Bitcoin észrevételek

Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Szia.

Nem buktad el, hanem összekeld gyüjtsd azt a minimális mennyiséget mielőtt elküldik a te számládra.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

sankoran írta:A link alatt inkább az utalás, az utalások kezelése, azok feldolgozásáról, elfogadásáról van szó, tehát lényegében nem a bitcoinról. Elég nagy reform lenne ez a bankok számára.
Nyugodtan kijelenthetem, itt senki nem tudja pontosan, hogy is működik ez az egész :)
De úgy néz ki, sikerült megalkotniuk egy rendszert, amit a legnagyobb bankok is követendőnek tekintenek.
Mivel volt itt szó korábban arról, meddig is tartható fent ez az egész "virtuálisfizetőeszközvilág", azt gondolom ez egy plusz pont mellettük.
Csak ennyire akartam utalni ;)
End of the story
goblet
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.04.19. 11:53
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: goblet »

Gaiusz írta:Szia.

Nem buktad el, hanem összekeld gyüjtsd azt a minimális mennyiséget mielőtt elküldik a te számládra.
Köszönöm válaszod! Kb. mennyi idő szokott lenni mire kifizetik? 100 ezer satoshi már meg van, vagy ott többnek kell lennie?
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

goblet írta:
Gaiusz írta:Szia.

Nem buktad el, hanem összekeld gyüjtsd azt a minimális mennyiséget mielőtt elküldik a te számládra.
Köszönöm válaszod! Kb. mennyi idő szokott lenni mire kifizetik? 100 ezer satoshi már meg van, vagy ott többnek kell lennie?
Hol van neked a Fboxon "deposit"???
goblet
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.04.19. 11:53
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: goblet »

coiner írta:
goblet írta:
Gaiusz írta:Szia.

Nem buktad el, hanem összekeld gyüjtsd azt a minimális mennyiséget mielőtt elküldik a te számládra.
Köszönöm válaszod! Kb. mennyi idő szokott lenni mire kifizetik? 100 ezer satoshi már meg van, vagy ott többnek kell lennie?
Hol van neked a Fboxon "deposit"???
Itt van egy kép, úgy könyebb elmondani.
http://kepfeltoltes.hu/view/150926/fbox ... es.hu_.jpg
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

ez a menü csak regisztrálás (email regisztrálás után, nem pedig csak BTC-DOGE stb címmel való regisztrálás után) élnek. Erre csak akkor van szükség, ha saját fauceted van. Csak gyüjtésre faucet oldalakról ezek nem kellenek. Hogy mik ezek valójában nem értem, szerintem az egyenlegedről tölti a fauceted (ha van).
goblet
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.04.19. 11:53
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: goblet »

coiner írta:ez a menü csak regisztrálás (email regisztrálás után, nem pedig csak BTC-DOGE stb címmel való regisztrálás után) élnek. Erre csak akkor van szükség, ha saját fauceted van. Csak gyüjtésre faucet oldalakról ezek nem kellenek. Hogy mik ezek valójában nem értem, szerintem az egyenlegedről tölti a fauceted (ha van).
Köszönöm válaszod! Én se értem, hogy ezek az összegek miért itt vannak. Másikat tudom ott még nem gyűlt össze a minimum viszont ezekkel nem tudom mi lesz...
macisajt81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2015.08.03. 13:08
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: macisajt81 »

coiner írta:ez a menü csak regisztrálás (email regisztrálás után, nem pedig csak BTC-DOGE stb címmel való regisztrálás után) élnek. Erre csak akkor van szükség, ha saját fauceted van. Csak gyüjtésre faucet oldalakról ezek nem kellenek. Hogy mik ezek valójában nem értem, szerintem az egyenlegedről tölti a fauceted (ha van).
Sziasztok!
Rég használtam faucet oldalt, de emlékeim szerint ez az oldal kép amit linkeltél a tranzakciókra vonatkozik mi az ami teljesült vagy mi az ami nem legalábbis nálam ezt tükrözi a hasonló oldal. Értelem szerint 100.000 satoshi alatt nem nagyon van kiutalás a boxbol ami az alatt van az nem megy végbe ez látszik a linketeken is. A kiutalás csak akkor megy ha mail cím is reggelve van vagyis a full-os felületet eléred ott a Balance fülön tudod intézni a kiutalást a rendes tárcádba vagy ahova akarod 2,5%fee ellenében.
:good:
http://bitsrapid.com/?refid=118256 - free 15KHS = 10500/nap
https://hashocean.com/?rid=234890 - free 15KHS = 10800/nap
goblet
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.04.19. 11:53
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: goblet »

Sziasztok!
Rég használtam faucet oldalt, de emlékeim szerint ez az oldal kép amit linkeltél a tranzakciókra vonatkozik mi az ami teljesült vagy mi az ami nem legalábbis nálam ezt tükrözi a hasonló oldal. Értelem szerint 100.000 satoshi alatt nem nagyon van kiutalás a boxbol ami az alatt van az nem megy végbe ez látszik a linketeken is. A kiutalás csak akkor megy ha mail cím is reggelve van vagyis a full-os felületet eléred ott a Balance fülön tudod intézni a kiutalást a rendes tárcádba vagy ahova akarod 2,5%fee ellenében.
:good:
Köszönöm válaszod! Ezeket oldalak utalták volna nekem, de nagyon úgy néz ki ezeket soha nem kapom meg.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

a fbox 13e satoshitól utal!
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Köszi srácok, jelenleg ez a legnézettebb topic, remélem sok embernek segítséget nyújtott és fog ezután is. :good:
Avatar
king
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.08.01. 11:20
Kapcsolat:

FaucetBox aggályok!!!

Hozzászólás Szerző: king »

Sziasztok!
Én a FaucetBox-ra jóváíró oldalakat használom, oda gyűjtöm a satoshi-kat. Nagyon praktikusnak tartom, mivelhogy már egy pár oldallal is "befürödtem" és a kikérés is praktikusabb. Én 1.000.000 satoshi-ra állítottam a kikérési küszöböt, ami szépen is működik. DE!!! Van egy aggályom, aminek eloszlatásához, megmagyarázásához fordulok a fórumozókhoz. Ez a következő: a FaucetBox, a limit elérésekor automatikusan küldi a satoshi-kat az e-pénztárcámra ( MultiBit ). Ha megnézem a tranzakció részleteket, akkor az állapotnál ezt írja ki "Ez a tranzakció nem szabványos és nem szabad megbízni benne....".

Kép erről. Kép

Mit jelent ez? Átverés,kamu satoshi, esetleg nem elkölthető?
Más helyről érkező kifizetéseknél ilyet nem ír.
Mit szóltok hozzá, mivel lehet ezt magyarázni!
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: FaucetBox aggályok!!!

Hozzászólás Szerző: coiner »

king írta:Sziasztok!
Én a FaucetBox-ra jóváíró oldalakat használom, oda gyűjtöm a satoshi-kat. Nagyon praktikusnak tartom, mivelhogy már egy pár oldallal is "befürödtem" és a kikérés is praktikusabb. Én 1.000.000 satoshi-ra állítottam a kikérési küszöböt, ami szépen is működik. DE!!! Van egy aggályom, aminek eloszlatásához, megmagyarázásához fordulok a fórumozókhoz. Ez a következő: a FaucetBox, a limit elérésekor automatikusan küldi a satoshi-kat az e-pénztárcámra ( MultiBit ). Ha megnézem a tranzakció részleteket, akkor az állapotnál ezt írja ki "Ez a tranzakció nem szabványos és nem szabad megbízni benne....".

Kép erről. Kép

Mit jelent ez? Átverés,kamu satoshi, esetleg nem elkölthető?
Más helyről érkező kifizetéseknél ilyet nem ír.
Mit szóltok hozzá, mivel lehet ezt magyarázni!
Lehet, a MultiBit érzékel valamit, mert nekem a Blockchain tárcára ha megy FBox utalás semmit nem jelez. Ha el tudod utalni, akkor szerintem nincs vele baj.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Érdekelne szakik, hogy ti mit gondoltok a bitcoin ilyen váratlan és drasztikus erősödéséről?!
(Ugyanitt 40millió sato eladó :D )
End of the story
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Na ja, viszont rossz hír is akad, rengeteg faucet oldal (kb 70%) csökkentette drasztikusan a kereshető satoshi összegét, persze 1 klikk többet ér gyakorlatilag ha ugyanannyi satoshit kapnánk, de 500 satoshi helyett 200-ad ad pl, úgy már nem éri meg, ráadásul ma lecsökkent a bitcoin ára is jelenleg 386$-ra a tegnapi 444-481$-ról, szóval ha ekkora ingadozás marad, akkor több munkáért kevesebb pénzt keresel. :)
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: katef »

...viszont megérett egy daytrade shortra az árfolyam...
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
Zsanika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.10.28. 11:44
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Zsanika »

Sziasztok!
Még elég új vagyok ebben a bitcoin-os dologban, és érdeklődni szeretnék, hogy ha egyszer csak összejön az 1, azaz egy bitcoin, akkor mit tudok vele kezdeni? Vásárolni nem szeretnék bitcoinnal, inkább átváltanám akár dollárra, akár euróra, de még a forint is szóba jöhetne, viszont nem igazán vagyok otthon ebben. Van erre mód, hogy átváltsuk valahol, vagy ezt csak eladás útján lehet "értékesíteni"?

Előre is köszönöm annak, aki tartana nekem egy kis felvilágosítást erről (akár hosszabban is). :)
katef
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2015.10.13. 13:20
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: katef »

Van olyan tárca ami legyárt neked (kb 50$-ért) egy debit kártyát amivel akár kp.-t is tudsz felvenni ATM-ből.
Ez a Xapo-nál így van, de még nem próbáltam.
Van egy másik megoldás: a payeer account-ra tudsz BTC-t utalni és váltani, majd akár visszahívni bankszámlára saját pénznemben.
Van még ezenkívül sok-sok megoldás, vannak a váltásra szakosodott oldalak, ahol el tudod adni elég gyorsan elég jó áron.
Keressd a Facebook.com-n Magyarország ELSŐ naponta frissülő hyip monitor csoportját.
HYIP Hungary néven! Csatlakozz hozzánk! HYIP startégiákat is olvashatsz!
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kraft »

Befizetést és kifizetést a Payzánál is egészen biztosan lehet bitcoinban eszközölni, a vételi és az eladási árfolyam között van némi különbség. Azt nem tudom, hogy a befizetett bitcoint a payza átváltja-e dollárra és az átváltott dollárt ki lehet-e kérni bankszámlára. Az is lehet, hogy külön kasszaként kezeli a bitcoint. Ha valaki tudna valami biztosabbat írni erről, azt megköszönném.

Payza Fees (bicoin befizetésre és kikérésre vonatkozó levonások):
Add funds: free (jelenlegi árfolyam 357USD)
Withdraw funds: 2% fee (jelenlegi árfolyam: 370USD)
werner
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.12.24. 10:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: werner »

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy a bitcoin tárcámban hasznalt telefonszamom megszunt, igy nem kapom meg az sms-t, ami az utalashoz kell. Hogyan tudok megadni masik szamot? vagy mi ilyenkor a teendo?
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Ha a profilodnál nem tudod megváltoztatni, akkor írj a supportnak. Egyébként nem ártott volna, ha leírod milyen bitcoin tárcád van.
werner
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.12.24. 10:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: werner »

sankoran írta:Ha a profilodnál nem tudod megváltoztatni, akkor írj a supportnak. Egyébként nem ártott volna, ha leírod milyen bitcoin tárcád van.
Bitcoin wallet
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Újabb csodás korlátozás a faucetoldalakon: This faucet exceeded it's safety limits!
Általában egész percekkor (azaz 10-20-30 stb) megszűnik a limit egy kis ideig, bár volt olyan amelyiknél 1 órát kellett várni. Eddig kb 10-12 oldalon tapasztaltam.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

http://www.portfolio.hu/short/it/vegre_ ... 23846.html

Érdekes, hogy a hír hallatán nem esett, sőt emelkedett a bitcoin árfolyama :)
End of the story
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Persze, ha kivonnak a forgalomból pár millió bitcoint, emelkedni fog az ára.
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

Sziasztok!
Hogyan tudok a legegyszerűbben bitcoin-t váltani?
singular
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2014.08.11. 02:51
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: singular »

wander írta:Sziasztok!
Hogyan tudok a legegyszerűbben bitcoin-t váltani?

Szia!

Van több váltó is, amiben az egyes kriptovaluták között tudsz váltani, de ha pl Forintra szeretnéd átváltani, arra ezek a váltók nem jók, arra ott van pl. a https://localbitcoins.com, amiben ezt megteheted.

Keress priviben, tisztázzuk, hogy mit is szeretnél és ha szükséges, segítek átváltani is (hogy egyszerű legyen :D ).
Mazsom
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2015.10.05. 01:53
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Mazsom »

Sziasztok!

Egy olyankérdésem lenne hogy több oldalnál is találkoztam azzal az ellenörző kóddal amikor első 3om alkalommal a női fejet kell középre húzni de a 4. Rész amikor is valami tárgyat kéne ott nemtudom melyiket kéne. Még egyszer se sikerült azilyen kódot megcsinálnom.

A segitséget előre is köszönöm :oops:
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: detros »

Mazsom írta:Sziasztok!

Egy olyankérdésem lenne hogy több oldalnál is találkoztam azzal az ellenörző kóddal amikor első 3om alkalommal a női fejet kell középre húzni de a 4. Rész amikor is valami tárgyat kéne ott nemtudom melyiket kéne. Még egyszer se sikerült azilyen kódot megcsinálnom.

A segitséget előre is köszönöm :oops:
Elvileg van egy leírás is ott, hogy your favorite vagy valami ilyesmi, szóval elvileg bármelyiket behúzhatnád.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szamitogep (laptop)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég