Bitcoin - halvening

janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Bitcoin - halvening

Hozzászólás Szerző: janototh »

Szóval "elvileg" 1 nap és 19 óra van hátra a BTC rewardjának a droppjából.
( http://www.thehalvening.com/ )

Látható viszont hogy az elvárhoz képest eléggé kellemetlenül teljesít (3 napja még 670-680 volt egy BTC, jelenleg 614 USD).
Számos cikket próbálok követni, oldalakat, de senki sem tudja hogy mit várhatunk ettől a felezéstől.
Én jelenleg mér egy 800-as árfolyammal megelégednék.

Kérdések, válaszok, ezzel kapcsolatban bármi jöhet ide. (Akár vissza is számolhatunk)
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Bitcoin - halvening

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Hali,
Nem találkoztam még ezzel a dologgal, fel tudnál esetleg kicsit világositani vele kapcsolatban ha megkérlek? Pontosan mi fog történni amikor lejár a számláló, illetve ez a BTC árfolyam növekedéséhez vagy csökkenéséhez vezethet vagy egyáltalán semmilyen befolyása nem lesz az árfolyamra?
Köszi az infokat előre is!

Üdv:
kaszanova
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Bitcoin - halvening

Hozzászólás Szerző: janototh »

kaszanova írta:Hali,
Nem találkoztam még ezzel a dologgal, fel tudnál esetleg kicsit világositani vele kapcsolatban ha megkérlek? Pontosan mi fog történni amikor lejár a számláló, illetve ez a BTC árfolyam növekedéséhez vagy csökkenéséhez vezethet vagy egyáltalán semmilyen befolyása nem lesz az árfolyamra?
Köszi az infokat előre is!

Üdv:
kaszanova

Szia!
Már lejárt a számláló. Kibányászták a 420.000 blokkot, ergó elvileg feleződik (16.6666) egy blokk "megfejtéséért" a jutalom (25 volt). Hivatalosan nőnie kéne az árfolyamanak.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég