Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Azért fizetnek, ha reklámozod az ő linkjeiket, bannerjeiket.
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Csak olyan PTPk - re használd ahol ez megengedett/megtűrt...
-------------------------------
Autosurfok melyek elfognak PTP linket:

Hitleap: http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=67&t=7687
BigHits4u: http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=67&t=7688
Otohits: http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=67&t=4755
--------------------------------
Ha nem csak kipróbálni akarod az autosurfokat, hanem rendszeresen használni is,
erősen ajánlom a Sandboxie program telepítését és használatát!

Kép

Mi is ez a Sandboxie? Egy remek kis alkalmazás, ami erősen javasolt mindenki számára, aki használ internetet, és sokszor látogat meg olyan oldalakat, melyek tartalma kétségbe vonható, illetőleg akik szeretnek sokmindent kipróbálni, de félnek a program okozta meglepetéseltől.
A Sandboxie-ről röviden:
A sandboxie egy kis alkalmazás, aminek a célja, hogy elkülönített memóriaterületen a rendszertől 100%-ban elszeparált részen futtasson alkalmazásokat, vagy a böngészőt. Ennek jelentősége az, hogy a Sandboxie-ba indított programok semmilyen kárt nem tudnak okozni a számítógépben, hiszen teljesen ki vannak zárva a rendszerből.
Miért jó ez? Így bármikor minden veszély és kockázat nélkül kipróbálhatunk bármit, vagy megnyithatunk olyan weboldalakat, amiket egyébként nem mernénk megnyitni.

Hasonlít egy virtuális rendszerhez, de mégsem, mert ez a program nem egy virtuális operációs rendszert kínál, hanem saját rendszeren belül használhatjuk annak ablakaiban, sokkal kevesebb erőforrást igényel, mint egy virtuális rendszer használata, mégis nagyon praktikus.

Ingyenes és magyar nyelv kiválasztható!

Beszerzés: https://www.sandboxie.com/index.php?DownloadSandboxie

Miután feltelepítetted annyi a dolgod hogy az egyes autosurfokat úgy índítód el hogy:
jobb gomb -> Izolált módú futtatás
vagy jobb gomb -> társítás - > sandboxie

Néha töröld a tartalmát :

A fent említett képen az ikonon jobb gomb -> Default Box - Tartalom törlése -> (Vársz mig betölti és) tartalom törlése
--------------------------------------------------------------------------------------
Traffic Spirit (az angol jingling)

Kötelező darab, nem zavaró és kevés erőforrást evő program:
Kép
http://www.ipts.com/
Kapcsold ki a virusírtót/(tűzfalat) majd kicsomagolás után kapcsold be és tedd a kivételek közé...

Összesen 10 oldalt adhatsz hozzá de összesen 9500 minute -ból gazdálkodhatsz!
Betudsz állítani forrásokat, subpage visitet, match clicket, platformot és van geo targeting!
Betudod állítani továbbá hogy hány másodpercig tartózkodjon a látogató az oldaladon.
Maximum 50-70 ig állítva nincs szorzó a minute fogyasztásra!
Tapasztalat: állísd ki azt hogy automatikusan indítsa a gépeddel mert sokszor nem tölti be az oldalad!
Ha elindítod és nem tölti be az oldaladat, lépj ki majd indítsd újra!
---------------------------------------------------------------------------------------
Jingling (a kínai Traffic Spirit)


Eszi a gépet , minél több oldalt adsz hozzá annál jobban.
Ha jó géped van futtathatod, de ha nem akkor csak akkor ha nem vagy gépnél!

Összesen 4 oldalt adhatsz hozzá.
Betudsz állítani forrásokat, subpage visitet, van geo targeting!
Nem tudod beállítani hogy hány másodpercig tartózkodjon a látogató az oldaladon.
Tapasztalat: állísd ki azt hogy automatikusan indítsa a gépeddel mert sokszor nem tölti be az oldalad!
Ha elindítod és nem tölti be az oldaladat, lépj ki majd indítsd újra!
Katt arra menüre ami TSen a Settings majd bal felső pipát kell kiszedni.

Letöltés: http://up.spiritsoft.cn/v3/jingling_396546.rar
Password : 12233 vagy 123456
Használati útmutató: http://freebotfree.blogspot.hu/2013/11/ ... glish.html
-------------------------------------------------------------------
Creadunet scriptes PTPkhez infó:

Hitleap: nincs értelme!
Otohits: minimum 30sec-es beállítással működik, de mivel kevés hit születik és nagy a pontigénye ezért nem nagyon éri meg.
BigHits4u: A hitek jó részét elszámolja, használhatod! minimum 30 sec

Traffic Spirit:
A programot az alábbiak szerint futtasd:
50-70mp mig az oldalon tartózkodik és forrásokat:
Nagy lett a kép: http://kepfeltoltes.hu/view/160801/beal ... es.hu_.jpg
A forrásokat vagy értékeiket máshogy állísd be légyszives.

Jingling:
Mivel nem lehet beállítani a látogatási időt, ezért sajnos nem működik rendesen....
Egyik PTPn néztem (amelyik jól elszámolja a pontokat) és egy óra alatt 40 pontot hozott.
Tehát döntsd el magad élsz-e vele...


Kezdőknek segítség:
Belépsz a PTP oldalra ez a menüsor fogad:
http://kepfeltoltes.hu/view/160801/stat ... es.hu_.jpg
és ott találod a PTP linked, azt kell beraknod a Traffic Spiritre.
Megadod neki a minutot (maximumot amid van), majd beállítod a forrásokat fontos hogy a források fülön pipáld be azt hogy: Enabled Traffic source ! Subpage visitet kapcsold ki: Set -> Subpage Visit -> Enabled Subpage Visit pipát szedd ki!
Time on my site: 50-70 -re állísd be. (set menüben)

--------------------------------------------

A Jingling és a Traffic Spirit nem kompatibilis a Sanboxievel. Nekem nem települ a legrégebbi verzó ami talán igen.
Virtuális gép használat ERŐSEN AJÁNLOTT! minimum 4gb ramot kell adni neki!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Musztafa 2017.06.03. 12:37-kor.
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Ezek mind mocsolják a gépet! Jingling eléggé, TS kicsit, ez a 3 autosurf meg picit!
ha mindet használod olyan 75-20-5 % arányt saccolnék (fenti sorrend szerint).

A legjobb megoldás lenne elkerülni ezt a részét virtual boxxal, úgy tudom Oracla virtual box a legalkalmasabb erre.
Nagyon örülnék ha valaki csinálna egy leírást a dologról. Nekem nincs időm, meg türelmem kitanulni a dolgot még.

Tehát virtual box nélkül ajánlom legyen jó internet securityd és sűrűbben tisztítsd mint szoktad.
Továbbá ajánlom: Iobit Advanced System Care és Iobit Malware Fighter beszerzése és akkor már javasolnék Iobit Smart Defrag és Iobit Driver Booster is, kitűnő programok. Fontos hogy mindből a PRO verziót szerezd be :!: n_cor€ ;)
Advanced System Care - legalább 2 naponta tisztíts
Iobit Malware Fighter - induljon a windowsal, vigyázz a teljes tisztítás kb 8 óráig tart :DD
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

kitűnő! :good: holnap kipróbálom...

A mindenféle tisztítóprogram alatt a világhírtű IOBIT termékcsaládról beszélsz ám. ;-))
Driver booster alapból olyan driver és driverfrissítéseket talál a gépedhez ami tuti nincs rajta.
A többi program is kötelező darab, ha autosurfsz, ha nem... De persze ez csak az én véleményem...

Ezek az autosurfok mivel apposak mérföldekkel kevesebbet piszkítanak mint a régi fajták....
Otohits főleg, mivel aktív az admin!Megáltoztattam safe site urlt és másnapra már ptp-k nél volt az oldalam.... :DD

Na de lényeg h akk gond, elvileg megoldódott ! ;) :good:
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Na megnéztem, autosurfok esetében kitűnően működik! :good:
Azonban TS és jingling esetében alapból nem jól müködik , mivel az eddig rejtve/háttérben futott autosurfjuk itt nem rejtett...
Folyamatosan dobálja az ablakolat :no: Azt írja ki: a szolgáltatás nem lett alkalmazva: CreateDesktop
Mivel Te használod a TSt, áruld már el hol kell beállítani h továbbra is rejtve fussanak ....
Köszi
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

válaszolj lécci, nem találtam beállítási opciót.... :( :?
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

hát alapból nem dobálja az ablakokat csak ha sandboxieben... (legalábbis nekem)
Alapesetben csak a kijelzőt látod, ergó a háttérben fútó ablakok rejve vannak....

Akármit akárhogy csináltam, továbbra is dobálja az ablakokat szóval ez így csak akkor jó, ha nem vagy épp gépnél..
:? :wacko: :(
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Én ugyan már nem használom jinglinget saját gépen régóta és nem is ajánlom senkinek hogy futtassa, vírusirtó mellett durva vírusokat kaptam be pár éve. VPS-en tökéletes, ott használom én is. Sandboxie-ből meg régebbi verziót használjatok a 3.76-ot, és nem dobálja fel az ablakokat. :good:
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

punnmass írta:Én ugyan már nem használom jinglinget saját gépen régóta és nem is ajánlom senkinek hogy futtassa, vírusirtó mellett durva vírusokat kaptam be pár éve. VPS-en tökéletes, ott használom én is. Sandboxie-ből meg régebbi verziót használjatok a 3.76-ot, és nem dobálja fel az ablakokat. :good:
megnézem majd köszi a tippet, mert 1 gigás viruális gépemet kinyirta a 2 oldalas jingling :( :DD
ám sajnálatos módon úgy tünik vége a Traffic Spiritnek :( 9500 IP helyett 1000 jár ingyen és ugyanannyi idő alatt :(
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Musztafa írta:
punnmass írta:Én ugyan már nem használom jinglinget saját gépen régóta és nem is ajánlom senkinek hogy futtassa, vírusirtó mellett durva vírusokat kaptam be pár éve. VPS-en tökéletes, ott használom én is. Sandboxie-ből meg régebbi verziót használjatok a 3.76-ot, és nem dobálja fel az ablakokat. :good:
megnézem majd köszi a tippet, mert 1 gigás viruális gépemet kinyirta a 2 oldalas jingling :( :DD
ám sajnálatos módon úgy tünik vége a Traffic Spiritnek :( 9500 IP helyett 1000 jár ingyen és ugyanannyi idő alatt :(
Traffic Spiritnél függ a gép erősségétől hogy hány ip-t ad. Bár nem tudom most mi a pontos helyzet vele, nem használom.
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

igaz :) megvan a 9500 IP :good: , ergó virtuális gép nem megoldás mert sok ram kell neki.... :bad:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Musztafa 2016.11.13. 11:36-kor.
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

nekem nem müködik a 3.76 :( hiába telepitettem fel vagy 6x :wacko: :unsure:

upp: megint próbálkoztam a 3.76 al, de nem müködik miután felrakom , aztán a 4.20 nál már ugrál... szomorú :?
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

sajnálom a témát :(
8 gb RAM os gép kell, de minimum 6gb , ahhoz hogy virtuális gépnek tudj adni 4et....(hogy a virtual gépen kapjon elég IPt!)
Nos nekem össz 4 van :( pedig a golo goloptp pörörg most és gépem is megy éjjel nappal...

Mellékeltem a leírához Sandboxie leírást és frissitettem a postot.
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

skamasz írta:Tudna valaki egy régi hitleapet küldeni ? Az uj sajnos nem működik sandboxie-n belül, kizárólag fehér képernyőt látok benne a hirdetett oldalakat nem.
Dettó fehér képernyő, de felszámolja a perceket rendesen.
Valamint kaptam emailt hogy újítások lesznek...
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Autopilot leírás - Automatikus forgalom generálás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

passz.. :? én is jártam már így de nekem 5 perc után írta ki, máskor meg számolta rendesen....
Valaki csak ír majd az adminnak h mi a franc van, vagy majd az újításukkal megoldják reméljük... :unsure:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég