirodámba nem igazodtam el rajta és segitséget sem kérhettem mivel mint utólag megtudtam egy lengyel polgár alá regiztem igy hát beszélni sem tudtunk.De volt már arra is példa, hogy aki alá regiztem kijelentette, hogy neki nincs ideje értetlenekkel foglalkozni mert el van foglalva az unokáival ! Erröl ennyit.
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Sziasztok!

Jelentem SIKERÜLT! Sikerült anyagilag függetlenednem a napi 9-12 órás szükre alkalmazotti léttől!!! Körülbelül 1,5 évig tartott, volt is benne munkám - máramennyira a munka és a család mellett belefért - de megérte!!! :good: ;)

Ez úton is szeretném megköszönni azoknak akik innnen a netbiznisz oldaláról megkerestek, megbíztak bennem és azóta is együtt keresünk jó pénzt! :) Jó csapat vagyunk! :aw:

Én mindig itt leszek hogy segítsek azoknak, akiket érdekel, és elkísérlek titeket ezen a csodálatos úton! Működik!!!!

geriggh42@gmail.com
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát Face tele van azzal hogy csalók, nem fizettek, többen nagy pénzeket buktak. Érdekes dolog ez.
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Jah, a kép lemaradt... Az egyenleg 1 havi profitot mutat, ( egy gyengébb hónapot ) múlthéten tettem rá a kártyára :D Sőt, láthatjátok hogy tudtam vele fizetni.

Ennél többet már tényleg nem tudok tenni, hogy bárkit is meggyőzzek. De már nem is szeretnék magyarázkodni, mert aki akar az úgyis be tud kötni valamibe. Én tudom, hogy 100 jól hangzó üzletből 1 működőképes, de ez éppen az. A LikesXL mindig kifizet.

Adóköteles jövedelem!

Jó elmélkedést, keressetek privátba :)
Csatolmányok
cashcard egyenleg2.jpg
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: any »

Nem győztél meg ez majdnem egy éves
Kép
VariGyapi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.08.09. 12:23
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: VariGyapi »

Hát most erre mit mondtak ?! :DD

Az összeg aktuális, ami a vásárlás dátumát illeti igen, decemberi, arra a hónapra állítottam a szűrőt, ami egy bő fél éve volt, azóta nem költöttem hanem forgattam a pénzt... pontosan azért, hogy a havi profitból meg tudjak élni :) yeah ;-))
Rette
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.05.30. 13:48
Kapcsolat:

Re: LikesXL Online pénzkeresés valós kifizetéssel

Hozzászólás Szerző: Rette »

Ahhoz , hogy megélj ki is kell kérni szóval , majd egy friss bizonylatot nem ártana megosztani velünk és akkor nem fogunk bele kötni mindenbe . :clap: :clap:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég