Bitluna - 10$ bonusz VEGE!

Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

patrasz írta:Na most akkor mi van a visszaforgatással?
Szia patrasz!
Allitolag ha a napi nyereseged 50%-at visszaforgatod akkor azok a csomagok amelyeket elozoleg vettel nem fognak lejarni 130%-nal hanem tovabbra is napi 2.5%-ot kapsz de ha nem forgatsz vissza akkor a a megvasarolt csomagok 130% megterules utan mar csak napi 0.01%-ot fog hozni.
Na most ha befizettel 5$-at arra masnap kapsz 0.125$-at ami nem eleg ahhoz hogy beforgass mivel 5$ egy csomag ara tehat ujabb 5$ kell befizess hogy tudd megvasarolni :lol: Szoval akkor mar milyen befeleforgatasrol beszelunk ha kintrol fizetek be es nem belso egyenlegbol?
Nem tudom hogy igaz-e ez a hir de nem igazan hinnem hogy igy van.
Mert ha en kintrol barmikor befizetek ujabb 5$-at arra is 2.5% fog fizetni 130%-ek megteruleseig.
Es ha ez a hirek igaz akkor miert nem jelent meg elso perctol kezdve a Faq-ba en nem igazan ertem.
Az a srac a Facebook-on egy kepviselo aki nem tudom hogy a valos infokat ira-e mivel neki sokkal tobb reffjuti jar igy ertheto lenne ha sajat hasznara beszelne.
Engem csak az gyozne meg ha maga az Admin kozolne ezt a hireket.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Én csak azt látom hogy volt egy visszaforgatásom és ugyanannyit keres, mint amit befizettem csomagot... A többi a jövő titka.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

Gisell írta:Én csak azt látom hogy volt egy visszaforgatásom és ugyanannyit keres, mint amit befizettem csomagot... A többi a jövő titka.
En is igy gondolom az nekem is fura hogy komoly szamitasokat kene vegezni ahhoz hogy minden nap a napi nyeresseged felet ami nap mint nap no minden nap visszaforgasd sokan nem is tudnak kiszamolni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Max akkor nem forgatok ha így lesz, 130%nál kikap és annyi. Ma már merészen csak vettem egy csomagot a sok hirdetés miatt. :D :D
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

patrasz írta:Max akkor nem forgatok ha így lesz, 130%nál kikap és annyi. Ma már merészen csak vettem egy csomagot a sok hirdetés miatt. :D :D
Lattam es koszi! :)
Szinte egesz nap van kattolnivalo es ha igy marad akkor az szupi mert hamarabb megterul a befizetes.Tegnap en is nyertem 50 centet a dicen :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Gisell írta:Én csak azt látom hogy volt egy visszaforgatásom és ugyanannyit keres, mint amit befizettem csomagot... A többi a jövő titka.
a visszaforgatásra igen, ugyanannyit ad, de itt most a lejárat a kérdés, hogy utána mi van, amit te írsz az egyértelmű, de én is azt mondom hivatalos infó kéne, habár azt nem értem , hogy az admin ott van a facen akkor miért nem ír ezekhez a postokhoz semmit :?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

pimmi írta:
Gisell írta:Én csak azt látom hogy volt egy visszaforgatásom és ugyanannyit keres, mint amit befizettem csomagot... A többi a jövő titka.
a visszaforgatásra igen, ugyanannyit ad, de itt most a lejárat a kérdés, hogy utána mi van, amit te írsz az egyértelmű, de én is azt mondom hivatalos infó kéne, habár azt nem értem , hogy az admin ott van a facen akkor miért nem ír ezekhez a postokhoz semmit :?
pimmi az admin nagyon el van foglalva en nem hiszen hogy a facen visszaolvasna oldalakat a bitcointalkra is ritkan ir.De azert jo lenne tudni hogy mi a szitu.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

mancs írta:
pimmi írta:
Gisell írta:Én csak azt látom hogy volt egy visszaforgatásom és ugyanannyit keres, mint amit befizettem csomagot... A többi a jövő titka.
a visszaforgatásra igen, ugyanannyit ad, de itt most a lejárat a kérdés, hogy utána mi van, amit te írsz az egyértelmű, de én is azt mondom hivatalos infó kéne, habár azt nem értem , hogy az admin ott van a facen akkor miért nem ír ezekhez a postokhoz semmit :?
pimmi az admin nagyon el van foglalva en nem hiszen hogy a facen visszaolvasna oldalakat a bitcointalkra is ritkan ir.De azert jo lenne tudni hogy mi a szitu.
Ez a facebookos srac irt a bitcointalkon is de ott mar nem szol arrol a kronika hogy nap mint nap vissza kell forditani a napi nyeresseg felet ahhoz hogy a regi csomagok ne jarjanak le 130%-nal.En vettem a batorsagot es megkerdeztem hogy ha ez az info igaz akkor miert nem szerepel a Faq-ban.
koko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.11.27. 16:11
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: koko »

Sziasztok!

Engedélyezett a többszörös regisztráció?

üdv,
koko
Legjobb online angol tanfolyam (szerintem).
Alapfoktól a felsőfokig.
Több szár órányi videó magyarázat.
Akár mennyit tanulok vele sosem fáradok el közben vagy a végére.
Rajtam keresztül még kedvezményt is kapsz.
http://www.goangol.hu
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

koko írta:Sziasztok!

Engedélyezett a többszörös regisztráció?

üdv,
koko
Szia!
Nem engedelyezett a tobbszoros regisztracio es az sem ha refflink nelkul akarsz regisztralni.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Instant! :good:
Koszonom!
Kép
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Amíg ilyen a magas a btc árfolyam én ki se kérem,had gyűljön.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Amit befizettél azt azért szedd ki, azután már ráérsz..
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

patrasz írta:Amíg ilyen a magas a btc árfolyam én ki se kérem,had gyűljön.
Szia patrasz!
Kerd ki bent ugysem kamatozik es ha no az arfolyam akkor az a tarcadon is no,elobb legyel a penzednel osztom Gisell velemenyet.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Tegnap ujabb jatekkal bovult az oldal Lotto sorsolas 5 percenkent,orankent es heti sorsolas,ezzel is uj bevetelforrast biztositva a hosszabb tavu tenntarthatosag erdekeben.
Valamint varakozo stadiumban van a betluna.org sportfogadasi tarsoldal.
Diohejban ennyi :)


Hello Members of LUNA Network!

As we are focusing building and improving bitluna with ways for members to earn we also introduced Jackpot Number System, with 4 types of games. Each of them with its own jackpot, and as we reached the milestone of $1,000,000 purchases we will also add $14.000 worth of prizes in all jackpot types, weekly jackpot will have a starting prize jackpot of $10,000.

We know we are a little behind with Lunacoins features but we are getting on it soon too, betluna.org is on standby until further notice.

New set of banners should also be added in the advertising materials so all users can keep the marketing up with the latest features, also our FAQ will update too due to all features we added and missing from it.

We also decided to leave the TRIVIA game free as a way for people to interact, earn & learn something new.

We wish you a great weekend forward.

Best Regards, BitLuna.org

Best Regards
LUNA TEAM.
BitLuna.Org

Kifizetes instant! :good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Sportfogadás na az jöhet. :D
koko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.11.27. 16:11
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: koko »

Én a dobókockázást próbáltam és gyanús, hogy cinkelt kockát használ.

De egy "fontos" dologban kérnék segítséget.
A nagy klikkelgetés közben belefutottam egy oldalba ami később már soha nem jött elő nekem újra és ha valaki találkozik vele kérem linkelje már be ide.
Az a külön ismertetője az oldalnak, hogy amerre viszem az egeret a háttérben egy animáció követi az egér mozgást és ez az animáció sok apró világosabb-sötétebb fehér pontból áll amely pontok rendezetlenül mozognak és ráadásul ezek a pontok még össze is vannak kötve egymással.
Tehát ez egy fajta térbeli háló mozgó rácspontokkal és rácsvonalakkal.
Csodás lenne ha valaki rábukanna.
Előre is köszi ha majd emlékeztek rá is figyelitek :)
Legjobb online angol tanfolyam (szerintem).
Alapfoktól a felsőfokig.
Több szár órányi videó magyarázat.
Akár mennyit tanulok vele sosem fáradok el közben vagy a végére.
Rajtam keresztül még kedvezményt is kapsz.
http://www.goangol.hu
koko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.11.27. 16:11
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: koko »

Legjobb online angol tanfolyam (szerintem).
Alapfoktól a felsőfokig.
Több szár órányi videó magyarázat.
Akár mennyit tanulok vele sosem fáradok el közben vagy a végére.
Rajtam keresztül még kedvezményt is kapsz.
http://www.goangol.hu
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

koko írta:Én a dobókockázást próbáltam és gyanús, hogy cinkelt kockát használ.

De egy "fontos" dologban kérnék segítséget.
A nagy klikkelgetés közben belefutottam egy oldalba ami később már soha nem jött elő nekem újra és ha valaki találkozik vele kérem linkelje már be ide.
Az a külön ismertetője az oldalnak, hogy amerre viszem az egeret a háttérben egy animáció követi az egér mozgást és ez az animáció sok apró világosabb-sötétebb fehér pontból áll amely pontok rendezetlenül mozognak és ráadásul ezek a pontok még össze is vannak kötve egymással.
Tehát ez egy fajta térbeli háló mozgó rácspontokkal és rácsvonalakkal.
Csodás lenne ha valaki rábukanna.
Előre is köszi ha majd emlékeztek rá is figyelitek :)
Minden dice és egyéb szerencsejátékos oldal cinkelt eszközöket használ. :argue:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: jerdei »

amúgy belefutottam egy oldalba, ahol nem BTC-t (sathosit), hanem lunacoin-t lehet gyűjtögetni!
sajnos nem mentettem le az oldalt, aki megtalálja linkelje ide lécci
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

jerdei írta:amúgy belefutottam egy oldalba, ahol nem BTC-t (sathosit), hanem lunacoin-t lehet gyűjtögetni!
sajnos nem mentettem le az oldalt, aki megtalálja linkelje ide lécci
Erre gondoltal?En meg nem probaltam.De most ki van fogyva.

http://lunacoin-money-faucet.club/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára luci 2017.02.27. 20:27-kor.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

Ez meg az eredeti oldal de nalam nem mukodik.
https://www.coinfaucet.co/luna/
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Azt lehet valahol állitani hogy a csomagok utáni jutalékot melyik processora küldje?mert most bitcoin van beállitva még is a payzára tete.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

deejayfly írta:Azt lehet valahol állitani hogy a csomagok utáni jutalékot melyik processora küldje?mert most bitcoin van beállitva még is a payzára tete.
ahonnan a csomit vetted oda teszi
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

pimmi írta:
deejayfly írta:Azt lehet valahol állitani hogy a csomagok utáni jutalékot melyik processora küldje?mert most bitcoin van beállitva még is a payzára tete.
ahonnan a csomit vetted oda teszi
Szia deejayfly!
Te a reffem vagy de en utannad semmilyen reffjutit nem kaptam.Ha bitcoint allitottal be akkor oda gyujti amit kattolsz de ha befizettel arra a processzorra gyujti ahonnan befizettel.Tehat a kattokat bitcoinra a csomag uatn meg payzara vagy forditva ezt te tudod.

Kép

Amugy hibas a reffrendszer azt igertek hogy ki lesz javitva en mar nem is tudom kovetni mivel azt nem tudom hogy valojaban ki mennyit fizetett be csak azt latom hogy eggyeseknel csak a refjuti felet kapom meg tehat 4% helyett csak 2% -ot. Viszont ez hogy delajjfly befizetett es nalam semmi nyoma ez mar tul magas nekem.
Allitolag mindenkinel ugyanez a problema es azt mondtak hogy emiatt senki ne irjon supportot mert javitani fogjak.
Az en elso supportomra a valasz az volt hogy tobb adatot kernek majd miutan elkuldtem az osszes adatot nem jott valasz es a supportomat toroltek.

A csomagok visszaosztasa kivaloan mukodik a kifizetes instant es ennek orulok a legjobban.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Gisell »

A csomagok okésak, nekem csak egy reffem vásárolt, jutalom csak annyi, ma is csippentettem egy kicsit. Egyet visszaforgatok, 1-et kiveszek. :)
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

Gisell írta:A csomagok okésak, nekem csak egy reffem vásárolt, jutalom csak annyi, ma is csippentettem egy kicsit. Egyet visszaforgatok, 1-et kiveszek. :)
:good:
Nekem is egy reffem van es nalam is csak 2% juti.De mas minden ok. :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért a szerver frissülhetne mert így napi osztás nem lesz.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

patrasz írta:Azért a szerver frissülhetne mert így napi osztás nem lesz.
Tudomasom szerint tegnap este egy bizonyos ideig szerver frissites volt ez ido alatt az oldal nem volt elerheto.A kifizetes jelenleg is instant.
Tovabbi informacioig nyugi uzemmodra kapcsolunk.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég