Bitcoin észrevételek

Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

A faucet jutalmak csökkenésének oka (?)

Megfigyeltem én is, erről itt is folyamatosan szó van, hogy változnak a jutalékok. Leginkább csökkenni szoktak, de utána néztem, hogy miért.

A Google AdSense több faucet oldalról letiltotta a hirdetéseit azzal az indokkal, hogy generált forgalom, (traffic exchange, autosurf, faucet rotator) illegális kattintás, proxy, stb indokkal. Mit tehet erről a faucet tulajdonosa?
A Google leginkább tartalmat hiányol, ami igencsak meglepő, mert sok oldalon, ahol még szerepel AdSense hirdetés, vajmi kevés tartalom van. Egy faucet oldalon ugyan mi is lenne....? A faucet a hirdetésekből él.
PTC oldalhoz hasonlítja a faucet oldalt, ami persze marhaság, semmi köze a PTC-hez.
A hirdetések letiltása jelentős bevétel kieséssel járt, ezért a legnagyobb forgalmú oldalak azonnal negyedelték a jutalmakat, ennél fogva egy lavina indult el, ami nem csak a BTC, hanem minden más coinra is kiterjedt. Dogecoinból pl. az eddig elképzelhetetlenül alacsony 0.5-1 DOGE jutalmak vannak, ami azt sem éri meg, hogy az oldalt megnyissuk.
A kérdés az, hogy mivel tudnak a legnagyobbak hirdetési bevételeket szerezni. Egy átlag faucet napi látogatottsága elég magas, tehát jó bevétel lehet akármelyik másik reklámcégtől is. Több ilyen van, kérdés, hogy azzal a forgalommal mit kezdenek a cégek, amit történetesen nem a tulaj generál, hanem azok, akik az oldalt egyébként használják? Ha minden bevételi forrástól elesik a "faucet-ipar", akkor még nehezebb lesz hozzá jutni BTC-hez.
Kivaáncsi vagyok az észrevételekre, ha van.
http://bitckerz.net/google-adsense-faucets/
bazsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.03.07. 12:27
Kapcsolat:

Faucet hirdetés

Hozzászólás Szerző: bazsy »

Sziasztok!
Bitcoin faucethez milyen hirdető rendszert tudtok ajánlani?
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

coiner írta:A faucet jutalmak csökkenésének oka (?)

Megfigyeltem én is, erről itt is folyamatosan szó van, hogy változnak a jutalékok. Leginkább csökkenni szoktak, de utána néztem, hogy miért.

A Google AdSense több faucet oldalról letiltotta a hirdetéseit azzal az indokkal, hogy generált forgalom, (traffic exchange, autosurf, faucet rotator) illegális kattintás, proxy, stb indokkal. Mit tehet erről a faucet tulajdonosa?
A Google leginkább tartalmat hiányol, ami igencsak meglepő, mert sok oldalon, ahol még szerepel AdSense hirdetés, vajmi kevés tartalom van. Egy faucet oldalon ugyan mi is lenne....? A faucet a hirdetésekből él.
Már hetekkel ezelőtt erről papoltam, hogy ezek a faucet oldalak iszonyat gyorsan sok pénztől fognak elesni. Egy AdSense hirdetésnek azért kell a tartalom, hogy releváns hirdetéseket szolgáltasson. Sok faucet oldalon megtévesztően vannak elhelyezve a reklámok, a Google ezt sem dijazza, szerepel a szabályzatban, hogy az egybefüggő tartalomtól elkülönítve kell legyen. A Google helyében én is letiltanám őket. Aki sumákol, az így jár.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

A google nyugodtan tehet (és tesz is) üzleti, pénzügyi reklámokat a faucet oldalakra. ennek szerintem az "írott" tartalomhoz semmi köze, pontosan látja, hogy milyen érdeklődésű emberek töltik az oldalt. Ez inkább egy jópofizás a hirdetők felé, akiknek lövésük sincs, mi az a bitcoin, pláne, hogy bitcoinos hirdetést még adsense-ben nem láttam (lehet, hogy van).
a másik nevetséges érv a generált forgalom, manuál-autosurf.
csinálok egy XY oldalt, lehet, hogy ref jutalékot adok, vagy bármi olyan szolgáltatást nyújtok, hogy arra késztetem a népet, híresztelje az oldalamat. nem mondom nekik, hogy csinálják, de megakadályozni hogy tudnám? a nép 1000 traffic exchange oldalon reklámozza az oldalam, közben a google engem szapul, hogy traffic exchange oldalakról jön a forgalom. na és? azt is emberek látják.
a google egy nagy vízfejű mammut.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Valaki használ Coinbase bitcoin tárcát? Van lehetőség ott átváltani pénzre a tárcában lévő bitcoint, majd visszaváltani.

Valaki próbálta már, hogy ha felmegy az árfolyam átváltja pénzzé (EUR wallet), majd mikor lemegy az árfolyam, akkor visszaváltja bitcoinra?
Avatar
modder151
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.10.19. 18:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: modder151 »

Haló!
A faucet oldalak kifizetései elsősorban nem az Adsense miatt csökkennek, ez egy mese, egy mítosz.
Egyrészt van rengeteg más hirdető program, az AdSense csak a legismertebb.
Másrészt, a google robotjai folyamatosan monitorozzák a web nagy részét- a darknetet pl nem-, tehát kb fél egy órával egy oldal létrehozása után a G már tudja, hogy kamu forgalomról vagy valódi tartalomról van szó. A google sem nem hülye, sem nem lojális ;-)) A nyakamat rá merem tenni, ha kizár egy faucet oldalt a programjából, az első sorban a forgalom csökkenése miatt van, nem pedig a szabályok be nem tartása miatt.
Itt a lényeg : a faucet oldalak forgalmának a csökkenése.
Ez szimplán a Bitcoin árának alakulásáról szól, semmi egyébről.
2015 januárjában 1 BTC kb 190- 230 USD -t ért. Idén januárban 300-450 USD volt az értéke.
A reklámokért kapott jutalékok viszont nem változtak, mert azok USD alapúak.
Ezek alapján belátható, hogy minden faucet oldal szükségszerűen csökkenti a kifizetéseit (a kikérhető satoshikat), különben nem tudna profitálni a kétszeres árú BTC miatt.
Egyszerű példával: Egy faucet oldal 2015 januárban naponta kiosztott mondjuk 20 dollár értékű BTC-t , bezsebelt 40 dollárt a reklámokból. Ugyanez az oldal, ha most ugyanannyi BTC-t adna, akkor nem lenne profitja. Érthető, nem?
És mivel kevesebbet adnak az oldalak, a hiénák- vagyis mi- elpártolnak tőlük, ezért csökken a forgalmuk.
Csökken továbbá a forgalmuk azért is, mert minél 'öregebb' egy oldal, annál valószínűbb, hogy csináltak már hozzá botot, ami ugye nem valós forgalmat generál, és ezt a google is tudja.
Tehát a gépies kattogtatás, amit a faucetek jelentenek csak az időmilliomosoknak és unatkozóknak érik meg ilyen Bitcoin ár mellett :PP
Amúgy a Télapó is csak kamu, sajnálom 8)
https://yobit.net/?bonus=XvyYe
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

coiner írta:közben a google engem szapul, hogy traffic exchange oldalakról jön a forgalom. na és? azt is emberek látják.
a google egy nagy vízfejű mammut.
El tudom képzelni egy TE oldalon te mennyire figyelmesen nézed a reklámokat... erről van itt szó.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

mert ha reflinkről, vagy google keresésből találok az adott oldalra, akkor másképpen nézem(??) a reklámokat? ez hülyeség.
vagy akkor nem értem mire gondolsz, amikor irod "erről van itt szó...:"
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

modder151 írta: A nyakamat rá merem tenni, ha kizár egy faucet oldalt a programjából, az első sorban a forgalom csökkenése miatt van, nem pedig a szabályok be nem tartása miatt.
Itt a lényeg : a faucet oldalak forgalmának a csökkenése.
Nem igaz.
A google alapból nem ad ki reklámot faucet oldalra, mert arra hivatkozik, kevés a tartalom. másrészt kiadja a reklámot faucet oldalra. a google nem korrekt, következetlen és csal. (a saját szabályzatát irja felül eseti megfontolásból)
Avatar
modder151
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.10.19. 18:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: modder151 »

coiner írta:
modder151 írta: A nyakamat rá merem tenni, ha kizár egy faucet oldalt a programjából, az első sorban a forgalom csökkenése miatt van, nem pedig a szabályok be nem tartása miatt.
Itt a lényeg : a faucet oldalak forgalmának a csökkenése.
Nem igaz.
A google alapból nem ad ki reklámot faucet oldalra, mert arra hivatkozik, kevés a tartalom. másrészt kiadja a reklámot faucet oldalra. a google nem korrekt, következetlen és csal. (a saját szabályzatát irja felül eseti megfontolásból)
Ha nem ad ki reklámot, hogyan lehet faucet oldalon Adsense reklám?
Egyébként a már meglévő reklámok, elfogadott acc- ok kizárására gondoltam.
https://yobit.net/?bonus=XvyYe
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

ezért mondom, hogy a google eseti megfontolásból átlépi a saját szabályait, effektive csal. forgalom csökkenésre hivatkozni szánalmas, mert sokkal kisebb látogatottságú .blogspot blogokra tedz ki adsense-t.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Ez igaz, mert a blogomra is kitette, a forgalom meg nem túl nagy, jó lenne tudni hol hirdethetem, büntetés nélkül.
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Viszont a 200-300 satohit vagy azalattit adó faucetoldalakat nem éri meg lenyomni, hiába magas most a bitcoin ára.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

coiner írta:ezért mondom, hogy a google eseti megfontolásból átlépi a saját szabályait, effektive csal. forgalom csökkenésre hivatkozni szánalmas, mert sokkal kisebb látogatottságú .blogspot blogokra tedz ki adsense-t.
Bármilyen szolgáltatás szabályai csak a felhasználóknak szól. Forgalom csökkenésére pedig tényleg nem értem miért hivatkozik. Bármilyen kis forgalmú oldalra lehet egy épkézláb AdSense profillal, épkézláb tartalommal AdSense reklámokat elhelyezni. Forgalomra azért hivatkozik, mert még nem alkotott épkézláb szabályt ezekre az oldalakra. De nagyon gyorsan véget fog ennek vetni a Google. Majd akkor lehet átalakul kicsit a Bitcoin biznisz, ami a faucet oldalakat érinti.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: luci »

PTCBox írta:Viszont a 200-300 satohit vagy azalattit adó faucetoldalakat nem éri meg lenyomni, hiába magas most a bitcoin ára.
Szia!
Bocs de evel nem ertek egyet mar hogyne erne meg pillanatok alatt lekattolod es mar a szamladon van a penz.Altalaban azok az oldalak amelyek kevesebbet adnak azok nem igazan merulnek ki.Viszont amelyik sokat ad az hamar kimerul es akkor csak toltod vele az idod a semmiert es altalaban 600-800 percesek es ha csak azt kattolod akkor semmit sem keresetel.
Vannak meg rajtam kivul akik szinte egesznap kattolnak de ha csak azt keresik melyik ad tobbet aval csak az idot toltik a semmiert.
Eppen neztem az oldalad gondoltam vegig kattolom de sajna a fele nem ad semmit :( ugyhogy csak az idom pocsekoltam el vele.
Bocsi az eszrevetelemert de ez az en velemenyem.
Tovabbi szep napot kivanok!
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

luci írta:
PTCBox írta:Viszont a 200-300 satohit vagy azalattit adó faucetoldalakat nem éri meg lenyomni, hiába magas most a bitcoin ára.
Szia!
Bocs de evel nem ertek egyet mar hogyne erne meg pillanatok alatt lekattolod es mar a szamladon van a penz.Altalaban azok az oldalak amelyek kevesebbet adnak azok nem igazan merulnek ki.Viszont amelyik sokat ad az hamar kimerul es akkor csak toltod vele az idod a semmiert es altalaban 600-800 percesek es ha csak azt kattolod akkor semmit sem keresetel.
Vannak meg rajtam kivul akik szinte egesznap kattolnak de ha csak azt keresik melyik ad tobbet aval csak az idot toltik a semmiert.
Eppen neztem az oldalad gondoltam vegig kattolom de sajna a fele nem ad semmit :( ugyhogy csak az idom pocsekoltam el vele.
Bocsi az eszrevetelemert de ez az en velemenyem.
Tovabbi szep napot kivanok!
Egyrészt mint ahogy ki is van írva az oldal update alatt van, mert nem 1 nap alatt rakom ki rá az oldalakat mint régen, sajnos sok értelme nem volt kirakni más napra meg eltűnik, fölösleges plusz munka, 1 hétig tesztelem legalább. Másik dolog hogy a "fele nem ad semmit" nyilván délutánra a legtöbb faucet oldal kimerül vagy épp Safety limites, ezt mindenki tudja aki régóta foglalkozik faucetoldalakkal + van rajta jelenleg 4 oldal ami itt is megtalálható netbizniszen, arra keddig van türelmi idő utána nem fizetők közé kerül. A safety limites oldalakat is könnyen le lehet nyomni aki tudja hogy minden fél órában újra lehet vele keresni, mert lekerül a limit (pl 7.30, 8.00, 8.30 stb). Másik dolog legtöbben rá sem néznek az 1000 satoshi alatt adó oldalra itt netbizniszen, persze 1-2 kivétel mindig van, de ez tapasztalat, amint kikerült 1000-2000-4000 satoshit adó oldal egyből jöttek is a jutalékok, a többire nem igazán, hiába volt új oldal. :) Nálam a legalja a 350 satoshi és lehet neked megéri a sok száz oldallal egész nap szenvedni (az első hónapban mikor kezdtem nekem is megérte, de meguntam a monoton kattolást) de nekem már nem éri meg, inkább kényelmesen lekattolom azt a pár oldalt ami van + amiket tesztelek, utána pedig marad a paidbooks napi szinten, mert jelenleg elég jól lehet keresni vele.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: luci »

Sziasztok!
Ti tapasztaltatok hasonlot?
A tegnap meg tegnapelott tobb faucetoldal fizetett a blockchain-ra de viszont minden tranzakcional nalam azt irja ki hogy transaction nout found es nem jelenik meg a blockchain szamlamon 8 faucetoldalnal tapasztaltam ezt.Es ilyenkor mi a teendo szerintetek?
Koszonom a segitseget!
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

mire és hol kattintasz, mikor azt írja NOT FOUND?
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: luci »

Szia!
A kifizetesi linkre amivel fizetett a faucet.
https://blockchain.info/tx/6292bf98d419 ... 4224d42087
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

ezek szerint akkor nem fizetett. találkoztam már én is olyan oldallal, ami fboxra fizetett volna 2000 satoshit, frankón ki is írta, csakhogy 1 satoshi ment a fboxra. átverés. ha máskor sem érkezik meg a tárcádba, akkor felejtős az oldal.
ha a block explorerben nincs nyoma a tranzakciónak, akkor az nincs is. elveszni nem tud.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: luci »

Itt van ugyanaz az atutalas itt latszik hogy fizetett az oldal csak epp nincs konfirmalva es hozzam nem erkezett be.
https://blockr.io/tx/info/6292bf98d4195 ... 4224d42087
Es van 10 ilyen faucetoldal amelyiknek az atutalsa nem jott att.
Szerintem ez nem a faucet hibaja hanem a Blockchan-ne.
De mit lehet ilyenkor tenni?
Avatar
modder151
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.10.19. 18:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: modder151 »

Haló!
Ilyen előfordul néha a Blockchainnél, ez a rendszer "hibája". Általában kicsi összegeknél pá száz- pár ezer satoshinál, persze lehet több is, csak nem jellemző.
A kis összegű átutalásoknál általában nincs vagy nagyon kevés a tranzakciós díj, emiatt alacsony a prioritásuk. Szóval sok időbe telik, míg elérik a megerősítés küszöbét (általában 6 blokkot). Sajnos előfordul, hogy sosem lesznek megerősítve, és a blockchain egy idő után egyszerűen 'elveti' a tranzakciót, mintha meg sem történt volna.
3-4 nap kb amíg reménykedhetsz, illetve amíg látod a tranzakciót a blockchainen.
Tenni nem sok mindent tudsz ez ellen, a kriptovalutás átutalások mindig visszavonhatatlanok, viszont esetleg megpróbálhatsz írni a faucet supportjának, hátha...
https://yobit.net/?bonus=XvyYe
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: luci »

Ok!
Koszi szepen! :)
febern
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.03.15. 09:56
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: febern »

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy az olyan oldalaknál amik nem gyűjtik tárcára a satoshit, hanem egyből kiküldi faucetbox-ra, azokon az oldalakon a referráltak utáni jutalékot mikor és hogyan kapom meg? :unsure:

Konkrétan ezen az oldalon:
faucetfreebitcoin.com tudom, hogy van min 3 olyan emberem, akik a ref linkemen keresztül kattolják az oldalt és ők meg is kapják a saját kis 1300 satoshit, de én nekem nem jön semmi részesedés a faucetbox elérésemre, pedig 100% biztos, hogy jó reflinket adtam meg
Háttérképek birodalma: https://www.wallpapermania.website
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

febern írta:Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy az olyan oldalaknál amik nem gyűjtik tárcára a satoshit, hanem egyből kiküldi faucetbox-ra, azokon az oldalakon a referráltak utáni jutalékot mikor és hogyan kapom meg? :unsure:

Konkrétan ezen az oldalon:
faucetfreebitcoin.com tudom, hogy van min 3 olyan emberem, akik a ref linkemen keresztül kattolják az oldalt és ők meg is kapják a saját kis 1300 satoshit, de én nekem nem jön semmi részesedés a faucetbox elérésemre, pedig 100% biztos, hogy jó reflinket adtam meg
Faucetboxon írja az oldal nevét, az összeget amit utána kaptál és hogy referral payout. :)
febern
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.03.15. 09:56
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: febern »

Igen, és ettől az oldaltól csak az én általam "lekattolt" satoshi érkezik minden nap, a referral payout grafikonom 0, sima egyenes.Több oldalt még nem próbáltam, nem küldtem el a ref linekemet
Háttérképek birodalma: https://www.wallpapermania.website
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

BTC mining calculator, hogy ne higyjünk el minden mesét, amit az oldalak ajánlanak. (a varázslók)
http://www.coinwarz.com/calculators/bit ... calculator
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

USb miner-t használt már valaki,bármilyen coin bányászásra?
Ha valakinek van tapasztalata benne, akkor szívesen fogadom a tanácsot.
:?
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Nézegettem usb minereket, láttam 5-11gh/s-eseket is, de azzal sem érdemes foglalkozni, hiába kötsz össze 50db-ot, mire visszajön az ára megöregszel... Jelenleg nem éri meg egyedül bányászni semmit, ezt coiner is kifejtette egyik hozzászólásában, sajnos én is úgy látom hogy manapság csak bányásztársaságokkal érdemes foglalkozni ilyen téren.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég