btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Sziasztok!

Aki kedveli a korábban feltett cryptomininggame.com weboldalt az valószinű kipróbálja majd ezt az oldalt is.

Amint azt az oldal neve is mutatja ez egy bitcoin miner játék, ahol nem CPU bányászat a lényeg. ( bár van ilyen része is, de nem ez a fő kereseti lehetőség)

Regisztrálás után kapsz egy bányászt, amelyet etetned kell almákkal. Ehhez van egy faucet részleg, ahol vagy almát vagy un. GT-t klikkelhetsz, illetve ennek a GT-nek a váltóját. Nincs időhöz kötve a faucet, klikkelheted folyamatosan. Faucethubra fizet 1 satoshitól. 30% reffjuti jár az oldalon. A megkeresett pénzt vagy kikéred vagy bővited a bányászod.

itt egy pár kép a játékról:
faucet.jpg
bányász.jpg

Köszönöm ha linkemen keresztül próbálod ki vagy regisztrálsz:

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Surfboard 2018.01.28. 18:24-kor.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: jerdei »

épp fel akartam rakni :D

azért némi kiegészítés:
a kezdő bányászunk 40 almát tud egyszerre elhasználni, de ahogy fogy úgy adhatjuk hozzá a többit, ez kb 6 satoshit ér, pár perc alatt el is használja
az elején célszerű rámenni az almákra és, ha eleget raktároztunk el kb 200-300, csak utána bányászni..
a GT - BTC arányát az oldal határozta meg, ahhoz, hogy legyen 100 satoshink kb 110-120 GT-t kell gyűjteni, de a bal alsó sarokban van a váltószám
az egyszerre kikérhető összeg max 100 satoshi (1-2 óra alatt összeszedhető), a napi limit 10.000 satoshi
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Köszi a kiegészítést :clap:
csesznyemedve
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018.01.28. 01:59
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: csesznyemedve »

Sziasztok

Összefoglalóan: jópofa grafika, ötletes megoldások, de lassú és körülményes a faucet, sokat töltöget, firefox-on legalábbis. Örülök, hogy vannak akik értik ezt a GT pénzt, én már túl öreg vagyok a matekoláshoz, nekem nem jön át mi mennyi, nem is értem minek kell, ha egyszer BTC a vége. Egyáltalán nem látok reff bevételt feltüntetve, pedig már van 2 tucat. Ue igaz a miner-re, pár Hash-nek már kéne lennie (kétségtelen, hogy 1 GT-ig nem menten el). Írják is hogy Béta. Bízom benne, hogy javulni fog, összességében nem a szokványos "oldmegkapcsaírdbecímedperxidő" történet.

CSM
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: jerdei »

új kereseti lehetőségek, bekerült az úgynevezett offerwall és a videós linkek megtekintésére a bittubes (itt 10 almát kapsz linkenként)
egyenlőre felfüggesztették a kifizetéseket, remélhetőleg eltörlik a max 100-as kikérést és kicsit rugalmasabb lesz a rendszer
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Jó lenne ha kicsit rugalmasabb lenne valóban, reménykedem.....
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: jerdei »

ennyit a rugalmasságról..
hamarosan bevezetésre kerül egy szintrendszer, minél magasabb szintű vagy annál többet lehet kikérni (minden szinten van max limit) összesen 13! (számomra értelmetlen) szint lesz, némi nehezítés, hogy az Earn részből csak néhány elemre ad xp-t és elég keveset (ref nélkül ezeket elérni igencsak húzós - 1xp/link, a ref meg 100xp, az első szinthez meg kell 2000 xp) ...
Arról nem is beszélve, hogy az oldalon használt GT gyengülése sem semmi... 1GT - 0.59BTC -a 100 GT-d 59 sat, nem tudom megéri-e így foglalkozni az oldallal vagy már csak ha nagyon unod magad...
ezzel az xp rendszerrel ez az egész nekem egyrészt túlbonyolított másrészt meg unszinpatikus lett :angry: :bad:
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Hogy megéri-e az persze relatív. Ha faucet-ekkel foglalkozol, akkor azt mondom, megéri. A faucetek, általában alapból nem hoznak sokat, főként ha csak a jelenben gondolkodunk. Így felmerül a kérdés, érdemes-e egyáltalán faucetekkel foglalkozni. A válasz megint csak relatív, ill. egyéni.

Elmondom az én sztorimat:
2015 táján kezdtem el a faucetekkel foglalkozni. Talán kínomban. Először még marha érdekes volt, főleg a PTC-hez képest hogy sok helyen szinte azonnal a pénztárcán volt a pénzem. Aztán egyre inkább úntam, szenvedtem, csináltam, valami vitt előre. Időnként besokaltam tőle stb. Nem is emlékszem pontosan, de valahogy alábbhagyott a kedvem és minimalizáltam a faucet-ezést. Összeszedtem vagy 6-8 ezer Ft-ot nagyon sok munkával.

Aztán jött 2017 és az aprópénzem értéke felment 4-5-6-700 ezer FT-ra. Már nem is emlékszem a végére. Most "csak" 300 ezret ér, hogy ilyen "alacsonyan" van a BTC.

Persze mi az hogy alacsony? Furcsa, hogy most a 8000 dodo körüli BTC ár alacsonynak számít.
Emlékszem annak idején, régebben, csak csodálkoztam, hogy érhet 1 BTC 150 ezer ft-ot. Micsoda nagy pénz az.

Én megértem, hogy a jelenben gondolkodunk, és nem tudjuk elhinni, hogy lesz még újra 20 ezer USD egy BTC, vagy akár 100 ezer, pedig a papírfoma alapján jó esély van rá. Amikor 400 dollár volt, el tudtuk hinni, hogy 10-20 ezer lesz valaha? És azon fogunk siránkozni, hogy milyen "nyomott" ára van a BTC-nek mert lement 8000-re? Sőt még a 6000-ret is megnyalta nemrég, és lehet meg is fogja még. Egy évvel ezelőtt 1340-ről esett vissza egész 880 dodoig. Ez csak 1 éve volt emberek!!! Értem hogy nem könnyű, de próbáljunk már kiszakadni a pillanat hevéből a jelen szűk látóköréből. Ez csak egy jó tanács - mindenki azt tesz amit akar, csak elmondtam a véleményem. Remélem lesznek akik profitálnak belőle.

Amúgy a játéknál ugye 2 almát kapunk jelenleg a végtelenített faucet résznél 1 gyors kikérés után. Plusz ne felejtsük el, hogy óránként lehet 5 sat-ot kapni kezdőknek - később ez lehet 10 is vagy extrém esetben még több - a játék másik faucetjén. Számításaim szerint jelenleg 1 alma kb. 1 sat-ot ér, ill. kicsivel többet, mert most lejjebb van a BTC. Így néhány száz satoshit összeszedni naponta ezzel a játékkal nem olyan nehéz, persze kell hozzá némi idő, meg szorgalom. Így számoljatok - döntse el mindenki magának, hogy megéri-e. Mivel kikéréskor váltja át a GT-t - ami az oldal "valutája" - satoshira, akkor éri meg a legjobban kikérni, ha lent van a BTC ára.
csesznyemedve
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018.01.28. 01:59
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: csesznyemedve »

Sziasztok

Valójában egy logikai bukfenc van benne, ez pedig pont a bányafejlesztés. Ha a reffek-től almában (is) érkezne a bevétel, akkor lenne értelme, de így nem sok.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én is elkezdtem, de kb amennyi munka van vele ahhoz képest minimális a kereset, 1x-rűen nem éri meg. abba is hagytam. Freebtcmine-én 13 perc alatt keresek annyit mint itt kb fél nap alatt. :D
Amilyen hírek jönnek ez közelebb lesz a 2000-hez mint a 20 000-hez.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azt hát most lesz egy éve. De van topicja ott megláthatod hogy fizet. :DD
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég