Bitcoin észrevételek

Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Üdv!
Kicsit több mint 2 hete ástam bele magam a Bitcoin gyűjtésbe és az az igazság van benne potenciál, PTC oldalakhoz képest sokkal többet lehet velük keresni, szinte egyik oldalra sem kell regisztrálni, illetve 1-2 van amin kell, de azok komolyabb oldalak amik már hosszú ideje működnek, sajnos a faucet oldalak sem örök életűek, van olyan ami eltűnt 1 nap alatt, hát igen nem volt túl hosszúéletű :), de minden nap jönnek új oldalak ahol akár többet is lehet keresni mint a kiesett oldalakkal, jelenleg napi 300-350ezer satoshi jön össze ami kb 70-84 cent, persze ezt befolyásolja az aktuális árfolyam, a lényeg olyan 18-25$ jön össze egy hónapban, ha továbbra is ennyi a kereset és természetesen teljesen egyedül, refek nélkül.
Egy kis segítség annak aki szintén nem rég ásta bele magát a satoshi gyűjtésbe. Ha ilyet látsz: Insufficient funds. Akkor az oldal finanszírozása kimerült, ilyenkor még nem kell temetni, általában pár óra vagy 1-2 nap alatt újratöltik, ha nem akkor törölni szoktam, de egy jó oldalt nem érdemes eldobni azonnal mert épp kimerült a keret. A másik ha ilyet látsz: Invalid API key. akkor annak az oldalnak vége, ilyenkor általában eltűnnek az oldalról a hirdetések is, mert valószínű abból finanszírozták az oldalt, ezt az infót én is nem rég kaptam. Ha bármi más kérdésed lenne nyugodtan keress meg, ha több oldal is érdekel, akkor az aláírásban megtalálod azokat az oldalakat amiket én csinálok és naponta frissítem a listát.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PTCBox 2015.06.17. 19:32-kor.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Még egy érdekesség, ha ilyet látsz: this faucet made too many requests try again later, abban az órában túl sokan kértek pénzt az oldaltól, ezt eddig 5-7 óra között tapasztaltam, ilyenkor az a teendő hogy a következő órában kérhető a satoshi, tehát ha pl 16.52-kor ezt a szöveget írja, akkor 17.00-kor már megkapod a satoshit, ha akkor próbálkozol.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Nos akadt egy kis probléma ami egy héten 2-3x előjön. A Solve Media captcha nem mindig olvasható, ez órákon át tart, próbáltam cache, cookie törléssel és 3 különböző böngészővel, de mindegyiken olvashatatlan, erre valaki tud esetleg megoldást? Sajnos neten sem igazán találtam, köszi.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Ahogy észrevettem, bizonyos oldalakon olvasható, másokon meg nem. De általában a másik böngésző meg szokta oldani. Esetleg egy új ip kéréssel próbáltad?
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Új ip sajnos nem fog menni, azt én is olvastam hogy ip függő, de a UPC sajnos nem DIginet, Digivel nem lenne ilyen gond. De azért köszi az észrevételt.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Nem feltétlen. Kaphatsz upc-től is új ip-t. Meg kell próbálni.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Már próbáltam, egyszer megtudtam oldani úgy hogy a upc routerből egy másik routerbe dugtam és onnan a gépbe, ekkor változott az ip, de ugye ezt csak egyszer lehet eljátszani.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Új hiba: 1-2 oldalnál van hogy elkezd sokáig tölteni és nem adja meg a satoshit, kiírja Missing or Invalid Parameters, természetesen a címmel semmi gond nincs, ha valakit érint még a dolog pár óra alatt helyre jön. :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egyelőre mindkét oldal nagyon jó, és az infók is hasznosak.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Coinator és bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Nos, úgy tűnik kifogyott a Coinator és a Smellslikecoin, még pár napig megtartom őket utána törlöm, de cserébe majd rakok fel olyat ami jól fizet. :)
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Üdv!
Némelyik oldalon el vannak rejtve a gombok, amivel kikérhetnénk a pénzünk az oldalról. Bizonyos oldalakon van visszaszámláló és csak akkor jelenik meg, lehet például egy nyíl, vagy "go" feliratú gomb, "get reward", "Claim", de lehet hogy azonos színnel mint az oldal háttere jelenik meg egy gomb, ami nehezen kivehető, esetleg nagyon halványra csinálják, de láttam olyat ahol középen volt a gomb, de ameddig nem mutattam rá nem is látszott. A lényeg, biztosan van az oldalon gomb amivel megkaphatjuk a pénzt, csak jól körül kell nézni. :)
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Én ki szoktam jelölni az oldalt (jobb egérgomb nyomva tart és lehúzom az oldal aljáig), és így mutatja. De azért idegesítő, hogy keresgélni kell....

Esetleg azt nehéz észrevenni, ha egy ilyen ->> (nyíl) vagy >>>> gomb van...

Másik trükk, ha solvemedia captcha van az oldalon, ahova beírod a szöveget, ott nyomsz a szöveg után entert. Legtöbb esetben ezt is lekezeli, mintha a gombot nyomtad volna (persze amíg az oldalra nem kerül ki a gomb addig ez sem biztos hogy működik)

Amelyik GET REWARD gomb alatt your ad here van két felfele nyílacskával, az banner, nem a gomb! És amelyik BTC address mezőnél az egér nem vált át "vonalra" az is banner.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Köszi az észrevételeket, most hogy említed, találtam olyan oldalt amin 3 nyíl volt, de csak az alsó volt az igazi, a többi egy jól megszerkesztetett banner, ezekre figyelni kell. :)
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Általában a bannert még úgy is ki lehet szúrni, hogy ráviszed az egeret, és alul (legalábbis nálam a firefox) mutatja, hogy hova visz, ha adbit stb... akkor az banner. Ha pedig nincs ott semmi, az legtöbb esetben gomb.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

sankoran írta:De azért idegesítő, hogy keresgélni kell....
Egyébként ha a Google bírná ellenőrizni gyakrabban ezeket, úgy kivágná a legtöbbjét az AdSense programból, csak úgy zörög, ugyanis sok olyaztt láttam, hogy a Google reklám alig elkülöníthető a gombtól.
Ez is plusz bevétel, ha te tévedésből olyanra kattintasz ami nekik pénz, ezért lettek így kitalálva. Okos, csak a legtöbb partnerprogram esetében nagyon is szabálysértő.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

2-3 oldalnál olyat is láttam hogy a banner vagy hirdetés eltakarja az ellenőrzőkódot, vagy átlátszó bannert csinálnak, olyan mintha nem lenne ott semmi, de mégis... ekkor lekicsinyítem az oldal ctrl + görgővel és betudom írni a kódot, majd visszaállítom az oldalt eredeti méretre. :)
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Egyre cselesebbek, fekete oldalon fekete gomb, találd meg, általában középen van szóval eddig nem volt gondom, de még ezen is csavartak és változtatja a helyét a gomb. :D
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Ha kijelölöd az egész oldalt kékkel elég jól kilehet szúrni,énis úgyszoktam manapság :D
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Sajnos nem ilyen egyszerű, se a kék kijelölés nem mutatja meg, se a minden kijelölése.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Miután beírtad a bitcoin címed (ha van captcha akkor azt megcsinálod) nyomogass entert a btc address mezőjén ahova beírtad a címed. Ha van gomb, akkor menni fog és érzékeli (legtöbb esetben), ha még csak visszaszámol, akkor meg kell várni, míg letelik a várakozási idő.

Küld el pm-ben már, hogy melyik ez az oldal.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

sankoran írta:Miután beírtad a bitcoin címed (ha van captcha akkor azt megcsinálod) nyomogass entert a btc address mezőjén ahova beírtad a címed. Ha van gomb, akkor menni fog és érzékeli (legtöbb esetben)
Igen. Minden form így működik, úgyhogy ennek nagy eséllyel működnie kell.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Közben megoldódott a probléma, mert már nem fekete, hanem baromi sötétkék, hogy alig látni, úgy tűnik rájött hogy nélküle értékes látogatókat veszít. :)
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Ezért imádom a bitcoin oldalakat sosem lehet unatkozni, egy új hibaüzenettel találkoztam: FaucetBOX.com is in maintenance mode, try again in five minutes. Érdekes.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Ma egy újabb "kellemes" hibával találkoztam pár oldalon: Unable to load the Are You a Human PlayThru
Sajnos gőzöm sincs hogy ez miért lehet, de a lényeg hogy nem tölti be az oldal az "Are You a Human" ellenőrzőkódot, tehát nem tudsz ezidőalatt pénz kikérni.
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

Srácok ilyenkor mi van? :? :o :wacko:
what.jpg
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Sajnos ebben nem tudok segíteni, paytoshi-m nincs. Remélhetőleg más tud. :)
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

PTCBox írta:Sajnos ebben nem tudok segíteni, paytoshi-m nincs. Remélhetőleg más tud. :)
Az első kettő blockchainos és az sem érkezett meg. Blockchainon látom az összeget, de elkölteni nem tudom. :cry:
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Lehet nincs elég satoshi a kifizető oldalán, vagy valamiért a tranzakciókat nem ellenőrzi rendesen. Nekem is volt ilyen coinbase-nél, hogy 2-3 napig pendingelt.
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

sankoran írta:Lehet nincs elég satoshi a kifizető oldalán, vagy valamiért a tranzakciókat nem ellenőrzi rendesen. Nekem is volt ilyen coinbase-nél, hogy 2-3 napig pendingelt.
De én már megkaptam btc tárcára és onnan küldtem tovább blockchainra csak oda meg már nem ment el..
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

minden wallet-ben korlátlan címet lehet létrehozni. ha konkrét helyre szánod a BTC-t (nem tárcába) akkor egyből arra a címre gyűjtsd. (váltó, cloud mining stb) .Megspórolod a transfer díjat. Persze figyelni kell az adott hely deposit limit-jét.
IP csere-bere ügyben írjatok privátot. Non stop tolhatod a fauceteket, ameddig nyitva a szemed. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára coiner 2015.08.01. 21:13-kor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég