Tőzsde tippek

nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Sziasztok!

Nem vagyok még koránt sem profi, viszont rengeteg twitter felhasználót követek akik már nem 1 jó tippet adtak.

Ha kapok valamilyen fülest itt fogom jelezni nektek is, hátha valaki tőzsdézik.

Én csak altcoin/btc árfolyamon vagyok jelen, ezek mostanában mintha megőrültek volna :D

Poloniex-en csinálom az egészet, napi átlag 5% megvan, tegnap 20% sikerült :)

Megkérek mindenkit hogy ne vegye 100%-nak az itt leírt dolgokat! :!: :!:

Nyitó tippnek: 2017.05.05. - Zcash az ég felé nézeget, (ZEC) :good:
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Úgy néz ki a nyitó tipp nem jött be, az altcoin buborék kipukkant, stabilizálódik minden, kivéve a BTC, annak szezonja van most :)

Ha szeretnétek gyorsabban és időben értesülni a tippekről kövessetek twitteren.
twitter.com/nincsilyenxx

Ha valakinek tetszik a dolog található egy bitcoin cím rajta ahová adományokat elfogadok. Ezeket valószínűleg felrakom a tözsdére és megpróbálom kamatoztatni.

Szóval ami eddig ma volt: Jelenleg ma 30%-os profitra tettem szert, viszont a Polo bunda miatt elvesztettem sokat, úgyhogy azt mondanám hogy ott vagyok ahol eddig :D


Szerk: Twitteren angolul vannak a dolgok, ha valakinek ez nem jön be nyugodtan DM-eljen rám és kitalálunk mást :)

Szerk2: Mégsem megyek Bittrex-re, adok még időt Polo-nak :)
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Kicsit későn szólok, de ma beindul a Segwit a Litecoin-on, szóval nagy növekedésre lehet számítani, én is későn vettem sajnos ( 0.018 btc -nél, most polo-n 0.019 fölött ugrál kicsivel ), azt mondják 40$ körülre fog felmenni.

Sajnos stellart is vettem egy tippre hivatkozva. Azért sajnos mert túl hamar eladtam :D Tegnap vettem 1400 satoshi-nál, 2100 körül ugrál, én meg 1800-nál eladtam, így jár aki nem türelmes :)

De kis haszon is haszon. Inkább óvatosan mint bután :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nincsilyenxx írta:Kicsit későn szólok, de ma beindul a Segwit a Litecoin-on, szóval nagy növekedésre lehet számítani, én is későn vettem sajnos ( 0.018 btc -nél, most polo-n 0.019 fölött ugrál kicsivel ), azt mondják 40$ körülre fog felmenni.

Sajnos stellart is vettem egy tippre hivatkozva. Azért sajnos mert túl hamar eladtam :D Tegnap vettem 1400 satoshi-nál, 2100 körül ugrál, én meg 1800-nál eladtam, így jár aki nem türelmes :)

De kis haszon is haszon. Inkább óvatosan mint bután :good:
:good:
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

LTC 20% profit, kiszálltam 0.022 btc-nél, nekem megteszi ez is :) Várom a következő tippet :)

Szerk: Ma 10.10-kor vettem ETC-t, nemsokára repülés várható :)
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Azóta már 6%-ot emelkedett az ETC, még mindig nem késő venni aki úgy gondolja!

A mai napon várható a holdrautazás :)

Szerk 14:55 : Kivettem az ETC felét és visszaraktam LTC-be, pár óra múlva beindul a Segwit, abból is szeretnék profitolni :)

Szerk 15:45 : Nagy dump volt, minden lement a béka feneke alá, tartogatom még a dolgaimat, hátha visszaszöknek 1-2 nap múlva
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

A bitcoin szárnyal, 1850$-nál jár, eszméletlen :) Amíg a bitcoin ezt csinálja addig az altcoin biznisz kicsit nehézkes, így azt nagyon kockázatos csinálni, lehet megvárom amíg leül a dolog.
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Nem mehet állandóan felfele, hamarosan ismét altcoin zöldség várható. Vettem magamnak kevéske NAUT-ot, aztán most kivárok :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: pimmi »

:good:
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

NAUT megindult, ha van aki követi a topic-ot és még időben megvette, ~20k satoshi körül, az most várjon türelemmel :) az első célpont 55-60k körül van :)
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

És a NAUT be is halt, tegnap twitteren írták ki hogy a fejlesztő meghalt, pár percre rá 50%-ot esett.
A Bitcoin úgylátszik megállt, sőt, elindult lefelé, a hétvége ismét az altcoinoké lesz.

Bevásároltam LTC-ből és XRP-ből, a NAV-ot is erősnek mondják a hétvégére :good:
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Hosszabb távú befektetések: SC és AMP

A rövid távúakat twitterre fogom kiírni. Van ott 1-2 olyan ember, akik ha kiírnak valami pozitívat az egyik coinról akkor legalább 10%-ot fog felmenni 1-2 perc múlva :D eszméletlen
Stefano98
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.11.04. 16:24
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: Stefano98 »

Szia nem igazan latom at a tweet tipjeid sajnos kerleke tudnal segiteni nagyon erdekel a dolog.
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Hallo, neha ki szoktam rakni twitterre hirtelen hogy mi kezd felfele menni, nem mindig, amit magam jonak latok csak azt, persze jo sokrol le is maradok mivel nincs tul nagy tőkém

Kovess figyelmesen a nap folyaman, es meglatod ;)
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Mai csemege: STEEM

XRP meglőtte az eget, DGB is felszállt, STEEM is kacsingatott már 10-20%-os emelkedéssel, de sokkal többet várnak tőle.



Kis információ : Ha véletlenül összegyűlne 0.06 BTC a twitteren található bitcoin számlára akkor vennék belőle egy 30 napos fizetős szolgáltatást, ami küldi a jelet hogy mit mikor kellene venni, ezeket persze ide le is írnám és twitterre is :)
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Twitter események.

Egy kb 5000 követővel rendelkező egyén kiírta hogy a FLO valószínűleg megindul felfelé. 2 perccel később körülbelül 20%-ot nőtt az értéke.

Ennyit jelent ha valakinek befolyása van :D Ezt megcsinálja napi párszor és milyen jó kis profit ha? :D
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Aki megfogadta a 15-én írt tippem (SC és AMP) és megvette az AMP-ot 1000 satoshi körül, az már ki tudott szállni ha akart körülbelül 20%-os profittal a tegnapi napon. A tegnapi STEEM-et eladtam 10%-os profittal, ma 42k satoshinál visszavettem.
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

És az SC is meghozta a várt hozamot.
Ha a kiírásom után vetted az SC-t (160 satoshi) és kivártad a tetőt ami 230-240 satoshi volt akkor egy körülbelüli 40%-ot nyertél, gratulálok :)
Bár sokan azt írják hogy nem ez az SC vége, de inkább biztosra megyek :)
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

A tegnapi napon összeszedtem körülbelül 50%-os profitot, nagyon jó napom volt.
A hétvégére még megy a saccolás hogy BTC vagy Altcoin időszak lesz-e
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

És az imént elértem azt a szintet, hogy megdupláztam a pénzem.
Az első kereskedésem 05.05-én történt.

Ha hiszel magadban bármi megtörténhet. :)

Sok sikert mindenkinek!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nincsilyenxx írta:És az imént elértem azt a szintet, hogy megdupláztam a pénzem.
Az első kereskedésem 05.05-én történt.

Ha hiszel magadban bármi megtörténhet. :)

Sok sikert mindenkinek!
:good:
Stefano98
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.11.04. 16:24
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: Stefano98 »

Imadom az ETH 1000$ vettem egy hete mikor 88$ volt darabja tegnap meg eladtam 170 be.Lehet meg fogom banni mjajd mert lehet meg tobb lessz de most jelenleg meg vsgyok elegedve :D.
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Gratulálok!

Nem voltam túl aktív itt mostanában, egy SLACK csoportot kell beüzemelnem és emellett még trade-elnem is :)

Zcash leszerződött a legnagyobb amerikai bankkal, így tegnap 1-2 perc alatt duplájára nőtt az értéke.
A grafikonok azt mutatják hogy az ATH-t is megnézheti, azaz 4400 BTC / darab áron is mehet, de persze ez valószínűleg nem fog megtörténni, viszont hosszú távon nagyon jó befektetésnek bizonyul.

A másik hosszú távú még mindig a STEEM.
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Szeretnék bemutatni nektek egy nagyon jó rendszert.
1Broker a neve.
Más kereskedőket lehet vele copyzni.

http://imgur.com/bunhaAn

Nagyon erősen ajánlom a részvételt benne, 0.01 BTC a minimum amivel követni lehet valakit, viszont azt ajánlom hogy többet fizessetek be, hiszen van néhány ember akit érdemes megnézni.

Az én kedvenceim:
- 3.14FX
- Ambroid
- CRYPTOCAT
- snortex

Te magad is kereskedhetsz az oldalon, ez engem nem igazán érdekelt, inkább hagyom hogy más csinálja ezt :D

A refferal system a következő:

Ha a ref-ek nyitnak egy kereskedést az után 25%-ot kapsz, ha a ref követ valakit és ő nyit kereskedést, akkor 5%-ot kapsz a követésből.


https://1broker.com/?r=20073



Ja és még egy tipp, ez le ne maradjon.

SC holnap egy rendezvényen vesz részt, a grafikonok is azt hozták ki hogy arra a napra növekedés várható, így ez nagyobb esély a győzelemre :)

Szóval SC :)

Edit: Indult egy SLACK csoport ahol admin vagyok. Összeszedtünk néhány jobb grafikon elemzőt és tanácsadót, valamint a szakma egyik legjobbja is be szokott nézni, akit ha követsz biztos a profit. Ha valakit érdekel ilyen az írjon egy privát üzenetet és megbeszéljük :)
nincsilyenxx
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.06.21. 11:49
Kapcsolat:

Re: Tőzsde tippek

Hozzászólás Szerző: nincsilyenxx »

Nem írtam egy ideje, kis update.

Ha venni akartok valamit az LBC-t ajánlom. Nagyon jó kis programot hoznak létre, érdemes megnézni őket. Hosszú távon nagyon profitozó lesz.

1broker update:

A crypto trade átmegy egy másik oldalra, viszont ugyan úgy a jelenlegin lehet btc-t feltölteni és azzal kereskedni "rendes" dolgokkal. (arany, ezüst, usd stb...)
Emiatt eléggé megcsappant a kereskedők száma, viszont megjelent egy nagyon érdekes figura, aki rettenetesen nagy profitokat tud csinálni :)

http://imgur.com/a/LioDz

Minden nap tradel. Másoljátok őt ha passzív bevételt szeretnétek.

https://1broker.com/?r=20073

A ref link mégegyszer :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég